-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Mi się wydaje, że Miła schudła, bo ta karma jej nie smakuje. Je jej naprawdę niewiele. Nie muszę się martwić dawkowaniem... Worek 12,5 kg starcza jej na prawie dwa miesiące. Apetyt ma, bo muszę pilnować, żeby nie podkradała karmy innych psiaków. Leki w puszce też zjada. Ogólnie jest żywa, wesoła, więc może wszystko ok. Może i lepiej, że jest taka szczupła, bo nie obciąża stawów.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Kolejne rozliczenie: Stan konta na 1 wrzesień wynosił -491,10 zł +20 zł Aga76 +60 zł renatka_s +50 zł grazia60 +20 zł Barbarela +30 zł Iwona K. +50 zł grazia60 +20 zł Aga76 -360 zł hotelowanie 02.09-01.10 -15 zł odrobaczenie + Fiprex Stan konta na 1 październik wynosi -616,10 zł. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Do kosztów za wrzesień doszło dla Grzesia profilaktyczne odrobaczenie (Dehinel Plus) oraz zabezpieczenie p. pchłom i kleszczom (Fiprex). Koszt wszystkiego to 15 zł. -
Do kosztów za wrzesień doszło dla Jogiego profilaktyczne odrobaczenie (Dehinel Plus) oraz zabezpieczenie p. pchłom i kleszczom (Fiprex). Koszt wszystkiego to 10 zł.
-
Rozliczenie za wrzesień: Stan konta na 31 sierpień wynosił -45,80 zł -60 zł karma -25 zł odrobaczenie + Fiprex Stan konta na 30 wrzesień wynosi -130,80 zł.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Coś dla fanów Grzesia:) -
Misio miał wczoraj RTG w związku z oszczędzaniem tylnej łapki, koszt 111 zł (RTG wraz z uspokojeniem farm.): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/20f9086e24226dd6 Na zdjęciu wyraźnie wyszło zwyrodnienie w stawie biodrowym, jest też ograniczona ruchomość tego stawu. Wet zalecił podawanie preparatu na stawy.
-
Zakupiłam dla Maxa Caniviton 90 tabletek. Cena o dziwo spadła, koszt 94,90 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/75c5d4cbada820f0 Oraz dwa opakowania Agapurinu, koszt 31,70 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/aa03fcb563c31098 Parę dni temu odstawiłam Maxowi steryd, a dziś go czeszę i patrzę, że znów skóra na boku zaczerwieniona:( On teraz ma tę sierść suchą, może za dużo tych wszystkich rzeczy na łojotok dostaje, sama już nie wiem:(
-
Ludzie są dziwni. Zadzwoniła dziś pani, że chce Jogiego (dosłownie "ja go chcę"). Ok, no to mówię, że staruszek, ale że zdrowotnie ok, że fajny, bezproblemowy itd. Tak, pani takiego właśnie chce, też jest starszą osobą i dlatego nie chce młodego pieska, ze trzy razy powtarzała: "czy pani wie, że on jest już mój?". Pani chce po niego dziś przyjechać. Chwila, chwila, a skąd Pani dzwoni? Z Wrocławia. Mówię więc, że Jogi jest w lubelskim, ale jest możliwy transport. Trzeba by jednak poczekać 1-2 tygodnie. O NIE! "Ja nie mogę tyle czekać, nawet tygodnia nie będę czekać!" FOCH! I podziękowała. Nawet nie zdążyłam nic wspomnieć o wizycie przedadopcyjnej:) A tak na serio, ogłaszając na różne regiony Polski piszcie proszę, gdzie jest Jogi i że jest możliwość transportu. Od razu jest inna rozmowa z ludźmi, którzy wiedzą, że pies jest daleko. Bez tej informacji ludzie się tylko irytują, a ja muszę świecić oczami i tłumaczyć. Poza tym Jogi nie ma 8 lat. Ma spokojnie 10+.
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Foreścik nadal bez domku:( Rozliczenie: -360 zł hotelowanie 25.08-23.09 Rachunek wyślę jutro. -
Tak, we wtorek wieczorem Miłka została wykąpana i spędziła noc w domu. Teraz po wyschnięciu jej sierść jest mięciutka i Miła nie drapie się:) Przy kąpieli zauważyłam przerzedzenia w sierści i ranki od drapania na szyi. Na razie więc nie zakładam jej obroży aż to się wygoi (a goi się ładnie). Ogólnie Miłka wychudła... może ze starości, bo ogólnie czuje się dobrze i innych objawów nie ma. Myślę, że dobrze będzie przy kolejnym badaniu tarczycy zrobić jej pełne badanie krwi (sprawdzimy przy okazji jak się miewa wątroba). Szamponu jest teraz spory zapas, a Miłka w domu super grzeczna, więc bedę mogła sunię wykąpać jak będzie taka potrzeba.
-
Wczoraj Misio był na wizycie o okulisty prof. Balickiego w Lublinie. Nasz wet podejrzewał u niego początek jaskry, ale na szczęście chodzi tylko o to, że oczka Misia produkują za mało łez. Prof. wykonał szereg badań i wszystko inne jest ok. Misio dostał kropelki: zapas na 2 miesiące leczenia. A potem trzeba będzie obserwować. Tutaj koszt wizyty: 100 zł https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/18bf6cffa47466fa Faktura z apteki za krople 216 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/edb96a8fd00341c7 Rozpiska jak stosować: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/18c86be952f54326 A tutaj Misio w poczekalni, był mega grzeczny zarówno podczas podróży, w poczekalni jak i przy samym badaniu:)