Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [b]Hexi [/b] zmniejszyć zdjęcia możesz w każdym programie graficznym jaki masz w komputerze, nawet najprostszym, niektóre przeglądarki grafiki tez mają taką opcję. Niestety obawiam się, żew gdziekolwiek wstawisz takie duże zdjęcia to mod zmieni je na linki, :( nawet jak maluszek taki słodziak jest :iloveyou: :D [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17735]Tu jest topik pomagający przy problemach z obróbką zdjęć i uczący tej obróbki[/url]
  2. [quote name='malawaszka'] - szkoda, że TYLKO z Kubusiem się dzieli swoimi rzeczami :roll: :lol:[/quote] Może się kiedyś z Bolusiem podzieli :roll: A jak tam stosunki międzypsie? :D
  3. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    Myslę, że Aduś zyje, ale tak jak napisała .. wyłaczyła się na jakiś czas :(
  4. A to pierwsze to chyba tak pownno byc :lol: [img]http://img142.imageshack.us/img142/3900/achilles0011dj29ep.jpg[/img] [b]Hexi[/b] niektóre zdjęcia to za duże są :oops: Max 500 pxeli z jednego boku, musisz pozmniejszac :wink: [quote name='Hexi'] troche duzo zdjec ale nie moglam sie zdecydowac ktore wyzócic on jest caly slodki.... :)[/quote] wszystkie wszystkie jakie masz :angel:
  5. [quote name='Olcia'] a teraz to mam owce nie psy, bo tata zeby slyszal gdzie one leca i schodzil im ewentualnie z drogi przelotu, zamontowal im na obrozach DZWONKI i jak biegna to dzwonia, :[/quote] :lol: :lol: ja chyba Sabie taki zamontuje :roll:
  6. [quote name='Justi0022'][quote name='PIKA'][quote name='Justi0022']Pewnie dzisiejszych wystawców już tu nie ma, ale wczoraj ogłaszano przez megafony, iż skradziono 2 samochody z psami i w okolicy gdzie siedzieliśmy róznież ukradziono psa, który był pozostawiony przy drzewie :x[/quote] A to oznacza, że nie powinno się psa zostawiac samego :( ani pod drzewem a tym bardziej zamknietego w samochodzie :( czy wiadomo jakie psy ukradziono, oprócz tego CTR-a oczywiście[/quote] Jużaka - ale nie wiem czy był w samochodzie czy zostawiony bez opieki.[/quote] To chyba do mnie a nie do Jużaczki :wink: Justi0022 napisała wyraźnie, a nawet jakby nie było tak jak napisała, to nie wierzę, że ktos podszedł i wyrwał psa właścicielowi na wystawie. Ukradziony pies musiał być "spuszczony z oka" :wink:
  7. [quote name='Justi0022']Pewnie dzisiejszych wystawców już tu nie ma, ale wczoraj ogłaszano przez megafony, iż skradziono 2 samochody z psami i w okolicy gdzie siedzieliśmy róznież ukradziono psa, który był pozostawiony przy drzewie :x[/quote] A to oznacza, że nie powinno się psa zostawiac samego :( ani pod drzewem a tym bardziej zamknietego w samochodzie :( czy wiadomo jakie psy ukradziono, oprócz tego CTR-a oczywiście
  8. [quote name='Evelina'] To jednak [b]nie [/b]Wenecja 8)[/quote] Jak nie, jak tak :lol: To na Placu Św. Marka w Wenecji :lol: Basenji ma racje :D Wind ma z krakowskimi gołebiami - chociaz to podobno te same są bo latają w te i nazad :lol:
  9. [quote name='"Wind"'] [quote name='Evelina'][b]PIKA[/b], na tym zdjęciu taka jakaś mocno szczupła jesteś czy mi się wydaje :hmmmm: Rzeczywiscie Pika z super figura! Nie zeby teraz jej nie miala, ale foteczka odjazdowa :-)[/quote] Oj kobity ta fota to była robiona jak byłam "piekna i młoda" :roll: ...... teraz to tylko mi zostało "młoda [size=1]duchem[/size]" :lol:
  10. [b]Hexi[/b] dawaj foty malucha zanim go będzie można na zywo zobaczyc :angel: :angel:
  11. [quote name='Kika'][quote name='PIKA'][quote name='Kika']PIKA z tymi gołębiami to chyba każdy, kto był w Wenecji , ma zdjęcia :wink:[/quote] No, ale miały być gołebie ..... to są :lol: Wszystko jedno Krakowskie, czy Weneckie :lol:[/quote] Te krakowskie to może te same - te ptaszydełka potrafią strasznie dużo kilometrów przelecieć :wink:[/quote] :hmmmm: ale w wtedy, co to zdjęcie robiłam to trzeba było paszporty miec, a gołebiom nie wydają :roll:
  12. [quote name='Kika']PIKA z tymi gołębiami to chyba każdy, kto był w Wenecji , ma zdjęcia :wink:[/quote] No, ale miały być gołebie ..... to są :lol: Wszystko jedno Krakowskie, czy Weneckie :lol:
  13. [quote name='Wind'] tajdzi, skoro Ty z prysznicem to ja z golebiami ;) [img]http://img55.imageshack.us/img55/3253/mg3821xy6wc.jpg[/img][/quote] Ja też mam z gołebiami :D [img]http://img235.imageshack.us/img235/3959/golabki10ya.jpg[/img] [img]http://img235.imageshack.us/img235/2988/golabki9ju.jpg[/img]
  14. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    Widziałam tego człowieka :( Pierwszy raz w zyciu Adda mi pokazałą, najlepiej nie wyglądał :( Jak go zobaczyłam to mi się Rotti przypomniała :cry:
  15. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='PIKA'][size=1]co się dziwisz, że chłop chce lełosie oglądnąć ? I jeszcze się dziwi, ze ja się dziwię, ze ona się dziwi[/size][/quote] [size=1]Ja się dziwię, że jak on chce leosie oglądać to Ty oczami przewracasz.[/size][/quote] [size=1]Bo myślałamn, że w domu zostanie rodziny pilnowac a tak to będę musiala się wczesniej zmyć i nie posiedze do końca [/size] :( [quote name='Wojtecki'] [quote name='asher'][Może Wojtecki chce stanąć z tobą na gołej udeptanej ziemi? :hmmmm: No bo chyba nie chodzi o gołe klaty? :oops:[/quote] Niestety, oba warianty tej odpowiedzi są nietrafne, chociaż ten drugi jest bardzo inspirujący :lol: 8)[/quote] Wojtecki bo powiem zonie :nono:
  16. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='PIKA'][quote name='adda'] :o[/quote] :o :o[/quote] :o :o :o[/quote] :o :o :o :o [size=1]co się dziwisz, że chłop chce lełosie oglądnąć ? I jeszcze się dziwi, ze ja się dziwię, ze ona się dziwi[/size]
  17. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'] :o[/quote] :o :o
  18. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'] Wychodzom o 13.10 i som na ringu 10 :D Mały wchodzi pierwszy, nie spóźnij się :lol:[/quote] Nie spóźnie się bo obiecałam Bei że jej pokibicuje przy Beju - azjacie a oni koło 11 wychodzą :lol: Mój TZ chciał lełony łobejrzeć :roll:
  19. [quote name='Samba']Wasze tez tak linieja?!?!? J...[/quote] Też :roll:
  20. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [b]Matagi[/b] :klacz: [b]Adda [/b] o której wchodzą leony i na którym ringu som? :D [quote name='Wind'] dla Dogomaniczek najlepszym sposobem na psie problemy jest [b]to slowko na "k" [/b] :o :o :o :lol: :lol: :lol:[/quote] koorwa? :o
  21. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    :o co Wy za potwory w domu trzymacie ? :o [quote name='Ka-ka'] (tylko sierść cosik krótkawa...ale powiemy, że ostrzyżony, żeby na lato mu lżej było 8) )[/quote] No nasza nie atak krótka jak Wasza .. i gestsza 8)
  22. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Ka-ka']no to zakładamy forum niby-niufków 8) [/quote] jakie niby, jakie niby :roll: Twoja niufka czarna a moja plywa :lol:
  23. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda']A jakiś kiepski kynolog powiedział kiedyś, że masz tosę wypasioną :roll: [/quote] :roflt: Nie wypasiona a po tuningu :roflt:
  24. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda']No i pływa jak niuf :o[/quote] i aportuje ludzi z wody :o
×
×
  • Create New...