-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Rozliczenie: Stan konta na 31 maj wynosił-151 zł -60 zł karma -12,50 zł odrobaczenie Stan konta na 30 czerwiec wynosi -223,50 zł.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No to niezłe mieliście atrakcje:) U nas na szczęście ulewy i burze nie narobiły żadnych szkód. Co ciekawe Grześ wraz z Dżekim już się nie boją tak bardzo burzy jak kiedyś. Wcześniej jak nie zdążyłam ich zgarnąć do domu, to nawet jak gdzieś daleko zagrzmiało to musiałam ich szukać po garażach ze sprzętem rolniczym, często sprowadzałam je cała przemoczona. A teraz nie ma takiego problemu, zawołane biegną razem z resztą psiaków:) 30 czerwca robiłam odrobaczanie i Fiprexowanie psiaków, więc dla Grzesia do kosztów za czerwiec trzeba doliczyć 15 zł. -
No to jakiś mało rozgarnięty, bo wysłałam mu stronę www hoteliku (z galerią i filmikiem Kaśki) i tam jak wół jest nasza lokalizacja:) To w ogrodzie to miało być na czas zostawiania suni samej (bo mówiłam też o lęku separacyjnym). Też nie miałam przekonania, ale nie miałam jak spławić, więc wysłałam do Ciebie:)
-
Z tego co mówiła pani to pojechał do Grodziska Mazowieckiego:) Sprawdziłam - Hopi czipa nie ma. Wysokość w kłębie ok. 26 cm. Holka nie dała się zmierzyć:) Ta pani, co dzwoniła w sprawie Mukiego jest zainteresowana Hopi. Nie wiem czy to ten dom, ale warto porozmawiać. Przesyłam kontakt do Bogusik. Pani oczywiście wie, że adopcja za parę tygodni (jak sunia będzie po szczepieniach i sterylizacji).
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Niestety cisza:( -
Na szczepieniu sunia ma wpisane 1,5 roku (szczepienie ze stycznia tego roku), więc wychodzi, że obecnie ma ok. 2 lata. Te 3 lata to nie wiem skąd mi się wzięły; byłam pewna, że tak jest napisane w książeczce, ale potem sprawdziłam i nie ma, jest tylko info w zaświadczeniu p. wściekliźnie. Musiało mi się pomylić z Mukim... Także wychodzi na to, że sunia ma ok. 2 lata.
-
Hopi już trochę lepiej ze smyczą, jak idzie gdzie chce to jest ok, gorzej jak chcę iść w innym kierunku:) Dziś mi się już wysiusiała na smyczy, koopki jeszcze nie było. Zadziwia mnie natomiast mała Holka, bo póki co wszystko załatwia na trawce:) Jak tylko poczuje pod łapkami trawkę to robi co trzeba:) Przejadę dla pewności Hopi czytnikiem jutro. I tak: sunia nie ma ogonka, tzn. ma taki kikutek tylko. Nadal mam zgłoszenia w sprawie Mukiego... nawet było pytanie czy piesek do Anglii może pojechać:) Dzisiaj przesłałam zdjęcia Hopi i Holki jednej pani, która wydała mi się w porządku.
-
Hopi to na bank mix yorka. Waży 5,5 kg i pyszczek, umaszczenie ma jak york. Ma ok. 2 latka. Holka waży 3 kg i ma ok. 3 miesiące - na pewno będzie większa od mamy. Obie suńki są świetne, grzeczne, łagodne i spokojne. Sierść Hopi jest trochę zdredziała, spróbuję delikatnie rozczesać, może nie trzeba będzie strzyc. Suńki zostały odrobaczone i odpchlone/zabezpieczone przed kleszczami - koszty te pokryła Fundacja ZEA. Obie wyglądają na zdrowe, uszka czyste, osłuchowo wszystko dobrze. Holka zrobiła w lecznicy koopkę i była bardzo "ładna" jeśli tak można powiedzieć o koopce:) Za parę dni będzie można je zaszczepić. Wet powiedział, że jak sunia-mama już nie karmi, to 2 tygodnie po szczepieniu można będzie ją sterylizować. Póki co Hopi ni w ząb nie chodzi na smyczy, będzie się musiała nauczyć.
-
Siszarp zrobił się bardzo towarzyski i wszędobylski:) często mi się wpycha na plan zdjęciowy:)
-
Co można powiedzieć o suni na tę chwilę: Jest bardzo, bardzo łagodna. Nawet w sytuacji, kiedy się boi, nie reaguje w ogóle agresją. Jest trochę nieśmiała wobec nowych sytuacji i obcych ludzi, ale szybko się przekonuje (na fotkach z Hanią, było to ich pierwsze spotkanie:)). Boi się nowych dźwięków i hałasów (jest wówczas trochę zaniepokojona). Ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość. Dobrze dogaduje się z innymi psami, ale może próbować na początku ze strachu bronić swojej pozycji. Myślę, że dom z małymi dziećmi odpada ze względu na to, że sunia będzie się bała hałasów i krzyków, ale takie w wieku szkolnym jak najbardziej. Sunia jest spokojna i delikatna. Na koty na razie nie reaguje, ale to jeszcze jest do obserwacji. Jeśli chodzi o zostawanie samej w domu to nie powinno być problemu. Zostawiałam ją już samą w pokoju i była bardzo grzeczna. Zrobiłam jeszcze filmik, o który prosiła Tyśka, wrzucę go później.
-
Rozliczenie: Stan konta na 29 maj wynosił -419,50 zł +60 zł Iwona K. +40 zł Ewa Sz. +40 zł anonim +30 zł Marta P. +89 zł Nadziejka (bazarek) +50 zł Anna H. +40 zł anonim -360 zł hotelowanie 30.05-28.06 Stan konta na 28 czerwiec wynosi -430,50 zł.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, wpłata dotarła:) Tak więc pozostałość po hotelowaniu Doyka wynosi -229,26 zł.