-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Kolejna dawka zdjęć dziewczynek: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S834Aq93b4I/AAAAAAAAD0w/cNmAuScNEk0/DSC_0171%20%28168%29a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S834A_T8H-I/AAAAAAAAD00/VNgA7f0moJ8/DSC_0172a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S834BYVc67I/AAAAAAAAD04/6InNC5-JH3k/DSC_0174a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S834BQvatjI/AAAAAAAAD08/TFHfGelR8ZU/DSC_0177%20%28174%29a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S834CAHPbsI/AAAAAAAAD1A/dsJ9Eq0m2AQ/DSC_0181%20%28178%29a.jpg[/img]
-
Z koleżanką Ksenką. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833mE5co_I/AAAAAAAAD0c/I5OY5ZL7S3U/DSC_0153%20%28150%29a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833mUgkD-I/AAAAAAAAD0g/1uRwywChhug/DSC_0162a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833mYPkooI/AAAAAAAAD0k/UWdiKAW3nfk/DSC_0164%20%28161%29a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833mg5NhNI/AAAAAAAAD0o/6e3Jt0p7o7o/DSC_0167%20%28164%29a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833mxchCoI/AAAAAAAAD0s/BTJ_9yICXTk/DSC_0170a.jpg[/img]
-
I znowu zdjęcia. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833EL3CKfI/AAAAAAAAD0A/5UnH6WjN-rU/DSC_0117a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833EdJs3HI/AAAAAAAAD0E/cpF0pmJJ2bY/DSC_0120a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833EgDe-_I/AAAAAAAAD0I/ESwBica45Cs/DSC_0125%20%28122%29a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833E8eCJYI/AAAAAAAAD0M/g4338NG21Rg/DSC_0129%20%28126%29a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833Fa_3qxI/AAAAAAAAD0Q/vMMIWsTaZNg/DSC_0130a.jpg[/IMG]
-
I kolejne zdjęcia. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S832hbk5FaI/AAAAAAAADzs/BjDY-MPEoZs/DSC_0059a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S832hsBuo_I/AAAAAAAADzw/833HnusIvEU/DSC_0070a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S832iFb-4AI/AAAAAAAADz0/IH678iNaJ3E/DSC_0082%20%2879%29a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S832idtaM9I/AAAAAAAADz4/CrF2r69eiwc/DSC_0112a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S832iZjGEVI/AAAAAAAADz8/LKDfADEnUXU/DSC_0113%20%28110%29a.jpg[/img]
-
Kolejne fotki Sammy. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8318V-tY6I/AAAAAAAADzE/sDTEs7ZZEHw/DSC_0040a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8318uvYtRI/AAAAAAAADzM/VkSlNrQQGnI/DSC_0041a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8319CQWhcI/AAAAAAAADzU/NPjTQAps15A/DSC_0047%20%2845%29a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8319F6CxmI/AAAAAAAADzc/CdiMta17xXo/DSC_0048a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8319XtvvnI/AAAAAAAADzk/KCV_bJaQyz0/DSC_0051a.jpg[/IMG]
-
Byliśmy dzisiaj u Sammy zdjąć szwy po sterylce. Wszystko ładnie się zagoiło. Pozostaje nam obecnie leczenie uszu (choć to pewnie będzie musiał przejąć od nas i nowy właściciel, bo to leczenie na dłuugi okres) oraz zmian na skórze. Sammy dostała też Aniprazol na robale na 3 dni. Sama Sammy fenomenalna. Spokojna, zarazem radosna. Idealna do adopcji. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S83t_sbvFEI/AAAAAAAADys/uUSQWJ7aGfo/DSC_0037%20%2835%29a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S83t_oi7uiI/AAAAAAAADyo/WvGx9id8BSo/DSC_0026%20%2824%29a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S83t_daT_rI/AAAAAAAADyk/aYqaKiFQX_A/DSC_0020a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S83t_I7KshI/AAAAAAAADyc/d4Xw1faXQmM/DSC_0004%20%282%29a.jpg[/img]
-
Dzięki Paulina za mail. Skopiuję info o małym na f. amstaffowe :)
- 6 replies
-
- oddam psa
- pies w typie bull
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Stosunki z papugą coraz bardziej poprawne :) -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
DOKŁADNIE! Nie jest takim przydupaskiem! Czasami odchodzi od Magdy np. zrobić siku : ))))) -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejny co lamentuje jak tylko się wyjedzie za bramę i krzyczy "Ja chcę do mamy!". -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czaruś nie pojechał dzisiaj do DT. Tak się zestresował jazdą, że Aga ujechała tylko 3km i wróciła. Sapał, gryzł zagłówki, stres narastał. Aga odwiozła go do Magdy. Póki co dzisiaj nigdzie chłopak nie jedzie. -
Najpierw mail, później fotki. [quote]Cześć. Chcielibyśmy Wam jeszcze raz podziękować. Cziko to wspaniały pies. Mimo swojego groźnego wyglądu budzącego respekt wśród sąsiadów jest wielką przytulanką :). Pozwala ze sobą zrobić dosłownie wszystko, jest bardzo cierpliwy. Nasza córka jest nim zachwycona, my zresztą też. Jest bardzo posłuszny i dobrze wychowany. Nie mamy z nim żadnych problemów, choć czasem będąc na spacerze potrafi zaatakować jakieś drzewo, oczywiście tylko po to by zdobyć swój upragniony "patyczek". Jego ulubionym miejscem odpoczynku jest nasza kanapa . Pasuje do niej idealnie :)co widać na załączonych zdjęciach, wiec choć obiecaliśmy sobie że Czik nie będzie psem kanapowym to nie mamy sumienia go z niej zganiać. Pozdrawiamy i obiecujemy że odezwiemy się w najbliższym czasie.[/quote] I ciekawostka: [quote]HEJ. Mam dla was ciekawostke - bardzo blisko nas mieszka sobowtór CZiko!!! Spotkaliśmy się przypadkiem już 2 razy na spacerze. Sobowtór jest suczką i jest naprawdę idealnie podobna do Cziko, ten sam wzrost, umaszczenie i nawet ma te same białe plamki na łapkach. Też ma nie cięte uszy,nawet żartowaliśmy że to jego bliżniacza siostra. Poprostu SZOK![/quote] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8w2cG2D91I/AAAAAAAADxw/kTIfd6S4AsI/CZIKO%20daje%20g%C5%82os.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8w2cEp3HgI/AAAAAAAADx0/dXSbj1jpLRo/CZIKO%20uwielbia%20poduszki.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8w2ceuyPEI/AAAAAAAADx4/52c2OGwn6ds/KAMELEON%202.jpg[/img]
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kilka: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuxIRk2ZI/AAAAAAAADxc/12SHWXsTjsU/18.04.2010.JPG%20%201.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wu_8PzapI/AAAAAAAADxg/3JkhGaGCMi8/18.04.2010.JPG%20%204.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wvAI25iOI/AAAAAAAADxk/OPc0AyavQpA/18.04.2010.JPG%20%205.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wvAJHrksI/AAAAAAAADxo/2rwYr9umZnk/18.04.2010.JPG%20%206JPG.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wvAYiW4fI/AAAAAAAADxs/hBT8qqPMGlY/18.04.2010.JPG%20%2013.jpg[/img] -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Sisolca z nowego domku. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuwzxaidI/AAAAAAAADxM/9J7yEVCVy8k/18.04.2010.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuw__0sdI/AAAAAAAADxQ/QvWj4MMcDLo/18.04.2010.2.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuw__0sdI/AAAAAAAADxQ/QvWj4MMcDLo/18.04.2010.2.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuwzjzGkI/AAAAAAAADxU/xYnkP7YoN7A/18.04.2010.JPG%2010.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuxC1jinI/AAAAAAAADxY/hGTWnN2rfyw/18.04.2010.JPG%2011.jpg[/img] -
LEON - kolejny szczeniak amstaff, zamieszkał w Zielonce :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Leon nadal szuka domu. Póki co nie ma żadnej wizji na domek dla niego. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnP5CmMUI/AAAAAAAADww/JVYCAlAzvlA/IMG_6190.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnP4FMS7I/AAAAAAAADw0/x_u04HtUkb8/IMG_6198.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnPwDSWII/AAAAAAAADw4/KxsZbBMDpwk/IMG_6209.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnQxKmFzI/AAAAAAAADw8/2wMcme9w70A/IMG_6211.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnREQgnFI/AAAAAAAADxA/LbAfGMuKWZE/IMG_6216.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnZMKJDoI/AAAAAAAADxE/HXZdSZlOgP8/IMG_6221.jpg[/img] -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pierwsze wieści, czyli kopia jeszcze ciepłego maila. [quote]dzień dobry ;D zdam pierwszą relację z życia ciekawskiej suczki Sisi. Generalnie jestem pod wielkim wrażeniem jakim przytulaśnym jest zwierzakiem, aż szok ! chodzi za mna krok w krok, chyba wyczuła , że to ja będę jej Panią ;) wieczorem czekała aż przestanę się kręcic po domu i poszła w końcu razem ze mną spac. Na początku położyła się na kocyku, ale potem władowała mi się do łóżka i wtulała na wszystkie mozliwe sposoby. Rano (o 6 ) obudziła nas papuga, pies wstał, a że Kira wychodziła z nią o tej porze na spacer, no to Sisi już stała przy drzwiach. Poszłyśmy na siku, zjadłyśmy śniadanie i spac dalej, bo i ja i ona, byłyśmy jednak zmęczone dniem. Obawiałam się, że się będzie nudziła, ale spała uroczo ;) Papugę już zaczyna ignorowac, tzn. przychodzi do kuchni i się wpatruje w kolorowego ptaszka, ale wołam ją lub zajmuję czymś i jest lepiej. Bawi się wszystkim i pragnie bardzo uwagi, na spacerze pierwszy raz w życiu to przede mną ktoś "uciekał" (Pan z owczarkiem niemieckim) a nie ja ;D ahhh... jakie to miłe uczucie :P poproszę Kasiu o namiar na szkolenia a ja jadę po jakieś ciasteczka i coś do zabawy chociaż na dzisiaj dla małej a potem pójdę z nią do parku się trochę pouczyc ;)[/quote] -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zdjęć mam tylko kilka niestety. Sisi na smyczy z uwagi na papugę. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8q2SWLE93I/AAAAAAAADv4/MdHnMs27e3U/DSC_0896.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8q2SprxzVI/AAAAAAAADv8/OhJEb81qxUo/DSC_0898.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8q2Ss_2U6I/AAAAAAAADwA/W9gtFm-sKeE/DSC_0900.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8q2SzqL0HI/AAAAAAAADwE/d0myOPCRnmg/DSC_0902.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8q2TB0vK_I/AAAAAAAADwI/I2kheivO_d8/DSC_0903.jpg[/img] -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Piękne tereny na szkolenie!