Chyba soczku...
Do domu Altera można dojechać raczej tylko autem, więc spotkanko było bardzo kulturalne. Dziękuję Wam wszystkim za spotkanie.
Alter jest OLBRZYMI!!! Ewatonieja, polecam Ci kiedyś umówić się z Piotrem i Alterem i go zobaczyć. Ja go nie widziałam kilka miesięcy i straasznie się zmienił! Zmężniał, przytył i wygląda jak molos.
Dalej niuniek jest aniołkiem!