Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='NightQueen']ja mam smycz miękkie i lekkie, której nie używam, bo po pierwszym spacerze strasznie się zmechaciła i mi jej szkoda, leży w półce[/QUOTE] A ja mam 2 obroże (w tym jedna noszona non stop przez rok) i nic się z nimi nie dzieje ;)
  2. [quote name='Bonsai']A ja zauważyłam, że się jakoś tak aktywujemy na dogomanii w trakcie sesji. :) Pomiędzy - cisza w galeriach. :) Ale, żeby tradycji stało się zadość - łączę się w sesyjnym bólu. I idę po Green-Up'a. A ptaki już zaczynają wrzeszczeć. A zdjęcie Galiny w wannie - wygląda jak reklama Hexoderm. :evil_lol:[/QUOTE] Ja o 4 poległam, ale dość już snu i czas na nowy wspaniały naukowy dzień :mdleje: Jak dobrze Olu, że jesteś :p Szkoda, że nie ujęłam naszej cudownej bananowej odżywki ISB :loveu: Galina regularnie jest w niej namaczana coby poporawić jakość futerka i komfort rozczesywania :p
  3. Dziękujemy wszystkim za życzenia ! :loveu: Najszczęśliwszy pies na świecie :diabloti: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/228/dsc0575r.jpg[/IMG] A ja sobie pomarudzę, bo w końcu przedsesja w pełni, sesja lada moment.. Kto się jeszcze zastanawia czy iść na te studia, to NIE NIE NIE iść ! :mdleje: Za miesiąc powrócę do życia, to może napiszę coś bardziej składnego :p
  4. [quote name='itaka']I muszę przyznać rację. W Lublinie są grupy po 30 osób i myślicie że się czegoś praktycznego nauczycie. Raczej nie bo chcą wszyscy a czasu jest najwyżej na kilka osób w grupie.[/QUOTE] Od tego właśnie są praktyki w lecznicy, wystarczy trochę dobrej woli. Studia dają teorię, lecznica daje praktykę. I chodzić trzeba, bo póki co mamy to za darmo, a po studiach nas już nikt nie będzie uczył.
  5. No nie wierzę.. :mdleje: Pięknościowa dłuuuuga broda, aczkolwiek ja mojej ostatnio trochę przycięłam. Opowiadaj co u Was ! Galinie w międzyczasie stunkęło 8 lat, uwierzysz?
  6. [quote name='Nuna96']nie jestem wybitna.[/QUOTE] Absolutnie nie trzeba być wybitnym.
  7. Zaciskam kciuki, żeby to nie było nic poważnego ! Niestety pieski nam nie młodnieją..
  8. Ewuś, na stronie tyle nowych fotek a tutaj? :(
  9. [URL="http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2011/119/b/7/patryk_5_by_okamiaamaterasu-d3f6nex.jpg"]http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2011/119/b/7/patryk_5_by_okamiaamaterasu-d3f6nex.jpg[/URL] A ja lubię ciasno i lubię cięcia ! Tylko to cięcie w trochę niefortunnym miejscu.. głowa wydaje się być przez to jajowata ;)
  10. Dzisiaj Galina obchodzi 8 urodziny ! Sto lat piesku, a przynajmniej jeszcze drugie tyle !
  11. [quote name='NightQueen']W takim razie mój błąd, kiedyś tam kupowałam, nie wiedziałam że wycofali rogza, choć wcale mnie to nie dziwi po wzroście jego cen[/QUOTE] Mnie w zasadzie też, ale jak raz na 2 lata chciałam nabyć nowego rogza to chociaż miałam za darmo dostawę, bo mam pod nosem pkt odbioru :p A teraz lipa..
  12. [quote name='NightQueen']telezoo i [B]animalia[/B] ma rogza ale mały wybór[/QUOTE] Niestety od dłuższego czasu już nie.. :(
  13. [quote name='Asia&Luna']Nie próbowałam wyczyścić przebarwień, bo się bałam, że jeszcze bardziej zedrę napisy. Spróbuję trochę usunąć fluidem, tak jak napisałaś:)[/QUOTE] Wiesz, to normalne, że mosiądz śniedzieje - ja wczoraj wyczyściłam po 2 miesiącach adresówki i znów można się w nich przeglądać jak w lustrze ;) Jednak to, że zdrapał się grawer jest niezgodne z opisem aukcji, gdyż tam zachwalali technikę wybijania napisów - ja bym do nich napisała, w końcu adresówka ma dopiero pół roku !
  14. Co do przebarwień, to u mnie porobiły się po zimie i doczysciłam je fluidem ;) Jestem w szoku, że ten grawer tak się wytarł - u nas jest nienaruszony :mdleje:
  15. O rany, faktycznie nie wyglądają najlepiej.. My mamy je już 4 miesiące i nie ma takich efektów, a noszone są codziennie..
  16. [quote name='Onomato-Peja']Najgorzej jest chyba wsiąść po pierwszym upadku. [/QUOTE] Pewnie pierwszy i ostatni.. Odnoszę wrażenie, że konie mnie nie lubią bo zaczynam już pachnieć lekami, płynami do odkażania itp :mdleje: Także kontakt a i owszem ale tylko z własnego poziomu :p
  17. Dużo zdrówka dla Gordonka !!! Sylwia, wysłałam Ci wiadomość na GG ;)
  18. [quote name='Agnes']To sie trzeba bylo nie pchac:evil_lol:[/QUOTE] Chciałam być pomocna i wyszło jak wyszło :mdleje: [quote name='malawaszka']o kurde :lol: znaczy - sama się katapultowałaś? brr a co to znaczy, że wsiadłaś na stępa po jeździe i że nie wsiadłaś od razu? :D[/QUOTE] No tak nie do końca sama, bo jak w końcu udało mi się go skręcić, to zrobił to nieco gwałtownie i koń poszedł w lewo, a ja że tak powiem prosto :p Najbardziej się bałam że noga mi uwięźnie w strzemieniu albo że koń mnie zdepcze. Leciałam krótko, a potem już tylko bolało. Po jeździe koń musi trochę pochodzić, żeby od razu z galopu go do stajni nie stawiać bo to średnio zdrowe dla jego stawów z tego co się orientuję ;)
  19. Tylko ja wcale nie chciałam nauczyć się jeździć.. :lol:
  20. [quote name='Agnes'] Justa a kiedy Ty siedzialas na koniu?:crazyeye: Co sie stalo ze spadlas?[/QUOTE] A wsiadłam na stępa po jeździe.. Koń chyba poczuł, że może pobrykać no i pobrykał. Nie mogłam go zatrzymać, a mając w perspektywie galop w stronę ulicy stwierdziłam, że jedynym wyjściem będzie opuszczenie końskiego grzbietu w trybie natychmiastowym. No i pewnie nie wsiądę więcej :mdleje:
  21. Taaaak.. Warszawa ma śnieg :mdleje: Czekam na wieści o Dirkee !
  22. A ja spadłam z konia :mdleje:
  23. Galeństwo w nowym starym rogzie :) [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2723/dsc0525y.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Mandragorandm'][B][/B]Galusia ślicznaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] [quote name='Doginka']I kotka i myszoskoczki tez niczego sobie:loveu:[/QUOTE] [quote name='betty_labrador']te mysie cudne :D[/QUOTE] A dziękuję :loveu: Szkoda, że już nie umiem robić zdjęć :placz: [quote name='NightQueen']Ja nadal bym chętnie zobaczyła Ciebie w nowej fryzurze :cool3::p Gal ma obłędną głowę, włosy jej odstają na każdą stronę :evil_lol: ten rogz to z starej czy nowej serii? a w kotce się zakochałam normalnie :loveu: śliczna jest... to pers jest? Otworzyłaś dom tymczasowy dla gryzoni? :evil_lol:[/QUOTE] Oj, ależ pamiętliwa ! :diabloti: Za 3 tygodnie jadę na działkę z przyjaciółką, to myślę, że najprędzej wtedy jakieś fotki bedą, choć włosy już troszkę odrośnięte są.. Pewnie jeszcze je ciachnę w okolicach wakacji. Włosy to akurat jej rosną całkiem przyzwoicie, tylko na wsi byłyśmy to jej nie czesałam, to i taki efekt. Czekamy aktualnie na odżywkę, to się w końcu zabiorę za poprawki i odnowę jej umęczonego włosa ;) Rogz chyba ze starej serii (?) Nie wiedziałam, że jakiś nowy jest nawet :lol: Mamy jeszcze nową smycz - przepinaną z nitką, czarną. Myszki pojechały do mojego wujka do Lublina, ja już raczej gryzoni mieć nie będę ;) Ale mam nadzieję, że jak już będę przyzwoicie zarabiać to wyprowadzę się do małego domku za miastem i będę mogła zakupić stadko 20 kurek jedwabistych :loveu:
×
×
  • Create New...