-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
To załamany anioł stróż jego. -
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jeden był sensowny, państwo z Piaseczna. Byli u niego 2 razy, ale 17 letni boi się Pudzia i państwo zrezygnowali. -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Przytyło moje maleństwo więc o cały 1kg. Super. -
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
I ostatnie 5 fotek. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMDB0BXJI/AAAAAAAAB8Q/zy_PekxwHDs/DSC_0691.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMDa3EHvI/AAAAAAAAB70/WBNM0RQUm-I/DSC_0703.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMDQifNXI/AAAAAAAAB8c/Z3G7qbSsiXA/DSC_0707.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMDjn6NCI/AAAAAAAAB8g/xbGcbjK7TaI/DSC_0708.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMJHLxqoI/AAAAAAAAB8k/2EHPVKzbWbg/DSC_0713.jpg[/img] -
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wczorajsze fotki Pudzia. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3ALxFEt3SI/AAAAAAAAB7Y/PQMx0QmMZFE/DSC_0674.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3ALxVPZ0YI/AAAAAAAAB8M/Q038cldUqHk/DSC_0677.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3ALxoBvjXI/AAAAAAAAB7k/nezFaOG_pu0/DSC_0684.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3ALxoq5VDI/AAAAAAAAB7o/9NOr9FclvY8/DSC_0688.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3AMDFs_AJI/AAAAAAAAB7s/bi3to0oHdsw/DSC_0690.jpg[/img] -
Wychodzi na to, że babcie nie są takie złe jak w kawałach :)
-
Pies morderca! Pluszaków :)
-
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Doggera: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2_p2Tg5y0I/AAAAAAAAB7Q/4tFsGVzEET0/doger.jpeg[/img] -
Jak się wszystko uda, to ogłoszenia o Gara ukażą się w piątkowych gazetach. Oby się pięknisiowi poszczęściło. :loveu:
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Kurcze, to chyba u wszystkich bullowatych cisza, bo o nasze też niewielka ilość dzwoniących a ogłoszeń setki. A jak zachowanie Zosi? Jak pilnowanie zabawek? -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Monday, super rozliczenie. Martwiłam się, czy Sofinka już w długach nie tonie i stąd moje pytanie o jej fundusze. :) Beata, a jak odzew z ogłoszeń? -
Holinka już od 5 dni będąc na lekach na wątrobę nie zisiała się pod siebie. Mam nadzieję, że już tak zostanie. Odrósł jej guz na klatce piersiowej. We wtorek mamy wizytę u pani doktor to pewnie zrobimy jej RTG klatki piersiowej aby zobaczyć, czy ma jakieś przerzuty na płuca. Sama Holinka jest radosna, biega i bryka bardziej niż Mamba od niej młodsza. :mrgreen:
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Eeee daleko nie mieszkają ;] Mogę im nawet podwieźć te 5km. -
Anita, tytuł już być mogła zmienić :)
-
Cisza niestety w jego sprawie :( A szkoda, bo jest obłędny! Tekst do ogłoszeń Garo: [quote]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowych właścicieli dla amstaffa o imieniu GARO. GARO jest pięknym, 2 - letnim, płowym amstaffem z ciętymi uszami. Jest wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany. Został znaleziony w ok. Częstochowy. Pomimo poszukiwań nie udało się odnaleźć jego właścicieli, a pies trafił do schroniska, gdzie miał zostać uśpiony z powodu rasy do której należy. Na szczęście dzięki miłośnikom ras typu bull udało się go uratować. Jak wynika z kilku tygodniowej obserwacji szkoleniowca, Garo jest psem typowo domowym, nauczonym życia w dużym mieście. Może mieszkać w mieszkaniu, grzecznie zostaje sam. Przeszedł kurs posłuszeństwa, wykonuje podstawowe komendy (siad, waruj, noga, do mnie, aport). Psiak dobrze dogaduje się z suczkami, nie toleruje zaś samców. Poszukujemy dla niego odpowiedzialnego właściciela, który będzie o niego dbał i się troszczył. Szukamy osoby zrównoważonej, opanowanej, odpowiedzialnej i cierpliwej, która pokaże mu co znaczy ludzka miłość. Garo obecnie przebywa w hotelu dla zwierząt w Radomiu. W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod nr tel: 0 501 797 018 bądź mailem: [email][email protected][/email] Warunkiem adopcji psa jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Fundacja AST szuka także nowych opiekunów dla innych psów typu bull, przebywających pod jej opieką. Psy, które szukają domów znajdą Państwo na stronie [url]www.fundacja-ast.pl[/url][/quote]
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A.. myślałam, że udało się Wam szczęśliwie oddać do nowego domu. A dacie radę się cokolwiek dowiedzieć? -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W razie co to ona szuka domu. Mam jeszcze kolejne jej fotki! A jak moja Mantunia u weta? -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ocelot, cieszę się przeogromnie że o 1 bidę mniej u Was :) Mam nadzieję, że nic nowego nie przybyło. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ostatnie trzy i to by było na tyle :) -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zabawa patykiem też okazała się fajna :) -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejne fotki: -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tarzanie w śniegu to świetna zabawa ;] -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyszłam tu pochwalić Czarusia :) Z każdym tygodniem Czaruś jest zdecydowanie fajniejszy, a efekty szkolenia w końcu widać! Dzisiaj Czaruś tak się rozemocjonował, że pierwszy raz zaczął się bawić patykiem! W końcu Czaruś wychodząc na spacer nie ma w nosie całego świata, nie ma oporów przed wracaniem do człowieka, czy mizianiem. Wprawdzie super miziasty on nie jest, ale jak się merda do człowieka to i tak uważamy za duży sukces. Jego ulubioną zabawą zimową jest tarzanie się w śniegu, czego efekty zobaczycie poniżej. Za ok. 2 tygodnie wykastrujemy Czarusia, chcemy go jeszcze rozkręcić na człowieka a zabieg nam w tym przeszkodzi, stąd został odroczony. -
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
W pakiecie będę je oddawać, są IDENTYCZNE! Pod względem charakterków szczególnie. :ghost_2: