-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Murka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o namiary do mnie to: 503 68 30 50 [email][email protected][/email] Ja za parę dni jak tylko cośkolwiek będę mogła o Amiczku powiedzieć, to też go poogłaszam w swoich miejscach i zrobię mu plakaty. Psiak został już odrobaczony, czeka go jeszcze odpchlenie. Zaszczepimy go również. Ami na razie wychodzi na dłuższej smyczy, bo nie wiemy jakie ma zwyczaje (czy np. nie ma zamiłowania do przeskakiwania płotów ;)). Fotki ze spacerku (robił je TZ mając Amiczka na smyczy, ja jestem chora i nie mogę chwilowo wychodzić z domu) [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/61/amiico6.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5734/amii1ak3.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5300/amii2hc3.jpg[/IMG] -
Do mnie nikt nie dzwonił ani nie pisał :-( Fobosek już po odjajczeniu, coś tam jednak miał :p
-
Ale masz fajne stadko :loveu::loveu::loveu: A jaki piękny dom i ogród :crazyeye::multi: A jeśli chodzi o zdjęcia, to powinno to wyglądać tak: [img]adres obrazka[/img]
-
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[B]wuzetka[/B], jak Magia przyjedzie do Ciebie to odrobacz ją razem ze Skrętką, nawet jeśli Magia coś zdoła złapać, to się tego pozbędzie ;) -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
Ja też mam taką nadzieję... Czy suńki mają jakieś banerki? Czy zamówić? -
Ja też trzymam kciukasy!!! Musi być dobrze! :kciuki:
-
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Murka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Ami już u mnie ;) Jest, jak zauważyły dziewczyny go wiozące, mocno zapchlony, ale poradzimy sobie z tym ;) Odrobalimy także. Poza tym jest bardzo grzeczny i zupełnie bez stresu zaklimatyzował się w nowym miejscu. No i nie widać w nim cienia lęku, niepewności, zachowuje się jak każdy domowy psiak :cool3: I ta morduchna :loveu::loveu::loveu: parę fotek zrobionych na poczekaniu [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/4122/ami2ka0.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/4092/ami1rm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/9965/aminw5.jpg[/IMG] -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki są już u mnie ;) Są bardzo grzeczne choć jeszcze troszkę zdezorientowane, właśnie wyszły na pierwszy spacer. Na zdjęcia trzeba będzie poczekać, bo ja jestem główną specjalistką od zdjęć :eviltong: a mam chwilowy szlaban na wychodzenie z domu (podziębienie + siódmy miesiąc ciąży). No i muszę przyznać rację annamie, że w rzeczywistości suńki prezentują się dużo ładniej niż na zdjęciach :cool3: Suczki fajnie się prezentują razem, także mam ogromną nadzieję, że znajdą wspólny dom. Porobimy im ładne zdjęcia, nauczymy zachowania czystości, poobserwujemy pod kątem zachowania wobec zwierząt, ludzi, dzieci i będzięmy ogłaszać. -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Gdyby coś nie wypaliło z transportem na weekendzie, to my z Ulką18 będziemy do Krakowa jechać w następny czwartek, tj. 27-ego. Mam jednak nadzieję, że uda się w weekend i sunia w święta będzie już w swoim domku :loveu: -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Murka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Jak ja dzwoniłam to już siedział na kolanach :lol: Do mnie dotrze ok. 18.00 :cool3: -
[B]ala[/B], witaj na dogomanii i dzięki za wspaniałe serce i za otoczenie opieką Sofi :loveu: Warunki w schronisku w Mielcu są fatalne i m.in. z tego względu tak bardzo staramy się wyciągać w miarę możliwości stamtąd psy do tymczasów i szukamy im uporczywie domów. Jednakże nie można pisać o bezduszności i braku dobrej woli pracowników, którzy potrafią jechać z psami całą noc, aby je dowieźć do punktu przeładunkowego i dać szansę na dom w Niemczech (ostatnia akcja), jechać nieraz wiele setek km jedynie za zwrotem kosztów, niezawsze pełnych aby znalazły sie w nowych domach. Na świetlicy są prawie same pieski "stare, chore i nieciekawe do adopcji", ale wszystkich nie sposób tam umieścić. Świetlica to ciasne pomieszczenie i trzeba ostrożnie umieszczać ewentualnych nowych lokatorów, bo wieloletni rezydenci mają swoje zdanie na ten temat. Ciężko jest 2-3 osobom ogarnąć prawie 600 psów i 100 kotów. Jeśli doszło do zabiedbania suni, to nie jest to wynik złej woli pracowników, tylko brak możliwości i siły do zapanowania nad wszystkim. Cieszę się, że Sofi jest u Ciebie i że ma się dobrze :buzi:
-
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[B]Ulka[/B], Twoje pieniążki doszły. Rozłożę je tradycyjnie po równo na Majcię i Pysię ;) Także na Pysię wpłynęło [B]50 zł od Ulki18[/B] :loveu: W sprawie Pysi wciąż cisza jak makiem zasiał :roll: -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Murka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Przed podróżą to może lepiej go nie karmić w strosce o tapicerkę autka Aggie ;) [B]Aggie[/B], to ja czekam na telefon jutro od Was i wytłumaczę Wam jak dojechać (raczej nie damy rady podjechać do Lublina, bo mamy kastrację psa i wieczorem wyjazd do Zamościa po sunię). -
[quote name='Romek-Zamość']Wspaniała wiadomość!!! :loveu::loveu::loveu: Ja jutro będę w domu gdzieś ok 16.30, a może wyzdrowiejesz do jutra i przyjedziecie razem. :cool3:[/quote] Zobaczymy jak będę się czuć jutro, ale muszę mieć na uwadze, że jestem w siódmym miesiącu ciąży i muszę trochę uważać na siebie na wyrost ;) Czy Klara musi mieć jakąś specjalną dietę w związku z tym zapaleniem jelit? Co dostawała w schronisku, że jej tak nie służyło? Ma jakieś zaświadczenie o szczepieniu p. wściekliźnie?
-
A czy on jest faktycznie taki stary? Był dość ruchliwy jak pamiętam :roll:
-
Jak byłam w piątek w schronisku, to niestety czarnuszek nadal był na świetlicy, podobnie jak ten czarno-biały szczeniorek Wojtuś :-(
-
Ładnie się wilczki komponują razem :loveu: Na pewno chcesz się pozbyć Klary? :cool3::cool3::cool3: My już mamy samochód :multi: Psiowozu jeszcze nie reanimowaliśmy (wymagać to będzie większego zachodu), ale postawiliśmy na kółka nasze autko codziennego użytku. Także możemy jutro przyjechać po sunię. Raczej późnym popołudniem lub wieczorem :roll: Tzn. chyba TZ przyjedzie, bo ja chyrlam i chyba zostanę w domu pilnować aby psy się nie pozjadały ;)
-
[IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/159%20%287%29.JPG[/IMG] Smutek pustką świat ogarnął Tuli myśli dniem zmożone Łzy na pysku zasypiają Żalem w sercu udręczone W zakurzonym kącie noce Śpią uczucia odrzucone Umierają w ciasnej klatce Jak rumaki uskrzydlone Cisza płaszczem noc okryła Nie śpi serce choć zmęczone Póki czas nie zgasi wspomnień Będzie nimi zniewolone... [SIZE=2]Made in Murka[/SIZE]