-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B][COLOR=DarkRed]Potrzebujemy pomocy, pomocy w postaci DT (domu tymczasowego) oraz funduszy na leczenie chudziutkiego Nexta.[/COLOR] [/B][COLOR=Black]Jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185593-NEXT-ast-chart-przywi%C4%85zany-do-schroniska-strasznie-wychudzony[/url] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8PqHYX2RI/AAAAAAAAEQw/7hGJYGOA7O8/DSC_0844a.jpg[/img] [/COLOR][/COLOR] -
[COLOR=Red][B][COLOR=DarkRed]Potrzebujemy pomocy, pomocy w postaci DT (domu tymczasowego) oraz funduszy na leczenie chudziutkiego Nexta.[/COLOR] [/B][COLOR=Black]Jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185593-NEXT-ast-chart-przywi%C4%85zany-do-schroniska-strasznie-wychudzony[/url] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8PqHYX2RI/AAAAAAAAEQw/7hGJYGOA7O8/DSC_0844a.jpg[/img] [/COLOR][/COLOR]
-
Na niebieskim nic nie ma w profilu, aby był zakładany taki wątek. Może Natalia_aa będzie coś wiedzieć więcej. Wątku nie kasowaliśmy.
-
/10 znaków, 10 znaków/ [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8P05-5CcI/AAAAAAAAERA/VQu0dxchqAM/DSC_0854a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8P04mgvtI/AAAAAAAAERE/2tORmaj3xuw/DSC_0859a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8P1EUsvmI/AAAAAAAAERM/Cxb27DupqmM/DSC_0863a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8QF-L5xxI/AAAAAAAAERk/Q8Cv9aJP-pg/DSC_0870a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8QGOjbOeI/AAAAAAAAERU/uHrO9ncb8PI/DSC_0873a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8QGlhQ1PI/AAAAAAAAERY/oPU1PiwcV-Y/DSC_0893a.jpg[/img]
-
Kolejne /10znaków/ [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8PpKJe0DI/AAAAAAAAEQk/_8l919taPbM/DSC_0826a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8PpUEqzaI/AAAAAAAAERc/11OnbiqEHCk/DSC_0835a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8Ppb2pYqI/AAAAAAAAEQs/x0_k_sY0McU/DSC_0840a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8PqHYX2RI/AAAAAAAAEQw/7hGJYGOA7O8/DSC_0844a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8P0rhU9OI/AAAAAAAAERg/alzsEhK4uzs/DSC_0849a.jpg[/IMG]
-
Fotki z dzisiejszego spaceru. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8PWGWremI/AAAAAAAAEQM/wofOBgA3C_M/DSC_0802a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8PWZwOlII/AAAAAAAAEQU/uv3NEbS0fk8/DSC_0808a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8PWlL73_I/AAAAAAAAEQY/FjsyppDaCKw/DSC_0814a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8PW8w640I/AAAAAAAAEQc/4AhOlYXb3-A/DSC_0823a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-8Poudb8sI/AAAAAAAAEQg/RUHtguQwHQM/DSC_0825a.jpg[/img]
-
[B]NEXT[/B] vel Charcik vel Szczupak, starszy, dostojny, bardzo wysoki amstaffek, który kilka dni temu zawitał do naszej fundacji ze schroniska białostockiego (tu, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc). Next został przywiązany do schroniska... pewnie przez właściciela... ten, zamiast go leczyć, poszedł na łatwiznę... przywiązał psa i odjechał. Poniżej na zdjęciach zobaczycie chudziutkiego psiaka, w takim stanie psa znaleźli pracownicy. Dzisiaj udało nam się odwiedzić Nexta w hotelu i inne psiaki, wyspacerować. Psiak na spacerze jest psem idealnym, idąc nie ciągnie, reaguje na człowieka, jest delikatny. Nie zna natomiast żadnych komend. Pies zamknięty w boksie płacze, bardzo płacze.W schronisku doszło samookaleczanie, stąd nasza decyzja o zabraniu go do nas. U nas nie ma wprawdzie warunków idealnych (nie jest bowiem w DT), ale ma regularne spacery, odwiedziny ciotek i dużo poświęconej uwagi. Next ma podejrzenie niewydolności trzustki. Kupa z niego tryska jak z fontanny. Zaczniemy mu dawać Royal Canin Digestive Low Fat i jak tylko kupa się unormuje zrobimy badania. [B]Szukamy na Nexta domu tymczasowego. Po pierwsze z uwagi fakt, że psiak źle znosi zamknięcie, po drugie z uwagi na potrzebę leczenia. Zbieramy także środki finansowe na leczenie + diagnostykę Nexta. Jeśli ktoś zechce go wspomóc choćby 5zł to będzie niezwykle cenna pomoc! [/B][LEFT] [COLOR=DarkRed][FONT=verdana][B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/B] ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa [/FONT][/COLOR] [/LEFT] [COLOR=DarkRed][FONT=verdana]Nr konta:[/FONT] [FONT=verdana] [B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/B][/FONT][/COLOR]
-
Lalka zdecydowanie lepiej na fotkach wygląda :) A jak z wymianą zabawek, tj. zabawka za zabawkę? Na niebieskim jej wątku nie widziałam.
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
doddy replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='aska64']na takie ogłoszenie wpadłam [url]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,4292/[/url][/QUOTE] To niestety nie psy Agnieszki32 a kaliszaki znalezione. Niestety póki co nikt ich nie szuka a minął ponad tydzień. :( -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz przeczytałam, że takie sensacje w życiu Aronka. Dobrze, że z happy endem :) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
doddy replied to ata's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-W%C4%85tek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str.1-post-1-2-5-8[/url]!!! Link do wątku bullowatego :)))) -
No to wielkie uff, że wszyscy zdrowi :)
-
Rozliczenie wstawię tylko czekam, bo nie wiem ile kosztowało całe leczenie pooperacyjne. Czekam na rozpiskę weta. Odebraliśmy wynik histopatologiczny i na szczęście to był guz na powięzi, typowo urazowy. Ufff! Okazuje się, że guz był od uderzenia. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-11Z5Amf3I/AAAAAAAAENQ/xApiE0jzarM/DSC_0596.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-11Z9Au9QI/AAAAAAAAENM/61vD7xeu53w/DSC_0590.jpg[/img]
-
[quote name='rufusowa']nie wiem czy ktoś tu pisał na ten temat ale ta czekoladowa sunia, to wg mnie mix pita red nose i shar-peja albo shar-peja z wyżłem czy ona się zgadza z psem z boksu?[/QUOTE] Na fotkach wygląda jak pit, tylko z długo ciętym, nieklejonym uchem. Eh... obiecuję sobie ciągle pojechać do Klembowa i dojechać nie mogę :( Jeszcze tydzień się nie skończył, może w weekend damy radę.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mama z synkiem z Kalisza przywiezione. Więcej info jutro po południu jak się obrobimy ze wszystkim. Witamy naszą złotą wolontariusz w naszych skromnych progach! -
Lenka jak Nuka...
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Spokojnie. Jak się zrobią to i wątek będzie ;) póki co nie ma nic. Jest tylko oczywisty brak czasu. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziadek białostocki jest już w hoteliku. Jak tylko damy radę bierzemy się za badanie chłopczyka, bo chudy jest i tryska kupą (dosłownie). -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszy dzień jest szczęśliwy dla Molly vel Mojri. Niunia zoperowana i czas opuścić fundację :) Co by jednak nie było kolorowo, właśnie jedzie do nas pitbull z Białegostoku... więcej pewnie wieczorkiem jak dojedzie z dziewczynami. Jutro jedziemy zaś do Kalisza po parkę astków.