-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
LEON - kolejny szczeniak amstaff, zamieszkał w Zielonce :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Himena, jak najbardziej nam potrzebna pomoc. Obrobię się na spokojnie i Ci powysyłam wszystko :) Dzięki ogromne za pomoc! -
Super, że udało się nawiązać pozytywną współpracę ze schroniskiem. Powoli zaczynamy zbierać gadżety dla schroniska co by nawiązać fajną współpracę. Jeśli ktoś chciałby coś podarować, niech daje znać. Natalia, kawał dobrej roboty. To teraz czas rozkręcić poznaniaków :)
-
LEON - kolejny szczeniak amstaff, zamieszkał w Zielonce :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Bardzo Ci dziękuję :) -
LEON - kolejny szczeniak amstaff, zamieszkał w Zielonce :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki Himena007, Twoja pomoc jest bezcenna. Nam niestety brakuje czasu :( Kontakt: 0501797018 [email][email protected][/email] [url]www.fundacja-ast.pl[/url] -
Ostatnie 3 i to by było na tyle, na dzisiaj :) [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPuu9krDI/AAAAAAAAD9I/NVaNi3E5nJU/1%20%2821%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPu40nTMI/AAAAAAAAD9M/oPmP2F3Is2w/1%20%2822%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPvEsCleI/AAAAAAAAD9Q/oonFE4S3h20/DSC_0005.jpg[/img]
-
Co by nie było, że mało to są jeszcze: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPYa547EI/AAAAAAAAD80/iwAU-oL3HZg/1%20%2816%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPYsHnjOI/AAAAAAAAD84/XVvlVebbU98/1%20%2817%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPY1Q6xKI/AAAAAAAAD88/DXnWXb1lZuw/1%20%2818%29.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPZK-sAAI/AAAAAAAAD9A/jOxGOb8J17g/1%20%2819%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gPZQnQ22I/AAAAAAAAD9E/NPtl06EBdQc/1%20%2820%29.jpg[/img]
-
I kolejna porcja fotasków [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gO2rFlDeI/AAAAAAAAD8g/KuBPsnUeTac/1%20%2811%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gO25xr0RI/AAAAAAAAD8k/r9F2I6BUX0Y/1%20%2812%29-1.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gO3H36_WI/AAAAAAAAD8o/2q29Lmhc6Jo/1%20%2813%29.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gO3eqyLKI/AAAAAAAAD8s/5cQkceYP-gk/1%20%2814%29.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gO3pgijMI/AAAAAAAAD8w/fFwhRSG1VcA/1%20%2815%29.jpg[/img]
-
Ciąg dalszy fotek, a jest ich sporo :mrgreen: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gN9wtnzmI/AAAAAAAAD8M/Xt_WAVHj1j4/1%20%286%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gN-P5FAQI/AAAAAAAAD8Q/g6zYSJ-J4EI/1%20%287%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gN-LsC4MI/AAAAAAAAD8U/jlR7Vt0Ly4Q/1%20%288%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gN-V406_I/AAAAAAAAD8Y/f_eNwaxCt-g/1%20%289%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gN-qcQHtI/AAAAAAAAD8c/oTqmeSF8HLk/1%20%2810%29.jpg[/img]
-
Zdjęcia od Ewy, czyli Chico na działeczce. :mrgreen: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gMMSeNyHI/AAAAAAAAD70/rmJLoSUwp2Q/1.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gMMlNsp1I/AAAAAAAAD74/AJ8toawSEss/1%20%281%29.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gMMjbNb6I/AAAAAAAAD78/iF9zcRiQ93o/1%20%282%29.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gMM5ITZnI/AAAAAAAAD8A/R3x1lucxlOU/1%20%284%29.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gMMy4iveI/AAAAAAAAD8E/TjplKBeB398/1%20%285%29.jpg[/img]
-
[Fundacja AST] AMSTAFF ROCKY - MA DOM na Mazurach
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jakoś cisza u Rokiego nastała, ale to nie znaczy że nie mamy wieści co u niego :) [quote]WITAMY! ROCKEGO KOCHAMY BARDZO I MAMY NADZIEJĘ,ŻE Z WZAJEMNOŚCIĄ.JEST PASEM KANAPOWYM,JEŻDZI Z NAMI WSZĘDZIE. BYŁ W TAKICH MIEJSCACH JAK MŁYN KLEKOTKI,SOPLICOWO W BIAŁOWIEŻY,SIEDLISKO MORENA I WIELU INNYCH,A NA TEN WEEKEND JEDZIEMY RAZEM DO BIEBRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO- KIERMUSIAN.WSZĘDZIE ZACHOWYWAŁ SIĘ WZOROWO.SKOŃCZYŁ DWA SZKOLENIA,KTÓRE BYŁY DLA NIEGO PRÓBĄ OSWOJENIA SIĘ Z INNYMI PSAMI,A DLA NAS NAUKĄ OBCOWANIA Z TAK ŻYWIOŁOWĄ RASĄ.CHYBA BARDZIEJ BYŁY TO SZKOLENIA DLA NAS.NASZA TRENERKA POWTARZAŁA,ŻE ROCKY JEST NAJBARDZIEJ SZCZĘŚLIWYM PSEM Z TYCH DWÓCH GRUP, BO CAŁY CZAS MACHA OGONEM.PRZESYŁAMY KILKA ZDJĘĆ NASZEGO CZŁONKA RODZINY.POZDRAWIAMY[/quote] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gAylagpqI/AAAAAAAAD7Y/_hVNpuinglE/P1040287.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gAym-Y12I/AAAAAAAAD7c/MXXQSraW-JY/P1040447.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gAy_-YCOI/AAAAAAAAD7g/7uw5-hell6w/P1040469.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gAzKjHkqI/AAAAAAAAD7k/u7TOzpcI9GE/P1040542-1.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gAzXbMWpI/AAAAAAAAD7o/DY7eOb6yck4/P1040554.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9gBUryvqeI/AAAAAAAAD7s/yC1juvFnq8U/P1080657.jpg[/img] -
Kaleki doberman ze schroniska w Żyrardowie - już w nowym domu.
doddy replied to mirka-ela's topic in Już w nowym domu
Piękny jest, też się nie mogę napatrzeć :) Z tego co Zosia pisała, łapka czasami dokucza, szczególnie po zimie. Jednak Niki ma super opiekę i to najważniejsze :) -
Kaleki doberman ze schroniska w Żyrardowie - już w nowym domu.
doddy replied to mirka-ela's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Zosi i Nikolaska :) [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9cNfocFKuI/AAAAAAAAD7Q/CnN6VGQEV1g/Nikolas1.jpg[/img] -
Piękny potężny AST AXEL... czeka już tak długo, BŁAGA O POMOC!!!
doddy replied to Wiewiórka's topic in Już w nowym domu
Wstawcie tutaj zdjęcia Axela, bo na wątku ogólnym ciężko je znaleźć. Ja nie umiem ich znaleźć. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Nikolaska, adoptowanego od nas 3 lata temu. Nóżka Nikiego daje mu się we znaki niestety, ale sobie radzi niuniek (Nikolasa zabraliśmy z odłamowym, otwartym złamaniem ze schroniska, w którym siedział kilka miesięcy nieopatrzony). [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9cNfocFKuI/AAAAAAAAD7Q/CnN6VGQEV1g/Nikolas1.jpg[/img] Nikolasek jest nadal nieco bojący się i zdjęć nie lubi z tego co napisała Zosia. -
Gdyby ktoś miał czas i chęci pomóc nam w ogłaszaniu Sigmy, będziemy bardzo wdzięczni. [quote]UROCZA TRZYLETNIA AMSTAFKA SIGMA SZUKA KOCHAJĄCEGO DOMU Sigma to bardzo grzeczna, domowa suczka. Lubi ludzi, ale reaguje agresją na inne zwierzęta. Dobrze znosi podróże samochodem. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnąc zbytnio, reaguje na swoje imię i krótkie komendy. Uwielbia wszelkiego rodzaju zabawki, patyki, piłki, gryzaki podczas zabawy z człowiekiem, nie wykazuje agresji, jest dość delikatna. Po długim i wyczerpującym (dla obu stron;) spacerze chętnie wraca odpocząć do domu. Jest przytulaśna, ale w normie, bez nachalności. W domu drapaniem i przytulaniem nie wzgardzi, ale znudzona lub zmęczona wycofuje się na swoje miejsce, które jest albo na leżance albo na łóżku (na którym uwielbia spać). Wtedy co najwyżej można usłyszeć odgłosy chrapania;) Szuka BARDZO FAJNEGO DOMU. Bez innych zwierząt oraz małych dzieci. Szukamy dla Sigmy właściciela cierpliwego, stanowczego i doświadczonego w prowadzeniu psów w typie bull. Kogoś, kto pokocha, doceni i w pełni wykorzysta potencjał cudownego psiaka. Obecnie oczekuje na adopcję w domu tymczasowym w Warszawie. W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod nr tel.: 0798667038 bądź mailem: [email][email protected][/email] [url]www.fundacja-ast.pl[/url][/quote]
-
Zdjęcia pracowitej Megan. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WrpRTE6GI/AAAAAAAAD6A/GuSIBsaMv5g/DSC_0405a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9Wrp7YkrZI/AAAAAAAAD6E/mY8GgSGxyEg/DSC_0408a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9Wrp8ZZFzI/AAAAAAAAD6I/V4yKnafQ6_M/DSC_0409a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WrqALazmI/AAAAAAAAD6M/G-JKoj4LZHc/DSC_0415a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WrydoLZzI/AAAAAAAAD6Q/WVZKq_BGHZU/DSC_0372a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WsDunv5PI/AAAAAAAAD6k/GXDAHu76WHA/DSC_0423a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WsMz6d6qI/AAAAAAAAD60/FERUJofoIMI/DSC_0442a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WsM-YyW6I/AAAAAAAAD68/6qv9pBSA2ac/DSC_0445a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9WsNbb9oGI/AAAAAAAAD6w/sLoDqa7-C6s/DSC_0454a.jpg[/img]
-
Sprawdza czy woda ciepła :)
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Sisolca z dzisiaj od Kasi. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9V2iE3I82I/AAAAAAAAD5w/JSSeXSw0Jws/25.04.2010.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9V2idGmf-I/AAAAAAAAD50/lU6YRgVL-ao/25.04.2010.JPG1.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S9V2iXACbLI/AAAAAAAAD54/7vIBmUXuDjI/kwiecien%202010.jpg[/img] Sisulec i papuga już trzymają sztamę ze sobą :)