Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Szczepienia 2 kociaków (Cherry i Berry) kosztowały 60 zł + 6,70 zł dojazd weta, a lek na kokcydia 4 kociaków 96,40 zł, poniżej faktura zbiorcza: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4f5ae0024f217551 Rozpiska: 1x czip 40zł (Saba) 3x wscieklizna 3x26zł (Saba, Plama, Argo) 1 szcze zakazna 1x30zł (Saba) 2x szczp zak koty 2x30zł (Cherry i Berry) baycox 96,40 (Karmel, Beza, Mufinek, Pianka) dojazd 27zł (Saba, Plama, Argo, kotki Cherry i Berry) enroxil 150mg 20tabl 137zł (Andzia) otomax 48,60zł (Andzia) Ten lek na kokcydia (Baycox) jest w buteleczce i dużo go niestety zostanie, nie ma mniejszych opakowań. Także jakby ktoś potrzebował to mogę wysłać. On ma długi termin ważności.
  2. Zaszczepiliśmy Argo na wściekliznę, koszt to 26 zł + 6,70 zł dojazd weta. Rachunek zbiorczy od weta: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4f5ae0024f217551 Rozpiska: 1x czip 40zł (Saba) 3x wscieklizna 3x26zł (Saba, Plama, Argo) 1 szcze zakazna 1x30zł (Saba) 2x szczp zak koty 2x30zł (Cherry i Berry) baycox 96,40 (Karmel, Beza, Mufinek, Pianka) dojazd 27zł (Saba, Plama, Argo, kotki Cherry i Berry) enroxil 150mg 20tabl 137zł (Andzia) otomax 48,60zł (Andzia)
  3. Zaszczepiliśmy Plamkę na wściekliznę, koszt to 26 zł + 6,70 zł dojazd weta. Rachunek zbiorczy od weta: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4f5ae0024f217551 Rozpiska: 1x czip 40zł (Saba) 3x wscieklizna 3x26zł (Saba, Plama, Argo) 1 szcze zakazna 1x30zł (Saba) 2x szczp zak koty 2x30zł (Cherry i Berry) baycox 96,40 (Karmel, Beza, Mufinek, Pianka) dojazd 27zł (Saba, Plama, Argo, kotki Cherry i Berry) enroxil 150mg 20tabl 137zł (Andzia) otomax 48,60zł (Andzia)
  4. Dokupiłam Andzi antybiotyk w tabletkach oraz Otomax (maść do ucha), koszty to 137 zł + 48,60 zł. Poniżej faktura i rozpiska: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4f5ae0024f217551 Rozpiska: 1x czip 40zł (Saba) 3x wscieklizna 3x26zł (Saba, Plama, Argo) 1 szcze zakazna 1x30zł (Saba) 2x szczp zak koty 2x30zł (Cherry i Berry) baycox 96,40 (Karmel, Beza, Mufinek, Pianka) dojazd 27zł (Saba, Plama, Argo, kotki Cherry i Berry) enroxil 150mg 20tabl 137zł (Andzia) otomax 48,60zł (Andzia)
  5. Rozliczenie za styczeń: CYGAN Stan konta na 31 grudzień wynosił +73,58 zł +100 zł Renata D. +15 zł Joanna B. +15 zł Agata W. +151,08 zł Ilona F. +50 zł Gosia G. +50 zł Sybilla N. -372 zł hotelowanie 1-31.01 Stan konta na 31 styczeń wynosi +82,66 zł. TOUDIE Stan konta na 31 grudzień wynosił -1799,10 zł +103,71 zł jankamałpa (po Poli) +65 zł Aldrumka (bazarek) +50 zł Lipsik +200 zł ala123 (bazarek) +300 zł jess +70 zł ala123 (bazarek) +30 zł ala123 (bazarek) -372 zł hotelowanie 1-31.01 -100 zł wizyta u okulisty -140 zł transport do Lublina -22,90 zł krople do oczu (Dexametazon) Stan konta na 31 styczeń wynosi -1615,29 zł. Po kroplach u Toudiego faktycznie plamka na oku się zmniejszyła, jest niemal niewidoczna już.
  6. Rozliczenie: Stan konta na 31 grudzień wynosił +11,90 zł -60 zł karma -79,70 zł Immunactiv Stan konta na 31 styczeń wynosi -127,80 zł.
  7. Rozliczenie: Stan konta na 31 grudzień wynosił -476,70 zł +150 zł jankamałpa (po Poli) +700 zł Fundacja ZEA -450 zł hotelowanie 1-30.01 -137 zł antybiotyk Enroxil Stan konta na 30 styczeń wynosi -213,70 zł.
  8. Ja wchodzę przez "obserwowaną zawartość", tylko wtedy trzeba sobie dać każdy wątek do obserwowanych. Wcześniej nie mogłam, ale od paru dni już mogę.
  9. P.Maciek miał u mnie przystanek (zabierał dwa szczeniaki do domków), widziałam Quatro, fajny psiak, pomachał do mnie ogonkiem:)
  10. Argo jest bardzo przywiązany do swojego kojca. Nawet kiedy były duże mrozy to bardzo opornie szedł do domu (zabieraliśmy go na noc), a potem rano pędził do boksu. Dlatego w dzień przeważnie sobie tam siedzi (chyba, że jest duży mróz), tylko na noc go przeprowadzam do boksu wewnętrznego lub do domu. Kiedy go nie ma to Samba jest niespokojna, bez niego nie chce wejść do boksu ani z niego wyjść. Ech, te staruszki. Poniżej zdziwione, że boks zamknięty (chciałam im fotki cyknąć zanim mi wparują do środka):
  11. Kociaki Cherry i Berry zostały wczoraj zaszczepione na wirusówki:) Poniżej razem z Waflem - wszystkie lubią słoneczko:)
  12. Są już momenty, że Czika na ogrodzie czuje się swobodnie:)
  13. Zimowy Szarp:)
  14. Dziś był wet i przy okazji oglądał ucho Andzi. Wcześniej tak ładnie się podleczyło, a teraz coś nie bardzo chce się leczyć mimo, że już cały listek antybiotyku zjedzony... Nada ropa się leje:( Wet stwierdził, że trzeba będzie wspomóc się kroplami do uszu. Antybiotyk w tabletkach rzecz jasna zostaje. Tyle dobrego, że sunia nie traci dobrego humoru i korzysta z uroków zimy, która do nas przyszła.
  15. I tu zniknęło rozliczenie... Stan konta na 24 grudzień wynosił -32 zł +50 zł helli +450 zł helli -450 zł hotelowanie 25.12-23.01 -8 zł Theospirex x 2 opak. -26 zł wścieklizna -6,70 zł dojazd weta Stan konta na 23 styczeń wynosi -22,70 zł. Po usunięciu guzka nie ma już prawie śladu: Poza tym Kaśka się cieszy, bo zima przyszła:) Śniegu trochę napadało:)
  16. Miałam parę dni temu telefon o Dżekiego (pierwszy od baaaardzo dawna) od pani z Lublina. Niestety ona szuka mniejszego pieska... A tu widzę znikło ostatnie rozliczenie... Stan konta na 25 grudzień wynosił -220,66 zł +30 zł Marta P. +80 zł Iwona K. +15 zł malti +40 zł Ewa Sz. +15 zł malti +50 zł Anna H. +20 zł anonim +50 zł Marzanna K. +150 zł Anula (po Czesterku) +100 zł jess -360 zł hotelowanie 26.12-24.01 -4 zł Theospirex Stan konta na 24 styczeń wynosi -34,66 zł. A do nas doszła w końcu prawdziwa zima. Hania wydeptuje ścieżki psiakom na ogrodzie, bo poza odgarniętym nie bardzo chcą łazić:)
  17. Trochę nas zasypało. Hania wydeptuje ścieżki psiakom na ogrodzie, bo poza odgarniętym nie bardzo chcą łazić:)
  18. Koszty badania kału to 120 zł. Musiałam też zamówić kolejny worek karmy Calibra Gastro, bo poprzedni zbliża się do końca... wet sprowadził mi 5 kg w cenie 125 zł (w necie najtaniej za 130 zł).
  19. Kupiłam dla Kuby Esseliv Forte x 2 opak., koszt 51,90 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a761f7c74a54fae9
  20. Zniknęło parę ostatnich postów... W każdym razie u 4 kotków nadal są kokcydia. Dobra wiadomość taka, że reszta pasażerów na gapę została już wyeliminowana:) także to pewnie te kokcydia są odpowiedzialne za kiepskie koopki. Przeleczymy ponownie i mam nadzieję, że będzie już ok. Tutaj wynik analizy kału: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a61fe266f5b2bf7d
×
×
  • Create New...