Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. To musiałyby być takie właśnie solidne... np. 4cm...
  2. Masz tłuczek? Jak masz to pozycz. Bo właśnie Mamba z Rumbą tak chrapią, że tynk zaraz zacznie odpadać...
  3. Pies nadal w hotelu. PILNIE SZUKA DOMU.
  4. Co by nie było obroża na Zgredku mi się podoba! Tylko na Mambę mnie się nie widzi.
  5. Ja jestem leniwa i wybredna ;) Obroże to tak z reguły przez tydzień mi się podobają. Potem mam ochote na nowe nabytki. Smyczy mam mniej bo jakaś parcianą, flexi i taką lulubioną Dingo z mosiądzem.
  6. Chyba ona mi się nie podoba to nie chcę... Na razie myślę o WOZA jakiejś. Ale dopiero myślę... Moje obroże non stop zostają na naszych fundacyjnych psach bo nasze tymczasiki nie mają swoich. Więc moje booorki niedługo będą chodzić bez :diabloti:
  7. Ja szukam jakiejś 4cm. Mam 5cm szerokości ale są beznadziejne bo Mamba wygląda jak debil... Mamy 4cm to jest fajna ale stara jak świat i bardzo zniszczona. Chciałabym MAGa zaciskową ale w necie nie mogę znaleźć :placz:
  8. Od dłuższego czasu zastanawia mnie co to za obroża? Kupiłam Mambie kaganiec :diabloti: Tzn. kupiłam z myślą o naszych psach na allegro, bo ostatnio jakieś mordercze zapędy mają ale Mamba była honorowym nosicielem :p Ojj było wesoło. Okazała bierny opór. Położyła się na boku i se ją mogłam ciągnąć po chodniku.
  9. Andzi ani widu ani słychu. Chyba odpoczywa w weekend po ciężkim tygodniu pracy... A zdjęć tyż nie ma...
  10. Rozmawiałam dziś z Pauliną. Sunia będzie kąpana co 2-3 dni. Ważne jest jeszcze by dostawała bardzo dobrą karmę, jest to niezbędne przy leczeniu nużycy. Ja dawałam Mambie Royala Hypoalergic.
  11. Lux dostał zaszczytne miejsce na głównej stronie wolontariuszy z warszawskiego schroniska. Na tę stronę zagląda bardzo dużo ludzi, więc może to pomoże... Tekst jest stary ale później doślę aktualności.
  12. Coraz wiecej psów z nużeńcem...
  13. Dziś sobota... i tak nic się nie dowiemy z ZK. Nie, tatuaż nie odczytany na razie. Jak będzie coś wiadomo o hodowli, hodowcy to wtedy napiszemy. [B]Na razie DT jest nam potrzebny.[/B]
  14. Dziś zabraliśmy ze schroniska staffika, który ma wadę wzroku. Jaką będzie wiadomo po wizycie u okulisty. Pies jest zaniedbany bardzo, pogryziony, w kleszczach. Został znaleziony. Ma tatuaż. Potrzebny nam jest dom tymczasowy w Warszawie lub w Łodzi chociaż na tydzień. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/222/902137df59ac3f01.jpg[/IMG][/URL]
  15. PILNIE POTRZEBNY DT DLA STAFFIKA W WARSZAWIE LUB ŁODZI. Chociaż na tydzień.
  16. Psa zabraliśmy. Na razie najważniejsze jest by znalazł się DT, bo Ruda musi iść do szpitala. Tymczas potrzebny w Warszawie lub Łodzi na ok. tydzień, góra dwa tyg. Potem ja go mogę wziąć do domu na DT.
  17. Staffik jutro będzie w Łodzi u Rudej76. Amstaff dalej w hoteliku. Szuka domu.
  18. Troszku miłości, stałości i proszę jak Ada wypiękniała. Jestem pełna uznania dla Was za opiekę, za decyzję o adopcji i wogóle. Takie adopcje "dopalają" nasze poświęcenia i chęć dalszego działania.
  19. Ja to nawet mycia zębów ostatnio nie mogę zaplanować... ten tydzień jest, był fatalny... jutro idziemy z Beatą do kina... choć znając moje szczęście jeszcze się coś urodzi. Byle do poniedziałku... W poniedziałek odbieram cyfrówkę, więc może zacznie być lepiej. Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni... Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni... Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni... Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni... Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni... Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni... Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni... Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni... Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni... Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni... Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni...
  20. Dziś byłam u Shilki. Zrobiłam jej zastrzyk, pochodziłam na spacerze. Na razie zostawiamy Shilkę w świętym spokoju bo po szwach chyba ją brzuszek ciągnie. Jutro więc ma wizytę u weta po środki przeciwbólowe i toalete uszu bo ma szlam straszny.
  21. Jutro zabieramy ze schroniska staffika. Psiak ma wadę wzroku. Jaką? Musimy go przebadać. Wygląda to na pierwszy rzut oka jak bielmo, zaćma. Psiak został znaleziony, błąkał się kilka tygodni. Jest pogryziony, miał kleszcze. Ma tatuaż, na razie nie odczytany bo będziemy próbować jutro. Szukamy dla niego dobrego domu tymczasowego a później stałego. Kogoś kto podejmie się w razie co opieki medycznej. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/222/902137df59ac3f01.jpg[/IMG][/URL]
  22. Pilnie potrzebny DT dla staffika. Jutro zabieramy go ze schroniska. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/222/902137df59ac3f01.jpg[/img][/URL]
  23. Jutro zabieramy ze schroniska niewidomego, pogryzionego staffika. Czy ktoś może mu dać DT? PILNE [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/222/902137df59ac3f01.jpg[/IMG][/URL] edit Potrzebny nam DT na tydzień, dwa dla niewidomego staffika w Warszawie lub Łodzi. Później go przejmę. [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
  24. Nie mamy konta na allegro. Wstawiamy z prywatnych.
  25. Do wyleczenia... bo przede wszystkim ważne jest leczenie.
×
×
  • Create New...