Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Dziękuję pięknie! To może dla tego blondynka Dżekiego, jemu dług wciąż rośnie... tutaj jego wątek: https://www.dogomania.com/forum/topic/339387-dżeki-nieduży-miły-kundelek-szuka-domu/page/8/
  2. W końcu reaguje na wołanie i do domu też wraca sam - przeważnie na końcu, ale wraca i nie trzeba specjalnego zaproszenia:) No i nie kopie już dołków, w których się kładzie... choć może wiosną/latem mu to wróci...
  3. Szarp to indywidualista, ale wpasował się w hotelikowe stadko już całkowicie.
  4. Tutaj jeszcze z suczką Mili, jej też póki co nikt nie chce:(
  5. Czochranko:) A w domciu jestem grzeczniutki i cichutki jak myszka:)
  6. Chłopaki próbują go oderwać od pracy:) Grześ to pracoholik, więc nie jest zachwycony. Tutaj niechętnie, jako ostatni odbiega od bramy (taki piękny punkt widokowy!):
  7. Ponuro i szaro, ale psiakom dopisują humory:) Grześ spełnia się w roli alarmu/monitoringu. W przerwach oddaje się czochraniu plecków o cis:) Pełen monitoring:)
  8. Ogólnie sunia jest aktywna, lubi biegać. A jak się jeszcze jakiegoś gołębia da przegonić, to w ogóle super:)
  9. Rozliczenie: Stan konta na 24 grudzień wynosił -516 zł -300 zł hotelowanie 25.12-23.01 -12,50 zł odrobaczenie -20 zł Arthrodol 30 tabl. -33 zł Arthrodol 90 tabl. Stan konta na 23 styczeń wynosi -881,50 zł.
  10. I znów rozliczenie: -360 zł hotelowanie 23.12-21.01 -10 zł odrobaczenie Razem: -370 zł Rachunek wyślę na dniach.
  11. Rozliczenie: Stan konta na 23 grudzień wynosił -275,60 zł +46,30 zł Tianku (bazarek) +30 zł Iwona K. +275,60 zł Help Animals +35 zł ranias -360 zł hotelowanie 24.12-22.01 -15 zł odrobaczenie -53 zł szczepienia (wścieklizna + wirusy) -3,50 zł dojazd weta (częściowe koszty) Stan konta na 22 styczeń wynosi -320,20 zł.
  12. Kupiłam dla Miłej karmę (dzisiaj doszła), koszt 175 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/51f008001db03e91
  13. Wydaje mi się, że Doy może mieć problemy z układem moczowym... obserwuję go ostatnio i siusia bardzo często po troszeczku w pozycji "na sunię". Myślałam na początku że to stawy/kręgosłup, ale jednak chyba problem jest gdzie indziej, zwłaszcza, że w jego boksie od niedawna notorycznie jest nasiusiane na murku (tam jest taka półka, na którą można wejść). Do tej pory myślałam, że to sprawa jego bardzo młodej współlokatorki, ale to chyba jednak Doy, bo ta półka to "jego" miejsce. On nigdy nie sikał w boksie i może wskakuje na półkę, żeby z jego punktu widzenia nie nabrudzić na podłodze. Myślę, że na początek spróbuję złapać mocz do badania.
  14. Bardzo dziękuję:) Z tych 323,84 zł przekazuję 200 zł na Dżekiego, który w chwili obecnej ma ponad 1000 zł długu, a 123,84 zł na Doyka, który jest u nas 8 lat i wciąż jest na minusie, bo deklaracje się powykruszały. Wpłaty zostaną ujęte przy najbliższym rozliczeniu psiaków. Wątek Dżekiego: https://www.dogomania.com/forum/topic/339387-dżeki-nieduży-miły-kundelek-szuka-domu/page/8/ Wątek Doyka: https://www.dogomania.com/forum/topic/110408-doy-już-bezpieczny-w-hoteliku-u-murki-brakuje-funduszy-na-hotelik/page/56/
  15. Po prostu spieszył się i wpisał z datą pobrania i wysłania próbki. Nie ma to znaczenia dla wyniku tego badania (w labolatorium nie biorą pod uwagę wieku psa). Rozmawiałam z wetem i dawka Euthyroxu, którą obecnie dostaje Miła jest za wysoka (wynik pokazuje, że sunia wchodzi w nadczynność tarczycy). Na razie zmniejszamy do poprzedniej dawki (150 mg 2 x dziennie) i za miesiąc trzeba będzie powtórzyć badanie.
  16. Pokazywaliśmy Kaśce koty w domu chyba ze dwa razy i niestety była nimi zainteresowana mocno... także dom z kotami ryzykowny.
  17. Zaszczepiliśmy Miłą na wściekliznę + wirusówki, koszt 53 zł + 3,50 zł dojazd weta (25 zł na 7 szczepionych psów). Pobraliśmy przy okazji także krew do zbadania poziomu TSH, koszt 65 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/21b97ef55e1e0183 Wyniki badania krwi już mam: Tak trochę na granicy jest ten wynik...
×
×
  • Create New...