-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='asymetria']Weterynarze po Olsztynie są rozchwytywani[/QUOTE] Oj z tym bym nie przesadzała.. Generalnie z roku na rok coraz więcej się nas robi, a miejsc pracy wcale nie przybywa :shake:
-
[B]Martyno[/B], na co się dostałaś do trójmiasta? :> Jak rozumiem widzimy się jutro? Ja będę się kręcić gdzieś w pobliżu Ewy od Gassiry :p
-
[quote name='shila1404']tego nie wiem , ale wydaje mi sie ze jednak biora tak jest na innych uczelniach[/QUOTE] Na SGGW można było składać tylko na jeden kierunek (3 lata temu, ale wydaje mi się, że nic się nie zmieniło) więc pewnie stąd moje wątpliwości ;)
-
Z wypowiedzi pewnego studenta i obserwacji go jakoś zniechęcona jestem do Lublina.. No i w Warszawie sobie nie poradził po próbie przeniesienia. Ale to tylko jeden przykład, więc za ogół się nie będę może wypowiadać ;) Z biofizyką u nas nie było jakichś większych problemów, a z fizyki orłem nie byłam i jakoś dałam radę na tym 1 roku. Zdecydowanie bardziej cisną z chemii przynajmniej w Warszawie.
-
[quote name='shila1404']ja Olsztyn tam chcialam i tam ide , mam nadzieje ze moze sie uda pozniej jakos dostac na wete :P nie to sobie maturke poprawie[/QUOTE] Jak już złożysz papiery na zootechnikę, to chyba Cię nie biorą już pod uwagę w rekrytuacji na wetę?
-
Jakbym miała wybierać, to wolałabym Olsztyn ;)
-
A co to za piłeczkę macie fajną? :p
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][B][COLOR="navy"]nie prawda :eviltong:[/COLOR][/B][/QUOTE] Zaszyli się w lesie, we wsi w której straszy ponoć :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][B][COLOR="navy"][B][COLOR="navy"]Żałuj, że Cie tu nie ma :diabloti:[/COLOR][/B][/QUOTE] Jakeście sobie zrobili imprezę zamkniętą :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
ŻAŁUJCIE ! :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Hej tele :loveu: Będziesz na warszawskiej w sobotę? -
Ewa nie wiesz nic o jakimś spacerze goldenkowym na forcie bema? Bo dzisiaj z 10 ich tam było i aż się zdziwiłam :p
-
[quote name='Maga100']Voila Justo [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/lip6.jpg[/url][/QUOTE] Ależ wyrósł i spoważniał :mdleje:
-
[quote name='nathaniel'] Fajny próg jest na SGGW, 155... o.O[/QUOTE] Wydaje mi się że zawsze był coś około 160 więc chyba nieźle? A w wiadomościach mówili, że w tym roku oblężenie weterynarii :mdleje:
-
A to nie była dopiero pierwsza rekrutacja? Już rezygnujecie?
-
No nareszcie ! Więcej fotek ! I od frontu proszę chłopaczków, bo Tadzika to daaaawno tu nie było !!!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko, świetna nowa fryzurka !!! Ja jestem zakochana ostatnio w krótkich włosach i znów idę podciąć to co mi odrosło :diabloti: Fryzura fryzurą.. ale jakiego masz przepięknego średniaka :mdleje: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Unbelievable']tak? :evil_lol: w sumie w piątek rano miałabym szansę przyjechać w cywilizowany sposób do wawy, ale musiałabym mieć jakiś nocleg ze szczurem żeby do tej soboty zostać, coś pokombinuję :razz: ja tez ostatnio śpię, śpię i śpię :evil_lol: to NIE jest dobre :diabloti:[/QUOTE] No to czekam w takim razie na informację od Was :p Mogłoby nie być ukropu jak dzisiaj i nie lać jak wczoraj :diabloti: Ale wiem.. dużo wymagam. Jest BARDZO dobre, jak sobie przypomnę mój ostatni miesiąc to brrr.. Ale laba potrwa tylko miesiąc, bo za miesiąc do końca wakacji tuptam 3 razy w tygodniu do lecznicy, a od października już na stałe przynajmniej raz w tygodniu ;) [quote name='weszka'][B]Justa[/B] pękam z dumy - z Twojego powodu oczywiście! Gratuluję z całego serca! No i pokaż te "liczne" zdjęcia Galeństwa ;)[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Pokażę jutro, kiedy rodzice przyjadą z aparatem ;)
-
Dominiko, czy Ty też za dzieciństwa miałaś takie piękne loki? :loveu:
-
Raptem tydzień mnie nie było, a one już chodzą, brykają, jedzą z miseczek :mdleje: Za szybko rosną, stanowczo za szybko :placz: A Ty się umordujesz teraz, co? 3 dorosłe psy i 5 maluchów to 8 poruszających się w 8 różnych kierunkach stworzeń! :p
-
[quote name='Unbelievable']przypominam się :diabloti: gratki zdania wszystkiego :loveu:[/QUOTE] Cudownie, to kiedy? :diabloti: Przypominam że w sobotę tak czy inaczej się widzimy :loveu: Ah ah ah ! dziękuję :loveu: Przez ostatni tydzień oddawałam się mojej ulubionej czynności - SPANIU, po 12 godzin dziennie..
-
[quote name='Squ']Bo historia mojego studiowania jest dość zawiła :eviltong: Teraz II rok wety skończyłam ;)[/QUOTE] Hmm.. to może dlatego coś mi umnęło.. ;) Ale najważniejsze, że jesteś i byle do przodu ! A czasem taki fallstart daje takiego kopa, że potem człowieka zatrzymać nie można ;) A ja zdałam wszystkie egzaminy w tej sesji :loveu: Wiec spokojnie można praktykować w klinice :p
-
Z działki wróciłam, zrobiłam Galinie całe 3 zdjecia, bo przez 5 dni lało :mdleje: Miło mi się pochwalić, że zdałam wszystkie egzaminy, więc jestem na IV roku WMW SGGW :loveu: Dziękuję Wam kochani, że jesteście i mnie wspieracie, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy ! Zawsze gdy mam jakiekolwiek wątpliwości, to ktoś tu zajrzy i wstrzyknie mi odrobinę energii, jesteście wspanialni, naprawdę :loveu:
-
Póki co 2/3 zdane. Na wyniki 3 czekam jeszcze.. Ale mam wakacje !!! Aż trudno w to uwierzyć :mdleje: Jutro jadę na działkę ! W końcu po 2 tygodniach zobaczę Galeństwo :loveu:
-
[quote name='Squ']To powodzenia :) Ja mam wakacje od wtorku :loveu: Dziwnie się czuję nie musząc wstawać z rana i się uczyć :eviltong:[/QUOTE] Mam już wakacje !!! :) A na którym roku jesteś, bo coś nie kojarzę ;)