-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Magda, dla chłopa na roli. Holy na śledzionie najprawdopodobniej guza (nowotwór) o wielkości 4 x 2,4cm. Najprawdopodobniej guz będzie rosnąć, aż pęknie. Dlatego też musimy pilotować poprzez USG jego stan i wielkość. U młodego psiaka, by się śledzionę z guzem usunęło. U niej na razie obserwujemy, czy rośnie, czy pojawia się stan zapalny wokół. Za miesiąc będziemy mieć porównanie, czy guz się powiększył, czy nie i czy np. robi się wokół stan zapalny.
-
Miny stroi bajeranckie. :loveu:
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jasne, jak coś to będziemy dzwonić. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pinkmoon, my oczywiście jesteśmy zdecydowani wziąć Czarusia do nas na 100%. Będziemy Ci wdzięczni za bazarki. :loveu: Z naszej strony dograliśmy miejsce u Magdy, czeka. Anita, ogromne podziękowania za fundusze na transport. Co do hotelu u Magdy i innych hoteli. Pierwsza sprawa to taka, że Magdę znam kilka lat, jej metody szkolenia, sprawdzania psów, adopcje i jest mi z Magdą "po drodze". Nie mam problemów z dogadaniem się z nią, nie mam oporów przed współpracą z nią. Psy są sprawdzane w sensowny sposób, co uważam za priorytet w adopcjach. Przez lata działalności mieliśmy do czynienia z różnymi hotelami, a jednak dziś z nimi nie współpracujemy. Doświadczenie uczy. Prawda jest taka, że wielu nawet bardzo dobrych szkoleniowców nie ma podejścia do psów bezdomnych i nie umie ich przygotować do adopcji. Dodatkowo w każdym tygodniu ktoś z nas, albo z wolontariuszy jest u Magdy i obserwuje psiaki, co z tego co widzę jest problemem w innych miejscach. Dziewczyny, jeśli macie możliwość - to oczywiście umieśćcie Czarusia w Łodzi. Ważne jest dla nas, aby psiak został wyciągnięty i dostał szansę. Nie ważne jest kto się nim zajmie, oby tylko zrobił to w sensowny sposób dla psiaka i dla ewentualnych właścicieli. My niestety pilotować psiaków w Łodzi nie możemy, stąd też zostały wszystkie przeniesione do Magdy. Jak się okazało, psy siedzące miesiącami w łódzkim hotelu ukazały się z zupełnie innej strony pod okiem fachowca i hotelowanie ich za mniejsze fundusze, było przysłowiowym wyrzucaniem pieniędzy w błoto. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Magdy miejsce zaklepane. ;) -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze potwierdzę u Magdy miejsce na 100% i szukamy transportu. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W razie co mogę przesłać faxem potwierdzenie, że fundacja go zabiera, ewentualnie później pocztą. Tylko i tak mamy problem z transportem jak na razie bo nie ma chętnych, którzy zdecydowali by się go przewieźć. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Wczoraj w ramach sentymentu czytałam głupoty jakie żeśmy wypisywali 2 lata temu. :evil_lol: Patrzę, a tu już 2 lata. 7.07. to ja obchodzę rocznicę adopcji Breny z Palucha. :) -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ocelot, piszecie że psiak jest w złym stanie. Pytanie więc czy dożyje transportu do listopada? Co do kastracji, oczywiście fajnie by było aby był wykastrowany, ale pytanie czy można go w tym stanie kastrować? Po zdjęciach i Waszym opisie ciężko cokolwiek wywnioskować. Na ostatnim zdjęciu Czaruś wygląda dobrze. Zaś Wasz opis, że nie wstaje budzi krew w żyłach. Więc niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć, czy kastrować. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki. Jutro Ci podeślę Negrę, tylko muszę poczekać na zdjęcia z sesji. ;) -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Zabierz mnie sąsiadko ze sobą. :loveu: -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piromanko, szczerze podziwiam za ilość ogłoszeń. Dziękujemy Ci za poświęcony czas. Żywię szczerą nadzieję, że przyniosą one zamierzony skutek. Piromanko, nieśmiało zapytam... Czy dałabyś radę czasami ogłosić któregoś naszego fundacyjnego psiaka? -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Sevaś za miesiąc ma 2 urodziny jak jest u Darii. Ale ten czas leci. -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pralinkowe zdjęcia od nowej rodziny [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ac6832c8c3e2f93.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/316742055b2f7647.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20535db1ca6556cb.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82c93f3a9a23df23.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd43e9d5eceddcad.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d67d0b3a62b93917.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28f04b43aad96ebf.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ecbba8fdf6313fb7.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b5c2f72d14d545a.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cef796cd548c290b.html[/url] -
Rozmawiałam z wetem, który leczy Lolusia. Na oko w którym wrzód pękł Loluś nie widzi i widzieć nie będzie. Na razie poprzez krople trzeba ratować samą gałkę aby nie trzeba było jej usuwać całkowicie. Drugie oko trochę lepiej, ale także leczenie do k. życia. Niestety Lolusiowe oczy są problemem do k. życia od dawien dawna. :-( Na pocieszenie fotki Lolusiowe od Kataryny. Loluś w roli głównej :mrgreen: tak ciągne mojego ludzkiego przyjaciela na spacer :oops: [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/219/571221fb653181cbmed.jpg[/img][/URL] lubimy poprubowac naszych męskich sił ;) [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/218/58733ea886d185c7med.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/218/05d4417c51a61a49med.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/219/0dea3b4bea8b5b31med.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images38.fotosik.pl/215/f1f049b887f30a3amed.jpg[/img][/URL] mam co chciałem ;D [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/215/a2dc60a66f05d9c6med.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/219/1f593fc5c57bb4a8med.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/218/d074b0adedd2a7f4med.jpg[/img][/URL] moi przyjaciele ludzie mówią ze szybko biegam :roll: [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images35.fotosik.pl/73/9b7c2d799b28ea10med.jpg[/img][/URL] ale i mi czasami brak sił [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images44.fotosik.pl/219/bdc80aa20382dcddmed.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/219/fcdea84dec89d46bmed.jpg[/img][/URL] Dlatego w domu odpoczywam z moją koleżanką :P [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images38.fotosik.pl/215/4575ffc721748d19med.jpg[/img][/URL]
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Wątek tak umarł, że ja sama nie zaktualizowałam ważnych kwestii - zarazem prosząc Cię Iza o tekst... Przepraszam. :oops: Tekst jest super. A z zaległości - jakich nie napisałam to: - Negra jest już po sterylizacji, zabieg zniosła super - Negra jest w DT, bo do hotelu nie dojechała :) - Negra ma ok. 5 lat. Pit-R6 napisze niebawem tekst ze swoimi spostrzeżeniami na temat Negry. Sunia miała dziś także sesję fotograficzną z Kasią. -
Życie w schroniskowej sforze chociaż CS-owania ją nauczyło. :) Agnieszko, dawać Twój nr tel w ogłoszeniach, czy Anity?
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy jest szansa, abyście zawieźli Czarusia do hotelu do Radomia? Ja najwcześniej będę mogła ok. 5.11. a szkoda, aby pies czekał. Jeśli się zgodzicie, dowiem się u Magdy czy będzie miała na niego miejsce u siebie. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny, czy w Waszym schronisku szczeniak Groszek to nie jakiś mix bullowaty? Widziałam go na NK. Może któraś ciotka by mu dala DT aby nie marzł w schronisku. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Do Andzi już 2 lata jadę... tłumaczę to odległością. :evil_lol: Wstaw jeszcze fotki, takie ładne som. ;) -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Wiśnia jesteś, że nie chcesz tymczasika. A byś upchnęła spokojnie kilka. :eviltong: Żeby ten Pcim był bliżej to ja bardzo chętna na odwiedziny. :loveu: