Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='Pinesk@']Pochwalcie się chemią i biologią bo mam dylemat czy składać na wetę czy nie.. Chyba jednak troszkę zawaliłam, tak mi się wydaje..[/QUOTE] Ja bym składała, żeby potem sobie nie pluć w brodę ;)
  2. A to rozmazanie na brzegach to w jakim celu?
  3. [quote name='Squ']W Olsztynie też są ćwiczenia z biofizy ;) Przyznam, że nigdy nie czaiłam do końca co tam robimy :evil_lol: Jakieś pomiary promieniowania, usg, ekg, obliczanie prędkości spadającej kulki w cieczy i inne takie ;)[/QUOTE] My na ochronie zdrowia liczyliśmy grubości osłony przeciw promieniowaniu :mdleje: A jutro zaliczenie :mdleje:
  4. [quote name='Iniek']Gorzej na wetkę się dostać, bo trzeba mieć chyba co najmniej 70% z biologi i chemii maturę, a chemia to już matma ...[/QUOTE] Chemia to chemia, a nie matma :p
  5. [quote name='Iniek']Ja mam takie głupie pytanie... czy na wecie jest dużo zadań opierających się na matematyce?[/QUOTE] Jakoś sobie nie przypominam.. :p
  6. Ale fotek !
  7. No to trzymam za Was mocno kciuki ;)
  8. Oglądam :loveu: A Brunek jest mega !!!
  9. [quote name='nathaniel']uśmierciłam Dzastinę z Granicy...[/QUOTE] E tam, błąd rzeczowy - 2 pkt Ci odejmą ;)
  10. [B]Sylwia[/B] przekazałam co przekazać miałam ;) Monika mówiła, że maluch trochę cierpiał nie mózgł sobie znaleźć miejsca, ale powiedziałam, że to normalne po pierwszym rwaniu, zresztą pewnie jej wszystko powiedziałaś ;) Cieszy się, że w końcu nie wygląda jak owca, ale sądzę że cieszyć zacznie się za jakieś 2-3 tygodnie ;)
  11. [quote name='nathaniel']ja się martwię czy polskiego nie zawaliłam...:/[/QUOTE] Z polskim trzeba się wybitnie postarać żeby go uwalić.. Mnie się wydawało, że będę musiała amnestię wykorzystać, pomieszałam bohaterów i wogóle pisałam jak potłuczona - a tu ponad 70% się uzbierało :mdleje:
  12. Ale łysulec :loveu: Napiszę do Moniki jak tam wrażenia z posiadania 'nowego' pieska :)
  13. [quote name='Talagia']Uf czyli rozumiem, z patami to nie trzeba juz siedziec z dyktafonem i nagrywac wykladow, zeby miec szanse na zaliczenie :))[/QUOTE] Wiesz, ja nie wiem jak będzie u Was, bo u nas Profesor Shollenberger prowadził jeszcze wykłady i chodziliśmy z dyktafonami i spisywaliśmy to. On lubił zmieniać jakieś detale, które potem skrzętnie na egzaminie sprawdzał. Nam jednak już kto inny sprawdzał egzamin. Teraz kierownikiem katedry została Prof Winnicka i wydaje mi się, że w przyszłym roku ona może już prowadzić wykłady. Jedno jest wiadome - z patami nigdy nie można być niczego pewnym :p
  14. [quote name='Talagia']Ok, bede sie tym martwic potem ;) Jestem narazie przerazona ogólnie 3cim rokiem :)[/QUOTE] Mnie też straszyli tym 3 rokiem, ale nie jest tak źle. Najgorsze pierwsze koło z farmy, bo mnóstwo rzeczy do ogarniecia, człowiek nie wie w jakim stopniu musi to wszystko przyswoić i jak wogóle się za to zabrać. A potem już z górki. Nawet jak jakaś poprawka się trafi (bo zabraknie 1% np) to bez spiny idzie się na 2 termin i zdaje. Grunt, żeby załapać jak się tego uczyć. Ale są osoby, które przez wszystkie 4 koła mają jakiś wybitny problem z tym przedmiotem. Z patami teraz już jest lepiej niż rok wcześniej i te wszystkie lata wcześniej, egzamin nie jest już takim pogromem, ale fakt faktem trzeba się nauczyć porządnie (tylko już nie koniecznie słowo w słowo - a naprawdę rok temu jeszcze tak było). W semestrze to właściwie największy problem z ustnym kołem z zapalenia, zależy na kogo się trafi, jakie pytania - no wiadomo ;) A strasznie to się zrobiło teraz przed sesją, bo mnóstwo tego wszystkiego i naprawdę bardzo mało czasu. Były takie tygodnie że dzień w dzień coś. I po takiej 3 tygodniowej przedsesji na sesję zostało już niewiele sił. Farma jest ostatnia jeśli chodzi o egzaminy w tym roku, a ja jak zwykle marudzę i w końcu siadam i zakuwam, tak teraz niestety sił nie było, motywacji też jakoś nie, więc z tym jest ciężko.. Jedno na pewno - 3 rok mija błyskawicznie :p
  15. [quote name='Talagia']a to sie wybiera, czy jest jakis test kwalifikujacy?[/QUOTE] A ja nie mam pojęcia, u mnie z rosyjskiego była jedna grupa ;) Ale raczej się nie wybiera, to jest jakoś odgórnie przyznawane.
  16. [quote name='Talagia']Myśle, że z językiem problemu nie będzie, ale po prostu mam już dość i siedzenie w Warszawie mnie wykańcza ;) wiec każdy dzień jest dla mnie cierpieniem. Z ruskiego niestety wiecej niż alfabet to nie ogarniam, ale mam nadzieje, że na angielskim nie ma pogromu na 3cim roku. [/QUOTE] A to zależy u kogo.. :roll:
  17. [quote name='Talagia']immuny,fizjo,mikro,zywienie(chociaz wstyd to liczyc) no i jezyk :) A zostal tylko ustny z mikrobów i ten nieszczesny jezyk.[/QUOTE] A faktycznie jeszcze immuny.. Język? A to ktoś tego nie zdaje? ;) Ja tam na ruski chodziłam, więc się nie orientuję jak z resztą języków :p W przyszłym roku będziesz miała 'specjalistyczny' i jeśli cokolwiek z rosyjkiego ogarniasz to bardzo polecam ! Żywienie było przemiłym egzaminem: Dawka owsa dla konia a b c d Dawka owsa dla krowy a b c d Dawka owsa dla świni a b c d A mikroby ustny - bardzo miło wspominam ;)
  18. Powodzenie to się przyda, nawet bardzo :mdleje: I Tobie powodzenia w egzaminach - ale to tylko fizjo chyba i mikro w tej sesji? ;)
  19. [quote name='Talagia']Justa a co najgorsze?[/QUOTE] nie, jednak nie ilość wszystkiego.. Zdecydownie najgorszy jest jutrzejszy egzamin z farmy i 4 dni na przygotowanie się do niego :mdleje: Dodam może że już wszyscy chyba oprócz wety w Warszawie mają wakacje :diabloti:
  20. [quote name='evel']Pyr? :grins:[/QUOTE] O tym samym pomyślałam :D
  21. Myślę, że to Kadirra ;)
  22. [quote name='weszka']Piłki nie są twarde. Guma jest sprężysta, ugina się przy nacisku i jest bardzo miła w dotyku. Piłki nie są pełne w środku tylko środek jest pusty. No i pachną miętowo :)[/QUOTE] Dzięki za odpowiedź :) Teraz tylko zdecydować się na kolor :p A maluchy rosną tak szybko !!! :mdleje:
  23. Śmiać mi się chce, jaką tragedię robi się za obrożę wartą [B]20zł[/B] - znajomi się za głowę łapią? Dobrze, że nie muszą się łapać za np. rachunki zostawiane u weterynarza.. i tego największej pokrzywdzonej życzę.
  24. [quote name='Agnes']Justa z ta tasma super wyglada fiolet, ale taki mocny fiolecik[/QUOTE] Tylko 2cm takich nie ma :shake: :placz:
  25. Jaki podkład do: [IMG]http://www.activdog.pl/attachments/Image/t_lis.jpg[/IMG] Byle jakiś ciemny, żeby zaraz nie był brudny ;)
×
×
  • Create New...