-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
-
Siszarp już czasem biega po ogrodzie bez smyczy pod nadzorem. Niestety nie ma nawyku wracania do domu wraz z innymi psami, nie reaguje na wołanie. Nie ma na szczęście problemu z podejściem do niego i zapięciem na smycz. Jest spokojny i nie kombinuje, żeby się wydostać z ogrodu, lubi leżeć w wykopanych przez siebie dołkach. Może tak kiedyś żył... Nawet chodząc na smyczy dało się zauważyć, że brakuje mu kopania, bo przechodząc koło jakiegoś kretowiska czy piasku zatrzymywał się i zaczynał kopać.
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Murka replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Pasowałby o ile ludzie zdecydowaliby się wziąć kolejnego strachulca... -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Forest jest niestety problematyczny, bo nie może zostawać sam w domu ani na ogrodzie. Potrafi otwierać drzwi, wdrapywać się po ogrodzeniu, sprawdza wszelkie szczeliny i zakamarki; u nas wyłaził z boksu o wys. 2 metrów, musieliśmy zabezpieczyć przestrzeń między ogrodzeniem a sufitem. Teraz nie wyłazi tylko się wspina pod sufit i jojczy:) Ma ogromny urok w sobie i jest mega przyjacielski, ale wymaga bardzo odpowiedzialnego domu, który sprosta jego temperamentowi. Rozliczenie Foresta: -360 zł hotelowanie 26.06-25.07 Rachunek wyślę w poniedziałek (na nowy adres). -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Forest jest niestety problematyczny, bo nie może zostawać sam w domu ani na ogrodzie. Potrafi otwierać drzwi, wdrapywać się po ogrodzeniu, sprawdza wszelkie szczeliny i zakamarki; u nas wyłaził z boksu o wys. 2 metrów, musieliśmy zabezpieczyć przestrzeń między ogrodzeniem a sufitem. Teraz nie wyłazi tylko się wspina pod sufit i jojczy:) Ma ogromny urok w sobie i jest mega przyjacielski, ale wymaga bardzo odpowiedzialnego domu, który sprosta jego temperamentowi. Rozliczenie Foresta: -360 zł hotelowanie 26.06-25.07 Rachunek wyślę w poniedziałek (na nowy adres). -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Murka replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Albo Misio, tylko on jest już mniejszy, waży ok. 12 kg i ma ok. 5 lat. Też wykastrowany. Misio mieszkał prawie całe życie na ulicy. Jest bardzo łatwy w obsłudze, bardzo lubi być w domu, zachowuje się idealnie. Na ogrodzie jest bardzo spokojny, czasami jakieś kretowisko rozkopie, pobiegnie z psami lub poszczeka jak się coś dzieje za ogrodzeniem. Przyjazny zarówno do kotów jak i psów, tylko swojej miski pilnuje warczeniem:) Ogromny pieszczoch i łakomczuch. Jego galeria: http://hotelumurki.c0.pl/portrety/portret-misio/portret-misio.html -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Murka replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Forest nie bardzo, bo choć jest bardzo przyjacielski i zabawowy, to jest problematyczny - nie może zostawać sam ani w domu (niszczy, chce się wydostać), ani na ogrodzie (kombinuje i potrafi się wspinać po ogrodzeniu). Od siebie mogę zaproponować z czystym sumieniem Bolka, to średni pies na krótkich łapach (waży 25 kg). Bolek ma już ok. 8-9 lat, jest wykastrowany, jest psem wyjątkowo bezproblemowym. Mega łagodny do wszystkiego (psów, kotów, ludzi, w tym dzieci), w domu jakby go nie było, na ogrodzie spokojny, nie ucieka, nie kopie, najczęściej siedzi pod drzwiami:) jest trochę nieśmiały, wrażliwy i łatwo się peszy (np. przy robieniu zdjęć), ale potrafi się też bawić z psami i cieszyć (macha wówczas tym swoim niby ogonkiem:). Bolek prawie w ogóle nie szczeka. Tylko jak się cieszy to wydaje takie dziwne dźwięki i pomruki:) Bolek spędził 6 lat w schronisku w Skierniewicach. Tutaj więcej fotek: http://hotelumurki.c0.pl/portrety/portret-bolek/portret-bolek.html -
Kąpiel zdecydowanie pomogła suni, sierść zrobiła się miękka i Miła znacznie mniej się drapie:) Karma chyba się jej przejadła, bo jej jej niewiele. Raczej to nie z powodu upałów, bo bardzo ją ciągnie do zwykłej karmy, którą dostają inne psiaki; muszę pilnować, żeby boksy były pozamykane:) Może to i lepiej dla wagi suni i jej stawów. Także na razie karmy jest jeszcze sporo, jak się będzie kończyć to dam znać.
-
W psich zabawach woli pełnić rolę obserwatora, ale czasami też sobie bryknie:) Poniżej poznaje się z nową suczką Roxi.
-
-
-
Jejku, byłoby super:) Roxi jest świetna, nie jest absolutnie lękliwa ani agresywna nawet wobec obcych osób. Nie wiem jaka była jej przeszłość, ale jest świetnie zsocjalizowana. Samochodem jeździ super, nie szczeka, nie boi się, nie wymiotuje. Nie boi się kennela, nie próbuje się wydostać podczas jazdy. Podejrzewam, że w autobusie czy pociągu też nie będzie problemu. Wobec dzieci jest też przyjazna. Bardzo lubi towarzystwo psów. Na smyczy chodzi bardzo ładnie. W poprzednim hotelu był problem z posikiwaniem w domu, ale u nas nic takiego się nie dzieje. Może był jakiś stan zapalny i antybiotyk po sterylizacji pomógł. Jak zostaje sama to czasami trochę poszczekuje.
-