-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
No.. w końcu mi się udało :diabloti: SĄ JUŻ SĄ?!
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Justa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
[quote name='Bonsai']Już po byłam w poniedziałek, od poniedziałku namiętnie świętuję koniec. :) :) :) Poszło dobrze, choć nie tak jak bym chciała, głównie 4+, ale i tak jest dobrze i ważne, że już za mną! Za to USOS wypluł mi nowy plan - :flaming: ...[/QUOTE] Zazdroszczę :placz: I oczywiście gratuluję zdanej sesji !!! I to PIĘKNIE zdanej ! Plan? JUŻ?! Ja swój poznam pod koniec września.. -
[quote name='LeCoyotte']Wyślesz zdjęcie - dostaniesz:p maila znasz, więc..[/QUOTE] Ojaaaaa ! :loveu: Tylko teraz zdecydować które zdjęcie :mdleje:
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Justa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
Jak tam sesja? Skończona już pewnie? Tylko SGGW w tym roku nam zaserowowało sesję do 1 lipca :shake: -
Fifulec :loveu: Coraz bardziej zaczynają mi się podobać te obroże activdog.. niebezpieczne :diabloti: A tak z ciekawości ile za Wasz rozmiar tak mniej więcej trzeba zapłacić? (bo sądzę, że dla Galiny podobny)
-
Ojojku.. jakie tu smutne wieści :placz: Ja się już trochę napatrzyłam na umierające zwierzęta, na cierpiących właścicieli bijących się z myślami co zrobić i na ostatnie oddechy i uderzenia serca. Człowiek chyba nigdy nie będzie potrafił się do końca pogodzić ze śmiercią :shake: A jak reszta stadka? W porządku?
-
[quote name='NightQueen']i kolejne mniej wspaniałe i mniej przyjemne starcie z wykładowcą na słowa :loveu: zdaję dziś po raz 3 ten sam egzamin, bo szanowny pan docent się uwziął i mimo że się uczę i uczę to i tak twierdzi że nic nie wiem :loveu:[/QUOTE] A co Ty możesz wiedzieć w obliczu takiego wielkiego autorytetu.. :mdleje: :shake: Kolejny wspaniały dzień za mną.. A może jeszcze przedemną? Bo jestem w lesie z nauką na piątkowy egzamin :mdleje: Jeszcze tylko parazyty, farma i zaliczenie z bomb i jestem wolna. Jadę na wieś, wyłączam telefon i spędzam tam 2 tygodnie ciesząc się świętym spokojem. A sierpień, wrzesień praktyki, od października też już na stałe..
-
Kochani :loveu: Hmm.. za 5 godzin zacznie się kolejny wspaniały dzień..
-
[quote name='Talagia']Justa a co najgorsze?[/QUOTE] ILOŚĆ wszystkiego :p
-
Sesja zaczęła się dzisiaj, ale przedsesja.. to było coś :mdleje:
-
[quote name='Doginka'] Ale to chyba jest normalne u pekińczyków:hmmmm:[/QUOTE] Pewnie kwestia skróconych kości ma tu dużo do rzeczy, ale to że one są aż tak pokrzywione to z pewnością nie jest normalne.. Człowiek to jest jednak podła istota, pościnane tyłki u ONków, które ledwo chodzą i ciężko je nazwać w tej chwili rasą użytkową. Poskracane czaszki buldogów, mopsó bokserów i multum problemów z układem oddechowym, poskracane łapy jamników, bassetów, pekińczyków czego efekt widać powyżej. Megazminiaturyzowane rasy - jorki, chiłki, których w klinice na pęczki, zdarzało się tak, że połowa klatek w szpitalu obstawiona przez jorki. Różnorodność - fajnie pięknie, ale to już się ociera o okrucieństwo :shake:
- 21590 replies
-
O litości jakie ma stawy powykręcane :mdleje:
- 21590 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:drinking: :drinking: :drinking: -
[quote name='Matusz']Do kiedy tak trzymać kciukasy ? :diabloti:[/QUOTE] Do 1 lipca.. :mdleje:
-
[quote name='Doginka']To ja pokciukam, mogę?:hmmmm::thumbs:[/QUOTE] No jasne ! Jak najmocniej umiesz ! :loveu:
-
[quote name='alice101']hejka ja tak moze troche z innej beczki.... czy znacie kogos albo slyszeliscie zeby zaczynal studiowac weterynarie majac 24 25 lat ...wiecie konczac jedne studia zaczyna drugie, bo jakby nie patrzec kurka mialabym juz 30 stke konczac drugi kierunek hihi ( jakby planowo szlo;-)[/QUOTE] Tak, nawet więcej.. Ja podziwiam zaparcie ludzi, którzy mają 35 lat zaczynając studia :)
-
[quote name='Matusz']bo ja jestem zdolny :diabloti:[/QUOTE] Najzdolniejszy :diabloti: Kciukaj mocno, bo skończyłam przedsesję i zaczynam sesję :mdleje:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
To i ja trzymam zaciskam ! -
Wykopałeś mi temat z 20m pod ziemią :p
-
A małęgo nie golisz na zero? :p
-
[quote name='Unbelievable']myślałam że mi się pies ze szczęścia posika jak mnie zobaczył po 5 dniach :evil_lol: na szczęście podłoga jest sucha[/QUOTE] A mój pies jedzie na wakacje a ja zostaję w Warszawie :placz: Nie ma sprawiedliwości :diabloti:
-
Duffel jest doskonałym przykładem na - 'brudny pies to szczęśliwy pies' :diabloti: Ja się tylko zastanawiam jak Ty z nim wracasz komunikacją miejską :lol:
-
[URL="http://img37.imageshack.us/img37/4476/dsc0261wc.jpg"]http://img37.imageshack.us/img37/4476/dsc0261wc.jpg[/URL] Na pierwszy rzut oka myślałam, że to jakiś szczeniak ! :mdleje: Niezła dysproporcja, ale wolę Twoją filigranową Miykę :loveu:
-
Hmm.. Ja przez całę LO - glany, czarne ubrania, ciężka muzyka i.. przeszło ;)
- 21590 replies
-
A te ON-ki to są z jakiejś linii pracującej? Bo umaszczone są przepięknie, acz nietypowo..