-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam wpłaty: +60 zł renatka_s +40 zł Barbarela +50 zł grazia60 pozostałość po hotelowaniu Doyka wynosi -34,26 zł. -
Nie wiem czy on ma jeszcze szansę na dom... Z książeczki wynika, że ma już 10 lat:( W piątek był u nas wet i szczepił psiaki, mam już rachunek za tę wizytę. Dla Dżekiego koszty są takie: szczepienia (wścieklizna + wirusówki) 53 zł + 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
W piątek był u nas wet i szczepił psiaki, mam już rachunek za tę wizytę. Dla Grzesia koszty są takie: szczepienia (wścieklizna + wirusówki) 53 zł + 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5 -
Dziewczynki wczoraj wieczorem wykąpałam. Holka zniosła to dzielnie, Hopi gorzej:) walczyła z wodą jak lew (przy okazji wykąpała także mnie:)), zresztą widać, że ma nietęgą minę:) Mam już rachunek od weta za piątkową wizytę. Tylko Tola mówiła, że szczepienie suniek i czip dla Holki pokryje Fundacja ZEA, ale przy rozliczeniu z wetem zapomniałam o tym... Wystawię dla ZEI fakturę na tę kwotę i wyjdzie na to samo. Koszt dla suniek to: 2 x czip 80 zł + 2 x szczepinie na wirusówki 56 zł + szczepienie na wściekliznę dla Hopi 25 zł + 2 x 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków). Czyli 40 zł czip dla Hopi + 3,80 zł dojazd weta, a resztę pokrywa Fundacja ZEA:) Tutaj rachunek zbiorczy: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U nas jest taki rytuał, że wszystkie psiaki domowe wychodzą na przednocny spacerek, żeby rano nie było niespodzianek:) Grześ jest zawsze chętny do wyjścia:) A jak się wczuwa w rolę stróża posesji:) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Właśnie zalicza przednocny spacerek po ogrodzie:) -
Hopi jest spokojna, bardzo łagodna i przyjazna. Dzieci lubi (ta pani co ją dokarmiała mówiła, że sunia zawsze była tam gdzie bawiły się dzieci). Jest trochę delikatna w sensie: mokra trawka kole w łapki, byle zastrzyk i panikuje, boi się dużych psów (ale agresji zero, po prostu nie podchodzi lub odchodzi). Póki co jest bardzo cicha, ani razu nie słyszałam, żeby szczekała. Holka się odzywa, obszczekuje czasem psiaki podchodzące do boksu, a mamusia nic. Trudno mi na 100% stwierdzić czy Hopi zachowuje czystość, bo Holka zawsze coś tam zostawi jak to szczeniak, ale załatwia się za każdym razem kiedy ją wyprowadzam i przypuszczam, że nie będzie z tym problemu. Nie widziałam, żeby się bawiła zabawkami. Jak ją Holka zaczepia to wówczas dokazują trochę razem, ale jest to na zasadzie obrony. Prawdopodobnie w poniedziałek zabiorę sunie do domu. Planowałam to zrobić dopiero jak Holka wybędzie do DSu (bo ciężko mi będzie ogarnąć szczeniaczka w domu), ale muszę zrobić miejsce dla psiej rodzinki, która nie może czekać. Jak sunie będą w domu to będę mogła coś więcej powiedzieć, zobaczę jak do kotów (podejrzewam, że nie będzie problemu), fotki domowe dorobię. No i oczywiście wykąpię panienki.