Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. [B]wuzetka[/B], a dałabyś radę odebrać z Krakowa? :cool3:
  2. Baaaardzo się cieszę, że nie ma dysplazji :multi::multi::multi:
  3. To już jutro... Ja mam tylko nadzieję, że Czaruś nie będzie bardzo przeżywał powrotu do schroniska (bądź co bądź musiał tam pobyć ok. 10 godzin do wyjazdu...). Już nawet TZ myślał czy by nie pojechać w nocy, żeby tylko psy przełożyć z samochodu do samochodu, ale już umówiliśmy się z Basią z Tarnobrzega, że ją weźmiemy, aby w końcu mogła sprawdzić czy w schronisku nie mam jej zaginionego kota i ze Stalowej Woli mam odebrać dary... Tak więc, Czarusiu trzymaj się!
  4. U Krówka wszystko w porządku. Poza tym, że w sprawie domku dla niego cisza :-( Dobre wieści takie, że lek przeciwzapalny faktycznie mu pomaga, rany już się pięknie zagoiły, stawy go już najwidozniej nie bolą. No i coś jakby łapie, że załatwiać się trzeba na trawce :razz: Na weekendzie porobię mu nowe fotki.
  5. Odjajczenie - tak jak pisałam parę postów wcześniej - zostało przełożone na poniedziałek. Ja miałam tylko te telefony, o których pisałam - nic co można wziąć pod uwagę :-( Dzisiaj Fobos wydał z siebie jedno "hau" gdy zobaczył elektryka. To chyba można go promować jako psa stróżującego? :evil_lol: Do sąsiadki którą pierwszy raz widział na oczy podbiegł mało mu się ogon nie urwał :roll:
  6. Psy oczywiście Magia akceptuje w pełni wraz z sukami. Tylko miski broni pokazując zębiska, ale nigdy nie zaatakowała żadnego psa - wszystkie wycofują się słysząc warkot ;)
  7. Kotem się nawet nie interesowała, wolała wykorzystać chwilę, że można coś pożebrać i odpocząć po bieganiu po ogrodzie ;) [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8499/mag2sv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/7106/mag3on4.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/994/mag7bt6.jpg[/IMG] Kończmy już ten test na koty ;) [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/330/mag9ux2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3543/mag10st2.jpg[/IMG] Także Magia zdecydowanie koty akceptuje! :multi: To co, szukamy transportu? :p
  8. Magia zdała test na koty na 5+ ;) Totalna zlewka, nawet nie reagowała na zaczepki naszego szubrawca! Powąchała i tyle. [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7600/magfv4.jpg[/IMG] A tu Scherman testuje odbporność Magiowych łap na kocie pazury :razz: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7681/mag1ny2.jpg[/IMG] Tu poluje na Magiowy ogon :D [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/1223/mag4km8.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4628/mag5qt4.jpg[/IMG] Jak widać Magia straaaasznie się tym przejęła :lol: [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2807/mag6yh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9104/mag8ap0.jpg[/IMG]
  9. U nas jest jeden jedyny kot nasz prywatny :lol: Jest świetnym testerem, bo psów się nie boi ;) Dzisiaj wpuścimy Magię do domu i zobaczymy jaka będzie jej reakcja. Jednak z wstępnym obserwacji w lecznicy nie widziałam jakiegoś szczególnego zainteresowania Magii kotami.
  10. Ja liczę, że to nie jest sprawa czegoś zakaźnego (przeważnie w takich wypadkach jest wysięk z nosa, oczu). W koncu Magia już by pewnie złapała (dobrze zrozumiałam, że Klara jest 1,5 roku w schronisku?). A i po psach z boksu byłoby widać. Ale nie wiem co jest gorsze, bo to może być np. niewydolność trzustki, nowotwór itp. W każdym razie ze wszystkim innym sobie poradzimy i będziemy w razi czego walczyć. Trzymam kciuki za jutro!
  11. [quote name='martaa2']Czy jest ktos zainteresowany Magusią? Zblizają sie świeta; miłoby widziec sunię przy rodzinie...[/quote] Niestety u mnie cisza :-( Ani jednego telefonu, ani jednego maila :-(
  12. Czaruś już zaczipowany, zaszczepiony i zapaszportowany ;) Gotowy do drogi! :multi:
  13. Wiadomo co z tym Płońskiem? :roll: Dzisiaj miałam jeszcze jeden telefon w sprawie Foboska, gość chciał go wziąć do bloku i potem "wywieźć na wieś" :roll: Na wzmiankę o wizycie przedadopcyjnej (żeby np. sprawdzić czy dobry płot jest na tej wsi, bo Fobosek lubi kopać), było krótkie "to ja się jeszcze odezwę" i się rozłączył...:roll: Kastracja została przesunięta, bo dzisiaj wet zadzwonił, że mu wypadł pogrzeb w rodzinie i jutro nie da rady. W piątek my nie możemy, bo mamy wyjazd z psami i po psa, więc umówiliśmy się na poniedziałek, uff.
  14. U mnie głównie chodzi o miejsce, sunię mogę wziąć na kredyt ;) Chodziło mi o to, że może znajdzie się jakiś bezpłatny tymczas lub może lepsze warunki dla suni, bo u nas teraz sporo psisków :roll: U nas mogłaby być w pomieszczeniu w domku razem z Magią (dzisiaj odstawiamy w ręce nowej Pańci jej obecnego nadprogramowego wspólokatora). A jeśli chodzi o coś zakaźnego to taka prośba, bo nie miałabym totalnie suni gdzie odizolować :shake:
  15. Kochani, ja nie dam rady upchnąć :placz: Jutro przychodzi mi trzecia tymczasowiczka do domu na 12 dni (+ trzy moje byczki), więc nawet dom odpada. Na 2 psy, których "pozbywamy się" w piątek przychodzą nam 4 nowe... i może jeszcze piąta zabiedzona ONka jak nic innego się dla niej nie znajdzie. Już i tak mamy nadmiar, nie dam rady upchnąć jeszcze tej malizny :-(
  16. Słodzizna z niej straszliwa - wiem że sie powtarzam, ale inaczej tego określić nie można ;) Gdzie ten domek? :-(
  17. [quote name='Ulka18']Murka, czy kąpalas Czarusia? Pieknie sie blyszczy na zdjeciach. I oczy ma takie inne niz w schronisku. Dobrze, ze jest taki odporny na stres i tyle lat schroniska go nie popsulo. [/quote] Nie kąpaliśmy go, sama się zdziwiłam, że taki błyszczący :cool3:
  18. TZa nie oddam :mad::mad::mad: A fotki będę umieszczać! Na złość! Żebyscie mi zazdrościły :diabloti: Plamki się już powoli ścierają ;) Ja tylko czekam aż w końcu zacznie sierść odrastać.
  19. Magia pozbyła sie dziś kołnierza, co się jej baaardzo spodobało ;) Już powoluteńku zaczyna nabierać ciałka, jest jeszcze szczupła, ale już nie chuda. Bardzo wesoła z niej babinka. Ogłosiłam ją też na 4lapy (na adopcje.org już dawno temu). Czas do domku! Co do ONki, to na moje oko to będzie piękna sunia w typie rasy, żeby tylko ją doprowadzic do stanu używalności :placz: Zgłoście ją na forum owczarek.pl [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_topics.asp?FID=20[/URL]
  20. Jest bardzo grzeczny! Obawiałam się nieco, bo wiadomo... tyle lat w boksie... Ale okazał się niesamowicie odporny ;) Co więcej... nie brudzi w boksie, załatwia się pięknie na spacerkach! Czasem warknie na Przytulaka, ale nie rzuca się, nie zaczepia i nie atakuje psów samców. Z suczkami wielka miłość :lol:
  21. [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2457/fobos9zx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/204/fobos11th1.jpg[/IMG]
  22. Lizus :lol: [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/438/fobos1wu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/4994/fobos4uo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/4161/fobos5sk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/434/fobos8ni5.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/2158/fobos10hw3.jpg[/IMG]
  23. W czwartek jesteśmy umówieni na odjajcowywanie Foboska :cool3: A teraz troche dowodów na odstresowanie Foboska ;) Przeciąąąąganie [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/1/fobostz9.jpg[/IMG] Końskie pieszczoty ;) [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/7945/fobos3ec1.jpg[/IMG] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/1740/fobos2cv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2165/fobos7me8.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/5449/fobos6ai2.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/7428/c7wp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/9122/c4cr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/5176/c2ij8.jpg[/IMG] [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/3395/c8vr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/3363/c9uv1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...