-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Mielec - Bunia już w Niemczech, Joyek też pojechał!! Sami popatrzcie!
Murka replied to wachura's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Czy przyszła odpowiedź ze schroniska w sprawie Buni?[/quote] Niestety cisza ze strony schroniska i ze strony pani :shake: -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Wieści są, tylko muszę zapytać czy mi wolno zacytować maila, bo nie chce mi się tego wszystkiego pisać swoimi słowami :eviltong: -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No to jeszcze tylko kilka dni... :multi: -
Na temat Poziomki i Misiątka nic nie wiem :shake:
-
W przyszły weekend organizujemy transport kota z Mielca (Maciuś-Kubuś) do Warszawy :roll: Przez Zamość :evil_lol: Wiem też że na początku lutego rodzice Justynny jadą z Mielca do Warszawy. [B]beba[/B], z tego co napisałaś na PW to chodzi Ci o DT? Jeśli tak, to nie ma sensu wieść suni do Nasielska, bo jeśli sunia w najbliższym czasie nie znajdzie domu to przychodzi do mnie do hoteliku i jedzie do Niemiec, gdzie czeka na nią już domek ;)
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Czaruś nadal czeka na swoją szansę... -
Oki, to w takim razie jedziemy w poniedziałek lub wtorek (umowię się jutro z dziewczynami kiedy będą miały wolny termin na zabieg) ;) Weźmiemy też przy okazji Majkę (trzeba jej zrobić badanie krwi, bo coś małej dolega) lub Melona (badanie krwi + RTG łapki). Umówię się też z tym Panem, mam nadzieję, że jeszcze będzie zainteresowany :roll:
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Dostałam SMSa od p.Kingi i mam obiecaną wieczorną bardziej obszerną relację ;) Fotki też będą niedługo ;) Noc była spokojna, Figa oczywiście skorzystała z możliwości zamontowania się w łóżku :evil_lol: Apetyt ma, na spacerkach pędzi jak szalona (dzisiaj obróżka będzie zamieniona na szeleczki).. Jak ma nie być szczęśliwa jak teraz cała uwaga skupia się na niej i nie ma konkurencji?? :multi: -
My w Stalowej Woli będziemy dopiero w piątek 25-ego. Po Kolę Viris przyjeżdża do nas, więc my już nie musimy jechać do Ostrowca :roll: Możemy z sunią pojechać na zabieg nawet w poniedziałek lub wtorek, tylko trzeba będzie ująć z konta Andzi 30 zł (paliwo). Jechać czy czekać do piątku? :roll: Oprócz zabiegu mogłabym się spotkać z tym zainteresowanym Panem (o ile jeszcze sobie nie znalazł innego pieska). Zawieszę też ogłoszenia o suni w lecznicy (ten Pan dzwonił w sprawie Julci właśnie dzięki takiemu ogłoszeniu). A wieści najnowsze są takie, że Andzia świetnie dogaduje się z dziećmi ;)
-
[quote name='oktawia6']Kakadu: zamówic Ci super banerki dla Okruszka?:razz: bo widzę, że maluszek nie ma chyba:-([/quote] Okruszek ma tylko taki banerek jak w moim podpisie.
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Figa dojechała do domku :multi: Humor jej dopisuje i apetyt też (jak ma tęsknić jak ma wciąż podsuwane nowe przysmaki :loveu:). -
Kochani, Julcia dziś pojechała do domku :multi: Z jej hotelowania pozostało 172 zł i to przechodzi na Angelkę. Dodatkowo p.Kinga dorzuciła na hotelowanie Julci 50 zł i te pieniążki również przechodzą na białą królewnę ;) Podsumowując teraz wpłaty na Angelkę wyglądają tak: [B]50 zł[/B] GoWa [B]30 zł [/B]KubaP[B] 120 zł [/B]hesia (na zabieg)[B] 30 zł[/B] Justynna [B]115 zł[/B] terra (bazarki) [B]32 zł[/B] reno2000 (szeleczki, które wyhandlowałam ;) ) [B]50 zł[/B] p.Kinga od Julci/Figi [B]172 zł[/B] pozostałość po hotelowaniu Julci/Figi [B]razem: 479 zł + 120 zł na zabieg! :multi: [/B] Czyli 2 miesiace hotelowania suni! Choć szczerze powiem, że wątpię, aby ta pięknota wykorzystała w pełni te pieniążki ;)
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ja się strasznie cieszę, że nasz hotelik spełnia swoją funkcję i że pomaga psiakom w znajdywaniu domów :multi: A teraz trochę biurokracji :diabloti: Wszystkie wpłaty na Julcię/Figę: 50 zł ewatr 30 zł terra 50 zł reno2000 50 zł KubaP 50 zł Ulka18 40 zł Jagoda* 30 zł Justynna 50 zł KubaP 40 zł Jagoda* 100 zł reno2000 50 zł Ulka18 30 zł terra 50 zł Jagoda* 50 zł KubaP [B]RAZEM 670 zł - 50 zł transport (przywiezienie Julci ze schroniska) = 620 zł[/B] Julcia była u nas od 23 listopada 2007 do 17 stycznia 2008 - czyli 56 dni x 8 zł = 448 zł 620 zł - 448 zł = 172 zł [B][COLOR=Red]172 zł pozostało z hotelowania Julci/Figi!!![/COLOR] Pieniążki te przechodzą na konto Angelki. P.Kinga przekazała również 50 zł na hotelowanie Figi, czyli te pieniążki również przechodzą na Angelkę ;) [/B][SIZE=2]Jeszcze jakoś nie dociera do mnie, że Figa już pojechała...[/SIZE] -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Już piszę ;) Musieliśmy obrządzić resztę stada, dlatego tak tylko zdawkowo napisałam ;) Zaraz też zrobię rozliczenie (z Julci zostało 172 zł na hotelowanie Angelki). Julcia (właściwie Figa, bo my tak ją nazywaliśmy, na to imię reaguje i takie jej chyba zostanie) p.Kingę i jej nażeczonego przywitała jak starych znajomych :evil_lol: Zero stresu. Od razu było dopominanie się o pieszczoty, przynoszenie zabawek itp. W pozytywnych relacjach pomogły również smakołyki przywiezione przez p.Kingę ;) P.Kinga była przede wszystkim pod wrażeniem, że ta psina ma tyle energii i zachowuje się jak szczeniak. No i że jest taka mała :evil_lol: A ona jak na pokaz wciąż robiła minki, bawiła się i była skupiona tylko na gościach ;) No i powiem tylko, że nie wyobrażam sobie, żeby Figa mogła lepiej trafić... Wieczorem mam obiecane relacje z zachowania Figi w nowym miejscu ;) [SIZE=2]Teraz jakoś tak pusto w domu, chlip.[/SIZE] -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Tylko któryś wampir mu ogonek odgryzł :cool3: -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Julcia pojeeeechała :loveu::loveu::loveu: [SIZE=2]chlip chlip chlip[/SIZE] -
Wieści od Amorka ;) [QUOTE]U Amorka wszystko ok. To bardzo mądry pies, nastawiony na człowieka. Bardzo sie stara rozumieć i robic to, czego sie od niego oczekuje. Adaptuje się coraz lepiej. z dnia na dzień jest poprawa w jego zachowaniu. Czasami miewa jeszcze ataki paniki (kiedy np gwałtownie się podniose albo nieoczekiwanie wyjde z łazienki) On po prostu cały czas uważa, ze zaraz bedzie bity, al epracujemy nad tym żeby go wyciszyć. Na spacerkach tez coraz lepiej sie zachowuje. Ani razu nie nabrudził w mieszkaniu!!! Staramy sie z nim wychodzić co 4- 5 godzin jak jesteśmy w domu ale przeciez też wychodzimy do pracy i do szkoły i wtedy musi czekać od 7.30 do 16.00 albo w nocy ma dłuższe przerwy w spacerowaniu a mimo to nie załatwia się w domu. To mnie zadziwia. Niespodziewałam się. Mieszkania też już w ogóe nie znaczy (przestał po 3 dniach). Nie jest więc w ogóle kłopotliwy a do domu wniósł mnóstwo radości. To kochane cudowne stworzenie. Czy jego przeszłość jest do odtworzenia? Był psem ze wsi? Bo czasami zachowuje ise tak, z ezastanawiam się, czy jednak nie był pesem trzymanym w domu.[/QUOTE]
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
A co ja mam powiedzieć :smhair2: Siedze jak na szpilkach, komóra przede mną i wciąż wyglądam przez okno... Chyba tylko Julcia jest w pełni wyluzowana :cool3: -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Jutro wielki dzień Julci :multi: Przyjeżdża po nią pani Magister! :mdrmed: -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Podnosząc mieleckie dobcie, które nadal czekają w schronisku, umieszczę kilka dzisiejszych fotek Rubiego żebyście zobaczyli efekty leczenia i karmienia ;) [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7862/rrhu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5792/rr1lv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1108/rr2xu6.jpg[/IMG] A Melon już zasuwa bez smyczy, świetnie sobie radzi, reaguje na wołanie i w ogóle jest strasznie koffany :loveu: -
Ależ nikt się nie nabija, one są cuuudne :iloveyou: A razem z nimi cała psinka :loveu: