Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Jeden był sensowny, państwo z Piaseczna. Byli u niego 2 razy, ale 17 letni boi się Pudzia i państwo zrezygnowali.
  2. Przytyło moje maleństwo więc o cały 1kg. Super.
  3. I ostatnie 5 fotek. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMDB0BXJI/AAAAAAAAB8Q/zy_PekxwHDs/DSC_0691.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMDa3EHvI/AAAAAAAAB70/WBNM0RQUm-I/DSC_0703.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMDQifNXI/AAAAAAAAB8c/Z3G7qbSsiXA/DSC_0707.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMDjn6NCI/AAAAAAAAB8g/xbGcbjK7TaI/DSC_0708.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMJHLxqoI/AAAAAAAAB8k/2EHPVKzbWbg/DSC_0713.jpg[/img]
  4. Wczorajsze fotki Pudzia. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3ALxFEt3SI/AAAAAAAAB7Y/PQMx0QmMZFE/DSC_0674.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3ALxVPZ0YI/AAAAAAAAB8M/Q038cldUqHk/DSC_0677.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3ALxoBvjXI/AAAAAAAAB7k/nezFaOG_pu0/DSC_0684.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3ALxoq5VDI/AAAAAAAAB7o/9NOr9FclvY8/DSC_0688.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMDFs_AJI/AAAAAAAAB7s/bi3to0oHdsw/DSC_0690.jpg[/img]
  5. Wychodzi na to, że babcie nie są takie złe jak w kawałach :)
  6. Pies morderca! Pluszaków :)
  7. Pozdrowienia od Doggera: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2_p2Tg5y0I/AAAAAAAAB7Q/4tFsGVzEET0/doger.jpeg[/img]
  8. Jak się wszystko uda, to ogłoszenia o Gara ukażą się w piątkowych gazetach. Oby się pięknisiowi poszczęściło. :loveu:
  9. Kurcze, to chyba u wszystkich bullowatych cisza, bo o nasze też niewielka ilość dzwoniących a ogłoszeń setki. A jak zachowanie Zosi? Jak pilnowanie zabawek?
  10. Monday, super rozliczenie. Martwiłam się, czy Sofinka już w długach nie tonie i stąd moje pytanie o jej fundusze. :) Beata, a jak odzew z ogłoszeń?
  11. Holinka już od 5 dni będąc na lekach na wątrobę nie zisiała się pod siebie. Mam nadzieję, że już tak zostanie. Odrósł jej guz na klatce piersiowej. We wtorek mamy wizytę u pani doktor to pewnie zrobimy jej RTG klatki piersiowej aby zobaczyć, czy ma jakieś przerzuty na płuca. Sama Holinka jest radosna, biega i bryka bardziej niż Mamba od niej młodsza. :mrgreen:
  12. Eeee daleko nie mieszkają ;] Mogę im nawet podwieźć te 5km.
  13. Anita, tytuł już być mogła zmienić :)
  14. Cisza niestety w jego sprawie :( A szkoda, bo jest obłędny! Tekst do ogłoszeń Garo: [quote]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowych właścicieli dla amstaffa o imieniu GARO. GARO jest pięknym, 2 - letnim, płowym amstaffem z ciętymi uszami. Jest wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany. Został znaleziony w ok. Częstochowy. Pomimo poszukiwań nie udało się odnaleźć jego właścicieli, a pies trafił do schroniska, gdzie miał zostać uśpiony z powodu rasy do której należy. Na szczęście dzięki miłośnikom ras typu bull udało się go uratować. Jak wynika z kilku tygodniowej obserwacji szkoleniowca, Garo jest psem typowo domowym, nauczonym życia w dużym mieście. Może mieszkać w mieszkaniu, grzecznie zostaje sam. Przeszedł kurs posłuszeństwa, wykonuje podstawowe komendy (siad, waruj, noga, do mnie, aport). Psiak dobrze dogaduje się z suczkami, nie toleruje zaś samców. Poszukujemy dla niego odpowiedzialnego właściciela, który będzie o niego dbał i się troszczył. Szukamy osoby zrównoważonej, opanowanej, odpowiedzialnej i cierpliwej, która pokaże mu co znaczy ludzka miłość. Garo obecnie przebywa w hotelu dla zwierząt w Radomiu. W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod nr tel: 0 501 797 018 bądź mailem: [email][email protected][/email] Warunkiem adopcji psa jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Fundacja AST szuka także nowych opiekunów dla innych psów typu bull, przebywających pod jej opieką. Psy, które szukają domów znajdą Państwo na stronie [url]www.fundacja-ast.pl[/url][/quote]
  15. A.. myślałam, że udało się Wam szczęśliwie oddać do nowego domu. A dacie radę się cokolwiek dowiedzieć?
  16. W razie co to ona szuka domu. Mam jeszcze kolejne jej fotki! A jak moja Mantunia u weta?
  17. Ocelot, cieszę się przeogromnie że o 1 bidę mniej u Was :) Mam nadzieję, że nic nowego nie przybyło.
  18. Ostatnie trzy i to by było na tyle :)
  19. Zabawa patykiem też okazała się fajna :)
  20. Tarzanie w śniegu to świetna zabawa ;]
  21. Przyszłam tu pochwalić Czarusia :) Z każdym tygodniem Czaruś jest zdecydowanie fajniejszy, a efekty szkolenia w końcu widać! Dzisiaj Czaruś tak się rozemocjonował, że pierwszy raz zaczął się bawić patykiem! W końcu Czaruś wychodząc na spacer nie ma w nosie całego świata, nie ma oporów przed wracaniem do człowieka, czy mizianiem. Wprawdzie super miziasty on nie jest, ale jak się merda do człowieka to i tak uważamy za duży sukces. Jego ulubioną zabawą zimową jest tarzanie się w śniegu, czego efekty zobaczycie poniżej. Za ok. 2 tygodnie wykastrujemy Czarusia, chcemy go jeszcze rozkręcić na człowieka a zabieg nam w tym przeszkodzi, stąd został odroczony.
  22. No właśnie, w Krakowie ze stafficzką z tego co pamiętam.
  23. W pakiecie będę je oddawać, są IDENTYCZNE! Pod względem charakterków szczególnie. :ghost_2:
×
×
  • Create New...