Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. No i pojechała Hopi:) A pozostałe psiaki dostały torebkę ze smakołykami:)
  2. W odwiedziny zapraszam, ale nie wiem czy Argo będzie chętny na spacer. Ma poważne zwyrodnienia w kręgosłupie, chodzi sztywno i raczej się oszczędza. To już dziadzio. Cały czas dostaje tabletki Caniviton na stawy.
  3. Też mnie ten wiek taty trochę zmartwił. W takich sytuacjach musi być jasne, co się stanie z psiakiem jak właściciel zaniemoże. Zobaczymy czy pani w ogóle zadzwoni.
  4. A dzisiaj do domku pojechała Holka:) Państwo przyjechali po nią osobiście z Warszawy - cała rodzinka:)
  5. Otrzymałam wpłaty: +60 zł renatka_s +40 zł Barbarela +50 zł grazia60 pozostałość po hotelowaniu Doyka wynosi -34,26 zł.
  6. W piątek był u nas wet i szczepił psiaki. Zaszczepiliśmy Cygana na wirusówki, koszt 28 zł + 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5
  7. Koszt piątkowego badania krwi to 100 zł + 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5
  8. Nie wiem czy on ma jeszcze szansę na dom... Z książeczki wynika, że ma już 10 lat:( W piątek był u nas wet i szczepił psiaki, mam już rachunek za tę wizytę. Dla Dżekiego koszty są takie: szczepienia (wścieklizna + wirusówki) 53 zł + 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5
  9. W piątek był u nas wet i szczepił psiaki, mam już rachunek za tę wizytę. Dla Grzesia koszty są takie: szczepienia (wścieklizna + wirusówki) 53 zł + 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5
  10. Wrzucam rachunek od weta za piątkową wizytę i szczepienia. Samba została zaszczepiona na wirusówki, koszt 28 zł + 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5
  11. Dziewczynki wczoraj wieczorem wykąpałam. Holka zniosła to dzielnie, Hopi gorzej:) walczyła z wodą jak lew (przy okazji wykąpała także mnie:)), zresztą widać, że ma nietęgą minę:) Mam już rachunek od weta za piątkową wizytę. Tylko Tola mówiła, że szczepienie suniek i czip dla Holki pokryje Fundacja ZEA, ale przy rozliczeniu z wetem zapomniałam o tym... Wystawię dla ZEI fakturę na tę kwotę i wyjdzie na to samo. Koszt dla suniek to: 2 x czip 80 zł + 2 x szczepinie na wirusówki 56 zł + szczepienie na wściekliznę dla Hopi 25 zł + 2 x 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków). Czyli 40 zł czip dla Hopi + 3,80 zł dojazd weta, a resztę pokrywa Fundacja ZEA:) Tutaj rachunek zbiorczy: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5
  12. Wrzucam rachunek od weta za piątkową wizytę i szczepienia. Dla Poli koszty są takie: szczepienie przeciwko wirusówkom 28 zł + 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5
  13. Wrzucam rachunek od weta za piątkową wizytę i szczepienia. Dla Fabio koszty są takie: szczepienia (wścieklizna + wirusówki) 53 zł + 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5
  14. Jeśli chodzi o wiek, to z wetem wpisaliśmy mu do książeczki 7 lat:) Fabio zachowuje czystość, jest pieszczochem, bardzo lubi spacery, jest spokojny i grzeczny. Jest bardzo łagodny.
  15. No i się zaczyna... Jest godzina 23.40, a ja dostaję SMSa w sprawie Hopi. I jeszcze proszą o szybką odpowiedź, bo im bardzo zależy:) Mam nadzieję, że Bogusik sprawnie podejmie decyzję odnośnie domku i będę mogła w takich sytuacjach pisać magiczne słowo "nieaktualne":)
  16. Jako, że dawka 250 mg była za duża, a 200 mg jest za mało, wet zalecił zwiększyć do 220 mg. A ja kupiłam karmę dla Miłki, koszt 176,60 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/dbdd04710da3eab3
  17. Myślę, że nie będzie potrzeby wyróżniać, bo dzisiaj miałam zatrzęsienie telefonów. Trzy są naprawdę super i myślę, że Bogusik będzie miała ciężki orzech do zgryzienia:) Zaraz prześlę jej namiary.
  18. U nas jest taki rytuał, że wszystkie psiaki domowe wychodzą na przednocny spacerek, żeby rano nie było niespodzianek:) Grześ jest zawsze chętny do wyjścia:) A jak się wczuwa w rolę stróża posesji:)
  19. A ja miałam dziś wieczorem SMSy w sprawie Hopi. Z krótkich informacji podatnych przez panią brzmi dobrze. Pani ma jutro dzwonić to dopytam o szczegóły. Nastawiam się psychicznie na burzę telefonów o sunię:)
  20. Ten ogonek to ma ok. 5 cm. Trochę śmiesznie wygląda, bo na końcu jest dłuższa sierść:)
  21. Właśnie zalicza przednocny spacerek po ogrodzie:)
  22. Hopi jest spokojna, bardzo łagodna i przyjazna. Dzieci lubi (ta pani co ją dokarmiała mówiła, że sunia zawsze była tam gdzie bawiły się dzieci). Jest trochę delikatna w sensie: mokra trawka kole w łapki, byle zastrzyk i panikuje, boi się dużych psów (ale agresji zero, po prostu nie podchodzi lub odchodzi). Póki co jest bardzo cicha, ani razu nie słyszałam, żeby szczekała. Holka się odzywa, obszczekuje czasem psiaki podchodzące do boksu, a mamusia nic. Trudno mi na 100% stwierdzić czy Hopi zachowuje czystość, bo Holka zawsze coś tam zostawi jak to szczeniak, ale załatwia się za każdym razem kiedy ją wyprowadzam i przypuszczam, że nie będzie z tym problemu. Nie widziałam, żeby się bawiła zabawkami. Jak ją Holka zaczepia to wówczas dokazują trochę razem, ale jest to na zasadzie obrony. Prawdopodobnie w poniedziałek zabiorę sunie do domu. Planowałam to zrobić dopiero jak Holka wybędzie do DSu (bo ciężko mi będzie ogarnąć szczeniaczka w domu), ale muszę zrobić miejsce dla psiej rodzinki, która nie może czekać. Jak sunie będą w domu to będę mogła coś więcej powiedzieć, zobaczę jak do kotów (podejrzewam, że nie będzie problemu), fotki domowe dorobię. No i oczywiście wykąpię panienki.
×
×
  • Create New...