-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Olcia'] Pika jak wrocisz bedziesz miala szopa 7.0 pl. pasuje :D [/quote] :o :multi: :buzi: Na płycie? :oops: [quote name='Olcia'] a tak sie ma do tego ze nie moglam zdalnie pulpita uruchomic na tym drugim kompie :evil: , ale juz wszystko git dziala :D [/quote] Że co ? :-? Nie kumam :oops: :lol: [quote name='Olcia'] Pika Ty to masz szczescie, ten nr. tel 608 jest juz nieaktualny, a przez przypadek go dzisiaj wlaczylam a tam niespodzianka :D nowy to 510-082-418 [/quote] No telefony jak rękawiczki zmieniają :roll:
-
[quote name='Olcia'] bo nie moglam sie zdalenie polaczyc z drugim moim kompem,gdzie jest szybki transfer zeby sobie szopa sciagnac ale sie udalo :D[/quote] A skąd ty tego szopa ściągłaś ? Z drugiego kompa, czy z netu Moze tam jest jakas nowsza wersja i po polsku :roll:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia'] to w takim razie zazdroszcze bo u mnie panowie ze strazy miejskiej nie sa tak wyrozumiali, a mandacik lezy do zaplaty :lol: , bo tez sobie smyczka machalam :lol:[/quote] Olcia :nono: Nie wolno bić karabińczykiem Panów z SM -
[quote name='Olcia']Pika serwer mi sie odblokowal juz mam szopa, zaraz go instaluje :D , wielkie buzi za pomoc :D [/quote] A to super :D Chociaż i tak nie kumam, jaki wpływa ma zablokowany serwer na posiadanie szopa :o
-
[quote name='Olcia'] jade w strone Nowego Dworu za Chotomow, ale o ktorej to jeszcze nie wiem to zalezy o ktorej wroce do domu :lol:[/quote] A to prawie w tym samym kierunku :lol: Bo ja za Seroc jadę :lol: Masz mój telefon? :hmmmm:
-
[quote name='"Olcia"'][quote name='PIKA'][quote name='Olcia'] To się musimy jakoś szybko zmówić, bo ja w poniedzialek wyjeżdzam wieczorkiem :wink: [/quote] to moze jutro popoludniu jak bede jechala na dzialke to podjade na chwile do Ciebie jak bedziesz szla na spacer z psami??[/quote] Oki :D Dam ci płyte to sobie zainstalujesz :wink: Masz ok. 2 tygodni na instalacje bo ja tak wracam A gdzie Ty na tą dzialke jedziesz? Moze w tym samym kierunku co i ja :lol:
-
[quote name='Olcia'] zobacz jak sie slicznie usmiecham :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P[/quote] To się musimy jakoś szybko zmówić, bo ja w poniedzialek wyjeżdzam wieczorkiem :wink: [quote name='pancelot']no co Ty. Ja amator. polecam : [url]http://cyfrografia.pl/kurs.html[/url][/quote] Dziękuje zapisane :D
-
[quote name='Olcia'] :o ja tez tak chcem ale nie mam pracza :x :evil: :cry:[/quote] Jak się ładnie uśmiechniesz to możesz miec [img]http://manu.dogomania.pl/emot/trojka.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/angel.gif[/img]
-
[quote name='pancelot']Polecam kurs szopa pracza :D[/quote] W Twoim wykonaniu? :lol: Tak ogólnie chyba wiem o co Ci chodzi, to się moze wieczorkiem pobawię :wink: jak będzie mniej duszno, bo na razie umieram :-? i psy tez :-?
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia']Pika jak moje plany sie powioda to i niufek bedzie :lol: , od zawsze mi sie podobaly, no ale niestety warunki mieszkaniowe mnie na razie stopuja, chociaz skoro 2 sie mieszcza to moze i 3 tez by sie zmiescil, ale rany kto by to wykarmil :o[/quote] A tam warunki mieszkaniowe :lol: Ja zawsze daje przykład Ś.P. Rotti Ona na 27m2 miala dwa psy afgana i borzja + kot + akwarium :lol: Czyli wychodziło jakieś 6,75 m2 na osobe (nie licze rybek) :lol: Wybiegasz psy i masz spokój Z tym karmieniem gorzej :roll: a co ja mam powiedzieć, jak mi się marzą co najmniej dwa dogi (zólty i błekitny) i niufek? :oops: -
[quote name='pancelot']Wrocilo.. :D 1: skadrowane.. tej reki z lewej bylo za duzo. 2: [b]podciagniety kontrast calego zdjecia 3: podciagniety kontrast samych zebow.[/b]... bo o nie chodzi w fotce. [/quote] Pancelot, a jak kontrastujesz poszczególne elementy? Bo ja to umiem tylko skontrastowac całe zdjęcie jednoczesnie :oops: Mam Adobe photoshopa 6.0 :oops:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia']jakie cuda , dlaczego ja nie mam wiekszego mieszkania :cry:[/quote] No wlasnie, czemu nie masz? :roll: Niufy tez czarne :lol: -
[quote name='Marta&Ares'] boją sie ze wkoncu stanie sie jakaś tragedia, to nie pierwszy raz kiedy kogoś zaatakował z domowników.[/quote] No takie zachowanie może wynikać z choroby :( A Aresik miodzio :D Jak zawsze :D
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote][img]http://img183.imageshack.us/img183/7697/p71400133lu.jpg[/img][/quote] Aaaa ona pije z flaszki jak moja Saba :angel: :angel: -
[quote name='Ka-ka'] sądzę że kwota....no max 500-550zł, po prostu nie damy rady więcej :( :[/quote] :hmmmm: 500 zł za pokój przy rodzinie to duzo :o (chyba ? ) A zobacz na uczelni? Czasami się ludzie ogłaszają, że wynajmą pokój studentom Popytam znajomych Mam jednego, ktorz chcial wynajac pokoj , zapytam, tylko na czas kiedy jego dziewczyna idzie do pracy on bierze do siebie jej dwa yorki :roll:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][quote name='PIKA'][quote name='malawaszka'] pójdę z nim mieszkać [b]na pogorię [/b]:-?[/quote] a gdzie to? :o[/quote] to jezioro w moim mieście :roll:[/quote] A to dla niufa wzmarzone miejsce :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Kurcze co się dzieje z tymi ludźmi :evil: :x Kupują sobie dużeho psa za kilka tysięcy złotych to by się wydawało. że sprawę mają przemyślaną... a po paru miesiącach? Albo w klatce zamykają i kocem zakrywają, zeby bodźców nie miał, :o :x albo stwierdzają, ze nie mogą się nim opiekowac :x Szlag mnie trafi zaraz :x :x [quote name='malawaszka'] pójdę z nim mieszkać [b]na pogorię [/b]:-?[/quote] a gdzie to? :o -
:hmmmm: żerby moja debilka była inna to bym Was do siebie wzięła :( [b]Ka-ka[/b] najlepiej załóz na offie temat,że szukasz w Wawce pokoju przy rodzinie, lubo mieszkanie "pod opiekę" ktos juz kiedyś się tak ogłaszał
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']Widac :P Na pierwszym zdjęciu Bolut patrzy bardziej na wprost, a na drugim bardziej w bok :P Ale Seti faktycznie - nieporuszona :o :lol: :[/quote] Ooo widzę, ze zabawa w pełni :lol: No to dalej prosze mówi.ć czym róznią sie te dwa obrazki? :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] no jak to - tylko Seti jest tak samo :roll: :wink: [/quote] Wiem :wink: Ale, ze się Bolutek ruszył to nie widać, u Lunki widac :lol: [quote name='aga1215'] [color=red][size=6]Waszka co z Mercunią?[/size][/color][/quote] Przecież Waszka napisała :cry:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] i seria owsiki [img]http://img329.imageshack.us/img329/7648/setilunaibolo0152ng.jpg[/img] [img]http://img301.imageshack.us/img301/5948/setilunaibolo0163tw.jpg[/img][/quote] A to jakaś zagadka w stylu : Czym róznią się te dwa obrazki? :lol: [quote name='malawaszka'][size=1]a Mercuni nadal nie ma [/size]:( [/quote] :cry: :cry:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Mokka'][quote name='Saba']A nikt niema zdjęć Fiony :roll:[/quote] Przecież Was nie było na ostatnich zawodach.[/quote] Ale zdjęcia być powinny :lol:
-
Jak ma Offica XP to ma Microsoft Office Pictures Manager, tam się zmniejsza normalnie Ale proponuje jednak wgrac sobie jakiś program graficzny. Moze być darmowy GIMP :wink:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='LAZY'][quote name='malawaszka']noo za około tydzień[/quote] To wiem! Ale myslałam, ze cos sie przyspeiszylo tak sie PIKA ucieszyła... :lol:[/quote] Ucieszyła się bo będą :lol: tak ogólnie w przyszlości :lol: -
Kaka trzymam kciuki za mame :kciuki: