-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Znaleziona suka amstaff !!! WRÓCIŁA DO WŁAŚCICIELI
doddy replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
No to idealny happy end! Hura, hura, hura! -
LEON - kolejny szczeniak amstaff, zamieszkał w Zielonce :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Himena007, jak możesz podaj mi proszę swojego maila. Wyślę Ci fotki i opisy mailem, tak mi najłatwiej zawsze :) -
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Na razie nie napiszę kto się szykuje... ale już ktoś się szykuje :)))) -
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pan Pudzio znalazł nowych, kochających właścicieli. Jego nowi właściciele mieli pręgowanego bullmastiffa Grafa, który niestety po ciężkich chorobach odszedł na nowotwór. Nowa rodzina Pudzia była u niego kilkakrotnie, mając na celu pełne zapoznanie się z Pudźkiem. Kilka zdjęć z wczoraj: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9_38dfpOpI/AAAAAAAAEEA/yHlELsAKbvs/CSC_0147.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9_38tAK2eI/AAAAAAAAEEE/Bu4IeZ-H4b8/CSC_0148.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9_38yBOgeI/AAAAAAAAEEI/a2qqQ0IrC84/CSC_0149.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9_39ENvW8I/AAAAAAAAEEM/4yoOxidHr5A/CSC_0150.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9_39Wlx7gI/AAAAAAAAEEQ/KZPQjBmq628/CSC_0151.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9_6HxUmE7I/AAAAAAAAEEU/yysHTP0BeBE/CSC_0157.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9_6INiSKrI/AAAAAAAAEEY/be6DXzGyxNY/CSC_0156.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9_6IM4HFyI/AAAAAAAAEEc/nSg7-tRUIpU/CSC_0158.jpg[/img] -
Znaleziona suka amstaff !!! WRÓCIŁA DO WŁAŚCICIELI
doddy replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Jestem na wezwanie :) Doda, czy jesteście w stanie umieścić ją gdzieś chociaż na 1 tydzień? Sunia jest zadbana, może po prostu komuś zwiała... Jeśli mielibyśmy ją wziąć do hoteliku, to pewnie do Warszawy. Nie chciałabym robić właścicielowi "niedzwiedziej przysługi" jeśli jej szuka wywożąc do stolicy. Czy wiecie może cokolwiek o jej stosunku do psów? Jeszcze może warto chip i tatuaż sprawdzić. -
BOOGI -uratowany dzięki dogomaniakom - już w nowym domu
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie, nie zmienił właścicieli. Po prostu u nowych właścicieli, a nie w fundacji... -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Strażnik Teksasu we własnej osobie. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S97uGD8uVCI/AAAAAAAAEBI/GNplb9XbUds/DSC_0057.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S97uGsMIsgI/AAAAAAAAEA8/ADJgWbpfOjs/DSC_0062.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S97uHKMgTHI/AAAAAAAAEBA/zK8hVE2IK5E/DSC_0063.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S97uHE0ClYI/AAAAAAAAEBE/X2zm9d-kmB4/DSC_0067.jpg[/img] -
AST HUNTER - znalazł najlepszy dom na świecie u Lilu83 :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Hunter od dwóch dni mieszka w domu tymczasowym w Ciechanowie u Lilu83 z forum :) Aniu, dziękujemy za pomoc! -
BOOGI -uratowany dzięki dogomaniakom - już w nowym domu
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Boogi u nowych właścicieli. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S97qyaK9oXI/AAAAAAAAEAg/Rt4cDx-ADWk/3e132a3abc.jpeg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S97qyYp1evI/AAAAAAAAEAk/mkw8T0eUD3Q/008e7bff1a.jpeg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S97qyqxUcCI/AAAAAAAAEAo/dPgsi394eaQ/10c1940f62.jpeg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S97qzIxu9JI/AAAAAAAAEAw/YogaXwO3fpM/cd0f9dd957.jpeg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S97qylcbO5I/AAAAAAAAEAs/okMIoSgEXKk/48c7775fc2.jpeg[/img] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
doddy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
A gdzie mogę znaleźć fotki suni? Czy sunia dogaduje się np. z psami? Jaka jest do ludzi? Jak trafiła do schroniska (tj. znaleziona, oddana), czy jest wysterylizowana? Czy schronisko współpracuje z fundacjami i wyda psa do hotelu, DT? -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
doddy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
A czy jest szansa na zdjęcia i opisy psiaków? -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Aga, dziękuję za mail. :) -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
doddy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Czy możemy prosić o fotki wszystkich astków i bullka? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A co ja w ten transporter wcisnę? :) Zapraszam na kawę w każdej chwili. I tak mamy szpital w domu, więc siedzimy w domku :) Daleko nie masz! Możemy nawet coś ugotować... ale włoskiego... bo tylko to umimy. :p -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że nie wszystkie te cieczki zaczynają, bo część po sterylkach, bo wtedy by było wesoło na max, a Franio wyglądałby pewnie jak zagłodzony piesek z lasu. ;) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Transporter jeden też mamy, ale jest tak wielki że trudno nam go w jakiekolwiek auto wcisnąć. :evil_lol: Transportery są fajne, ale nie w gigantycznych rozmiarach. :evil_lol: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Piszemy do Was, bo wśród userów są często osoby korzystające z klatek kennelowych przy swoich psiakach. Może ktoś z Was ma klatkę, z której nie korzysta, a ta mogła by służyć bezdomnym psom na starcie ku ich lepszemu życiu? Taka klatka to dla nas ogromna pomoc, często warunek, abyśmy mogli umieścić psiaka w DT (domu tymczasowym). Może ktoś nie ma klatki, ale ma np. chęć zakupić klatkę i przekazać ją jako dar serca. Na co dzień korzystamy z klatek w rozmiarach DOG III - DOG V. Aby ukazać Wam, że klatki niestety są potrzebne, poniżej lista psiaków, które przebywają w DT z "fundacyjnymi" klatkami: Leon Megan Sammy Hunter Sigma Nero Gaston Negra Chruma W kolejce na klatkę oczekuje obecnie Rudolf. Mamy nadzieję, że dla niego dostaniemy na dniach klatkę od producenta klatek. Myślimy o zabraniu kolejnych psiaków pod opiekę naszej fundacji. Klatki więc są nam na bieżąco potrzebne, bo nie zanosi się póki co na adopcję żadnego z powyższych psiaków, czyli zwolnienie się jakiejś. :( -
Piszemy do Was, bo wśród userów są często osoby korzystające z klatek kennelowych przy swoich psiakach. Może ktoś z Was ma klatkę, z której nie korzysta, a ta mogła by służyć bezdomnym psom na starcie ku ich lepszemu życiu? Taka klatka to dla nas ogromna pomoc, często warunek, abyśmy mogli umieścić psiaka w DT (domu tymczasowym). Może ktoś nie ma klatki, ale ma np. chęć zakupić klatkę i przekazać ją jako dar serca. Na co dzień korzystamy z klatek w rozmiarach DOG III - DOG V. Aby ukazać Wam, że klatki niestety są potrzebne, poniżej lista psiaków, które przebywają w DT z "fundacyjnymi" klatkami: Leon Megan Sammy Hunter Sigma Nero Gaston Negra Chruma W kolejce na klatkę oczekuje obecnie Rudolf. Mamy nadzieję, że dla niego dostaniemy na dniach klatkę od producenta klatek. Myślimy o zabraniu kolejnych psiaków pod opiekę naszej fundacji. Klatki więc są nam na bieżąco potrzebne, bo nie zanosi się póki co na adopcję żadnego z powyższych psiaków, czyli zwolnienie się jakiejś. :(
-
Pewnie, że ogłaszać :) Taka twórczość musi pójść w świat!
-
No to teraz przepadłaś kochana... TEKST JEST SUPER!!!!!!!!!!!!!!!! Może chcesz pisać o naszych wszystkich pieseckach????
-
Jak się go Dodgem Chargerem nie będzie transportować to spokoje koszt transportu będzie połowę tańszy. ;) Andzia, zadzwonisz do tymczasowych opiekunów?
-
Pan Gaston wiosennie. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S92eTHbJlHI/AAAAAAAAD_o/CrYVb1Ap2GU/DSC_0054a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S92eMPyKkNI/AAAAAAAAD_k/zbw8nDUTv9k/DSC_0044a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S92eMP6hK3I/AAAAAAAAD_g/59l8ySz_RVE/DSC_0030a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S92eL0hlM5I/AAAAAAAAD_s/91pB_C1HgZs/DSC_0024a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S92eL9ImoVI/AAAAAAAAD_0/Jam5r5IU-ik/DSC_0020a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S92eLvFvZUI/AAAAAAAAD_8/lBadA7uNFwg/DSC_0016a.jpg[/img]
-
Andzia, przejrzałam trochę pierwszą stronę i z nieaktualnych są na pewno: Fama, Holy, Mojri Duffy Landrynka Sonia Miłek z Ostrowi Maz. Poturbowany z Poznania Bener Ostrów Wielkopolska Bytom - ruda Bener z O.W. (drugi raz jest) Zamość Wrocław (post 10) Ok. Wawy (post 10) Gaj (post 10) Resztę muszą sprawdzić inne ciotki, bo ja mało wątków przeglądam i się nie orientuję kto poszedł, kto nie.