Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Wiecie może, czy był jakiś już odzew na ogłoszenia zamieszczone przez Zuzę?
  2. Przypominam o suni, bo pomoc dla niej jest bardzo potrzebna. :(
  3. Płuca na szczęście czyste. Odrósł jej guz na klatce, który miała u Was usuwany. Bałam się, że wdarł się do płuc, na szczęście jednak nie. Potem miałam jeden dzień taki, że Holy nie zdołała wrócić ze spacerku bo nóżki jej posłuszeństwa odmówiły. Przyniosłam ją do domu i jakoś w miarę w 10 min doszła do siebie. Pani doktor mówi, że to może być od serduszka. Ogólnie Holy na Controlocu ma apetyt, dostaje 2 razy więcej niż przeciętny psiak, ale niestety nie tyje. W środę ma USG. Aż się boje co w nim wyjdzie.
  4. Szkoda, że schroniska nie mają możliwości przeprowadzania wizyt przedadopcyjnych :(
  5. O mamo!!! Pięknie wygląda w różowych szeleczkach :)
  6. Dagmara ogłosiła jeszcze Bolo tu: [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]http://www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]http://www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://lodz.olx.pl/[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3860301_ast_bolo_o_golebim_sercu_czy_trafi_na.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3860301 ... fi_na.html[/URL]
  7. Powiedz jej, żeby nie robiła takich wrednych min do aparatu :)
  8. Błogą minę miała dopiero w łóżku. :evil_lol:
  9. Kota widziała w lecznicy. Tzn. kot był metr od niej, ale ona go nie obaczyła bo się cieszyła za bardzo :) Musiałabym ją bardziej sprawdzić, czyli pewnie kota na nos wsadzić. :)
  10. Rozmawiałam z Agą i sunia na razie jest grzeczna. Nie załatwia się w domu, grzecznie zostaje w domu. Na razie zostaje w klatce, bo nie chcemy jej spotkania z Migą :)
  11. Paros... nie załamuj mnie :(
  12. Rzeczywiście jak Lolitka wygląda. I też ma jak pączek w maśle :)
  13. To się podziel z nami :)
  14. Jak sytuacja bullowatych w Klembowie? Jakieś zmiany?
  15. Właśnie maila dostałam o zapełnieniu skrzynki :) Już wyczyściłam.
  16. Tora ma na hotelu nowego kolegę bullterriera. Bardzo się ucieszyła z nowej zabawki do poniewierki. Zuza, jak zwykle wielkie dzięki!
  17. Super robota! Podziękowania za pomoc.
  18. Państwo u siebie nie mają netu. Nawet z zasięgiem telefonu są problemy. Nadzieja w Angel, że wybierze się na wizytę poadopcyjną jak Daisy się zaaklimatyzuje. Na razie mamy tylko relacje telefoniczne.
  19. Allegro ma. Zuza go jeszcze ogłaszała :)
  20. Bardzo się cieszę, że udało się znaleźć dla suni fajny dom.
  21. Zapraszam ciotki i wujków na wątek amstaffki Sisi, która będzie musiała mieć operowaną łapę. Jest nam bardzo potrzebna Wasza pomoc. Sunia z wątku powyżej. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179752-AMSTAFFKA-z-urazem-A-apy-bez-opieki-weterynaryjnej-PILNIE-POTRZEBUJE-POMOCY[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3cBxNqZijI/AAAAAAAACBo/im2JNerm1bE/DSC_0942a.jpg[/img]
  22. Zapraszam ciotki i wujków na wątek amstaffki Sisi, która będzie musiała mieć operowaną łapę. Jest nam bardzo potrzebna Wasza pomoc. Jest to sunia z wątku powyżej. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179752-AMSTAFFKA-z-urazem-A-apy-bez-opieki-weterynaryjnej-PILNIE-POTRZEBUJE-POMOCY[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3cBxNqZijI/AAAAAAAACBo/im2JNerm1bE/DSC_0942a.jpg[/img]
  23. Zapraszam ciotki i wujków na wątek amstaffki Sisi, która będzie musiała mieć operowaną łapę. Jest nam bardzo potrzebna Wasza pomoc. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179752-AMSTAFFKA-z-urazem-A-apy-bez-opieki-weterynaryjnej-PILNIE-POTRZEBUJE-POMOCY[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3cBxNqZijI/AAAAAAAACBo/im2JNerm1bE/DSC_0942a.jpg[/img]
×
×
  • Create New...