Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Jak zeszłam ze sterydu to znów zaczęła się drapać, na razie nie do krwi na szczęście. Musiałam przesunąć ze względu na steryd kontrolne badanie krwi na przyszły tydzień.
  2. Bo był w domu, ale wrócił kolejny już raz...
  3. Miły akcent w tym trudnym dla wszystkich czasie: Pozdrawia wszystkich adoptowana 8 lat temu suczka Abi z zamojskiego schroniska. Sunia ma się świetnie, nadal jest ulubienicą dzieci, ma psie towarzystwo w liczbie sztuk 3. Bardzo lubi jeść i wygrzewać się na słońcu. Pan mi zaraz po rozmowie zrobił i przesłał fotkę jak się sunia wygrzewa na słoneczku:)
  4. U Uzi wszystko jak najlepiej:)
  5. Dżeki nadal w kołnierzu, koło strupa zaczęła się zbierać ropa pod skórą:( było małe zgrubienie, ciepłe w dotyku. W porozumieniu z wetem stosuję teraz żel Isaderm (bardzo dobry i bardzo drogi, został mi po innym psiaku). Jeśli nie pomoże trzeba będzie wejść z antybiotykiem ogólnym, ale chyba nie będzie takiej potrzeby, bo żel stosuję od piątku i już jest poprawa, zgrubienie znikło, skóra wraca do normalności. Jeszcze wczoraj pod strupem było trochę ropy, ale mam nadzieję, że to ostatki.
  6. Rozliczenie: Stan konta na 6 marzec wynosił -134,30 zł +50 zł helli +32 zł Nadziejka (bazarek) +200 zł Ingrid44 +30 zł ŚWIAT -360 zł hotelowanie 7.03-5.04 -7,50 zł Fiprex -9 zł odrobaczenie Stan konta na 5 kwiecień wynosi -198,80 zł.
  7. Rozliczenie: Stan konta na 29 luty wynosił +122 zł +35 zł Iwona K. -310 zł hotelowanie 1-31.03 (zniżka ze względu na karmę po Maxie) -33 zł Dolfos Arthrofos -15 zł Fiprex -18 zł odrobaczenie Stan konta na 31 marzec wynosi -219 zł.
  8. ROZLICZENIE ZA MARZEC: AMIGO: Stan konta na 29 luty wynosił -370,50 zł. +20 zł ranias +370,50 zł Stowarzyszenie Chełmska Straż dla Zwierząt -465 zł hotelowanie 1-31.03 -16 zł przejazd do weta -45 zł leki przy pierwszej wizycie (zastrzyki) -85 zł dalsze leki (zastrzyki + Cimalgex) -15 zł Fiprex -18 zł odrobaczenie Stan konta na 31 marzec wynosi -624 zł. CYGAN: Stan konta na 29 wynosił +303 zł. +100 zł Renata D. +6 zł Krystyna S. +100 zł Krystyna S. +50 zł Agnieszka S. +50 zł Sybilla N. +15 zł Agata W. +15 zł Joanna B. +155 zł Agnieszka S. +40 zł Małgorzata P. +50 zł Gosia G. -372 zł hotelowanie 1-31.03 -10 zł Fiprex -12 zł odrobaczenie Stan konta na 31 marzec wynosi +490 zł MILI: Stan konta na 29 luty wynosił -290 zł +350 zł ala123 (bazarek) -310 zł hotelowanie 1-31.03 -5 zł Fiprex -6 zł odrobaczenie Stan konta na 31 marzec wynosi -261 zł.
  9. Przedwiośnie zawsze jest ciężkie dla staruszków - psich i ludzkich też. Trzymajcie się:(
  10. Do kosztów w marcu trzeba doliczyć Fiprex (7,50 zł) oraz odrobaczenie (9 zł). Jest też niezapłacone odrobaczenie z grudnia (7,50 zł).
  11. Cimalgex i Previcox to raczej bezpieczne leki. Kupiłam w zeszłym tygodniu zapas puszek dla Doyka, a dziś mi napisali, że mają problem z asortymentem przez epidemię i nie przyślą, odesłali mi pieniądze. Ech. Spróbuję w innym sklepie kupić.
  12. Kaszel czasami się pojawia... Rozliczenie za marzec: Stan konta na 29 luty wynosił -242,80 zł -60 zł karma -91 zł Immunoglukan Max -15 zł odrobaczenie Stan konta na 31 marzec wynosi -408,80 zł.
  13. Doliczę to do następnej faktury, bo wczoraj wysłałam już za Sambę i Klarę. Rozliczenie Miłej: Stan konta na 29 luty wynosił -556,10 zł +556,10 zł Jo37 +35 zł Iwona K. -310 zł hotelowanie 1-31.03 -386 zł karma x 2 -15 zł Fiprex -18 zł odrobaczenie Stan konta na 31 marzec wynosi -694 zł.
  14. Ok, to spróbuję. A w jakiej dawce? Doyek waży 11 kg. Jakby było ok, to ja mam Meloxicam chyba dwa opakowania.
  15. Ok. Cimalgexu jeszcze na parę dni wystarczy. A Rheumocam też mu można podawać (jak się Cimalgex skończy)? Rozliczenie: Stan konta na 28 luty wynosił -534,26 zł +100 zł renatka_s +100 zł grazia60 +20 zł Aga76 +200 zł jess +20 zł Barbarela +20 zł Mazowszanka +20 zł malti +30 zł Iwona K. +50 zł grazia60 -360 zł hotelowanie 29.02-29.03 -8 zł steryd (Vecort) Stan konta na 29 marzec wynosi -342,26 zł.
  16. Założyłam Dżekiemu kołnierz, bo nie pozwala zagoić się tej ranie, wciąż nad nią pracuje... Wylizuje sobie dosłownie dziurę w skórze... Mam nadzieję, że to tylko natręctwo i nic tam się poważnego nie dzieje. Jak dotykam, obmacuję to nic tam nie ma i chyba nic tam Dżekiego nie boli. Jak tego nie rusza to ładnie podsycha. Rozliczenie: Stan konta na 29 luty wynosił -595,50 zł +30 zł Marta P. +50 zł Anna H. +300 zł jess +30 zł Diana K. +20 zł wpłata anonimowa +50 zł Marzanna K. +60 zł Iwona K. -360 zł hotelowanie 1-30.03 -10 zł Fiprex Stan konta na 30 marzec wynosi -425,50 zł.
  17. Kolejne rozliczenie: Stan konta na 28 luty wynosił -7,70 zł +450 zł helli -450 zł hotelowanie 29.02-29.03 -20 zł Fiprex Stan konta na 29 marzec wynosi -27,70 zł.
  18. Nadal trudno jej zrobić fotkę w pozycji stojącej:) Łapka zagoiła się całkowicie:
  19. Mittsu ma bardzo dużo energii, uwielbia bawić się z psami. Niestety bardzo ją interesuje to co za płotem (kurki, koty itp.) dlatego często dla bezpieczeństwa spaceruje na lince (kombinuje przy płocie). Dzięki temu zaczęła trochę zwracać uwagę na człowieka, bo wcześniej nie reagowała na nic.
  20. Ale męczy się (wcześniej był nie do zdarcia) i ogon wówczas mu opada. Mam nadzieję, że jak wybierze wszystkie leki to wróci do całkowitej formy.
×
×
  • Create New...