-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Sunia waży 9 kg, ma ok. 1,5 roku. Jest bardzo fajna, łagodniutka. Ma tendencje do posikiwania z emocji, ale to pewnie jej minie. Miała bardzo dużo kleszczy i pcheł, ale wczoraj dostała zastrzyk i wszystko w nocy poodpadało. Dzisiaj dostała jeszcze odrobaczenie w zastrzyku. Na razie robi bardzo zbite twarde suche koopy, jakby się najadła kości... Czuje się dobrze po zabiegu, wszystko ok. Uczymy się chodzenia na smyczy. Na razie trudno jej zrobić ładne zdjęcia, ale takie pierwsze są, może się przydadzą do ogłoszeń.
-
Ten psiaczek na oko ma ok. 10 kg, może nawet mniej, jest wychudzony i nieufny; nie pozwala do siebie podejść (poszczekuje z oddali i przy próbie zbliżenia się ucieka). Wygląda jak miniaturowy malinois. Na adopcję raczej nie ma szans:( Pani mówiąc "duży" określa wiek psa, tzn. duży = stary. Jak powiedziałam na jego widok "o, on jest mały", to pani od razu mnie poprawiła, "nie, nie, on nie jest mały, to stary pies!"
-
Fibi już po sterylce, wszystko ok:) Miała zostać u weta na noc i zabieg miał być jutro rano, ale wet bał się, że mu się w nocy wysypie... Sunia w ciąży ważyła 11,40 kg, ale brzuch był bardzo duży, więc teraz pewnie jej 2-3 kg ubyło. Fibi jest bardzo łagodniutka. Wystraszona, ale ogonkiem merda i zero agresji. Całą drogę była mega grzeczna. Jutro rano będę sunię odbierać od weta to sprawdzimy wiek.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zazdraszczam:) -
Obwód to jest właśnie szerokość tego kikuta, tam nie ma co obrysowywać. Jak but ma być na kikut to po co mierzyć zdrową łapkę? To musi być malutki bucik, choć i tak podejrzewam, że nie utrzyma się na tej uciętej łapce, będzie spadał/zsuwał się. Podejrzewam też, że Pola zdejmie go szybciej niż zdołam go założyć:) Pola jest bardzo energiczna, brak łapki w niczym jej nie przeszkadza. Można ewentualnie zapytać tej firmy czy mogą coś zaproponować: http://www.firma-admiral.pl/proteza-tylna-skokowa.html Rozliczenie suni: Stan konta na 3 lipiec wynosił -414,50 zł +414,50 zł jankamalpa +100 zł ludzie z Krakowa +29,90 zł jankamalpa -300 zł hotelowanie 04.07-02.08 (zniżka ze względu na karmę) -28 zł szczepienie na wirusówki -1,90 zł dojazd weta Stan konta na 2 sierpień wynosi -200 zł.
-
ROZLICZENIE ZA LIPIEC: AMIGO: Pozostałość po hotelowaniu Amigo wynosiła -100zł. +100 zł Stowarzyszenie Chełmska Straż Pozostałość po hotelowaniu Amigo wynosi 0 zł. CYGAN: Stan konta na 31 maj wynosił +107 zł +100 zł Renata D. +50 zł Sybilla N. +15 zł Agata W. +15 zł Joanna B. +50 zł Gosia G. +200 zł Agnieszka Sz. -372 zł hotelowanie 1-31.07 -28 zł wirusówki -1,90 z dojazd weta Stan konta na 31 lipiec wynosi +157,10 zł.
-
Rozliczenie: Stan konta na 30 czerwiec wynosił -223,50 zł -60 zł karma -81 zł Immunoglukan Max Stan konta na 31 lipiec wynosi -364,50 zł.
-
Rozliczenie: Stan konta na 28 czerwiec wynosił -430,50 zł +50 zł Marzanna K. +60 zł Iwona K. +30 zł Marta P. +40 zł Ewa Sz. +200 zł jess +50 zł Anna H. +25 zł anonim +60 zł Iwona K. +30 zł Marta P. +50 zł Marzanna K. +135,74 zł pozostałość po Doyku (bazarek malti) -360 zł hotelowanie 29.06-28.07 -15 zł odrobaczenie + Fiprex - 28 zł wirusówki -25 zł wścieklizna -1,90 zł dojazd weta Stan konta na 28 lipiec wynosi -129.66 zł.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam wpłatę z bazarku malti: 170 zł. Tak więc dług jest już całkowicie spłacony: pozostałość po hotelowaniu Doyka wynosi 0 zł. Ponadto powstała nadpłata 135,74 zł, która wg sugestii malti zasili konto Dżekiego, który jest w kiepskiej sytuacji finansowej: https://www.dogomania.com/forum/topic/339387-dżeki-nieduży-miły-kundelek-szuka-domu/page/9/ -
Będę mogła sunię przyjąć za tydzień. Bardzo dużo znów jest chudych psów w schronisku:(