-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Kolejne fotki krzywulca. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMTZXeuLI/AAAAAAAADuA/lGfM88j7k4k/DSC_0790a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMT-KbqJI/AAAAAAAADuI/ZsC_QdO3l_k/DSC_0797a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMTj0hBFI/AAAAAAAADuE/ugfAQEJ6NgY/DSC_0793a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMT-QEZDI/AAAAAAAADuM/DumceKs_1e8/DSC_0798a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dMUfbxF1I/AAAAAAAADuQ/5UD7h0TZHG0/DSC_0799a.jpg[/img] -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Dawno foki Negry nie było to dzisiaj będzie. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dLPpRKQNI/AAAAAAAADts/4uKMH3kWXvY/DSC_0779a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dLPvj7rMI/AAAAAAAADtw/z1eYDx_XnGQ/DSC_0780a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dLPjbdLWI/AAAAAAAADt0/vtIeJBBpz9Y/DSC_0781a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dLP7z6PSI/AAAAAAAADt4/Fl_h1EywAgA/DSC_0787a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8dLQI4dwkI/AAAAAAAADt8/RnTpS5DtLNg/DSC_0789a.jpg[/img] -
Jasne, prześlij mail na pw.
-
My mamy kilka suk w Warszawie.
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czaruś w piątek 23.04.2010 o godz. 15 ma umówioną wizytę u kardiologa. Nie podoba nam się jego serduszko i musimy zbadać. -
Sammy rozkręca się w domku tymczasowym. Ale w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jest bardzo wesoła, przytulaśna. Siedzenie w klatce traktuje z pokorą, ale pokazuje swoją miną jaka to ona jest nieszczęśliwa. Koty także czasami muszą się nacieszyć całym domem, więc klatka jest koniecznością. Jest strasznym niejadkiem. Je coś 2 dni potem jest już be. Najchętniej je z ręki, miskę traktuje jako zło. [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_twisted.gif[/IMG] We wtorek zdejmujemy szwy to wstawię nowe fotki z odwiedzin. Szczepimy pannicę i ogłaszamy szukając najlepszego domku z możliwych.
-
I jeszcze kilka fotek od Kasi :) [img]http://img641.imageshack.us/img641/8390/img1989k.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/5121/img1988t.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/7572/img1987v.jpg[/img]
-
Lagos na dzisiejszym spacerku:) [img]http://img515.imageshack.us/img515/623/img1997m.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/7500/img1995a.jpg[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/6867/img1993g.jpg[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/97/img1992r.jpg[/img]
-
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
I ostatnie 2 fotki na koniec. [img]http://img143.imageshack.us/img143/1856/img1970cw.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/8585/img1969c.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Kolejne 5 fotek: [img]http://img687.imageshack.us/img687/8379/img1975f.jpg[/img] [img]http://img442.imageshack.us/img442/6232/img1974a.jpg[/img] [img]http://img442.imageshack.us/img442/1346/img1973r.jpg[/img] [img]http://img687.imageshack.us/img687/2954/img1972n.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/8940/img1971pd.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
nowe zdjęcia Nerusia :) [img]http://img143.imageshack.us/img143/2096/img1982o.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/118/img1980j.jpg[/img] [img]http://img697.imageshack.us/img697/1497/img1979f.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/3113/img1978a.jpg[/img] -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Miałam go w odebranych, ale dzwoniło już milion ludzi od tego czasu. -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Sisi na Bemowie stacjonuje. -
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja to ostatnio jestem okrutnie nie na czasie ze wszystkim :( Ale z Cezariuszka cieszę się strasznie. A Tosia? Jej się udało? -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Kana go wczoraj ogłosiła. -
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja naprawdę nie wiedziała, że Cezariusz już w domku! Ale się cieszę :)))) A Pudzio... nadal cisza. -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
To nie Sisi jak przy Skaryszaku. ;) -
Na pewno jest nam za mało zdjęć, więc dostaliśmy kolejne :mrgreen: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8JIlH1v6CI/AAAAAAAADs0/lOYQ0PRrXDc/Molly_1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8JIlYU876I/AAAAAAAADs4/g2KKOPwLrx8/Molly_2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8JIldHRGfI/AAAAAAAADs8/K2BqytxNopE/Molly_3.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8JIlbPREsI/AAAAAAAADtA/aqEd4rJBmXM/Molly_4.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8JIlg5PXYI/AAAAAAAADtE/De5r6F9LwKc/Molly_5.jpg[/img]