-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Murka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Wszystko jak najbardziej OK ;) Przepraszam, że się nie odzywałam, ale miałam dwa dni na wariackich papierach. Dodatkowo okazało się, że Amiś ma zapalenie skóry spowodowane naprawdopodobniej uczuleniem na pchły. Rana na nasadzie ogona została zdesynfekowana a antybiotyk podawany przy okazji kastracji powinien również podziałać na skórę. Jak znajdę chwilkę to umieszczę parę fotek z zakołnierzowanym Amisiem w roli głównej ;) -
Klara już skończyła antybiotyk i teraz leczymy grzybicę (koszt leków 19.40 zł) :cool3: Porobiłam dziś suni trochę ładnych foteczek, wstawie w wolnej chwili. [B]agusiazet[/B], przyszła karma zamówiona przez Ciebie, dzięki wielkie! [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/8523/karmajz3.jpg[/IMG] 7,5 kg! wuzetka podarowała również witaminki dla suni ;) Koopki nadal takie sobie i w duuużych ilościach. Zobaczymy jak lepsza karma zadziała :roll:
-
Krówek wystąpił z nami wczoraj w programie Kundel w tv krakowskiej ;) [URL]http://ww6.tvp.pl/7400,20080327684917.strona[/URL] Nie uprzedziłam, bo wszystko wyszło nagle, miała jechać mała Majeczka, ale ona niestety tuż przed wyjazdem zaginęła :-( i nie chcąc tracić miejsca w programie wzięliśmy Krówełka. Mam trochę fotek z podróży i z całej wyprawy, umieszczę potem. O Krówka się niestety nikt po programie nie pytał, ale mimo wszystko cieszę się, że dostał szansę. A oczka musimy leczyć, bo zaćma postępuje, jedno oczko ma już całkowicie białe :-( A jak do nas przyszedł to była lekka mgiełka. Kropelki o których wspominałam wcześniej kosztują niecałe 25 zł i powinny starczyć na minimum miesiąc, a myślę że i dłużej.
-
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Ufff, to dobrze że już lepiej ;) Niech no tam Magia się się sprawuje, bo po nią wrócimy :mad: Ja też mam trochę fotek z podróży i przekazania Magii ;) wkleję później. -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
A ja ponawiam prośbę o jakąś umowę adopcyjną :roll: Chyba, że Magia ma jechać bez niczego :roll: -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
Amiś :p Jemu ciężko zrobić dobre fotki, bo jest strasznie ruchliwy i wszędzie go pełno :cool3: A dziewczynkom dzisiaj zrobię plakacik, jutro będę w lecznicy w Stalowej Woli to powieszę. -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[B]wuzetka[/B], podaj mi telefon do siebie ;) Mój to 503 68 30 50. -
:roflt::roflt::roflt: [B]andzia[/B], ale ja mam przynajmniej krótsze nazwisko :evil_lol:
-
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
[quote name='annama']Niezłe macie stadko :lol:[/quote] Całego stadka na tych fotkach nie widać ;) O tutaj jest cała jedna "tura". Po prawej Krówek zabija się o Pysię. Normalnie cyrk :lol: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4526/stadoku4.jpg[/IMG] Z fotek korzystaj do woli, po to je umieszczam ;) -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
Ostatnie dwie ;) [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/7278/bure15co0.jpg[/IMG] [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/4874/bure16pq5.jpg[/IMG] [B]Olena[/B], fotki nadal TZa, wprawia się ;) Ja siedzę w domu i nie wychylam nosa, bo muszę być w miarę na chodzie w czwartek :placz: [B]annama[/B], nie umieszczałam tutaj tych fotek, o których pisałam w mailu z fragmentami Pysi, odrzuciłam je jako nieudane... W każdym razie widać na tych fotkach, że Pysia chętniej spogląda w aparat i na człowieka niż Musia. A Pysia obróżki nie ma, bo miała założoną nową i sobie zdjęła :mad: -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3538/bure10nv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5950/bure11bk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8850/bure12pc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/1747/bure13eu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/2469/bure14so5.jpg[/IMG] -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1262/bure5vv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9277/bure6lb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/410/bure7uv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3334/bure8qv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/8800/bure9fu6.jpg[/IMG] -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale będzie lalunia :loveu: [B]Ulka[/B], Ty uważaj co piszesz, bo Rodzynek często mi przez ramię zagląda :eviltong::eviltong::eviltong: -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
[B]annama[/B], w kojcu nie kopią, bo jest wykładzina :diabloti: Kopią poza kojcem :diabloti: Pysia na smyczy chodzi średnio, ale za to ładnie chodzi przy nodze bez smyczy :lol: "Koci test" robimy zawsze kiedy np. gdy zgłasza się domek z kotem i trzeba sprawdzić. Na razie nie ma chyba takiej potrzeby :roll: Generalnie Musia bardziej zachowuje dystans. Z Pysią nie ma problemów, garnie sie do ludzi, zaczepia, chce się bawić, lubi głaskanie itp. Szuka towarzystwa człowieka. A teraz trochę japońszczyzny: SAMEBURESUKI :diabloti: [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/2527/bureme3.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/307/bure1ls1.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9897/bure2gi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/331/bure3rw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/69/bure4cn4.jpg[/IMG] -
Konto już poszło ;) Ja przeważnie na kompie robię sto rzeczy na raz, poza kompem też, bo wciąż trzeba coś wpuścić, pogłaskać, nakarmić, zakropić, pokrzyczeć... więc mi schodzi :cool3:
-
Też pomyślałam o sianie, ale on już taki przyszedł do nas, z tymi ucholami i prychający :razz: O strupkach na uszach pisałam, tylko nie było wcześniej okazji rzucić na to okiem (Fobos się nie drapie, nie ma ranek, więc nie braliśmy tego za nic pilnego). Wet stawia na alergię pokarmową :roll: Nawet jeśli to robota siana (u hycla też mógł mieć siano np. w budzie), to nie mamy gdzie go w obecnej chwili przenieść :-(
-
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Odpisałam na PW :kciuki: -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Murka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Właśnie topnieje ;) A u Was nie ma??? -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Odpisałam Ci na maila ;) -
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']Cioteczki!!!! Sprzedałyśmy już 62 cegiełki :laola:[/quote] O rety, nie spodziewałam się, że to tak pięknie wyjdzie :multi::multi::multi: Baaardzo się cieszę! -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Murka replied to enia's topic in Już w nowym domu
No nie takie same dobre, jutro ciach-ciach :diabloti: Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, trzymajcie kciuki ok. 13.00 ;) Dzisiejszy Amiś [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/8972/amis1cz6.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6379/amis2ob4.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/833/amisjy7.jpg[/IMG] -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']Odnowiłam Pysi allegro. Nie rozumiem dlaczego tak cięzko jej o dom????[/quote] Ja też tego nie rozumiem :shake: Jest młodziutka i słodziutka.... Mam nadzieję, że po programie Kundel coś ruszy! -
[B]andzia, emilia[/B], [B]aska[/B] dzięki w imieniu Foboska ;) [B]Asiu[/B], Fobosek to łakomczuszek :cool3: Z gryzaków to tylko surowe kości pożera od razu. Wszystko inne chowa w budzie lub zakopuje w sianie :roll: ale potem wyjada te zapasy, bo jeszcze TZ się o nic nie potknął :cool3: Jeśli chodzi o wędzone gryzaki, to myślę, że to chodzi o większe ilości. Jak psiak zje jeden na np. miesiąc to chyba nic mu nie grozi :roll: Dzisiaj Fobosek był w lecznicy na zdjęciu szwów. Od razu przycięliśmy mu pazurki, bo miał sporawe aż mu się palce rozjeżdżały i obejrzeliśmy uszka. Uszka mają strupki na brzegach i zaczerwieniony jest kanał uszny. W dodatku Fobosek ma podczerwienione oczy i kicha. To prawdopodobnie alergia. Dostaliśmy dla Foboska płyn do czyszczenia uszu. Za wszystko łącznie zapłaciliśmy 12 zł. No i muszę się pochwalić, że Fobosek był straszliwe grzeczny, wetowi pozwolił bez problemu na pozaglądanie do oczu, uszu, obcięcie pazurów, nie mówiąc o zdjęciu szwów. Troszkę się bronił, ale nawet nie mruknął.