Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='malawaszka']no to te foty z telefonu :-?[/quote] a nie szło zdjęć poprawić :lol:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Alfik']Czekamy :roll:[/quote]PIKA wymiękła :roll: :lol:[/quote] Nie wymiekłam, tylko tyle czasu leżałam zwinięta w kłebek i na Arime czekałam :evil: I nie przyszła :cry: a ja wstac musiałam :cry: [b]Maga[/b] super bijatyki :klacz:
  3. Olcia a czym Ty jedziesz, jak autka nie masz? :o Wracaj szybko :( i nie znikaj tak jak Adda :(
  4. Łomatko Ka-Ka :o :cry: :calus: Ja do lekarzy wcale nie chodze, nawet jak mi coś dolega i pewnie temu zdrowa jestem :niewiem: [quote]Zresztą po drodze brat mi go zepsuł[/quote], Ka-Ka a czy brat nie mógły Ci Prestonka dalej psuć, jakbyś od razu nie znalazła mieszkanka ? Przynajmniej do czasu jak znajdziesz :wink:
  5. Nikt :( bo bylam sama z psem :( a pies robil za poduszke wiec nie mogl wstac do aparatu :(
  6. [quote name='malawaszka']to są aksolotle - dwie odmiany barwne - różowy to jest Surowy :wink: albinos :wink:[/quote] a ten co na smoka wzglada to tez? :o
  7. [quote][img]http://img68.imageshack.us/img68/3246/aksole2qo.jpg[/img][/quote] Jessssuuu :o co to za smok? :o
  8. [quote name='Alicjarydzewska']Ok Takim to sposobem założyliśmy /łyśmy/ Stowarzyszenie Bezcyfrówkowych Dogomaniaków :wink: prezes Alicjarydzewska [b]w-ce prezes Dbsst[/b] członkinie/wie/ Hanka Rupaczewska Alka Maga 100 [b]Kolejnych chętnych wciagniemy na listę wg kolejnosci zgłoszeń[/b] /Oj Maga nie licz na zbyt szybki awans :-? ja se na tym stołku prezesa troche posiedze :wink: /[/quote] Mnie wciagnijcie :angel: :angel: Ale Debeściara to chyba cyfrówkę ma? :o to co robi jako vice ? :o
  9. [quote name='arima'][quote name='PIKA'][quote name='arima'][quote name='PIKA'][quote name='Maga100'] Pika, ale ty się chyba tak nie ustawiasz do zdjęcia, co?? :wink:[/quote] Na podlodze w kłebek się nie zwijam :lol:[/quote] Pika :modla: dawaj fote :lol: :lol: :lol:[/quote] No przeciez napisałam, ze tak się [size=6]nie [/size]układam :o[/quote] Ja nie widziałam tego NIE :lol: :lol:[/quote] :cunao: :cunao: A'propo układania to mi się kiedyś zdarzyło przysnąc przytulonej do sucza na ...... psiom posłaniu :lol:
  10. [quote name='arima'][quote name='PIKA'][quote name='Maga100'] Pika, ale ty się chyba tak nie ustawiasz do zdjęcia, co?? :wink:[/quote] Na podlodze w kłebek się nie zwijam :lol:[/quote] Pika :modla: dawaj fote :lol: :lol: :lol:[/quote] No przeciez napisałam, ze tak się [size=6]nie [/size]układam :o
  11. [quote name='Alicjarydzewska']A tu co Stacja Krwiodastwa :o :o :o[/quote] nie, stacja lanoidastwa :lol:
  12. Paltociki czaderskie, :D ale po co Lunie? :niewiem: Przecież ona nie łysa :o
  13. [quote name='Maga100'] Pika, ale ty się chyba tak nie ustawiasz do zdjęcia, co?? :wink:[/quote] Na podlodze w kłebek się nie zwijam :lol:
  14. [quote name='Camara'] a tu mnie zaskoczyłaś bo nie wiedziałam, że akity też są samoczyszczące :o [/quote] To wychodzi na to, że samojedy tez :o I moja Saba :o
  15. [quote name='malawaszka'] aaaa ratunkuuuu Luna dzisiaj przyjęła sobie za punkt honoru zagazować mnie :-? :-? :-? fuuuu juz nie moge wytrzymać!!! ona NIGDY tak nie bąkoliła :x[/quote] Bączy i nie ucieka? :o [quote][img]http://img241.imageshack.us/img241/1483/b16am.jpg[/img][/quote] :o :o :cunao: :cunao: :cunao: jeszcze mu kapturek na główkę zainstaluj :lol: :lol:
  16. [quote name='Camara'][quote name='Maga100'] i wieeeeelki tył :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Dumam.jpg[/img][/quote] a tam zaraz wielki :wink: ty chyba nie widziałaś wielkiego zadka :roll:[/quote] No własnie :roll: Chociazby mój :roll: O Sabie z grzeczności nie wspomnę :-?
  17. [quote name='daga10011']jak Ty to robisz,ze one takie czyste??????? :o[/quote] W fotoszopie bialy kolor nakłada :lol:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']tereny super ale gdzie pies na tym spacerze??????? :o tez foty pstrykal??? :lol: czy tak smiga,ze w kadr go zlapac nie mozna??????? :lol:[/quote]ano śmigał z TZtem po lasku :wink:[/quote] to ostro śmigali :o , że ich uchwycić nie mogłaś :o
  19. [quote name='puz']Beznadzieja dodatkowo [b]rozwali[/b] mojemu tacie[b] auto do tyłu[/b][/quote] Ja nic nie chce mówić Puziku, ale Cię chyba jeszcze :drinking: po weselne trzyma :lol:
  20. [quote name='Ka-ka'] przynajmniej tyle, że ja szybko wracam do sił i już prawie zapomniałam o Pani doktor, która mnie zlekceważyła i naraziła na niepotrzebny ból tylko dlatego, że jej się coś tam zdawało :evil: :evil: :evil:[/quote] a co Tobie robili? :o
  21. [quote name='Olcia']hahaha sama sie pogubilam objasnienie:) greta ma biala gumke a nadir zielona :lol:[/quote] :lol: własnych psów nie rozpoznaje :lol: Sliczne walkocyki :lol:
  22. [quote name='Maga100'] nie widzisz jak się nozdrza ruszają? :wink: [/size] .[/quote] ruchomego gifa wkleiłaś? :o [quote name='dbsst'] zaraz pozadeczek tu zaprowadzi :D :lol:[/quote]a co tu bałagan siakiś jest? :o
×
×
  • Create New...