Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Rozliczenie Dżekiego: Stan konta na 3 sierpień wynosił -203 zł +50 zł Anna H. +50 zł Marzanna K. +40 zł Iwona K. +40 zł Ewa S. +30 zł Diana K. +50 zł Marzanna K. -360 zł hotelowanie 04.08-02.09 Stan konta na 2 wrzesień wynosi -303 zł.
  2. Rozliczenie: Stan konta na 2 sierpień wynosił -219,90 zł +50 zł grazia60 +20 zł Barbarela +20 zł Iwona K. +26,50 zł wpłata anonimowa -360 zł hotelowanie 03.08-01.09 -27,70 zł szczepienie p. wściekliźnie wraz z dojazdem weta Stan konta na 1 wrzesień wynosi -491,10 zł.
  3. Bardzo Kaśkowate to psisko:) ona chyba jest cały czas ogłaszana jako w typie cc... Rozliczenie: Stan konta na 2 sierpień wynosił +8 zł +450 zł helli -450 zł hotelowanie 03.08-01.09 -55,70 zł szczepienia wraz z dojazdem weta Stan konta na 1 września wynosi -47,70 zł.
  4. ROZLICZENIE ZA SIERPIEŃ: AMIGO: Pozostałość po hotelowaniu Poldka wynosiła +45 zł +335 zł Ala123 (bazarek) -372 zł hotelowanie 1-31.08 (zniżka ze względu na karmę) -140 zł transport z Zamościa do weta w Janowie Lubelskim i potem do hotelu -41 zł odrobaczenie u weta -15 zł odrobaczenie II -40 zł chip -28 zł wirusówki -2,70 zł dojazd weta Stan konta na 31 sierpień wynosi -258,70 zł. MISIO: Stan konta na 31 lipiec wynosił -157,11 zł +50 zł Gosia G. +100 zł Renata D. +15 zł Agata W. -372 zł hotelowanie 1-31.08. Stan konta na 31 sierpień wynosi -364,11 zł. CYGAN: Stan konta na 31 lipiec wynosił +174,30 zł +100 zł Renata D. +15 zł Joanna B. +15 zł Agata W. +50 zł Sybilla N. +50 zł Gosia G. +20 zł Patrycja K. -372 zł hotelowanie 1-31.08 Stan konta na 31 sierpień wynosi +52,30 zł.
  5. Rozliczenie za sierpień: Stan konta na 31 lipiec wynosił -135,30 zł +150 zł Fundacja ZEA +35 zł Iwona K. -372 zł hotelowanie 1-31.08 -31,30 zł Lotensin Stan konta na 31 sierpień wynosi -353,60 zł.
  6. Umówiłyśmy się z Jo37, że ja będę zamawiać karmę, tak więc już zamówiłam i dam znać jak dojdzie i wrzucę fakturę (koszty doliczę do następnego miesiąca). U Miłki w miarę ok, drapanie w normie. Sierść niestety trochę sucha. Myślę, że dobrze by było ją znów wykąpać, ale nie mam już szamponu Alervet. Rozliczenie za sierpień: Stan konta na 31 lipiec wynosił -365,10 zł +365,10 zł Jo37 +35 zł Iwona K. -310 zł hotelowanie 1-31.08 Stan konta na 31 sierpień wynosi -275 zł.
  7. Rozliczenie za sierpień: Stan konta na 31 lipiec wynosił +39,80 zł -60 zł karma -25,60 zł Encorton x 3 opak. Stan konta na 31 sierpień wynosi -45,80 zł.
  8. Niestety u Maxa jest nawrót problemów z okiem, jeszcze nie jest jak na tym zdjęciu na zbiórce, ale się zaczyna niestety:( na razie smaruję maścią dookoła i oko przemywam, ale już widzę, że to będzie to samo co wcześniej. Po weekendzie zgłoszę się do weta. Poza tym niestety znów się Max wygryza trochę po bokach:( Jeszcze tydzień temu podałam mu ostatnią dawkę kropli na łojotok i nawet to nie chroni go od tego:( ech:(
  9. Lotensin dla Argusia, koszt 31,30 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c4bfc3e2e41f0b47
  10. Lotensin dla Klary, koszt 31,30 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c4bfc3e2e41f0b47 Wygląda na to, że lek pomaga suni, bo kaszlu nie słyszałam już od bardzo dawna:)
  11. Rozliczenie: Stan konta na 31 lipiec wynosił +2448,70 zł -300 zł hotelowanie 1-30.08 -55,70 zł szczepienia wraz z dojazdem weta Stan konta na 30 sierpień wynosi +2093 zł.
  12. Najważniejsze, że jest zainteresowanie:)
  13. O! Z kotami akurat Grześ nie ma żadnych problemów:) W piątek tydzień temu wywiozłam do DS do Lublina sunię od nas, której byłam pewna, że zostanie u nas na dożywociu: zwyczajna kundelka średniej wielkości w wieku 10 lat. Trafił się jej super domek:) Sunia była u nas prawie 2 lata, także cuda się zdarzają:)
  14. Koleżanka Samby z Krzesimowa, Aza, wybyła do domku, to może Sambie też się poszczęści:) Zwłaszcza, że się z niej coraz fajniejsza suka robi:) Rozliczenie: Stan konta na 27 lipiec wynosił -380,70 zł +200,70 zł Jo37 +180 zł Fundacja ZEA -300 zł hotelowanie 28.07-26.08 Stan konta na 26 sierpień wynosi -300 zł.
  15. Przedwczoraj zawiozłam do domku średniej wielkości 10-letnią sunię od nas, także wszystko jest możliwe:) Rozliczenie: Stan konta na 26 lipiec wynosił -867,60 zł +20 zł Iwona K. +300 zł Aldrumka (bazarek) -360 zł hotelowanie 27.07-25.08 Stan konta na 25 sierpień wynosi -907,60 zł.
  16. Ja mam cały czas ten sam nr telefonu: 503683050. Niestety nikt nie dzwonił:( Rozliczenie Foresta: -360 zł hotelowanie 26.07-24.08 -53 zł szczepienia -2,70 zł dojazd weta Razem: -415,70 zł. Rachunek dziś wysłałam.
  17. Tak, dokładnie, to dzięki Twojemu ogłoszeniu Dżekiego na Kraków:)
  18. No i dzięki ogłoszeniu Dżekiego zrobionym przez Tyśkę dom znalazła Frotka:)
  19. Ostatnie dwie fotki to MMSy z następnego dnia od pani:)
  20. No i wygląda na to, że Frocia się doczekała domku:) Co prawda pani zadzwoniła z ogłoszenia innego psiaka, ale akurat tamten nie nadawał się do domu z kotami, zaproponowałam Frotkę i się udało:) Dziękujemy serdecznie Isabel za przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej - musiała przez cały Kraków jechać tramwajem:) Frotkę zawiozłam osobiście do tego domku wczoraj. Sunia zamieszkała w Krakowie w Nowej Hucie, fajna, spokojna, zielona okolica, blisko park. W domu są już dwa kotki, świnka morska i myszka - wszystko z odzysku (co do myszki to pewności nie mam). Mama z trójka dzieci w wieku szkolnym - wszyscy uwielbiający zwierzęta. Mieszkanie skromne, bo niedawno się rodzina wprowadziła, jest ogromne serce do zwierząt i pieniądze na potrzeby zwierzaków też są. Na Frotkę czekało już nowiutkie legowisko (choć pani od razu zapewniła, że sunia jeśli zechce, to będzie spać w łóżku:)), zabawki, smyczka z szelkami, karma, miseczki. Pani nie proszona dorzuciła za transport sporą sumę. Jak się suni leki będą kończyć to pani ma się wybrać do weta. Myślę, że będzie dobrze:)
  21. Czyli dobrze mi się zdawało co do płci po wpisie w książeczce:) Dzięki za info:) no właśnie bardzo biedniutka ta malizna..
  22. Ja tu jeszcze mam fotki staruszka już po przekazaniu TZ anecik - już w jego samochodzie. Czy wiadomo już jak dojechał i czy wszystko ok?
  23. U mnie na razie cisza, ale może się zastanawiają...
×
×
  • Create New...