Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. No Camara dotarłam i tutaj Śliczne te Twoje bialaski :iloveyou: I biedny Borysek :( Niektorych to bym ... :evilbat: Może go przy jedzeniu lali, jak mu ktoś obcy jedzenie podawał ? Taka metoda nayczenia nie pobierani pokarmu od obcych :evil:
  2. aaa znalazłam Śliczny :angel: Umaszczenie mi się straszliwie podobuje :fadein:
  3. Normalnie jak tak patrzę, to mi się szczeniaczka w domciu chce mieć :oops: [quote name='Pysia'] Płuca na pewno mają pojemne.......[/quote]. No a jak inaczej? Muszą mieć, przecież to psy dowodne :lol: .
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='malawaszka']nie zdążyłam dziś jechać, bo bylam z [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=1021140#1021140]dziewczynami i tym maleństwem u wetq[/url][/quote]poczytałam o szczypioreczku :wink:[/quote] Ja tez Sliczny jest :D Może zostanie w domu, w którym o niego tak dbają ? Tyle serca w małą włozyli, że chyba szkoda im bedzie oddać pieska :wink:
  5. PIKA

    Mamy szczeniaki :-)

    [quote name='Gosia']No przecież mam dwie suczki- Geishę i Aisatsu :) Gosia[/quote]To wiem, co nie znaczy, że nie mogę być zdziwiona :lol: Miałaś dac zdjecia "dużych" pokrak, a tu zaraz zamieścisz "male " pokraki :lol: Gratulacje :D
  6. To teraz na kogo kolej? :lol: Na człowieka? :o :roll: A psiaczek sliczny :D [b]angiewoop[/b] może i głupota :wink: ale z uwagi na społeczny brak zgody na klonowanie człowieka oraz uzywania komórek macierzystych, klony psów bedą raczej słuzyły do badania, oprócz tego co jest podanbe w artykule interii, gentyki róznych chorób które atakują zarówno psy jak i człowieka np cukrzycy i próby wyeliminowania tychże schorzeń
  7. [quote name='daga10011'] najbardziej lubie start :P[/quote] A ja nie za bardzo lubię ani momentu startu ani lądowania :roll: Zresztą w czasie startu i lądowania najczęściej dochodzi do wypadków, a poza tym, przed lądowaniem jak samolot zniży lot to mi uszy przytyka i tego nie lubię :-? A w przestworzach – super :angel: A płynąć czymkolwiek po oceanach bym za nic nie chciała – nie dośc, ze nudno :-? to jeszcze w razie wypadku zanim dotarłaby pomoc to by mnie jakieś rekiny pożarły :o
  8. PIKA

    Mamy szczeniaki :-)

    [quote name='Gosia'] Teraz będą nowe maluchy- mam nadzieję, że na dniach.[/quote] :o :o
  9. Waszka Lazy dobrze gada :lol: statystycznie wiecej ludzi ginie w wypadkach drogowych niz lotniczych :wink: Ja tez sie bojam, :-? ale z drugiej strony... uwielbiam latac :oops:
  10. [quote name='Olcia'] czekaj na razie pracujemy nad tym ze psy spia w lozkach na razie praca idzie na + :lol:[/quote] A jak pracujecie? Psami straszysz? :lol:
  11. Poczekaj aż zaczną widziec i słyszeć :lol: Nie wspomnę momentu jak na łapkach staną :lol:
  12. [quote name='asher']Hipogryf jest wręcz nieprzyzwoicie piękny!!!! :D On jeszcze urośnie? :o [/quote] No a jak :lol: Przeciez to jeszcze szczeniak :lol:
  13. Bo to fota świniowatego zadka :lol:
  14. :o Korona :o ON JEST BOSKI :angel: :angel: :angel:
  15. Korona ja rozumiem, że jesteś szczęśliwa, że psiak dostał BOB-a, ale takj się powtarzać :lol: :lol: I GRATULACJE :calus:
  16. [quote name='Camara'][quote name='asher'] Hahaha, no to Sabina mądra nie jest :lol: Ona nie rządzi sprytnie i wcale się nie stara, żeby Bugajskiemu się wydwało 8) Ona PO PROSTU RZĄDZI, czy się to Bugajskiemu podoba, czy nie i nie bawi się w żadne subtelne gierki :evilbat: [/quote] no to widać są z moją Belką po jednej szkole :stupid: za grosz dyplomacji... czysta dominacja :cool1:[/quote] Moja Saba tez dołacza do tego grona :lol:
  17. Wind brawo dla TZ-ta :klacz: Cuda stworzył po prostu :o Portretu faceta, znaczy Wojtka, nie skomentuje :oops:
  18. [quote name='malawaszka'][img]http://img43.imageshack.us/img43/4204/prawdziwydali0ag.jpg[/img] i obie z Dagą siebie warte :roflt:[/quote] :o Waszka ? :o Galerie Ci się chyba pomyliły :lol:
  19. [quote name='malawaszka']hahha no aleście się czepiły - tyle pięknych fotek wkleiłam a te w kółko o jednym :lol: :wink:[/quote] Bo to jedno najlepsiejsze :lol:
  20. [quote name='asher']U mnie też leje :-? Nie dośc, że sie suce na spacerze brzuch upapra[/quote], A zakupic suczy kaftanik nie łaska ? :evilbat: Brzuchol się paprać nie będzie 8)
  21. O rany Ale super :D Ja mam chopla na punkcie pływających psów :oops: , szczególnie pływających w grupie 8)
  22. Burza se poszła, ale deszcz zostawiła :roll: Leje jak diabli :o
  23. Sabina jest The best :D
  24. [quote name='Pysia'] [quote name='PIKA'] Pysia, nie odpowiedziałas mi czemu wiązałas pępowinki? :oops:[/quote] A co ? Nie wiąże sie ?? W ilu hodowlach byłam to wiązali :wink: Wiąże sie aby krewka nie leciała i szybciej pępowimka wysychała i odpadała nie slimacząc się.[/quote] A mnie hodowczyni i do tego wetka, która odebrala w zyciu milion porodów , nie kazała wiązać :oops: Powiedziala, że jeżeli suka sama nie przegryzie pępowiny to nalezy ja przerwać i lekko po przerwaniu zacisnąc na końcach (nie ciąć) wtedy krew nie leci, jjezeli by leciala to dopiero zawiązać . Bo jesli suka sama przegryza to automatycznie zaciska naczynka krwionośne i to nie krwawi. I faktycznie u mnie nie krwawilo i wszystko ładnie się zagoiło. W ciagu pierwszego tygodnia nie moglam znaleźć miejsca po pepowince Biedne suki rodzą same, :( bez asysty człowieka, nikt nie wiąże pępowin i nic zlego się nie dzieje :wink: A co do lakieru to dzięki za wyjaśnienie :D Nie wiedziałam, ze male niufki tak się wszystkiego czepiają :lol:
×
×
  • Create New...