-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='Agnes'][B] Justa [/B]czy Gala ma kontakt z woda? Plywa? ekoskorka fantastycznie sie sprawdza w wodzie - szybko schnie dzieki czemu pies nie nosi mokrej obrozy przez dluzszy czas :)[/QUOTE] Ma kontakt, owszem, aktualnie codziennie w rzece pływa :p Kwestia tego, że boję się, że 2,5cm to bedzie dla niej za szeroko, dlatego chcę zrezygnować z podkładu z ekoskórki..
-
[quote name='Illusion']Ja mam dla dwóch psów taki zestaw i moim zdaniem jest ok ;). [url]http://img534.imageshack.us/img534/6990/img4047ob.jpg[/url] Tutaj zdjęcia obroży na psach (już je jakiś czas temu wrzucałam) [url]http://img580.imageshack.us/img580/8261/img4034e.jpg[/url] [url]http://img683.imageshack.us/img683/6122/img4038l.jpg[/url][/QUOTE] Illusion, przepiękne te Twoje obróżki :loveu: Bardzo fajnie wygląda zacisk, nie sterczy tak jak w części obroży, wydaje się być mocno naciągnięty - czy wciąż wygląda tak samo mimo użytkowania? I to jest taśma 2cm, tak? Może faktycznie pomyślę nad czymś bez podkładu z ekoskórki tylko z taśmą podkładową :)
-
Tak sobie czytam te przepychanki.. Nie wiem jak Wy ale ja przed zakupem czegoś używanego proszę o zdjęcia z każdej strony i wszystkich detali.. Jeżeli takich zdjęć nie ma dostępnych na danej aukcji. Inaczej mogę mieć pretensje tylko do siebie.
-
Czarnuchy są? A to niespodzianka po pieprznych rodzicach :p [url]www.imageshack.us[/url] ja tutaj wrzucam. max wielkość dłuższego boku 640pix Szkoda malucha, mnie uczyli, że rozszczep daje niewielkie szanse, ale pewnie zależy to od stopnia.. Zwykle takie szczenięta od razu się usypia. Dobrze że pozostała 7 ma się (odpukać!) dobrze :loveu: Opowiadaj co tam jeszcze !!!
-
[quote name='Squ'][B]Justa[/B], co do Activdoga to polecam obrożę bez regulatora. Mam AD dla whippeta i uważam, że na mniejszych psach nie wygląda to zbyt dobrze. Taśma+polar+regulator robią nieładne zgrubienie.[/QUOTE] Regulator tzn? Myślałam nad zaciskiem takim zwykłym jak mają rogzy, ew nad zwykłą obrożą na sprzączkę :) [quote name='puchu']Liski na taśmie 2 cm + polar [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/100_4768.jpg[/url] Wyroby Tani są miękkie i wygodne mimo tylu warstw.[/QUOTE] Śliczne liski ! :loveu: Tylko wydaje mi się że Twój piesek jest nieco większy ;) [quote name='Unbelievable']Gram ma superhero na żółtym podkładzie i czerwonym polarze. Podkład daje tylko kolor, nie brudzi się, poza zaciskiem, no ale tam można o inny kolor poprosić ;) dzisiaj obrożę prałam i wygląda prawie jak nowa (tylko zacisk usyfiony) Obroża jest bardzo miękka, o wiele bardziej niż lekkie i miękkie rogza i psu na pewno by nie przeszkadzała ale może dziwnie wyglądać[/QUOTE] Jasne, że można poprosić, ale będzie taka brzydka sptrokacizna wtedy.. Tak, wiem wybredna jestem :p Zanim się na rozgy zdecydowałam to huhuhuuu.. :p [quote name='NightQueen']ja mam superbohatera na czerwonej tasiemce i niebieskim polarze, komponuje się fajnie no 3 cm to już zdecydowanie za dużo, choć ja wolę 2 cm dla M. [/QUOTE] Ooo a wrzuciłabyś tego superhero? Ciekawa jestem jak wygląda takie połączenie, bo wszędzie widzę z żółtym :p
-
[quote name='Unbelievable']inaczej- dodaje polarek/ekoskórka 0,5cm do taśmy podkładowej, a wydaje mi się że taśma która ma tyle samo co ozdobna tasiemka będzie wyglądać dziwnie... mi liski też się bardzo podobają :loveu: szczurzy nosi 2,5cm i to jest według mnie szerokość idealna, no ale on ma pewnie dłuższą szyję niż galina ;)[/QUOTE] I weź tu człowieku podejmij decyzję.. :roll: Może zanim się zdecyduję uda nam się spotkać i sobie Galeństwo przymierzy szzurzą obrożę, ale wydaje mi się, że 2,5cm to będzie za szeroko..
-
[quote name='NightQueen']2 czyli superbhater wygląda fajnie na pise u mnie tasiemka plus taśma podkładowa plus eko albo polar ma już 2,5 cm, także całkiem sporo jak na małego psa[/QUOTE] 2 fajna, ale na pewno nie chcę żółtego podkładu, bo będzie zaraz cały usyfiony.. Więc jaki inny? Niebieski to bedzie za niebiesko :p Molly wygląda ok, ale szerzej to już nie.. A te obróżki są takie raczej miękkie jak te wszystkie warstwy się ze sobą zszyje?
-
[quote name='Unbelievable']w sumie z Ewą też by się można zgadać, ale Szczur byłby wniebowzięty :mdleje: :evil_lol: tyyyle bab tylko dla niego :evil_lol: no szczegolnie z tą pogodą to loteria niestety... :roll:[/QUOTE] Możemy Ewę nawiedzić w jej wsi, tam jest mnóstwo terenów do chodzenia, a dojazd kolejką bezpośrednio z centrum :loveu: Tylko, żeby nasz pomysł podzieliła :p Jak wrócę w połowie lipca z rozjazdó to się umówimy, tylko mnie przyciśnij, bo wiesz jak jest.. :p Idę się uczyć, w środę mam egzamin z farmy i jestem już tak wykończona, że robię dosłownie wszystko żeby się zasiąść.. 4 kolokwia do przerobienia, każde to jakieś hmm 200 stron. Brrr. Ale tak to jest, że akurat dzisiaj doszłam do wniosku, że nowa szczoteczka do zębów jest mi absolutnie w tym momencie najbardziej potrzebna. Że w domu nazbierało się tyle kurzu, że niedługo zatka mi drogi oddechowe. Że trzeba zrobić obiad, ale taki wymyślny, bo przecież trzeba się dobrze w sesji odżywiać. I czego to ja jeszcze nie robiłam dzisiaj.. :diabloti: :placz:
-
[quote name='Unbelievable']podkład to tak ok. pół cm w szerokości ja na Galince widziałabym jeszcze to [url]http://www.activdog.pl/attachments/Image/t_ptaszki.jpg[/url] i to [url]http://www.activdog.pl/attachments/Image/t_orientred.jpg[/url][/QUOTE] Hmm te liski do Kashdog zaproponowała mnie urzekły :loveu: Tylko 2,5 cm to nie będzie jak w kołnierzu ten mój pies? :roll: I czy liski w połączeniu z [URL="http://www.activdog.pl/attachments/Image/ecosliwka.JPG"]http://www.activdog.pl/attachments/Image/ecosliwka.JPG [/URL]będzie ok?
-
I znów zniknęła.. Grabisz sobie Alicjo, grabisz :diabloti: :mad:
-
[quote name='Unbelievable']ja i noszenie potraw to też nie jest zbyt dobry pomysł :evil_lol: ale może sobie jakoś poradzę :evil_lol: na razie jestem przynieś-podaj-wynieś i taka rola mi odpowiada ;) hm, nad 17 warto by się zastanowić ;) zobaczę jak dostanę zmiany. Z gramem na pewno będę, chociaż bardziej mnie nęci spacerek niż wystawa, skoro Galeństwa nie bierzesz :diabloti:[/QUOTE] Pewnie niebawem awansujesz :diabloti: A potem na szefa kuchni :loveu: A zaraz wyniki matur? Czy się mylę? Na wystawie to ja muszę być obfocić Gassirę i Różyczkę i inne czarne cudności :loveu: I kupić degażówki :diabloti: Ale możemy w razie czego umówić się na taki spacer-spacer z psami w innym terminie, w tygodniu jakoś ;) Wiesz, żeby za gorąco nie było, ani nie lało i było dużo czasu i zmiana Ci pasowała i żebym ja nie miała dyżuru. Uhhh dużo tych okoliczności, ale damy radę, musimy ! /z Ewą już od zimy się tak umawiam :lol:/
-
[quote name='Kashdog']Jeśli o ekoskórkę chodzi to nie mam pojęcia, bo jej nie posiadam, ale widziałam ją na szelkach sator_k i nie było nic strasznego co przykułoby moją uwagę, a jeśli chodzi p osie akcesoria to łatwo jest mi się do czegoś doczepić. Polar się nie mechaci, szelki z ad mamy już pół roku i pomimo tego, że są trochę brudne wszystko z nimi ok, jak upiorę mogę pokazać. Tylko szybko obłażą sierścią, ale to normalne przy polarze, wystarczyć poskubać trochę i jak nowe. Ja bym Galinę widziała w takich wzorach [url]http://www.activdog.pl/akcesoria.php?view=preview&category=1&image=25[/url] [url]http://www.activdog.pl/akcesoria.php?view=preview&category=1&image=28[/url] [url]http://www.activdog.pl/akcesoria.php?view=preview&category=1&image=40[/url][/QUOTE] Och kochana dziękuję za zauważenie mojego apelu :loveu: Właśnie podobał mi się wzór 2, tylko wydaje mi się być jakiś taki za bardzo pstrokaty.. A 3 jest prześliczna :loveu: Tylko ona jest 2cm szerokości, a jak do tego da się jeszcze podkład to nie będzie za szeroko? Ile mniej więcej ten pokład dodaje cm?
-
[quote name='Unbelievable']w restauracji, udaję że kelneruję :evil_lol: no w końcu trzeba :diabloti: może jakaś wystawa połączona ze spacerkiem?[/QUOTE] Łohohoooo ja z moją koordynacją ruchową + naczynia to nie byłoby zbyt dobre połączenie :lol: Także szacuneczek ! Wystawa jest w Warszawie gdzieś w okolicach 17.. wybierasz się z Gramem? Ja Galiny z pewnością na wystawę nie zaciągnę, bo nie ma podstawowych szczepień ;)
-
Gdzie pracę? :diabloti: W lipcu/sierpniu MUSIMY się zobaczyć ! :diabloti:
-
Ja może tak trochę nie na temat, ale pewnie się orientujesz :p Piłki Planet Dog są bardzo twarde? Bo mam ochotę na takie coś dla Galeństwa (maniak piłkowy) ale zastanawiam się jak z twardością. Mamy jedną piłkę z petstages (taką jakąś niezniszczalną czy coś) i Galina jej za bardzo nie lubi, bo jest właśnie twarda :/
-
[quote name='NightQueen']Też złą jestem, ale jakoś mi tak umknęło, za dużo był "moich"ras. Po za tym jak chciałam złapać Gass albo Khagrę to mi za każdym razem gdzieś się schowały, to do namiotu, to do budki z jedzeniem :evil_lol: i nie mam zdjęć żadnej z nich :placz: w ogóle nie mam zdjęć sznupów, tylko chyba jednego średniaka PS , wstyd.. :shake: [/QUOTE] To nie mogłaś Ewuni poprosić żeby Ci suczki wyprowadziła? :diabloti:
-
Tak, zabiję cię :placz:
-
Błagam, powiedz że obfociłaś Gasskę i Gasskowe dzieci :mdleje:
-
Zaszalałaś w tym Krakowie ! :diabloti: Wielkie Gartulacje dla Ciebie i dla chłopaków :loveu: :loveu:
- 21590 replies
-
Napaliłam się ostatnio na activdog'a i mam do Was kilka pytań :) Jak się sprawa ma jeśli chodzi o ekoskórkę? Bo na niektórych zdjęciach wygląda jakby się marszczyła przy zagięciu.. Mógłby to ktoś zwersyfikować? Czy polarek bardzo się mechaci? Czy zbija się po jakimś czasie w takie 'kulki' ? No i wreszcie - jakiś zestawik dla tej panny (chodzi mi o obrożę) [img]http://img221.imageshack.us/img221/2343/dsc0317j.jpg[/img] Nie wiem zupełnie nic, za dużo tych wzorów i kolorów tych wszystkich warstw :p I jaka szerokość? Zwykle nosi obroże 15mm, ale myślałam o czymś szerszym - 2cm? Z góry dzięki za pomoc :)
-
Gratki sukcesów dla Vesper :loveu: Proszę powiedz że obfociłaś Gassirkowe dzieci :mdleje:
-
Ciasteczka wyglądają bardzo smakowicie :p A jaka szerokość tego cuda? Mogłabyś zrobić zdjęcie obróżki z bliska z wszelkimi detalami? Byłabym meeeeega wdzięczna ! edit: Taaa.. widzę już, że wyżej są zdjęcia :p
-
[quote name='Agucha']Mnie możesz oświecić. jak powinna wyglądać prawidłowa proporcja "falbany" :) Moim skromnym zdaniem, linia u sznaucera od Doginki jest bardzo estetyczna i fajnie wygląda.[/QUOTE] A jak sierść na grzbiecie odrośnie to proporcja będzie jeszcze lepsza !
-
[quote name='NightQueen']nie mam 3 literek przed imieniem, więc nie jestem istotą myślącą :shake: U mnie tej jakże wspaniały dzień skończył się tym że egzaminu nie było, po szanowny docent stwierdził że nie jestem warta jego uwagi i nie przyszedł :loveu: także zamiast w niedziele być na wystawie w Krk rano to ja będę na uczelni :loveu::angryy: gdzie tym razem będziesz miała praktyki?[/QUOTE] O, jak przyjemnie.. :shake: W tym roku nie mam obowiązkowych praktyk, ale zapisałam się do kliniki małych zwierząt, tej co w zeszłym roku. Na początek do szpitala żeby wszystko sobie przypomnieć, a potem zobaczymy ;) Już się nie mogę doczekać !!!
-
POKAZUJ !!! [img]adres zdjęcia[/img]