Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Mi to by się nawet śliniak przydał jak jest spaghetti. :oops: Bo zawsze coś mi na sweter nachlapie... Na co dzień mi nie potrzebny, tylko do makaronu spaghetti. :evil_lol: Suka to sobie chyba właśnie robi śliniaczek bo drze kocyk. Pewnie doszła do wniosku, że sobie zrobi własny. :lol:
  2. Mi jest dobrze jak jest. :evil_lol: Nie chce być żółta. :shake::placz:
  3. Rozumiem, że obowiązkowo mam napisać, że nienawidzi piesków i chce je unicestwić? :razz:
  4. Jak to mówią, psy same sobie imiona nadają. :evil_lol: Twórcze imię... Treść ogłoszenia: "AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje kochającego domu dla amstaffki o imieniu Dogskillerka."
  5. Sunia jest strasznie fajna, dużo gada i robi super miny. Niestety pieski chce pozabijać nawet w aucie. Imię jej trzeba wymyślić. Ma ktoś fajny pomysł?
  6. Wyleciał mi ze subskrypcji wątek i nie widziałam wcześniej, że sobie jaja za mnie robicie wredoty. :diabloti: Za karę powinnam Wam dać po amstaffie w prezencie. :p
  7. Dzwoniła Natalia_aa. Sunia jest już u niej w Gdyni. Zestresowana bardzo, obśliniona, wystarszona, ale Natalia zdążyła się już zakochać.
  8. Ula, u asta, pita łatwiej dużo cokolwiek wypracować. U bulla ciężko. Nasza Magda ma akurat miot bulli u siebie. Małe są słodziasne i... pomimo, że jeszcze ledwo chodzą, już załatwiają się na dworze i nie niszczą (jedynie swoje zabawki).
  9. Niestety szerze wątpię abyś przyzwyczaiła Malinkę do kotów. :-(
  10. Ula, o ile pieski by chwilowe odwiedziny przeżyły, o tyle kotki na bank nie. ;)
  11. Jeśli będą jakieś bullowate prosimy o kontakt: [URL="http://www.fundacja-ast.pl"]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych - Strona glówna[/URL] 0 501 797 018 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bądź pw na forum. Czy psy będą legalnie odbierane przez jakąś organizację, a przeciwko pseudohodowcy zostaną wyciągnięte konsekwencje? Pytam, ponieważ widzę, że szukacie DS. Z tego co się orientuje to psy z reguły są dowodami w sprawie i tak od razu to do domków nie mogą iść... ponadto zabrane z takich warunków muszą mieć nadrabiany socjal i muszą być przygotowywane do adopcji. Nie piszę tego, aby wywołać awanturę. Pytam, by się upewnić. ;)
  12. Idę spać ciotki, a rano ruszamy po niunię. Będziemy dawać znać z drogi co i jak. Natalia, dzięki za pomoc z sunią i jutrzejszą akcję. Zaglądajcie ciotki na bazarki i twórzcie nowe jeśli możecie. Pomoc się przyda, bo podjęliśmy ciężki trud w postaci kilku astów w jeden tydzień. :evil_lol: P.S. Dziękuję cioci Kasi od Fety i Marcie Uranowej za pomoc przy naszych potworach jak nas nie będzie. :loveu:
  13. To wychodzi na to, że i chińszczyzna z psów też jest dozwolona...
  14. No niestety... szok ile tych bid teraz jest. Ale warto wiedzieć, że w razie co możesz pomóc przy szczeniakach. Do nas często ludzie dzwonią, abyśmy wzięli szczeniaki od nich.
  15. Ja właśnie liczę na to, że wspólnymi siłami damy radę. :loveu:
  16. We Wrocku macie podobno fajnych wetów. :razz: Nawet nie wyobrażacie sobie jakiego mam stresa przy tej roszadzie co kombinuje w tym tygodniu... Zostaniemy z dłuuugami, że szok...
  17. W Gdynii jest astka ze szczeniakiem. I dodatkowo 4 szczeniaki w samym schronisku... Więc sporo tych maluszków. W razie co ja jutro jadę do Gdynii po astkę, to dzidzie pewnie mogłabym przywieźć. Tylko ktoś musiałby go zawieźć w nocy do Kielc... Piszę tak w razie co. :razz:
  18. Tak, wszystko ma zrobione. Sterylkę, chip, szczepienia. Byśmy tylko RTG tylnych łap jeszcze zrobili u Ciebie.
  19. Należy Ci się ciotka! ;)
  20. Najgorsze jest to, że tak mało osób szuka w odpowiedni sposób swoich psiaków. :-( Myślę, że wiele z bezdomniaków to zguby.
  21. Super by było, jakby ciocia Jenny19 ogłosiła Zuzę. Ciotka jest solidna firma ogłoszeniowa. ;)
×
×
  • Create New...