Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Ja się chciała upomnieć o nowe zdjęcia pięknej Fetki!
  2. Teraz obyście mieli przez długo długo takie rocznice :)
  3. Wróciliśmy właśnie do domku. Megi była na spacerku, załatwiła się, a teraz znowu śpi. Operacja się udała. Wyniki histopatologii będą w połowie maja.
  4. Na gooopią nie trafiliśmy :) Klatka nie jest póki co jej domem, koleżanką, miejscem atrakcji. Wchodzi do niej tylko po zabawki. Plus jest jednak taki, że Sigmula nic nie niszczy jak zostaje sama (wprawdzie zostaje na niedługo, ale jak dla mnie to ona nie będzie niszczyć).
  5. Zaległe zdjęcia księżniczki Sigmuli. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9n4Qn_pnQI/AAAAAAAAD94/RR7iK82eFII/DSC_0461.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9n4IFSu18I/AAAAAAAAD90/VHSeTkjXoZc/DSC_0466.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9n4IP_08YI/AAAAAAAAD9w/NCAdn4Ip_0s/DSC_0464.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9n4H6m9inI/AAAAAAAAD9s/FEoK4OuPtWk/DSC_0463.jpg[/img]
  6. Myślę, że Edyta nie będzie mieć nic przeciw :) Oby w końcu się Zuzolce poszczęściło.
  7. Może warto im polecić jakiegoś psiaka np. z domu tymczasowego z dogo. O takich psach można zdecydowanie więcej powiedzieć. Z tego co piszesz państwo są bardzo miłymi, fajnie podchodzącymi do adopcji ludźmi. Szkoda, aby się zrazili.
  8. Jak nie zapomnę to jasne, że zrobimy fotki.
  9. Aaa... ze mną super miło dzisiaj rozmawiała i nic nie wspominała by go zabrać, a wręcz mówiła że musi go zaszczepić bo super domku na horyzoncie brak. Zuza, a jak Ty stoisz z czasem? Nie ukrywam, że chętnie zarzucę Cię ogłoszeniami jak się będziesz nudzić. :)
  10. A czy państwo zdecydowali się na adopcję jakiegoś innego psiaka ze schroniska, czy zrazili się do adopcji?
  11. Trzymam kciuki, aby był to super dom dla niego i to aby adopcja doszła do skutku z happy endem.
  12. Po ilości linków aktywacyjnych wydedukowałam, że to pracowita jak mrówka ciocia Marta :) Leon, Rudolf... nawet mi nic nie mów... jestem załamana, że chłopaki wciąż u nas. Debile jakich mało dzwonią... albo dla odmiany telefon zupełnie o nich milczy. Jakby Leoś poszedł, to w schronisku na Śląsku jest maluch. Myślę, że udało by mi się wcisnąć na DT. :) Dzwoniła do mnie pani od Gizmo, że chyba nie chcecie od niej już odbierać telefonu :)
  13. Musi być dobrze :) Megi jest cudowna, więc do szczęścia jeszcze jej super domu brakuje.
  14. Jakaś hiper dobra dusza właśnie ogłasza Czarunia. Bardzo dziękujemy :) Zuza, czy to Ty? :)
  15. Trzeba go pilnie ogłosić na 2 fronty, że znaleziony i że szuka domu. Jeszcze muszę 2 psiaka wrzucić, podobna historia tylko inne miasto.
  16. Kopiuję maila jakiego otrzymaliśmy. [quote]W zeszłym tygodniu na jedną z działek w Warszawie Marki przybłąkał się młody amstaff, pies nie ma jeszcze roku, jest bardzo miły i towarzyski, miał na sobie kolczatkę. Pies tymczasowo mieszka na działce u ludzi do których się przybłąkał jednak Ci ludzie nie mogą go zatrzymać, pilnie szukamy jego właściciela lub nowego domu w przeciwnym razie po weekendzie majowym trafi do schroniska :-( Kontakt: 0604865246 [/quote] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9nnL88txiI/AAAAAAAAD9Y/N5izDUIOvFI/marki1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9nnMBX2ZGI/AAAAAAAAD9c/IMJtsQ79r0M/marki2.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9nnMGNpq2I/AAAAAAAAD9g/QQ0-N1FipcY/marki3.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9nnMZYDNlI/AAAAAAAAD9k/y9Eozt6xW3s/marki4.jpg[/img]
  17. Kopia postów z niebieskiego forum. [quote name='"Pit_R6"']Byłem dziś u Sigmy 8-) I powiem Wam, że aż miło patrzeć, jak Sigma się zadomowiła u Pauliny, jaka jest spokojna i grzeczna. Ten tymczas jej bardzo służy :mrgreen: Zabawek ma tyle, że nie wie, którą wybrać, ogólnie jest cała szczęśliwa i to widać w jej oczach. Zresztą Paulina z nią też, i to też widać 8-)[/quote] [quote name='"Keiti"']Sigmula fenomenalnie odnalazła się w domku Pauliny. Widać, że to typowo domowa niunia. Spokojna, opanowana, zrelaksowana. Teraz nowy właściciel będzie miał duże utrudnienie, bo będzie musiał udowodnić, że lepiej się nią zajmie niż Paulina. :mrgreen: Zdjęć mam tylko kilka, bo tak miło się gadało, że na zdjęcia czasu brakło.[/quote]
  18. Zuzulka w obiektywie Edyty. [img]http://i269.photobucket.com/albums/jj55/EdytaNowacka/zula1.jpg[/img] [img]http://i269.photobucket.com/albums/jj55/EdytaNowacka/zula2.jpg[/img] [img]http://i269.photobucket.com/albums/jj55/EdytaNowacka/zula3.jpg[/img] [img]http://i269.photobucket.com/albums/jj55/EdytaNowacka/zula4.jpg[/img] [img]http://i269.photobucket.com/albums/jj55/EdytaNowacka/zula5.jpg[/img] [img]http://i269.photobucket.com/albums/jj55/EdytaNowacka/zula6.jpg[/img] [img]http://i269.photobucket.com/albums/jj55/EdytaNowacka/zula7.jpg[/img]
  19. Mojri na 12 maja ma umówioną operację oczu.
  20. Megi jutro o 9 będzie operowana. Operacja będzie długa i trudna. Oprócz plastyki biustu, będzie także usuwany guzek. Przewidywany czas operacji to ok. 1,5h. Martwię się strasznie, ale wiem że będzie w dobrych rękach.
  21. Natalia, czy któryś z psiaków potrzebuje pilnego wyciągnięcia ze schroniska?
  22. Edyta Nowacka, która ma od nas adoptowaną bullterrierkę Agnieszkę była u Magdy w odwiedzinach. Kopiuję jej posta:
  23. TTB to terriery typu bull. Tia, każdy się uczy całe życie :)
  24. Ms-Arvi podesłała mi linka do psiaka. Dobrze rozumiem, że w tej chwili nie ma u Was żadnych TTB? Żegnaj psiaku, szkoda że nie dostałeś szansy [*]
×
×
  • Create New...