-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Znów dostaję SMSy w sprawie Klary; jakaś osoba (nie wiem czy pan czy pani) namolnie mi wypisuje te same teksty, że chce przygarnąć Klarę, ale bez umowy itd. Już kiedyś taką wspaniałą ofertę dostałam, ale nie pamiętam czy to był ten sam nr telefony i czy też chodziło o Klarę (wydaje mi się, że tak). Odpisałam, że umowa jest konieczna, a ta osoba, jakby nic nie dostała, znów cała seria SMSów i jeszcze prośba o odpowiedź. Myślę, że ktoś sobie żarty robi i pewnie na wiele ogłoszeń tak reaguje mając ubaw, jak ktoś się oburza.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Grześ okazał się być wielkim miłośnikiem sterty liści:) Co jak co, ale jego ostatniego z domowego stada podejrzewałabym o coś takiego. Brykał i skakał jak mały szczeniak:) niestety było już ciemno, więc nie mogłam zrobić zdjęć, ale może jeszcze będzie okazja. Domu nie ma, ale przynajmniej dobrze się u nas czuje:) -
Koło weekendu postaram się zrobić suni trochę fotek, żeby można było ogłaszać jeszcze przed sterylką - jak komuś będzie zależeć to poczeka ten tydzień czy dwa.
-
Ok, to podjadę z nim na pobranie krwi do weta. Na szczęście tylko pierwszego dnia kaszel był częsty, wczoraj i dzisiaj prawie go nie ma, tylko sporadyczne chrychanie.
-
Nasz dziadek miał wylew krwi do mózgu w sobotę nad ranem:( Szybko dostał serię zastrzyków i dziś już jest zdecydowanie lepiej. Główka jeszcze trochę przechylona, ale już sam wstaje, sprawniej chodzi, nie chwieje się i nie zarzuca go na jedną stronę. Zniknął oczopląs. Jest też sprawniejszy i bardziej kontaktowy. UFF... Dziś była powtórka zastrzyków i będzie musiał przez jakiś czas brać lek przeciwkrwotoczny.
-
Wrzucam fakturę za koszty wet: 189 zł. Sunia została odrobaczona b. solidnie, dostała środek na pchły/kleszcze, została przebadana, uszy wyczyszczone (na szczęście tylko bród tam był) i zaszczepiona na wściekliznę i wirusówki: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/3c39c4652f623f6d
-
Plamek dzisiaj zaczął kaszleć niestety:( I to nagle, bo jeszcze wczoraj nic się nie działo. Teraz dostaje Encorton co drugi dzień 5 mg, czyli trzeba zwiększyć (pytanie do Pianki)?
-
To samo napisałam na wątku szczebrzeszyńskim:) Bardzo możliwe, że w genach labrador jest, bo charakter bardzo fajny.
-
Dlatego napisałam, że mogę dawkować. Prócz zejścia z wagi są też inne plusy: nie ma problemu z podawaniem leków (wcześniej pluł tabletkami, mimo, że chowałam w puszce) - pochłania wszystko bez mrugnięcia okiem. No i z czystością nie ma porównania, zdarza mu się tylko sporadycznie zrobić koopę w boksie. Jak jadł ile chciał, to niestety brudzenie było na porządku dziennym.
-
Ja jeszcze wstawię fotki już u nas. Sunia nazywa się Maja, ma ok. 1,5 roku i waży 20,5 kg. Taki typowy średniak:)
-
Facet dużo paple, ale mam nadzieję, że na paplaninie się kończy (tak mi to wygląda). Oby. Z tym uśpieniem Rexa to odniosłam wrażenie, że chciał postraszyć/zaszantażować, żeby jak najszybciej psa zabrać. Ja już nie mam miejsca niestety w tym momencie:( Sunia jest bardzo fajna. Nazywa się Maja, waży 20,5 kg. Dziś ją odebrałam od weta, chwalił sunię, że grzeczna. Suńka już odrobaczona, zaszczepiona. Za dwa tygodnie będzie można ciachać. Myślę, że na upartego można ją będzie ogłaszać jako mix labradora:) Charakter ma bardzo labradorowaty.
-
Rozliczenie: Stan konta na 2 wrzesień wynosił -303 zł +30 zł Marta P. +40 zł Iwona K. +40 zł Ewa S. +50 zł Anna H. -360 zł hotelowanie 03.09-02.10 -15 zł odrobaczenie i Fiprex Stan konta na 2 październik wynosi -518 zł.
-
ROZLICZENIE ZA WRZESIEŃ: AMIGO: Stan konta na 31 sierpień wynosił -258,70 zł +15 zł ranias +53 zł Ala123 (30 zł od sharki + 23 zł z bazarku) +20 zł Kasiorek (forum oaza) +10 zł ranias -360 zł hotelowanie 1-30.09 (zniżka ze względu na karmę) -100 zł kastracja -32 zł przejazdy do lecznicy (zawiezienie i potem odbiór) -30 zł odrobaczenie + Fiprex Stan konta na 30 wrzesień wynosi -682,70 zł. MISIO: Stan konta na 30 sierpień wynosił -364,11 zł +30 zł Krystyna S. +370 zł Mateusz K. +100 zł Renata D. +200 zł Krystyna S. +100 zł Sybilla N. +150 zł Gosia G. +138,63 zł Krystyna S. +250 zł Rafał G. -360 zł hotelowanie 1-30.09. -140 zł przejazd do Lublina do okulisty -100 zł wizyta u okulisty -216 zł krople do oczu (zapas na 2 miesiące) -111 zł RTG wraz z uspokojeniem farm. -32 zł przejazdy do lecznicy (zawiezienie i potem odbiór) -155 zł szczepienie p. wściekliźnie, badanie kliniczne, paszport -8 zł przejazd do lecznicy Stan konta na 30 wrzesień wynosi -147,48 zł. CYGAN: Stan konta na 30 sierpień wynosił +52,30 zł +100 zł Ewa K. +100 zł Renata D. +50 zł Sybilla N. +15 zł Joanna B. +50 zł Gosia G. -360 zł hotelowanie 1-30.09 -20 zł odrobaczenie i Fiprex Stan konta na 30 wrzesień wynosi -12,70 zł.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Doyek z kolegą Cyganem dogadają się wspaniale. I pomyśleć, że to dwa dziadki:)