-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
I jeszcze troszku zdjęć :)))) [img]http://img532.imageshack.us/img532/6391/obraz125s.jpg[/img] [img]http://img682.imageshack.us/img682/6913/obraz126et.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/5314/obraz136.jpg[/img] [img]http://img690.imageshack.us/img690/4732/obraz139d.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/4977/obraz143ky.jpg[/img] [img]http://img580.imageshack.us/img580/2126/obraz147i.jpg[/img] [img]http://img519.imageshack.us/img519/5345/obraz159f.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/2583/obraz177sm.jpg[/img] [img]http://img363.imageshack.us/img363/7940/obraz171.jpg[/img]
-
Ciotka Kana się nie chwali tu, więc ja przekleję foty Bolusia. Pamiętacie jeszcze o tym przystojniaku ?? [img]http://img444.imageshack.us/img444/7108/obraz112k.jpg[/img] [img]http://img103.imageshack.us/img103/7772/obraz113.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/4422/obraz114h.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/4043/obraz115z.jpg[/img] Bolo wygląda wspaniale! pięknie schudł i nabrał przyzwoitych kształtów. Widać że nowe pańciostwo wkłada w niego dużo pracy ;) Zachowuje się jak duży szczeniak ;) Kocha wszystkich i wszystko. [img]http://img541.imageshack.us/img541/9219/obraz116.jpg[/img] [img]http://img85.imageshack.us/img85/479/obraz117e.jpg[/img] [img]http://img693.imageshack.us/img693/6531/obraz120j.jpg[/img] [img]http://img697.imageshack.us/img697/1251/obraz121a.jpg[/img] [img]http://img688.imageshack.us/img688/3013/obraz122p.jpg[/img] [img]http://img269.imageshack.us/img269/917/obraz125l.jpg[/img]
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Sisi dzisiejszą noc spędza w nowym domku. Zamieszkała w Warszawie.. Zamieszkała u rodziny, którą niedawno opuścił 12 letni ogar polski. Z pewnością nie będzie łatwo zapełnić po nim pustki, bo rodzina nadal bardzo przeżywa rozstanie z nim i łzy same naciekają do oczu, gdy tylko poruszają jego temat. Za nowego towarzysza życia Sisi będzie mieć papugę. I tu niestety wystąpił kłopot, bo papug pokazał na wstępie kto rządzi w domu! Mam nadzieję, że zarówno papug jak i Sisi przywykną do swojej bytności w jednym domu. Później dokleję zdjęcia Sisolca w nowym domu. -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Łał! Ciotki się na szkoleniu spotykają :) Piękne zdjęcia i cudna Bubolina! -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Oki, a ja Ci umowę prześlę mailem. -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wyślę Ci coś specjalnego ;) -
Niefajne wieści :(
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia, Tobie podesłać? -
Dawajcie znać jak Cola i jak rodzina, czy daje radę.
-
Ciotki, niedługo stuknie 2 lata jak Zuza u Was jest, utrzymujecie ją w hotelikach, a nie sterylizujecie. Może przez allegro uda się uzbierać na zabieg.
-
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Nr tel jest do Beaty, która zabrała psa z meliny. -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Aga, wczoraj chyba wysłałaś do mnie pw. Niechcący go skasowałam przed przeczytaniem. Pliss, wyślij raz jeszcze (może kopia się zachowała w "Wysyłanych"). -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Wierzę, że Neruś znajdzie dobry domek i nie będzie musiał trafiać do przytuliska. Staramy się teraz go jak najwięcej ogłaszać. -
Sterylizujecie Zuzelkę?
-
Jeszcze 5 fotek szczęśliwego Pepisia [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8jPu4ep6sI/AAAAAAAADvU/a_Jep-rqDTY/DSC_0879.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8jPuuJp18I/AAAAAAAADvQ/oWDRq-0ksL8/DSC_0874.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8jPuVuMkMI/AAAAAAAADvM/fyxi0o6cGD8/DSC_0872.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8jPuDFo06I/AAAAAAAADvI/Vim8lfr4dNw/DSC_0869.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8jPuCMielI/AAAAAAAADvE/rTUgRM1uFbo/DSC_0868.jpg[/img]
-
Chico od kilku godzin mieszka w nowym domku ze swoją własną rodzinką. :mrgreen: Zamieszkał w Radomiu, więc bliziutko. Z ciekawostek napiszę, że taką smykałkę jak ma 12 letnia Daria do szkolenia psów dawno nie widziałam. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8jP9YqT1AI/AAAAAAAADvY/kJXeCOkVV8U/DSC_0884.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8jP9dDfxqI/AAAAAAAADvc/wPa93j6Y3ho/DSC_0885.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8jP9lTkMlI/AAAAAAAADvg/tN2ToR4u7hs/DSC_0888.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8jP9iN_YcI/AAAAAAAADvk/rdsE-JHTC0o/DSC_0889.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8jP97nRnQI/AAAAAAAADvo/3URtY-gpBhA/DSC_0894.jpg[/img]
-
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Beaty, która opiekuje się Nerem. Wzięliśmy się za ostrą kampanię ogłoszeniową niuńka. -
Z ciekawostek, nie wiem czy Megi nie jest wysterylizowana, bo ma szramę na brzuszku. Umówię ją na USG celem sprawdzenia bytności macicy, co by nie sterylizować niepotrzebnie. Jeszcze jedną fotkę wygrzebałam. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8eBhFITjnI/AAAAAAAADu8/LPh5yXGPpkM/DSC_0866a.jpg[/img]
-
Megan i jej głupie miny. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dRfs7dvQI/AAAAAAAADus/5BiC4aBpiy8/DSC_0845a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dRfxS1QPI/AAAAAAAADuw/InKCTYGSNA8/DSC_0857a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dRf5hwl3I/AAAAAAAADu0/wo_QuyKkszo/DSC_0858a.jpg[/img]
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Potworzycy ciąg dalszy, ostatni. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMqTB1PkI/AAAAAAAADuk/N-kifizlzF0/DSC_0829a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMqWcBq1I/AAAAAAAADuY/ptVUUripFGI/DSC_0838a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMqoiLkeI/AAAAAAAADuc/-zxycPen6hk/DSC_0839a.jpg[/img]