-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Zapytaj też czy za transport mógłby zwrócić, bo na wątku transportowym ktoś się zaoferował, że może z Lublina do Warszawy zawieźć, koszt 30zł/100 km.
-
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Murka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Tak, Ami ma zapalenie skóry przy nasadzie ogona, podobno to bardzo typowe miejsce przy uczuleniu na pchły. -
Ja nie mam kontaktu z Płońskiem :shake: Do Warszawy najlepiej chyba będzie przez Lublin. Z Lublina często ktoś jeździ do Warszawy. Tylko ktoś musiałby jechać bez żadnego innego zwierzaka :roll: [SIZE=2]Dziś Fobosek polował na naszego kota :cool3: [/SIZE] Dam znać na wątku transportowym.
-
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ciężko się nie denerwować, kiedy ktoś ma do mnie pretensje, że oddałam sunię do adopcji nie czekając aż ten ktoś łaskawie zobaczy zdjęcia suni i zadecyduje :razz: W każdym razie namówiłam tą panią na inną suczkę ze schroniska w Mielcu, przesłałam jej fotki dwóch biszkoptowych i tej suni rudej z Tarnobrzega. Kierownik będzie jechał z Tobim i Bernim do Lublina to mógłby przywieźć od razu suczkę tej pani, o ile się na którąś zdecyduje :roll: Do Pysi zadzwonię jutro. -
No właśnie co z transportem? My tradycyjnie możemy pomóc na jakimś odcinku za zwrotem kosztów, np. do Lublina, Kielc, Radomia. Płońsk to niestety trochę daleko :-(
-
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja miałam dzisiaj dzwonić, ale miałam tyle zaległości, pracy i zamieszania z poszukiwaniem Majci że w końcu wypadło mi to z głowy :shake: Jeszcze ta pani z Lublina dzwoniła trzeci raz dzisiaj i mi nerwy popsuła... -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
A ja przypominam, że po Magii został dług 147 zł :cool3: -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
I co Beatka im poradziła? Mam nadzieję, że Pysiulka się szybko odstresuje :-( U nas też na początku załatwiła się kilka razy w domu :roll: -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No to jeszcze parę moich fotów :cool3: Gotowi do drogi! [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1921/podroznd0.jpg[/IMG] W podróży... [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3153/podroz1cp6.jpg[/IMG] W Krakowie [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/6816/pysiaaagx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5510/pysiaaa1dg8.jpg[/IMG] W budynku tv krakowskiej [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8579/pysiaaa2gf1.jpg[/IMG] Cóż mogę powiedzieć... oprócz tego, że wyszłam strasznie :razz: to cieszę się przokropelnie, że Pysia znalazła dom! :multi: Tę radość trochę burzy myśl o Majeczce, mojej perełce :-( Że nie było jej tam z nami... wciąż mam nadzieję, że się znajdzie... :-( A teraz trochę materializmu :cool3: Stan konta Pysi z 14 marca wynosił [B]157 zł[/B] Od tamtej pory doszło: [B]50 zł[/B] Ulka18 [B]40 zł[/B] nowi Państwo Pysi [B]Czyli razem 247 zł[/B] Koszt pobytu Pysi od 14 do 27 marca (13 dni) to [B]104 zł.[/B] 247 zł - 104 zł = 143 zł [COLOR=Red][B]Pozostałość po Pysi to 143 zł![/B][/COLOR] -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='wuzetka86']Aż się boję zapeszyć. Chodzą po domu jak przyklejone do siebie:razz: [/quote] No grzeczna dziewczynka, musiała dosłyszeć moje groźby :p:p:p -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Jeszcze coś nowego... może coś do jedzenia?? [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6127/magiaaa7mz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7415/magiaaa8wl5.jpg[/IMG] No i się doigrałam... [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1296/magiaaa9xn5.jpg[/IMG] Teraz to już na pewno nic nie będę mogła zjeść :( [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1796/magiaaa10rm0.jpg[/IMG] No i sobie poszliśmy... [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7392/magiaaa11ww2.jpg[/IMG] -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9746/magiaaa2jv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4125/magiaaa3ul5.jpg[/IMG] Oooo, przyszła wuzetka, ma coś dobreeego! [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2853/magiaaa4tt4.jpg[/IMG] Łeeee, to tylko smycz, nic do jedzenia :-( [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9673/magiaaa5zm8.jpg[/IMG] Już w rękach Pańci :p [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9226/magiaaa6ug5.jpg[/IMG] -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Gotowi do drogi! [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1921/podroznd0.jpg[/IMG] W drodze... [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3153/podroz1cp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6557/podrozmso0.jpg[/IMG] Kraków... trzeba zaznaczyć swoją obecność! [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/411/magiaaaxn2.jpg[/IMG] Czekamy na wuzetkę [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3276/magiaaa1kc2.jpg[/IMG] -
Podróży do Krakowa towarzyszyło rytmiczne sapanie Krówka (nadawałoby się podkład pod techno :cool3: ) [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1619/krowekkbv1.jpg[/IMG] Tu w Krakowie, dłuższa chwila na rozprostowanie kości, czekamy na wuzetkę, która odbierała od nas suczkę Magię [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1102/krowekk1du2.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/908/krowekk2xu9.jpg[/IMG] A tu już na korytarzu w telewizji krakowskiej [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3421/krowekk3kt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5741/krowekk4qd5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7095/klaraa6hs0.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3029/klaraa5ja1.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6537/klaraa7fy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/4976/klaraa8qx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2640/klaraa9lx6.jpg[/IMG] cdn.
-
[B]Magya[/B], w kale krwi już nie ma, tyle dobrego :roll: Trochę fotek rozbrykanej Klary (ileż to ma energii, wszędzie tego pełno!) [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5150/klaraalb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/57/klaraa4bj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9252/klaraa2op6.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4145/klaraa1od0.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3439/klaraa3np1.jpg[/IMG] cdn.
-
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
Udało mi się dziś uchwycić obie panny patrzące w obiektyw :p [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4708/bureeqq2.jpg[/IMG] -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Murka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Ami pierwsze kilka godzin po zabiegu [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3730/amiiiyi8.jpg[/IMG] A tu już dzisiaj ;) [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7843/amiii1mq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6155/amiii2oh7.jpg[/IMG] -
A teraz obiecane rozliczenie: Wpłaty: 100 zł Frotka 152.68 zł emilia8022 100 zł andzia69 [B]Razem 352.68 zł[/B] Koszty: 360 zł- 30 dni hotelowania 50 zł - transport do Lublina 5 zł - odrobaczenie 97.70 zł - kastracja +kołnierz 18 zł - antybiotyk po kastracji 12 zł - obcięcie pazurów, płyn do czyszczenia uszu [B]Razem 542.70 zł 352.68 zł - 542.70 = - 190 zł [COLOR=Red]Stan finansowy na 27 marca wynosi -190 zł. [/COLOR] [/B]
-
Super, że dom w Płońsku sprawdzony!!! :multi: Jeśli ARKA dom sprawdziła, to chyba możemy tylko szukać transportu :roll: :cool3: Tylko jeszcze jakaś umowa adopcyjna by się przydała :roll: [B]andzia[/B], przyszło 100 zł od Ciebie, dzięki wielkie!!! :loveu: [B]emilia[/B], Fobosek jest "poza programem" i jedyne miejsce jakie się po nim zwolni to stajnia... która teraz i tak musi być pusta, bo będziemy robić remont. Już w sumie cztery staruszki czekają aż zwolni się u nas miejsce :-( My mamy dwa staruszki (zakładam, że Majeczka się odnajdzie), którym grozi u nas dożywocie, więc póki one nie znajdą domu nie możemy przyjąć więcej :-(