Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Kolejna dawka zdjęć dziewczynek: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S834Aq93b4I/AAAAAAAAD0w/cNmAuScNEk0/DSC_0171%20%28168%29a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S834A_T8H-I/AAAAAAAAD00/VNgA7f0moJ8/DSC_0172a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S834BYVc67I/AAAAAAAAD04/6InNC5-JH3k/DSC_0174a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S834BQvatjI/AAAAAAAAD08/TFHfGelR8ZU/DSC_0177%20%28174%29a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S834CAHPbsI/AAAAAAAAD1A/dsJ9Eq0m2AQ/DSC_0181%20%28178%29a.jpg[/img]
  2. Z koleżanką Ksenką. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833mE5co_I/AAAAAAAAD0c/I5OY5ZL7S3U/DSC_0153%20%28150%29a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833mUgkD-I/AAAAAAAAD0g/1uRwywChhug/DSC_0162a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833mYPkooI/AAAAAAAAD0k/UWdiKAW3nfk/DSC_0164%20%28161%29a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833mg5NhNI/AAAAAAAAD0o/6e3Jt0p7o7o/DSC_0167%20%28164%29a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833mxchCoI/AAAAAAAAD0s/BTJ_9yICXTk/DSC_0170a.jpg[/img]
  3. I znowu zdjęcia. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833EL3CKfI/AAAAAAAAD0A/5UnH6WjN-rU/DSC_0117a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833EdJs3HI/AAAAAAAAD0E/cpF0pmJJ2bY/DSC_0120a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833EgDe-_I/AAAAAAAAD0I/ESwBica45Cs/DSC_0125%20%28122%29a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833E8eCJYI/AAAAAAAAD0M/g4338NG21Rg/DSC_0129%20%28126%29a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S833Fa_3qxI/AAAAAAAAD0Q/vMMIWsTaZNg/DSC_0130a.jpg[/IMG]
  4. I kolejne zdjęcia. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S832hbk5FaI/AAAAAAAADzs/BjDY-MPEoZs/DSC_0059a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S832hsBuo_I/AAAAAAAADzw/833HnusIvEU/DSC_0070a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S832iFb-4AI/AAAAAAAADz0/IH678iNaJ3E/DSC_0082%20%2879%29a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S832idtaM9I/AAAAAAAADz4/CrF2r69eiwc/DSC_0112a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S832iZjGEVI/AAAAAAAADz8/LKDfADEnUXU/DSC_0113%20%28110%29a.jpg[/img]
  5. Kolejne fotki Sammy. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8318V-tY6I/AAAAAAAADzE/sDTEs7ZZEHw/DSC_0040a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8318uvYtRI/AAAAAAAADzM/VkSlNrQQGnI/DSC_0041a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8319CQWhcI/AAAAAAAADzU/NPjTQAps15A/DSC_0047%20%2845%29a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8319F6CxmI/AAAAAAAADzc/CdiMta17xXo/DSC_0048a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8319XtvvnI/AAAAAAAADzk/KCV_bJaQyz0/DSC_0051a.jpg[/IMG]
  6. Byliśmy dzisiaj u Sammy zdjąć szwy po sterylce. Wszystko ładnie się zagoiło. Pozostaje nam obecnie leczenie uszu (choć to pewnie będzie musiał przejąć od nas i nowy właściciel, bo to leczenie na dłuugi okres) oraz zmian na skórze. Sammy dostała też Aniprazol na robale na 3 dni. Sama Sammy fenomenalna. Spokojna, zarazem radosna. Idealna do adopcji. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S83t_sbvFEI/AAAAAAAADys/uUSQWJ7aGfo/DSC_0037%20%2835%29a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S83t_oi7uiI/AAAAAAAADyo/WvGx9id8BSo/DSC_0026%20%2824%29a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S83t_daT_rI/AAAAAAAADyk/aYqaKiFQX_A/DSC_0020a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S83t_I7KshI/AAAAAAAADyc/d4Xw1faXQmM/DSC_0004%20%282%29a.jpg[/img]
  7. Dzięki Paulina za mail. Skopiuję info o małym na f. amstaffowe :)
  8. Stosunki z papugą coraz bardziej poprawne :)
  9. DOKŁADNIE! Nie jest takim przydupaskiem! Czasami odchodzi od Magdy np. zrobić siku : )))))
  10. Kolejny co lamentuje jak tylko się wyjedzie za bramę i krzyczy "Ja chcę do mamy!".
  11. Ja to bym się na jej miejscu Rumbuni obawiała, bo się pańcia nie słucha i może zrobić koleżance Fecie Kill Bill!
  12. Tylko wiesz... Alter jest strażnikiem Rumby, więc też musi jechać. Mamba jest jej przyszywaną siostrzyczką, więc też musi jechać! Coś czuje, że całkiem spora wycieczka tych szczęśliwców Wam się szykuje. :)))))
  13. Czaruś nie pojechał dzisiaj do DT. Tak się zestresował jazdą, że Aga ujechała tylko 3km i wróciła. Sapał, gryzł zagłówki, stres narastał. Aga odwiozła go do Magdy. Póki co dzisiaj nigdzie chłopak nie jedzie.
  14. Najpierw mail, później fotki. [quote]Cześć. Chcielibyśmy Wam jeszcze raz podziękować. Cziko to wspaniały pies. Mimo swojego groźnego wyglądu budzącego respekt wśród sąsiadów jest wielką przytulanką :). Pozwala ze sobą zrobić dosłownie wszystko, jest bardzo cierpliwy. Nasza córka jest nim zachwycona, my zresztą też. Jest bardzo posłuszny i dobrze wychowany. Nie mamy z nim żadnych problemów, choć czasem będąc na spacerze potrafi zaatakować jakieś drzewo, oczywiście tylko po to by zdobyć swój upragniony "patyczek". Jego ulubionym miejscem odpoczynku jest nasza kanapa . Pasuje do niej idealnie :)co widać na załączonych zdjęciach, wiec choć obiecaliśmy sobie że Czik nie będzie psem kanapowym to nie mamy sumienia go z niej zganiać. Pozdrawiamy i obiecujemy że odezwiemy się w najbliższym czasie.[/quote] I ciekawostka: [quote]HEJ. Mam dla was ciekawostke - bardzo blisko nas mieszka sobowtór CZiko!!! Spotkaliśmy się przypadkiem już 2 razy na spacerze. Sobowtór jest suczką i jest naprawdę idealnie podobna do Cziko, ten sam wzrost, umaszczenie i nawet ma te same białe plamki na łapkach. Też ma nie cięte uszy,nawet żartowaliśmy że to jego bliżniacza siostra. Poprostu SZOK![/quote] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8w2cG2D91I/AAAAAAAADxw/kTIfd6S4AsI/CZIKO%20daje%20g%C5%82os.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8w2cEp3HgI/AAAAAAAADx0/dXSbj1jpLRo/CZIKO%20uwielbia%20poduszki.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8w2ceuyPEI/AAAAAAAADx4/52c2OGwn6ds/KAMELEON%202.jpg[/img]
  15. Ona jest piękna, choć zołza. Mogła sobie uszczypnąć z urody dla rozumku :)))
  16. I jeszcze kilka: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuxIRk2ZI/AAAAAAAADxc/12SHWXsTjsU/18.04.2010.JPG%20%201.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wu_8PzapI/AAAAAAAADxg/3JkhGaGCMi8/18.04.2010.JPG%20%204.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wvAI25iOI/AAAAAAAADxk/OPc0AyavQpA/18.04.2010.JPG%20%205.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wvAJHrksI/AAAAAAAADxo/2rwYr9umZnk/18.04.2010.JPG%20%206JPG.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wvAYiW4fI/AAAAAAAADxs/hBT8qqPMGlY/18.04.2010.JPG%20%2013.jpg[/img]
  17. Zdjęcia Sisolca z nowego domku. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuwzxaidI/AAAAAAAADxM/9J7yEVCVy8k/18.04.2010.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuw__0sdI/AAAAAAAADxQ/QvWj4MMcDLo/18.04.2010.2.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuw__0sdI/AAAAAAAADxQ/QvWj4MMcDLo/18.04.2010.2.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuwzjzGkI/AAAAAAAADxU/xYnkP7YoN7A/18.04.2010.JPG%2010.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wuxC1jinI/AAAAAAAADxY/hGTWnN2rfyw/18.04.2010.JPG%2011.jpg[/img]
  18. Leon nadal szuka domu. Póki co nie ma żadnej wizji na domek dla niego. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnP5CmMUI/AAAAAAAADww/JVYCAlAzvlA/IMG_6190.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnP4FMS7I/AAAAAAAADw0/x_u04HtUkb8/IMG_6198.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnPwDSWII/AAAAAAAADw4/KxsZbBMDpwk/IMG_6209.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnQxKmFzI/AAAAAAAADw8/2wMcme9w70A/IMG_6211.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnREQgnFI/AAAAAAAADxA/LbAfGMuKWZE/IMG_6216.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8wnZMKJDoI/AAAAAAAADxE/HXZdSZlOgP8/IMG_6221.jpg[/img]
  19. Puchu, bardzo chętnie przyjmiemy szeleczki :) Mamy tyle psiaków, że na pewno się przydadzą. Kana, no właśnie tak łatwo od nas nie jest dostać psiaka, każdy przed adopcją nam to mówi jak już się spotkamy i dłuugo rozmawiamy.
  20. Pierwsze wieści, czyli kopia jeszcze ciepłego maila. [quote]dzień dobry ;D zdam pierwszą relację z życia ciekawskiej suczki Sisi. Generalnie jestem pod wielkim wrażeniem jakim przytulaśnym jest zwierzakiem, aż szok ! chodzi za mna krok w krok, chyba wyczuła , że to ja będę jej Panią ;) wieczorem czekała aż przestanę się kręcic po domu i poszła w końcu razem ze mną spac. Na początku położyła się na kocyku, ale potem władowała mi się do łóżka i wtulała na wszystkie mozliwe sposoby. Rano (o 6 ) obudziła nas papuga, pies wstał, a że Kira wychodziła z nią o tej porze na spacer, no to Sisi już stała przy drzwiach. Poszłyśmy na siku, zjadłyśmy śniadanie i spac dalej, bo i ja i ona, byłyśmy jednak zmęczone dniem. Obawiałam się, że się będzie nudziła, ale spała uroczo ;) Papugę już zaczyna ignorowac, tzn. przychodzi do kuchni i się wpatruje w kolorowego ptaszka, ale wołam ją lub zajmuję czymś i jest lepiej. Bawi się wszystkim i pragnie bardzo uwagi, na spacerze pierwszy raz w życiu to przede mną ktoś "uciekał" (Pan z owczarkiem niemieckim) a nie ja ;D ahhh... jakie to miłe uczucie :P poproszę Kasiu o namiar na szkolenia a ja jadę po jakieś ciasteczka i coś do zabawy chociaż na dzisiaj dla małej a potem pójdę z nią do parku się trochę pouczyc ;)[/quote]
  21. Zdjęć mam tylko kilka niestety. Sisi na smyczy z uwagi na papugę. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8q2SWLE93I/AAAAAAAADv4/MdHnMs27e3U/DSC_0896.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8q2SprxzVI/AAAAAAAADv8/OhJEb81qxUo/DSC_0898.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8q2Ss_2U6I/AAAAAAAADwA/W9gtFm-sKeE/DSC_0900.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8q2SzqL0HI/AAAAAAAADwE/d0myOPCRnmg/DSC_0902.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S8q2TB0vK_I/AAAAAAAADwI/I2kheivO_d8/DSC_0903.jpg[/img]
  22. Widzę, że nic się nie ukryje :) Owszem, po wyleczeniu oczek podpisujemy umowę adopcyjną. :) Puchu, słyszałam, że Was tam niezła banda się robi na spacerkach.
  23. Piękne tereny na szkolenie!
×
×
  • Create New...