Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. I kolejne zdjęcia. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-WiuQ10kkI/AAAAAAAAEH0/aGpwrJKJlLE/DSC_0450a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-WiutwRggI/AAAAAAAAEH4/1xhYGYIXDj8/DSC_0443a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-WiuzuFOHI/AAAAAAAAEH8/LiyVdJQP3mY/DSC_0440a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-Wiuzkqm5I/AAAAAAAAEIA/WxXP21BakYw/DSC_0434a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-WivMCFynI/AAAAAAAAEIE/Wyun7Mg6Y9c/DSC_0433a.jpg[/img]
  2. Kolejna porcja zdjęć Foki. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-Wg5j3WcVI/AAAAAAAAEHc/i6M5GOzxgdo/DSC_0472a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-Wg50Ys-sI/AAAAAAAAEHg/lomMTjA19s0/DSC_0464a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-Wg6WlJvEI/AAAAAAAAEHw/Swde94RPavI/DSC_0459a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-Wg6Xd5iqI/AAAAAAAAEHo/J-sVHIVsphs/DSC_0455a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-Wg67l0eXI/AAAAAAAAEHs/oVDUK4v3udA/DSC_0454a.jpg[/img]
  3. Pani Negruch. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-WfpWX3llI/AAAAAAAAEHA/aWDVPrDQRUw/DSC_0473a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-WfpD6MELI/AAAAAAAAEHE/L0ipmfTslh8/DSC_0474a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-WfpE0wLMI/AAAAAAAAEHI/-vivPd672z4/DSC_0476a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-WfoxBzwHI/AAAAAAAAEHM/6gAXu-p_04M/DSC_0481a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-WfoxSizLI/AAAAAAAAEHQ/CK5QANjGQv8/DSC_0483a.jpg[/img]
  4. Właśnie miałam telefon o Leonka :) Mamy się zdzwonić w poniedziałek.
  5. Pierwsza strona zaktualizowana. Dzisiaj jest szczęśliwy dzień dla Aronka i Najduszki, które to pojechały do nowych domków. :loveu:
  6. Wieści od Molly. [quote]Cześć! Żyjemy! Można powiedzieć że nasze życie i życie Molly stanowi 100% jedność. Chyba brak nam wyobraźni by mogło i że kiedyś było inaczej. Molly jest zdrowa a że ostatnio sporo padało, pokazują to załączone fotki. Właściwie tylko wieczorami biega do upadłego z labradorem Otto (śmieszne ) i Fifą. Za dnia zachowuje się jak księżniczka, zrobi co trzeba i chce do domu. Chyba już się przyzwyczaiła do nowego domu, udaje psa obronnego no i jest bardzo szczęśliwa gdy jesteśmy wszyscy w domu. No i stało się to co było pewne, wpadła do stawu w parku. Woda ją intrygowała ale jakoś nie mogła się przełamać, moczyła tylko łapki ale z taką ostrożnością jak na królewnę przystało. Jak zwykle Fifa i Otto wpadły do wody, Molly biega i szczeka a że zrobili takie małe pomościki, wbiegała na nie z impetem. Jak w kreskówkach straciła przyczepność i zniknęła z pomostu. Była szczęśliwa choć zdziwiona. Teraz chętniej brodzi ale nie zbyt głęboko co jest fajne gdy pobiega po błocie i jest czarna, mniej czyszczenia w domu. To już w tą środę! 12.05.2010, godz. 9,15 u Garncarza ! Do zobaczenia. Pozdrawiam.[/quote] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-U8-Y64zZI/AAAAAAAAEGY/zfav6yLhHlM/mamba5mc1.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-U8-qkPnYI/AAAAAAAAEGc/mbCwCTw6EyA/molly%2001-1.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-U8-hKJt6I/AAAAAAAAEGg/F0ccv7Y9TPY/molly%2004-1.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-U8-zJ1HZI/AAAAAAAAEGk/3I16Z-SEAC4/molly%2006-1.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-U8--68cBI/AAAAAAAAEGo/86jlMCzhESI/molly%2007-1.jpg[/img]
  7. Martaipieski, jeździsz może do tego schroniska? Jakiś miesiąc, dwa temu kontaktowałam się z kierowniczką schroniska, ponieważ chcieliśmy schronisku pomóc w aspekcie TTB, tj. ogłaszania ich, zabierania do domów tymczasowych itp. Pani kierownik miała nam wysłać aktualne TTB na mail, jednak do dzisiaj nic nie otrzymaliśmy. Na pytanie, czy psiaki widniejące na stronie są wszystkie aktualne, dowiedzieliśmy się, że nie. Po co piszę? Piszę, ponieważ bardzo możliwym jest, że p. kierownik o naszej propozycji zapomniała, olała ją itp. Jednak moje pytanie na dzisiaj jest, jak wygląda sytuacja w schronisku, czy są jakieś TTB w potrzebie potrzebujące pomocy? Czy orientujesz się w ich sytuacji. Będę wdzięczna za odpowiedź. P.S. TTB - terriery typu bull (amstaff, staffik, pitbull, bullterrier)
  8. Damy znać, damy które psiaki przewieziemy do Wawy. Z reguły zakładamy wątki naszym podopiecznym, co by raz na jakiś czas napisać co u nich słychać. Wątku obecnie nie ma jedna staruszeczka amstaffka, której nie możemy upubliczniać dla jej dobra, bo jest zabrana z miejsca gdzie diabeł mówi dobranoc. Babuszka jest strasznie chorutka, jak ją dzisiaj lekarz badał całościowo (krew, USG, RTG,) to się załamywał przy każdym przyłożeniu palca. :( Koniec off topicu, bo nas ms_arwi poszczuje psami :)
  9. Naprawdę ciężko mi na razie powiedzieć które psiaki zabierzemy, myślę że wszystko się okaże na miejscu. Chcemy zabrać 1-2 psiaki (więcej nawet do auta by nam nie weszło).
  10. Tak, Tortownica we własnym domku :) Tymczasem Megi była dzisiaj u pana doktora, a na drugą część dnia zaserwowaliśmy jej wycieczkę do mojego pustego mieszkania, co by "poznawała swiata". Z początku znowu był stres, ślinotok, ale szybko minął przy zabawkach. Konto zabawek - rozwalone 3. Jeśli ktoś myśli, że TTB nie rozwali Konga, jest w błędzie, Megi 10min wystarczyło. :) P.S. Co by uprzedzić pytania, Megan ma przycięte pazury na tyle na ile pozwoliła daleko wysunięta miazga. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-RTHk-KvNI/AAAAAAAAEGE/c3mgy734zIU/s912/DSC_0302.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-RTHZPfnkI/AAAAAAAAEGA/BJchUzgZcPE/DSC_0288.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-RTHBO-SiI/AAAAAAAAEF8/tdvd8z_kTks/DSC_0277.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-RS20CDjCI/AAAAAAAAEF0/udbdk4C3PpE/DSC_0262.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-RS2hKCVbI/AAAAAAAAEFw/-c5wq7geRv4/DSC_0258.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-RS2hKCVbI/AAAAAAAAEFw/-c5wq7geRv4/DSC_0258.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-RS2pn5OQI/AAAAAAAAEGM/m091yr8M660/DSC_0228.jpg[/img] Styrany pies po robocie. :mrgreen: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-RS2AQ1ZDI/AAAAAAAAEFo/_Dak1A8GlbI/DSC_0219.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-RS1y5xT7I/AAAAAAAAEFk/fR647yjIFig/DSC_0218.jpg[/img]
  11. My się wybieramy w niedzielę do schroniska, uszczuplić nieco schronisko z TTB. :) Przy okazji chyba odwiedzimy Rufuska u Iwony jeśli czas pozwoli.
  12. Mamy już zarezerwowane psiaki w schroniskach, więc u nas pustka jest chwilowa. ;)
  13. Musimy się wziąć za kampanię Filemonkową i Nercikową koniecznie. :loveu: Jeszcze Sigmulę muszę do tej trójcy dołączyć, bo ma świetny DT i jeszcze się w nim zasiedzi. :diabloti: A tu ponad 300 TTB szuka DT. :evil_lol: Co u Torta. Tort już pokazał jak wygląda demolka w jej stylu tj. wzięła się zjadanie posłania. Suchym jedzeniem pogardziła (Magda tak karmi nasze psy, że chyba żaden już nigdy nie tknie suchych bobków). Dla Bohdana na szczęście dieta nie jest problemem, bo jest zwolennikiem gotowania.
  14. Pekina na pewno weźmie pod opiekę Kasia z "Kociego Świata". Skontaktujcie się z nią koniecznie. Ona dla plaskaczy życie poświęci :)
  15. Widzieliśmy wątek :) Ponieważ dostaliśmy prośbę o pomoc do fundacji, a odległość jest prawie żadna, najlepiej jest pojechać i poznać psiaki. Spróbujemy coś zadziałać w kierunku DT, hoteli dla TTB.
  16. Jest duża szansa, że jak znajdziemy czas to pojedziemy poznać TTB w schronisku, porobić im zdjęcia, aby ruszyć z ogłoszeniami. Auto mamy, drogę znamy ponieważ braliśmy już kilka psiaków, więc trafimy. Fajnie jeśli ktoś jeszcze będzie, zawsze im więcej osób nam opowie o psach tym lepiej.
  17. Megun była dzisiaj z nami na wycieczce z Torcikową u jej nowych właścicieli, dodatkowo przejechaliśmy przez lecznicę, bo nieco nas niepokoił kawałek przy szwie. Odwiedziny z Torą u Bohdana dla Megi okazały się dużym stresem. Zauważyliśmy, że Megi w ogóle się bardzo stresuje jak jedziemy w nowe miejsca, gdzie są nowi ludzie. Jak jeździmy np. na spacery z psami, nawet w dalekie miejsca nie ma tego problemu, ale wtedy jesteśmy my i psy. Patrząc na jej zachowania w gościach stresuje się, że ją zostawimy, czuje się niekomfortowo, niepewnie. Normalnie możemy ją zostawiać w aucie bez problemów, to jak jesteśmy w gościach - szczeka. Jak normalnie biega, bawi się, szuka wrażeń, to w gościach siedzi niemal na naszych kolanach. Dzisiaj siedziała z chłopami na 1 części ogrodu, a ja poszłam do auta, to mało się nie zabiła na zakrętach, co by jej nie zostawić, baa, nawet kot na środku podwórka jej nie zainteresował, tylko żebym o niej pamiętała. Jak już wyjechaliśmy i zatrzymaliśmy się na stacji, powróciła normalna, wyluzowana Megi, z rozmerdanym ogonem, żebrząca o chipsy. A teraz śpi jak zabita. Przed nami dużo pracy z Megi. Bo niestety trafiła na tymczasowych opiekunów, którzy nie oszczędzą jej bodźców tj. przestaną brać ją do znajomych, tylko wręcz przeciwnie. Teraz Megan będzie prowadzić bujne życie towarzyskie. Myślę, że 2-3 wizyty i Megi będzie w pełni zrelaksowanym psem w grupie ludzi na obcym terenie. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-G2EfNCjsI/AAAAAAAAEEk/cxG_a5j6ppI/DSC_0098a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HM87kZTtI/AAAAAAAAEFc/criDlORJEaY/DSC_0208a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HM8kDxEHI/AAAAAAAAEFY/7TkIKg-ZKU8/DSC_0191a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HMq9Lp0OI/AAAAAAAAEFU/zwywG27UE8Q/DSC_0163a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HMq1avoDI/AAAAAAAAEFQ/uPTfqooJJQg/DSC_0158a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HMqm0t62I/AAAAAAAAEFM/Ymjnmj_48pQ/DSC_0137a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HMqpAYULI/AAAAAAAAEFI/OdR_IRcfnrw/DSC_0081a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HMqQUNvfI/AAAAAAAAEFE/NpT6xuRzprA/DSC_0072a.jpg[/img]
  18. No naaaarrreeessszzzccciiieee :) Pięknisia się ukazała cioci oczkom! Masz wybaczone, że dopiero dzisiaj, usprawiedliwia Cię to, że 1 dzień spędziłaś u nas w odwiedzinach, a drugiego Feta miała była najedzona naleśnikami i się toczyła :)
  19. To i ja idę, bo już coś miga :)
  20. Teraz oby Neruś spędzający nam sen z powiek znalazł dom. Nero z meliny, choć naszemu Nercikowi też by się przydało.
  21. W końcu i Twojej ulubienicy się udało znaleźć super właściciela! :)
  22. Urodziny miesiąca okazały się szczęśliwym dniem w życiu Tortosławy. Dzisiaj bowiem z samego rana Tora opuściła Magdę i pojechała z nami do kujawsko - pomorskiego, do Lipna. Pojechała tam poznać swój nowy dom, nowych państwa. Torcikowa była zachwycona nowym domem, prężyła się na trawniku, robiła wygibasy, przeciągała się wzdłuż, wszerz, ale głównie poddawała się kąpielom słonecznym. Torcik zamieszkała u Bohdana z f. molosów. W domu będzie mieć koleżankę 12 letnią chorutką amstaffeczkę. Kontakt będą mieć ze sobą dziewczynki pewnie minimalny, bo sunia rezydentka ma bardzo ciężką wadę serca i nawet krótki spacer powoduje już kaszel. Nowi państwo Torci mieli kilka amstaffów w swoim życiu, mają naprawdę dużą wiedzę na temat psów, wychowania, dodatkowo Bohdan jest cały czas w domu, co przy Torze jest idealne, bo można na spokojnie ją szkolić. Z relacji po naszym wyjeździe, Torcik była już na spacerze na lince z nowym panem, Bohdan sprawdzał jak sobie radzi z wydawaniem komend i pracą z czekoladą. Poznała także wnuków Bohdana i tak jak u Magdy Torcik wykazała się dużą delikatnością do maluchów. Jako najważniejsze - pragnę podziękować Magdzie z hotelu, że stworzyła Torze dom tymczasowy, nie pobierając od nas opłat za Torcikową. Magda, jesteś niezastąpiona! Nie dość, że nasze psiaki wychodzą od Ciebie wyuczone, to jeszcze taki bonus od Ciebie otrzymaliśmy. :loveu::loveu::loveu: TORA I JEJ OSOBISTY TRAWNIK! :mrgreen: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HCvjotLaI/AAAAAAAAEEs/9u5cT6Oy0po/DSC_0125.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HCwKUjZGI/AAAAAAAAEE0/3R19DcGkmcs/DSC_0185.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HCwPxXnwI/AAAAAAAAEE4/5Letyf0fc3c/DSC_0188.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HCvwILyzI/AAAAAAAAEEw/9ATgmpJcI7M/DSC_0140.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S-HCwh4-M-I/AAAAAAAAEE8/Hp9T12mWzu8/DSC_0209.jpg[/IMG]
  23. Ja także się dołączam do grona zaciskających kciuki. Oby wizyta wypadła pozytywnie, a dom okazał się strzałem w 10!
×
×
  • Create New...