Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. On tak biegać może tylko raz na jakiś czas, bo jest szuja i jak się zorientuje, że zgarniam towarzystwo do boksów to złapać się nie daje:) dlatego na co dzień wychodzi na lince (wtedy też trochę się bawi, ale ograniczenie niestety jest). Raz na jakiś czas sobie biega luzem, ale zanim się skapnie muszę go zapinać na smycz. Jak zrobię to za późno, to mam potem trochę biegania... Do boksu ciągnął tylko w okresie strzałów (święta, Sylwester) - bardzo się boi strzelania i momentalnie traci humor. Zaszczepiliśmy wczoraj Amigo na wściekliznę, koszt 25 zł + 3,50 zł dojazd weta (25 zł na 7 szczepionych psów): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/21b97ef55e1e0183
  2. Zaszczepiliśmy Plamka na wściekliznę, koszt 25 zł + 3,50 zł dojazd weta (25 zł na 7 szczepionych psów): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/21b97ef55e1e0183
  3. Zaszczepiliśmy Argo na wściekliznę + wirusówki, koszt 53 zł + 3,50 zł dojazd weta (25 zł na 7 szczepionych psów): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/21b97ef55e1e0183
  4. Zaszczepiliśmy Klarę na wściekliznę + wirusówki, koszt 53 zł + 3,50 zł dojazd weta (25 zł na 7 szczepionych psów): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/21b97ef55e1e0183
  5. Wet powiedział, że Max nie jest za chudy, także tego się trzymam. Ucho tylko do umycia. Wygryzania już nie ma, więc schodzę ze sterydu. Ogólnie - odpukać - same dobre wieści:) Zaszczepiliśmy Maxa na wściekliznę + wirusówki, koszt 53 zł + 3,50 zł dojazd weta (25 zł na 7 szczepionych psów): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/21b97ef55e1e0183
  6. Dostałam Lotensin 5 mg od Jagny z Jarząbkowic (to chyba forumowa Jaaga?), jedno opakowanie będzie dla Argo, drugie dla Klary:)
  7. Dostałam Lotensin 5 mg od Jagny z Jarząbkowic (to chyba forumowa Jaaga?), jedno opakowanie będzie dla Klary, drugie dla Argo:)
  8. Nie no, nowotworu nie podejrzewam. Max się po prostu nie najada tą karmą. Ostatnio przewrócił kosz na śmieci, na szczęście byłam blisko i szybko zareagowałam. Przed zwiększeniem dawki robił koopę raz na dobę, teraz robi 2 razy i zdarza się, że zrobi w boksie, także zdecydowanie jest różnica. Ogólnie koopa w porządku.
  9. Rita jak zawsze w świetnej formie:)
  10. Doyek trzyma się dzielnie, ale już mu chyba zaczynają dokuczać stawy, bo siusia jak sunia... Tutaj w doborowym towarzystwie:
  11. Kupiłam Immunoactiv, koszt 91 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e01b415288298e48
  12. Kupiłam dla Maxa Caniviton, koszt 99,50 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e01b415288298e48 Max nadal nie najada się i wydaje mi się, że jest jeszcze chudszy... dziś lub jutro będzie u nas wet szczepić psiaki to zapytam czy Max nie jest za chudy. Zobaczymy też jego ucho, bo potrzepuje nim czasami.
  13. Końcowe rozliczenie Jogiego za styczeń: -110 zł hotelowanie 1-11.01 -48 zł transport do Biłgoraja +300 zł DS Pozostałość po hotelowaniu Jogiego wynosi +142 zł. To chyba dla Grzesia będzie ten plus?
  14. Ok. Czyli Innumoactiv kupujemy do odwołania?
  15. Super zdjęcie i fantastyczne wiadomości:)
  16. Najpiękniejszy widok na zakończenie dnia! I można iść spać spokojnie:) Jak DS wpłaci coś na moje konto, wg mnie najsprawiedliwiej będzie przeznaczyć to na konto Jogiego (rozliczenie końcowe będzie).
  17. Za grudzień było 491 zł, dodatkowe 100 zł na rachunku to są wpłaty na konto Fundacji (podawane tutaj na wątku).
  18. Na bank nie jest to Jogi, Jogi nie miał szelek, tylko obróżkę. To zdjęcie ze schroniska z samochodu TZa anecik (zapewne Tola te fotki robiła). Widziałam ustawienie klatek i psiaków przy załadunku Jogiego, także jestem tego pewna. Rozmawiałam z DSem (p. Iwona zadzwoniła), także już im wszystko powiedziałam, tzn. instrukcję obsługi Jogusia:) Trzymam kciuki i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.
  19. Kupujemy kolejny Immunoactiv Max czy robimy przerwę? Kaszlu jak nie było tak nie ma:)
  20. Ale to już po odjęciu kwoty z rachunku, który wystawiłam na początku stycznia (491,60 zł) czy przed odjęciem i zostaje w sumie 69,40 zł?
  21. To nie Jogi:) Joguś został dopakowany po drodze, w Biłgoraju. Dostało mu się pięterko (w tym kontenerku na klatce). Śmialiśmy się z TZem anecik, że jeszcze spokojnie ze 3 psy by się dało upchnąć:) Olena84, jak będziesz się kontaktować z DSem to przekaż, aby co jakiś czas przycinali mu włoski wyrastające między poduszeczkami, bo przeszkadzają mu w chodzeniu (nanosi się też dużo więcej piasku itp.). Ja mu przed wyjazdem poobcinałam, ale one będą odrastać i za jakiś czas znów trzeba przyciąć (Joguś daje sobie to robić bez problemu). Mam nadzieję, że transport odbywa się bez przygód, psiaki już powinny być w samochodzie szafirka...
  22. Kupiłam dla Samby Arthrodol 90 tabletek, koszt 33 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d19bc546e5fd263f U suni stabilnie. Takiego kryzysu jak tamtego weekendu już nie było. Sunia jest aktywna, dzielnie wychodzi na spacerki.
×
×
  • Create New...