-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Wytrymowana? Nie wygląda :eviltong: Ja Galinę tak zjechałam że wygląda jakby była strzyżona maszynką :evil_lol:
-
Nonono ładnie Azulcowej w różu :loveu:
-
[URL="http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P3282331.jpg"]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P3282331.jpg[/URL] A ten czego znowu się kłóci? :loveu:
-
Z polikami to my z Ewcią miałyśmy sporo problemu, bo ostatnim razem psi fryzjer za bardzo wycięła jej poliki, przez co włosy są w tym miejscu krótkie i odstają - ale odrośnie to nic już nie będzie odstawać ;) Ewcia, nie potrzebujesz taryfy ulgowej, bo Galina jest rewelacyjnie zrobiona jak dla mnie :multi: A jak się dorobię degażówek i trymera to na bierząco będę sobie poprawiać to i tamto. Jak to tylko swoje? :placz: To już nam mnie pomożesz w krytycznych chwilach nauki strzyżenia? :placz: A co do spaceru ja chętnie - do Skarysza dojadę 28 ? :cool3:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Pragnę dotrzec, że w oku widać mnie i Beatę :eviltong: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Suprise :loveu: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9352/dsc0020v.jpg[/IMG] -
[B]Beatko[/B], planuję zakupić miękką pudlówkę i grzebień z obrotowymi zębami - masz może? :cool3: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7523/dsc0115y.jpg[/IMG]
-
[URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7664.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7664.jpg[/URL] Miniatura + średniak to idealne połączenie :loveu:
-
Kojotku, jeszcze tylko Samba została zapuszczona - zrób coś z tym :eviltong:
-
Dziękujemy wszystkim za komplementy :loveu: Ale to Ewci należą się gratulacje :loveu: Jak Galina zarośnie na czarno to chyba otworzę salon lateksowej rękawiczki :eviltong: [B]waszko[/B], ona jeszcze bokiem nieskończona, ale niebawem i bokiem będą ;) [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7135/dsc0137pzy.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5650/dsc0145x.jpg[/IMG]
-
Spacerkowo [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/3466/dsc0135q.jpg[/IMG] To rude to podszerstek - tak ona ma cały rudy grzbiet, bo wyrwałam całą okrywówkę :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wszędzie te sznupy wypicowane - czyżby wiosna? :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ah i zapomniałam się pochwalić, że Pani Prezes oceniła wytrymowanie grzbietu w moi wykonianiu na ocenę dobrą :loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='puzzle']Justa masz racje:diabloti:, blekitne oczy i zajebisty charakter:diabloti:[/QUOTE] Wolisz ciepłe kluchy? :diabloti: -
[quote name='ariss']szkoda,że nie dała sobie tego uszka dokończyć:-( Było dać fotkę przed i po- wtedy lepszy efekt by był.hahahah[/QUOTE] Ja jestem w głębokim szoku, że wogóle dała sobie zrobić uszy :mdleje: Ja nie wiem co Ty chcesz zresztą od tego uszka - przecież jest ok ! Obejrzałam jej zdjęcia po ostatim strzyżeniu i miała za mocno wygolony polik - zdecydowanie za linią oczu :shake: Więc jednak dobrze, że się nie zgodziłaś na opitolenie tego :loveu: Wczoraj podróżowałyśmy metrem i autobusem w jedną i w drugą stronę. Jadąc był protest na całej linii - a jak ludzie na mnie patrzyli - męczycielka zwierząt :diabloti: Wracając natomiast rewelka :loveu: W metrze nie trzęsła sie już cała jak galareta i nawet ją na podłodze usadziłam, a w autobusie bezczelnie rozwaliła się w przejściu :cool3: Nie ma to jak przymusowa socjalizacja :eviltong: Postaram się zrobić jakieś fotki dzisiaj albo jutro;)
-
Galeństwo jeszcze nieskończone, bo muszę jej do końca bok wytrymować i udzik i ogonek no i czekam aż okrywówka odrośnie.. Wróciłam dzisiaj o 3 nad ranem, więc nie mam póki co siły lecieć na spacer z aparatem, ale jakieś takie domowe, na którym co prawda niewiele widać mam :diabloti: Z dedykacją dla cioci Ewy [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4788/dsc0038j.jpg[/IMG]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Może grać w horrorach bez Charakteryzacji:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Pfff.. to mój ideał mężczyzny :diabloti: -
[quote name='ariss']moje średnie to jest bardziej zmęczone jak ma dzień siedzenia w domu niż jak jest po gonitwach 4 godzinnych:crazyeye::evil_lol::diabloti: Tak to jest- też szybko męczę się nuda:diabloti:[/QUOTE] Oj nie przesadzaj.. poszczekała trochę, pomarudziła, poratowała Ciebie i Galinę :diabloti:
-
[quote name='ariss']Justa przepraszam za wygląd Galiny:oops:Mam nadzieję, że z domu Cię nie wyrzucą:evil_lol:[/QUOTE] Pfff.. jakie przepraszam, jest piękna :loveu: Jeszcze tylko jej ogonek i udzik skończę, okrywówka odrośnie i będzie rewelka :loveu: Jeszcze raz[B] bardzo bardzo bardzo dziękuję [/B] Ewa! :multi: :loveu: Gassira mnie znienawidziła.. Galina zresztą też.. Zdjęcia będą, ale już nie dzisiaj bo zaraz wychodzę na imprezę, a pozatym zdjęć z lampą nie robię :diabloti:
-
[quote name='ariss']Oczywiście, że aktualny!!!!!!!!!!!:p[/QUOTE] No to cudownie, moja mama już nie może się doczekać kiedy Galina będzie wyglądać jak pies :evil_lol: Choć powiedziałam jej, że to wcale nie jest takie pewne.. :eviltong: No nic, powalczymy, a ja jeszcze Gassirkę wymiziam :loveu:
-
[URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Gassira1Katowice20091.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Gassira1Katowice20091.jpg[/URL] :mdleje: :loveu: mój średniaczy ideał.. mówiłam, że będzie dobrze? mówiłam ! Ewcia, piątek póki co nadal aktualny?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']bo to zdjęcie "przed"[/QUOTE] a kiedy będzie zdjęcie "po" ? :cool3: :diabloti: żebyś Ty waszko zobaczyła co ja z jaszczurką zrobiłam.. wygląda jak po goleniu maszynką :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='eria']wiadomo,trzeba to zdezynfekować jakoś,dlatego pytam Justę jaki ma pomysł. Czy tylko wrzątek ? czy spirytusem ? czy wodą utlenioną?[/QUOTE] A to on już całkowicie rozłożony jest? Jeśli tak, to ja bym go niczym nie traktowała ;) Przecież nie będziesz z nim spać i go tulić.. :eviltong: A myślę, że mrówki zrobiły już swoje ;)
-
[B]eria[/B], ja sama nie preparowałam.. ale słyszałam, że ludzie używają perhydrolu, z tym, że ponoć ciężko go dostać. Można też w bielince, tylko kości stają się wówczas kruche. Jak chcesz, to jeszcze popytam , bo aktualnie u mojej koleżanki suszy się świniaczek na strychu - zapytam czym go potraktowała ;) Ja tam mam psa wyjedzonego przez mrówki i żyję :diabloti: Ale w sumie ja się 4 godziny tygodniowo grzebię w mięsie, więc może mam wyższą odprność na pasożyty i inne świństwa :diabloti:
-
[quote name='Agnes']biedny szczeniak nie cierpial, a wyglada - kwestia gustu;) prawde mowiac troszke sie zdziwilam, ze takie ciachane uszy w ogole maluchowi nie przeszkadzaly - nic a nic Tego czy nie cierpiał to akurat nie wiesz. Miałam robiony kolczyk w chrząstce ucha i przez dwa tygodnie wogóle ucha dotknąć nie mogłam - a to tylko mała dziurka. Tu obcięty cały brzeg + szwy. Nie oszukujmy się - to boli. GameBoy, rozumiem ;) I nie chcę żeby ktoś mnie źle zrozumiał - nikogo nie oceniam, ale nikt nie ma prawa mówić, że psa to nic nie boli, nie cierpiał i mu nie przeszkadza. Dziękuję za uwagę :p