Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Himena, jak najbardziej nam potrzebna pomoc. Obrobię się na spokojnie i Ci powysyłam wszystko :) Dzięki ogromne za pomoc!
  2. Psiak jest w schronisku na Śląsku. W schronisku jest także sunia zaciążona amstaffka.
  3. Super, że udało się nawiązać pozytywną współpracę ze schroniskiem. Powoli zaczynamy zbierać gadżety dla schroniska co by nawiązać fajną współpracę. Jeśli ktoś chciałby coś podarować, niech daje znać. Natalia, kawał dobrej roboty. To teraz czas rozkręcić poznaniaków :)
  4. Dzięki Himena007, Twoja pomoc jest bezcenna. Nam niestety brakuje czasu :( Kontakt: 0501797018 [email][email protected][/email] [url]www.fundacja-ast.pl[/url]
  5. Ostatnie 3 i to by było na tyle, na dzisiaj :) [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPuu9krDI/AAAAAAAAD9I/NVaNi3E5nJU/1%20%2821%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPu40nTMI/AAAAAAAAD9M/oPmP2F3Is2w/1%20%2822%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPvEsCleI/AAAAAAAAD9Q/oonFE4S3h20/DSC_0005.jpg[/img]
  6. Co by nie było, że mało to są jeszcze: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPYa547EI/AAAAAAAAD80/iwAU-oL3HZg/1%20%2816%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPYsHnjOI/AAAAAAAAD84/XVvlVebbU98/1%20%2817%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPY1Q6xKI/AAAAAAAAD88/DXnWXb1lZuw/1%20%2818%29.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPZK-sAAI/AAAAAAAAD9A/jOxGOb8J17g/1%20%2819%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPZQnQ22I/AAAAAAAAD9E/NPtl06EBdQc/1%20%2820%29.jpg[/img]
  7. I kolejna porcja fotasków [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gO2rFlDeI/AAAAAAAAD8g/KuBPsnUeTac/1%20%2811%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gO25xr0RI/AAAAAAAAD8k/r9F2I6BUX0Y/1%20%2812%29-1.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gO3H36_WI/AAAAAAAAD8o/2q29Lmhc6Jo/1%20%2813%29.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gO3eqyLKI/AAAAAAAAD8s/5cQkceYP-gk/1%20%2814%29.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gO3pgijMI/AAAAAAAAD8w/fFwhRSG1VcA/1%20%2815%29.jpg[/img]
  8. Ciąg dalszy fotek, a jest ich sporo :mrgreen: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gN9wtnzmI/AAAAAAAAD8M/Xt_WAVHj1j4/1%20%286%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gN-P5FAQI/AAAAAAAAD8Q/g6zYSJ-J4EI/1%20%287%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gN-LsC4MI/AAAAAAAAD8U/jlR7Vt0Ly4Q/1%20%288%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gN-V406_I/AAAAAAAAD8Y/f_eNwaxCt-g/1%20%289%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gN-qcQHtI/AAAAAAAAD8c/oTqmeSF8HLk/1%20%2810%29.jpg[/img]
  9. Zdjęcia od Ewy, czyli Chico na działeczce. :mrgreen: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gMMSeNyHI/AAAAAAAAD70/rmJLoSUwp2Q/1.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gMMlNsp1I/AAAAAAAAD74/AJ8toawSEss/1%20%281%29.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gMMjbNb6I/AAAAAAAAD78/iF9zcRiQ93o/1%20%282%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gMM5ITZnI/AAAAAAAAD8A/R3x1lucxlOU/1%20%284%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gMMy4iveI/AAAAAAAAD8E/TjplKBeB398/1%20%285%29.jpg[/img]
  10. Bardzo smutne wieści. Jednak bardzo się ciesze, że Eni znalazła dom na ostatnie lata.
  11. Jakoś cisza u Rokiego nastała, ale to nie znaczy że nie mamy wieści co u niego :) [quote]WITAMY! ROCKEGO KOCHAMY BARDZO I MAMY NADZIEJĘ,ŻE Z WZAJEMNOŚCIĄ.JEST PASEM KANAPOWYM,JEŻDZI Z NAMI WSZĘDZIE. BYŁ W TAKICH MIEJSCACH JAK MŁYN KLEKOTKI,SOPLICOWO W BIAŁOWIEŻY,SIEDLISKO MORENA I WIELU INNYCH,A NA TEN WEEKEND JEDZIEMY RAZEM DO BIEBRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO- KIERMUSIAN.WSZĘDZIE ZACHOWYWAŁ SIĘ WZOROWO.SKOŃCZYŁ DWA SZKOLENIA,KTÓRE BYŁY DLA NIEGO PRÓBĄ OSWOJENIA SIĘ Z INNYMI PSAMI,A DLA NAS NAUKĄ OBCOWANIA Z TAK ŻYWIOŁOWĄ RASĄ.CHYBA BARDZIEJ BYŁY TO SZKOLENIA DLA NAS.NASZA TRENERKA POWTARZAŁA,ŻE ROCKY JEST NAJBARDZIEJ SZCZĘŚLIWYM PSEM Z TYCH DWÓCH GRUP, BO CAŁY CZAS MACHA OGONEM.PRZESYŁAMY KILKA ZDJĘĆ NASZEGO CZŁONKA RODZINY.POZDRAWIAMY[/quote] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gAylagpqI/AAAAAAAAD7Y/_hVNpuinglE/P1040287.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gAym-Y12I/AAAAAAAAD7c/MXXQSraW-JY/P1040447.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gAy_-YCOI/AAAAAAAAD7g/7uw5-hell6w/P1040469.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gAzKjHkqI/AAAAAAAAD7k/u7TOzpcI9GE/P1040542-1.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gAzXbMWpI/AAAAAAAAD7o/DY7eOb6yck4/P1040554.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gBUryvqeI/AAAAAAAAD7s/yC1juvFnq8U/P1080657.jpg[/img]
  12. Piękny jest, też się nie mogę napatrzeć :) Z tego co Zosia pisała, łapka czasami dokucza, szczególnie po zimie. Jednak Niki ma super opiekę i to najważniejsze :)
  13. Pozdrowienia od Zosi i Nikolaska :) [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9cNfocFKuI/AAAAAAAAD7Q/CnN6VGQEV1g/Nikolas1.jpg[/img]
  14. Bolo zostaje u właścicieli. Dzisiaj zadzwonili z przeprosinami, że wczoraj emocje wzięły górę.
  15. Wstawcie tutaj zdjęcia Axela, bo na wątku ogólnym ciężko je znaleźć. Ja nie umiem ich znaleźć.
  16. Pozdrowienia od Nikolaska, adoptowanego od nas 3 lata temu. Nóżka Nikiego daje mu się we znaki niestety, ale sobie radzi niuniek (Nikolasa zabraliśmy z odłamowym, otwartym złamaniem ze schroniska, w którym siedział kilka miesięcy nieopatrzony). [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9cNfocFKuI/AAAAAAAAD7Q/CnN6VGQEV1g/Nikolas1.jpg[/img] Nikolasek jest nadal nieco bojący się i zdjęć nie lubi z tego co napisała Zosia.
  17. Gdyby ktoś miał czas i chęci pomóc nam w ogłaszaniu Sigmy, będziemy bardzo wdzięczni. [quote]UROCZA TRZYLETNIA AMSTAFKA SIGMA SZUKA KOCHAJĄCEGO DOMU Sigma to bardzo grzeczna, domowa suczka. Lubi ludzi, ale reaguje agresją na inne zwierzęta. Dobrze znosi podróże samochodem. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnąc zbytnio, reaguje na swoje imię i krótkie komendy. Uwielbia wszelkiego rodzaju zabawki, patyki, piłki, gryzaki podczas zabawy z człowiekiem, nie wykazuje agresji, jest dość delikatna. Po długim i wyczerpującym (dla obu stron;) spacerze chętnie wraca odpocząć do domu. Jest przytulaśna, ale w normie, bez nachalności. W domu drapaniem i przytulaniem nie wzgardzi, ale znudzona lub zmęczona wycofuje się na swoje miejsce, które jest albo na leżance albo na łóżku (na którym uwielbia spać). Wtedy co najwyżej można usłyszeć odgłosy chrapania;) Szuka BARDZO FAJNEGO DOMU. Bez innych zwierząt oraz małych dzieci. Szukamy dla Sigmy właściciela cierpliwego, stanowczego i doświadczonego w prowadzeniu psów w typie bull. Kogoś, kto pokocha, doceni i w pełni wykorzysta potencjał cudownego psiaka. Obecnie oczekuje na adopcję w domu tymczasowym w Warszawie. W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod nr tel.: 0798667038 bądź mailem: [email][email protected][/email] [url]www.fundacja-ast.pl[/url][/quote]
  18. Staffik pełną gębą. Z tego co czytałam nawet tatuowany. Jeśli miałby jechać na giełdę, dajcie znać, spróbujemy wcisnąć go na DT. Na Słomczynie na bank znawca sbt się nie znajdzie. Z tego co czytałam do 8.05. ma kw, a na 11.05. umówioną kastrację. Dziwne, że nikt chłopaczka nie szuka.
  19. Bolo pewnie do nas wróci bo... niszczy... co było pewne na 200%. Początkowo właściciele chcieli pracować z klatką, po czym jednak oddzwonili, że niestety ale go przywiozą. Rozmawialiśmy o niszczeniu wielokrotnie jeszcze przed adopcją... jak widać za mało...
  20. Zdjęcia pracowitej Megan. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WrpRTE6GI/AAAAAAAAD6A/GuSIBsaMv5g/DSC_0405a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9Wrp7YkrZI/AAAAAAAAD6E/mY8GgSGxyEg/DSC_0408a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9Wrp8ZZFzI/AAAAAAAAD6I/V4yKnafQ6_M/DSC_0409a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WrqALazmI/AAAAAAAAD6M/G-JKoj4LZHc/DSC_0415a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WrydoLZzI/AAAAAAAAD6Q/WVZKq_BGHZU/DSC_0372a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WsDunv5PI/AAAAAAAAD6k/GXDAHu76WHA/DSC_0423a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WsMz6d6qI/AAAAAAAAD60/FERUJofoIMI/DSC_0442a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WsM-YyW6I/AAAAAAAAD68/6qv9pBSA2ac/DSC_0445a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WsNbb9oGI/AAAAAAAAD6w/sLoDqa7-C6s/DSC_0454a.jpg[/img]
  21. Co robi Megan: - śpi, - je, - bawi się Za chwilę wstawię fotki ze spacerku z którego właśnie wróciliśmy.
  22. Sprawdza czy woda ciepła :)
  23. Zdjęcia Sisolca z dzisiaj od Kasi. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9V2iE3I82I/AAAAAAAAD5w/JSSeXSw0Jws/25.04.2010.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9V2idGmf-I/AAAAAAAAD50/lU6YRgVL-ao/25.04.2010.JPG1.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9V2iXACbLI/AAAAAAAAD54/7vIBmUXuDjI/kwiecien%202010.jpg[/img] Sisulec i papuga już trzymają sztamę ze sobą :)
×
×
  • Create New...