-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ula, u asta, pita łatwiej dużo cokolwiek wypracować. U bulla ciężko. Nasza Magda ma akurat miot bulli u siebie. Małe są słodziasne i... pomimo, że jeszcze ledwo chodzą, już załatwiają się na dworze i nie niszczą (jedynie swoje zabawki). -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niestety szerze wątpię abyś przyzwyczaiła Malinkę do kotów. :-( -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ula, o ile pieski by chwilowe odwiedziny przeżyły, o tyle kotki na bank nie. ;) -
Jeśli będą jakieś bullowate prosimy o kontakt: [URL="http://www.fundacja-ast.pl"]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych - Strona glówna[/URL] 0 501 797 018 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bądź pw na forum. Czy psy będą legalnie odbierane przez jakąś organizację, a przeciwko pseudohodowcy zostaną wyciągnięte konsekwencje? Pytam, ponieważ widzę, że szukacie DS. Z tego co się orientuje to psy z reguły są dowodami w sprawie i tak od razu to do domków nie mogą iść... ponadto zabrane z takich warunków muszą mieć nadrabiany socjal i muszą być przygotowywane do adopcji. Nie piszę tego, aby wywołać awanturę. Pytam, by się upewnić. ;)
-
Idę spać ciotki, a rano ruszamy po niunię. Będziemy dawać znać z drogi co i jak. Natalia, dzięki za pomoc z sunią i jutrzejszą akcję. Zaglądajcie ciotki na bazarki i twórzcie nowe jeśli możecie. Pomoc się przyda, bo podjęliśmy ciężki trud w postaci kilku astów w jeden tydzień. :evil_lol: P.S. Dziękuję cioci Kasi od Fety i Marcie Uranowej za pomoc przy naszych potworach jak nas nie będzie. :loveu:
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja właśnie liczę na to, że wspólnymi siłami damy radę. :loveu: -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
We Wrocku macie podobno fajnych wetów. :razz: Nawet nie wyobrażacie sobie jakiego mam stresa przy tej roszadzie co kombinuje w tym tygodniu... Zostaniemy z dłuuugami, że szok... -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, wszystko ma zrobione. Sterylkę, chip, szczepienia. Byśmy tylko RTG tylnych łap jeszcze zrobili u Ciebie. -
Należy Ci się ciotka! ;)
-
Super by było, jakby ciocia Jenny19 ogłosiła Zuzę. Ciotka jest solidna firma ogłoszeniowa. ;)