Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. To chyba zdążysz na ten pociąg 17.53? :roll: My na pewno będziemy wcześniej niż 17.00, bo o 18.00 zaczynamy już program.
  2. Na Krówkowe konto wpłynęło 50 zł od Selengi ;) Dzięki!
  3. [quote name='Niki-lidka']aaaaaaa przeciez ja mialam wplacic 40zl za transport...skleroza nie boli:( Murka ja sie splukalam ze swoimi chorymi futrzakami, ale wplace na 100 %!!! po swietach (licze, ze ktos mi cos da na imieniny) napewno wplace! tym razem sobie przypomnienie w telefonie ustawie zeby nie zapomniec:)[/quote] Za transport do Zamościa było 30 zł ;) I umowa adopcyjna!!!! :mad: Po Magii nie wydam ;) W każdym razie jest już właściwie pewne, że Magia wybędzie 27-ego ode mnie. Czyli [B]do spłacenia jest 147 zł![/B] :razz:
  4. Aha, dzisiaj też Fobos spacerował z Sabą (stąd linka na fotkach). Podbiegał do niej, ale nie wiemy dokładnie z jakim zamiarem, bo Saba po ostatnim "kłapnięciu" go unika :roll: [B]andzia[/B], z kaską kiepsko, jest już ok. 250 zł długu. 27-ego minie dokładnie 30 dni pobytu Foboska u nas, więc zrobię dokładne rozliczenie.
  5. Panienki już się czują paniami obejścia i dziamają pięknie :diabloti: Ale nie są przesadnie szczekliwe, odzywają się tylko gdy coś się dzieje :cool3: Co ciekawe też, że nie ma wielkiego problemu z zaprowadzeniem je do boksu, ostatnio zaczęły wchodzić same. W razie problemów zawsze niezawodne jest wykorzystanie ich łakomstwa :lol:
  6. Jak dla mnie, to ona wciąż jest bardzo chuda :roll: Ale możliwe, że była bardziej, bo je jak smok :cool3: Ma jeszcze dwa dni antybiotyku, potem leczymy grzybka. Koopka dziś znów była rzadka i jaśniejsza niż zwykle :-( A fotki takie sobie, bo nie widać Klary w całej okazałości, takiej do ogłoszeń ;) [B]Aska[/B], chyba chodziło Ci o Klarę :cool3: Dzięki! ;)
  7. [B]wuzetka[/B], my będziemy w Krakowie ok. 17.00 :roll: Będziesz mieć pociąg, aby być na taką porę?
  8. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Trochę świątecznego Foboska ;) Oj nie lubimy jak jest zimno i mokro :shake: [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9163/ffip5.jpg[/IMG] Wypatrujemy domku... [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/733/ff3gu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/8619/ff1pw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9894/ff2da1.jpg[/IMG] Zauważcie że zielona dekoracja prawie zniknęła, rany zarastają sierścią. [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/9611/ff4nx7.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/7417/kl10vy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/603/kl11ii9.jpg[/IMG] [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/5180/kl12xu0.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/2678/kl5ne2.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/1411/kl6vv6.jpg[/IMG] A te TZa ;) [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/4041/kl7bt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/179/kl8bd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/6316/kl9mm5.jpg[/IMG]
  12. [quote name='majqa']Jak mijają święta Klarci?[/quote] Na igraszkach ;) (fotki takie sobie, nadal nie wyłażę z domu :placz:) Te są z okna :p [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/3774/klhx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7980/kl1wy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/246/kl2av2.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3135/kl3wu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3207/kl4au6.jpg[/IMG]
  13. Nie robimy z niego potfora ;) tylko zachowujemy ostrożność i dbamy o bezpieczeństwo pozostałej sfory :roll: Fobos przyjechał do nas jako agresywny do psów i z założenia miał być izolowany. Nie mamy doświadczenia z astami, więc nie eksperymentujemy. Oczywiście sprawdziliśmy jak ta jego agresja do psów wygląda. Fobosek miał kontakt (wzrokowy, bo do kontaktu bezpośredniego nie dopuściliśmy) z psami [U]również bez ogrodzenia[/U] (na to co za płotem nawet nasze stadko wydziera japę) i reakcja była jak pisałam wcześniej mało zachęcająca do zaznajamiania go z psami :( Ot stąd nasze dzisiejsze zdziwienie ;)
  14. Umówiłyśmy się z p.Zosią wstępnie na 5 kwietnia. Do tego czasu Ami wydobrzeje po kastracji ;)
  15. A nas Fobosek dzisiaj kolejny raz zadziwił ;) TZ zdejmował Foboskowi kołnierz, za drzwiami stajni stała nasza Saba i Fobos na nią nie zwrócił uwagi :roll: Zainspirowany tym TZ wyprowadził Fobosa na lince po raz pierwszy przy luźno chodzącym psie (nasza Saba to pies idealny jeśli chodzi o kontakty z psami, zawsze jest nastawiona pozytywnie, nie reaguje agresją, a w razie czego wieje lub się poddaje). Fobos obwąchał ją machając radośnie ogonem i... chciał się bawić!!! Dopiero po parunastu minutach spacerowania kłapnął ją paszczęką, Saba się wystraszyła, uciekła i już do niego nie podchodziła. On się do niej potem nie wyrywał ani się nią nie interesował. Jest to szok, bo wcześniej wyrywał się na widok psa, a przechodząc obok kojców bywało, że rzucał się na siatkę i trzeba go było odciągać. To samo jak zobaczył psa za płotem. Czyżby kastracja tak szybko zadziałała :roll: Jeśli chodzi o to co bije z jego oczu to Fobos jest faktycznie straszliwie spokojny i flegmatyczny. Jak czasami się go przywiąże linką w ogrodzie to stoi jak cielę. Chodzi tylko z człowiekiem. A czasami, zwłaszcza w deszczowe dni, nie ma w ogóle ochoty na wyjście na spacerek ;) Strasznie żałuję, że nie mam możliwości przenieść go w bardziej domowe warunki i sprawdzić jak się zachowuje. Zobaczymy jak będzie postępować jego "znajomość" z Sabą :roll:
  16. [B]doddy[/B], rozumiem, szkoda :-( [B]emilia[/B], jak się ma 14 psów i kota to nie można się niestety tylko jajkami zajmować, nawet w Wielkanoc :cool3:
  17. Tzn. pod jakim względem sobie może nie poradzić? Chodzi o zachowanie w mieszkaniu? :roll:
  18. [B]Asiu[/B], wątki moich podopiecznych są zawsze aktualizowane w pierwszym poście mojego wątku hotelikowego ;)
  19. Chyba jest lepiej, krwi nie widać, kał daleki od ideału, ale nie rzadzizna. Sunia jest bardzo wesoła, żywa, bardzo dobrze czuje się w roli stróża :cool3: Apetyt ma straszliwy. Tylko za wcześnie ją pochwaliłam z zachowaniem czystości, bo "trochę" nakupkała. Ale możliwe, że ma to związek z jej problemami :roll:
  20. Coś doddy zginęła na tej Pradze :roll:
  21. Do wyboru trochę większe banerki (dzieło amyszki z forum miau ;) ): [URL="http://tiny.pl/4c3z"][IMG]http://iup.in/img/guest/s02.gif[/IMG][/URL] [php][url="http://tiny.pl/4c3z"][IMG]http://iup.in/img/guest/s02.gif[/IMG][/url][/php][URL="http://tiny.pl/4c3z"][IMG]http://iup.in/img/guest/s01.gif[/IMG] [/URL] [php][url="http://tiny.pl/4c3z"][img]http://iup.in/img/guest/s02.gif[/img][/url][/php]
  22. [B]Asiu[/B], chyba Amiś nie skorzysta z Twojej paczki, bo jak dojdzie Twoja paczka, to... może go już u nas nie być ;) Kochani[B], Amiś ma już domek! :multi: [/B]P.Zosia, która sponsoruje jego pobyt u mnie rozmyślała nad jego przygarnięciem od samego początku, ale miała dużo wątpliwości (ma już trzy psiaki). Charakter Amisia przesądził o decyzji i klamka zapadła! :multi: Ami będzie jeszcze chwilkę u nas, zrobimy mu ciach-ciach ;)
  23. Amiś uszko capnął nawet bez obwąchiwania i tyle go widzieli (schował się ze skarbem w budce) :lol: Dzisiaj nie ma po nim śladu, więc musiał spałaszować :cool3: Sądząc z zainteresowania ucholem kości preparowane sprawdzą się również ;)
  24. [quote name='Aska25']Mureczko co do zabawek to dowolne?? Myslalam o pileczkach, takich piszczacych kaczkach, tylko czy to nie bedzie was denerwowac ??? Czy Ami mial doczynienia z takimi prasowanymi koscmi??[/quote] Piszczenie nam nie przeszkadza ;) U nas jeszcze Amiś nie jadł prasowanych kości, ale myślę, że szybko się zainteresuje (przetestujemy jeszcze dzisiaj z uchem wędzonym :cool3: ). Ami jest już na adopcje.org i 4lapy. Adopcja Amika oczywiście będzie podparta umową adopcyjną, mam taki standardowy wzór :roll:
  25. [quote name='andzia69']taaa - dzisiaj o 20:crazyeye: ma isć na Pragę:evil_lol: miała zabrac gaz, nunczako, bagnet, karabin i co tam jeszcze znajdzie - dobrze, że czołgu nie ma;)[/quote] A karabin ma?? :crazyeye: ;) A może lepiej żeby wzięła ze sobą ze trzy asty :evil_lol:
×
×
  • Create New...