-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='ariss']czy ktoś może wstawić mi zdjęcia springer spaniela przed, po nie wystawowo i po strzyżeniu/trymowaniu wystawowo?[/QUOTE] Ewuś, jaka wszechstronna się stajesz :diabloti:
-
[quote name='ariss']najwyższa pora coś z tym zrobić:cool3::diabloti:[/QUOTE] Plan już jest, przecież wiesz :loveu: Teraz tylko czekać na realizację :loveu:
-
[quote name='Doginka']Do zera jest jeszcze za wcześnie;-) Bruno umarłby z bólu;-)[/QUOTE] Ja wiem wiem ! Jemu w tej chwili wogóle jeszcze nic nie wychodzi.. Kwestia tego czy go przeczesywać jak zacznie wychodzić po trochu (podszerstek) czy czekać skoro i tak rwany do łysa będzie?
- 21590 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Bulwki są mega, mam teraz taką jedną w szpitalu, zakochana jestem po uszy :loveu: Te jego miny, cała gama min i wywracania oczyma :loveu: A jak go pod bródką drapać i wyciąga ją do samego nieba :p -
To i ja się po raz pierwszy witam ! Mała jest rozkoszna, ja już niemal zapomniałam kiedy Galeństwo było takie malutkie.. Aż się znów chce szczenięcych 4 łap :loveu:
-
[quote name='betty_labrador']czesc! fajne fotki Justa :)[/QUOTE] :loveu: [quote name='Doginka']Uśmiałam się z Waszej konwersacji:lol: Justa gdzie można kupić ten specyfik na sierść? Chyba Gordonkowi też by się przydało trochę wzmocnić łapne kudły;-) A Bruno jak już zarósł:crazyeye:[/QUOTE] Zaostrzył nam się dowcip ostatnio :diabloti: Można kupić normalnie w internecie, tylko, że to butla 1l i kosztuje ok 200zł z tego co patrzyłam. Mnie odlali w wetlandii (za rondem starzyńskiego) do pojemnika na mocz :p Ale wiesz co, upewnię się jeszcze w piątek czy to oby na pewno było to co Waszka mi podsunęła, to się pochwalę wtedy ;) Brunek jest mega :loveu: [quote name='#Etna#']Tu chyba mnie jeszcze nie było w sensie, że nie zostawiłam po sobie śladu;) Galinka jest cudowna:loveu: Przyznam szczerze, że zanim kupiłam mojego malucha to zakochałam się w czarnych sznupach m.in. dzięki Galinie;) Przez przypadek daaaawno temu trafiłam na Twoją galerię i nie mogłam oderwać wzroku od Galinki. No i oczywiście robisz piękne zdjęcia:lol: Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzin;)[/QUOTE] Jak przyjemnie czytać takie miłe słowa :loveu: Zaraz idę oglądać Twoją pociechę ;) [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1461/dsc0396x.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3484/dsc0721t.jpg[/IMG]
-
[quote name='Montelka']oj wiesz jak to jest - właściciel zawsze uważa,że jego pies jes najcudowniejszy na świecie :][/QUOTE] Hehe, to chyba tylko ja wciąż widzę jakieś mankamenty Galiny :lol: Aczkolwiek kocham ją najbardziej na świecie :loveu:
-
Monte, to zdjęcie to akurat średnio oddaje jego piękno :p Ale jesli chodzi o moje refleksje to męcz go fizycznie, coby miał tak pokaźną klatę jak Galeństwo :diabloti: A Galinka owszem była, wiejski burek mój :loveu: [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/9769/dsc0645x.jpg[/IMG] Dobranoc wszystkim, bo rano znów dyżur ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
zdrówko ! :drinking: :drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Montelka']Justyna mam nadzieje mnie nauczy, ale na to drugie trymowanie to chyba jeszcze do Ciebie przyjde, bo boje się zepsuc :)[/QUOTE] Nono Sylwia, moim zdaniem trzeba go zrobić jeszcze raz do łysa.. A do łysa to ja się nie podejmuję jednak ;)
- 21590 replies
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']tzn że mało włosiona? :P ja ostatnio tylko podcięłam jej brzuch, portki, i przednie łapki. A no i jest po obfitym okresie linienia :) wiec troche sama sie wyskubała. Przedpiersia ma prawie łyse :/ Kiedy [B]Justa[/B] masz czas na spacer?[/QUOTE] Nono tak mi się wydaje, ale ostatnio odkąd Galina mi wyłysiała stało się to moją obsesją, więc się nie przejmuj zanadto :p Hmhmm.. Generalnie czwartek-piątek do końca września mam wolny, chyba że gdzieś wybędę (tak jak w przyszły) ;) Chętnie wybiorę się na spacer z tym, że Galiny nie chcę ciągnąć metrem bo się za bardzo stresuje - ale autobusem/tramwajem nie ma sprawy ;) -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
A swoją drogą to nieźle oskubałaś ją :p -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Łohoho ale miałyście spacerek :loveu: Zdjecia piękne, ale zaraz Cię mod pogoni, bo wielkie ! :p Dużo zdrówka dla Tosi, pewnie się ponaciągała i stąd ta kulawizna.. -
[quote name='gops']proszę nawet zdęcie dawałam , nie całe pół roku użytkowania , to są najgorsze id jakie miałam te i plexi , najmniej wytrzymałe . [url]http://img801.imageshack.us/img801/9701/dsc00705j.jpg[/url][/QUOTE] Nasza, ponad pół roku codziennego użytkowania [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6838/dsc0585r.jpg[/IMG] W zależności od tego pod jakim kątem się patrzy napis jest bardziej bądź mniej kontrastowy, starałam się złapać średni kąt :p
-
[quote name='LeCoyotte']Uczesać? Ostrzyć? Wytrymować? Nie ma sprawy:diabloti:[/QUOTE] Wiedziałam, że mnie zrozumiesz :loveu: :diabloti: To wiesz co? Może mojego przyszłego średniaka też machniesz gdzieś na 2 planie? :diabloti: :lol:
-
[quote name='LeCoyotte']Takie same uszy mają;) [url]http://img64.imageshack.us/img64/2981/dsc0748mq.jpg[/url] już wybrałem!:lol:[/QUOTE] Tak samo zarośnięte :lol: :loveu: tylko jej grzywkę może trochę popraw :lol: :diabloti:
-
Galina i Brunek [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1119/dsc0661d.jpg[/IMG] Wczorajsze Galeństwo łąkowe (mimo braku mojego ulubionego światełka) [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5824/dsc0689m.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7536/dsc0767x.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2981/dsc0748mq.jpg[/IMG]
-
Ojaaaa.. pięknie :loveu: Zazdroszczę bardzo bardzo ! Mnie się marzy na Starym Bemowie.. ale kiedy to będzie :placz:
-
Współczuję, ja nienawidzę się pakować z całego serca :diabloti:
-
Łaaaa.. piękny bokserek :mdleje: A ta biała kartka to po to, żeby ręką nie brudzić? Wciąż intensywnie myślę nad jaszczurzym zdjęciem :p
-
[quote name='Montelka']Skoro już udało mi się zarejestrowac to postanowiłam troche się odzywac,a nie śledzic w milczeniu wszystkie wątki :)[/QUOTE] Lepiej galerię zakładaj Brunkowi !!!
-
No to trzymam kciuki w takim razie ;)
-
[quote name='Kasiass']Justa a jak Twoje wrażenie po I roku? Ciężko było? Chodzi mi o ogólne przyzwyczajenie i materiał do opanowania ;).[/QUOTE] I rok kiedy to było.. :p To wszystko zależy, mnie było ciężko bo w LO nikt mnie nie przyzwyczaił do uczenia się bardzo dokładnie i na 100% - zwykle wystarczyło coś tam wiedzieć i jakoś szło. A tymczasem materiału jest sporo od samego początku, więc ceni się systematyczność. Po III roku mogę stwierdzić, że chyba najciężej wspominam I ;)
-
[quote name='Falkaa'] Więć jak bedzie wolne od studiów to pójdę sobie dorobić :D [/QUOTE] Takie wolne WOLNE to tak naprawdę jest lipiec-sierpnień (przy dobrch wiatrach wrzesień), w czasie roku akademickiego rzadko się zdarza większa ilość czasu ;)
-
[quote name='Montelka']Mam nadzieje,że mój Bruno też będzie miał kiedyś tyle włosów po trymowaniu, a nie tak jak ostatnio :)[/QUOTE] Nie narzekaj, szybko zarósł :p
- 21590 replies