Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Andzia jak zawsze w formie, bardzo mi pomaga w socjalizacji wycofanego (już coraz mniej na szczęście) psiaka Popo. Mały ją uwielbia i wszędzie za nią łazi:)
  2. Wrzuciłam tam Midi, choć na jej adopcję trzeba jeszcze trochę poczekać. Mini niestety musiałam dziś zawieźć do weta na kroplówkę (zostanie tam do jutra, jutro też zostanie nawodniona), ponieważ wczoraj wieczorem i dziś rano znów pojawiła się wodnista koopa, zdarzyły się także wymioty. Sunia nadal nie miała apetytu. Jej maluchy na szczęście już same jedzą, więc nie wymagają jej obecności (ona i tak już chyba straciła pokarm). Poniżej rachunek za sobotnią wizytę (112 zł); sunia czuła się dobrze, dostała leki oraz antybiotyk do podania na wczoraj i dziś, wet dał mi także pastę Intensivet, żeby jej podawać. Mieliśmy nadzieję, że to wystarczy, ale niestety bez kroplówek się nie obejdzie:( Oby tylko sunia wyzdrowiała. Midi i szczeniaki na razie zdrowe.
  3. Maxi już całkowicie ok, apetyt jej dopisuje i ogólnie wszystko wróciło do normy. Niestety pochorowała się Mini (czarna suczka mamusia). Dziś dostała biegunki, nie ma apetytu, ma gorączkę. Poza tym czuje się dość dobrze, jest wesoła i chętnie wychodzi na spacery. Byłam z nią dziś u weta, dostała zastrzyki i jutro też mam się z nią pojawić. Wet powiedział, że z racji wieku (Mini ma ok. 4 lata) powinna łagodniej przejść chorobę i prawdopodobnie nie trzeba będzie podawać kroplówek. Przy okazji zaszczepiliśmy 2 maluchy Mini. Szczepienie trochę wcześniej niż normalnie i specjalną szczepionką tylko na parwo z racji zagrożenia zachorowaniem. Za dwa tygodnie powtórka. Za tydzień taką samą szczepionką będą szczepione 4 szczeniaki Midi (teraz są w trakcie odrobaczania). Mam nadzieję, że wszystkie maluchy uda się uchronić przed wirusem. Poniżej faktura i koszty: 29 zł odrobaczenie Midi + 4 szczeniaki, 77 zł dzisiejsze leki dla Mini, 60 zł szczepienie dwóch szczeniaków Mini.
  4. Dziś pożegnaliśmy Siszarpa... ['] Od niedzieli walczyliśmy z atakami padaczki i postępującymi zmianami w jego zachowaniu i reakcjach. Dziś już nie było z nim kontaktu, nie reagował na bodźce, nie mógł nawet wstać ani jeść. Nic więcej nie mogliśmy dla niego zrobić, ale mimo tego strasznie żal... nie sądziłam, że tak szybko to się potoczy... :( To jego ostatnia fotka:
  5. Rozliczenie za marzec: TOUDIE Stan konta na 28 luty wynosił -1649,29 zł +1600 zł ala123 +60 zł ala123 (bazarek) -310 zł hotelowanie 1-31.03 (zniżka ze względu na karmę) -40,90 zł Esseliv Forte x 2 opak. Stan konta na 31 marzec wynosi -340,19 zł. MINI, MIDI, MAXI +400 zł helli +200 zł helli -576 zł hotelowanie 16-31.03 -160 zł transport z Tomaszowa Lubelskiego do weta i do hotelu -225 zł wizyta u weta: badanie, odrobaczenie, odpchlenie -9 zł odrobaczenie 2 szczeniaków Mini -180 zł badanie krwi i leczenie Maxi 24.03 -8 zł zawiezienie Maxi do weta 24.03 -6 zł odbiór od weta 24.03 -8 zł zawiezienie Maxi do weta 25.03 -16 zł odbiór od weta 25.03 -16 zł zawiezienie Maxi do weta 26.03 -8 zł odbiór od weta 26.03 -147 zł leczenie Maxi 25 i 26.03 -85 zł leczenie Maxi 27.03 -16 zł zawiezienie Maxi do weta 27.03 -8 zł odbiór od weta 27.03 Stan konta na 31 marzec wynosi -868 zł.
  6. Na plusie jest na koncie Fundacji, na minusie jest u mnie:) W sensie z tych 520,50 zł Fundacja zapłaci hotelowanie 190 zł.
  7. Rozliczenie: Stan konta na 28 luty wynosił -731,50 zł +500 zł Pianka -60 zł karma Stan konta na 31 marzec -291,50 zł.
  8. Ucho nadal ok:) Rozliczenie: Stan konta na 1 marzec wynosił -698,40 zł +585 zł Fundacja ZEA +173,40 zł Jo37 +15 zł Fundacja ZEA -450 zł hotelowanie 2-31.03 -28 zł wirusówki -26 zł wścieklizna -8 zł przejazd do weta (1/2 kosztów) -123 zł Neptra Stan konta na 31 marzec wynosi -560 zł.
  9. Rozliczenie końcowe: Stan konta na 11 marzec wynosił -510,50 zł +510,50 zł Fundacja ZEA -190 zł hotelowanie (60 zł za 12-14.03 + 130 zł za 15-27.03) - zniżka ze względu na karmę Pozostałość po hotelowaniu suniek wynosi -190 zł.
  10. Dżeki jak zwykle w towarzystwie damy:)
  11. Maxi zjadła odrobinkę, także teraz powinno już być z górki:) Jakiś pan dziś dzwonił późnym wieczorem, pytał zaspanym głosem o Maxi i czy mogę mu na telefon zdjęcia wysłać, bo on nie ma internetu (???).
  12. U Kaśki ok, poza tym, że codziennie wymiatam z boksu całe kłęby jej sierści (linieje okropnie). Rozliczenie: Stan konta na 22 luty wynosił -63,20 zł +450 zł helli +63,20 zł mar.gajko -450 zł hotelowanie 23.02-24.03 Stan konta na 24 marzec wynosi 0 zł.
  13. Kupiłam dla Kuby 2 opakowania Esseliv Forte, koszt 58,20 zł:
  14. Ten miesiąc będzie trochę lżejszy, bo otrzymałam od jess wsparcie dla Argo: 300 zł:) Poza tym niezawodna p. Ania ze Szczekocin przesłała dla Argo dwa opakowania Lotensinu:) Kupiłam dla Argo Cimalgex (koszt 105 zł) oraz Rumen Tabs (11 zł):
  15. Róża i Kaktus już zaszczepione na wirusówki, koszt 60 zł: Kotki można ogłaszać w dwupaku, bo świetnie się dogadują, razem bawią itd. A bardziej płochliwy Kaktus ma oparcie w Róży. Koteczka już potrafi mruczeć na kolankach:) Kaktus jeszcze nie mruczy i ogólnie ciężko mu zrobić fotki, bo ciągle się ulatnia w jakieś zakamarki, ale wzięty na ręce nie gryzie ani nie drapie.
  16. Poniżej faktury za m.in. leczenie Maxi: - środa (leczenie + badanie krwi) 180 zł - czwartek i piątek 147 zł - sobota 85 zł Dodatkowo odrobaczyłam dwa szczeniaczki Mini (koszt 9 zł).
  17. Maxi zdrowieje, mam nadzieję, że dziś już będzie przełom (wet mówił, żeby wieczorem spróbować dać jej jeść). W leczeniu niestety nie pomagają przejazdy do weta, bo sunia bardzo źle znosi jazdę samochodem (ma silną chorobę lokomocyjną) i wzmagają się wymioty. Dziś musiałam ją jeszcze zawieźć na kroplówkę, ale na jutro dostałam już tylko zastrzyk do podania.
  18. Nie mam pojęcia dlaczego nikt nawet nie pyta o Dżekiego:( Rozliczenie: Stan konta na 23 luty wynosił -182,66 zł +20 zł malti +40 zł Ewa Sz. +30 zł Marta P. +50 zł Anna H. +50 zł Marzanna K. +100 zł jess +120 zł Fundacja ZEA -360 zł hotelowanie 24.02-25.03 Stan konta na 25 marzec wynosi -132,66 zł.
  19. Ida pojechała do domku:) Oczarowała nową rodzinkę, była zachwycona, że wszyscy ją głaszczą i że jest w centrum uwagi. Przytulała się do wszystkich. Parę fotek z przymierzania i zakładania szelek:
×
×
  • Create New...