Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [B]Ala[/B], coś nam na wiosnę zrudziałaś :loveu::evil_lol:
  2. Gassi [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/337/dsc0425f.jpg[/IMG] Koffee [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/723/dsc0394.jpg[/IMG] Galina [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/747/dsc0650.jpg[/IMG] Gordon [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9859/dsc0528ii.jpg[/IMG] :stupid: A póki co dziękuję państwu, niech reszta coś wstawi :diabloti:
  3. Pomimo, że Ewa obiecała mi fajną pogodę.. pogoda była lipna - bo słońce nawalało jak siemasz, a ja wyjątkowo nie lubię fotografować czarnych psów w takich warunkach. :diabloti: Ponadto aparatu nie używałam od sama-nie-wiem-kiedy. Ale to wszystko nieważne ! Jakieś tam fotki mam, to zaraz się pochwalę :eviltong: A Wam dziewczęta dziękuję za spacerek :loveu::multi: Gassi [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3066/dsc0329d.jpg[/IMG] Kofeinka [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9854/dsc0570.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4882/dsc0623.jpg[/IMG] Dwie szajbuski :p [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8121/dsc0591.jpg[/IMG]
  4. [url=http://www.ztm.waw.pl/baza/20090401/28/TO-WIA.HTM]ZTM Warszawa - Linia 28[/url] przystanek - praga płd - ratusz? i co dalej?
  5. [quote name='Doginka']Justa, jeżeli 28 jedzie na GOCŁAWEK, to śmiało jedź dalej niż Zieleniecka - od wedla liczysz (łącznie z Wedlem) 4 przystanki (na 4 wychodzisz i my z Gassirą czekamy na Ciebie na tym przystanku) - to będzie Ratusz;)[/QUOTE] No to cudnie, w takim razie do zobaczenia ! :multi:
  6. [B]Doginko[/B], obawiam się, że się zgubię w Sakryszaku :diabloti: Będę jechała odemnie 28 i wysiądę na Al. Zielenieckiej i podrepczę w stronę parku :oops:
  7. A jeśli chodzi o weterynarzy - niestety.. Ja już niejednokrotnie miałam sytuację, że weterynarz bardziej zaszkodził niż pomógł :shake: A już wogole szerokim łukiem omijam techników weterynarii :angryy:
  8. Ależ Galeństwo komplementów zebrało :loveu: :multi: Będą dzisiaj foty spacerkowe, bo idziemy z Gassirą, Gordonem i Raperem na spacer do Skaryszaka :cool3:
  9. [URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9787_640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9787_640.jpg[/URL] Ile ona musi mieć futra w takim razie jak ją całą wyrwałeś :crazyeye:
  10. Szybkiego powrotu do zdrowia dla Azuli.. :loveu: To tak jak z Galińskim językiem - jak od razu się nie zszyje to lipa i ma taki jaszczurkowaty ;)
  11. Galeństwo raz jeszcze [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/871/dsc0234n.jpg[/IMG] A ja zmykam na uczelnię już :mdleje: [B]Doginka, ariss[/B] - co z jutrzejszym spacerkiem ?
  12. Jestem jestem jestem ! :multi: I tu widzę tematy strzyżeniowe - czyli mój aktualny temat na topie :loveu:
  13. Oj bo mnie wszędzie pełno :loveu::evil_lol:
  14. [quote name='ariss']w piątek ma być pochmurno,co jakis czas słoneczko:razz: 15stopni,wiatr 8km/h pogoda idealna:loveu:[/QUOTE] Z tym, że ja dopiero koło 14.30 byłabym wolna, bo rano mam wykłady - chyba że jaszczurnika wezmę ze sobą.. No i nie wiem jak z nauką, także dam Wam jeszcze znać ;)
  15. [quote name='ariss']może Justa się w piątek na spacer wyciągnie:razz:to porobimy foty:multi:to jest naprawdę dobry pomysł:razz:może do skaryszaka:razz:a może i Olcie urobie,żeby maluszka wzieła:diabloti:[/QUOTE] Może może, niewykluczone :multi:
  16. [B]Agnes[/B], ścianę mam koloru kości słoniowej, ale mam oczojebną amarantową pościel, która rzuca ów poświatę :razz: [B]Ewa[/B], a tam uczesałam, brodę jej uprałam :razz: mój pies ostatnio mnie nienawidzi, non stop coś przy niej robię żeby się pieknie prezentowała. [B]puzzle[/B], mogę pożyczyć, to mi ją wystawisz :evil_lol: [B]waszko[/B], :loveu: [B]Doginka[/B], myślę, że jakoś się z Ewcią ugadam i wpadniemy któregoś razu, byleby sie odrobinkę cieplej zrobiło.. A ja 28 sobie podjadę na Pragę, a potem czymś do skaryszaka, żeby przez centrum nie jechać :shake: Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce :placz: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8594/dsc0159y.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5127/dsc0221q.jpg[/IMG]
  18. [quote name='eria']tak sie przyglądam Gali i przyglądam,bo coś mi w niej nie pasiło :evil_lol: i już wiem co - grzywę ma boską, dlatego wygląda jak nie-Galina !!!!!! Tylko jej przypadkiem nie obcinaj!! Ewa mam nadzieję zabroniłaś Justynie ruszać grzywkę ?! :loveu:[/QUOTE] Chyba właśnie coś Ci zaczęło pasić? :diabloti: Nic nie ruszam, a już na pewno nie na tak krótko jak miała robioną ;) Zobaczycie jaka będzie piękna jak jej okrywówka odrośnie :diabloti:
  19. [quote name='ariss']Justa jak się rozkręciła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i bardzo dobrze:loveu:[/QUOTE] Dojrzewałam do tego 6 lat :diabloti: Mam nadzieję, że trudy się opłacą, bo inaczej.. :cool1: [B]Kojot[/B], ale aż tak długi? :-o Wydawało mi się, że Galina ma uboższe owłosienie niż Sambula.. Polecam metodę lateksowej rękawiczki :razz:
  20. [quote name='LeCoyotte']Justa tu masz odpowiedź co do trymowania głowy;) ale może spróbuję[/QUOTE] Nie lubią ale i ja i Ewcia wyciągałyśmy po trochu z Galiny ;) Inaczej tupecika nie otrzymasz.
  21. [quote name='ariss']Ja to mam wrażenie, że nawet się z Galą zaprzyjazniłam:loveu: O właśnie tu dobrze widać jak ta broda jest inna przy poliku nie umiełam jej zbytnio poprawić:shake: Justa miałaś ten placek łysy w PS zakryć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] A ja Ci powiem, że Galina generalnie do obcych wylewna nie jest i nie przepada żeby ją miziano. A między Wami od razu jakoś zaiskrzyło :loveu: Pewnie to dlatego, że tak długo rozmawiałyście :loveu: :evil_lol: A Gassirka jest rewelacyjna, bo nie jest nahalna w stosunku do Galiny, dzięki czemu maleństwo się nie bało a wręcz przeciwnie - zadomowiło się i broniło Twojego mieszkania jak swojego :diabloti: Nie bardzo wiem co z tym polikiem zrobić - szczególnie, że jest innego koloru niż reszta brody :-( Może ktoś ma jakiś pomysł? Bo na głębokość jest chyba dobrze zrobiony - do linii oczu, tylko krótki włos tam jest. Postaram się zrobić zdjęcia poglądowe całej Galineczki, to jeszcze podpowiecie co poprawić :oops: Daj spokój, w takim razie powinnam jeszcze cąły grzbiet na czarno pomalować, bo jest brązowy :evil_lol:
  22. [quote name='ariss']Justa, mi osobiście podoba się jak wyszła głowa i uważam, że właśnie takie cięcie do Gali pasuje!!!! No oczywiście, że chętnie Wam pomogę:loveu: Ale tak jak ostatnio na ulicy baba mnie zaczepiła, że Gass super zrobiona i że ona do mnie by przyjechała ze swoim minikiem, no to przykro mi ale odmówiłam:evil_lol: A Dogomaniacy to co innego:loveu: do skaryszaka kiedy????może i ja się podłącze:razz:[/QUOTE] Mnie też się podoba, chociaż rodzina marudzi, że grzywka za długa :diabloti: Ale to głównie dlatego, że się przeklęta rozdwaja, ale odrośnie trochę i może jakoś się ułoży, tak samo poliki - odrosną i będzie pięknie :loveu: Wypracujemy ją i wystartujemy w weteranach :evil_lol: No bez przesady - jakiś obcy sznup :diabloti: Galina to prawie jak Twoja :loveu: Rzut boczny [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8203/dsc0095h.jpg[/IMG]
  23. [quote name='LeCoyotte']chyba nie powiesz, że np [URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9566-01_640.jpg"]tu[/URL] nie widać;) głowy jej nie będę skubać:diabloti:[/QUOTE] W sumie tutaj wygląda jak Galina przed skubaniem :evil_lol: :eviltong: Może jakieś fotki poglądowe? :cool3: A czemu nie? Siwizny się pozbędziesz :p
  24. [quote name='LeCoyotte']większa ilość zdjęć:loveu: 1:diabloti: ona ma taką szopę na głowie? I czy ona siwieje?;)[/QUOTE] Uwierz, że jest czarna jak węgiel - takie światło po prostu ;) Galina też ma zostawiony tupecik :loveu: Nigdy więcej golenia głowy !
  25. Że ścięgien nie ma na łapie? Przecież ścięgna sięgają aż do paliczka dystalnego - inaczej pies nie mógłby prostować i zginać palców! Przynajmniej z tego co pamiętam.. Kurcze, a za 2 miesiące sesja :diabloti: Mój tato miał naderwane ściągno w palcu i właśnie miał non tops wyprostowany palec, przez 2 miesiące chodził w ortezie i jakoś się zrosło, później rehabilitacja i jest już ok. No to pokaż Azulcową z bliska w tym komplecie szalonym :loveu: Kurcze i mnie teraz wzięło na róż przez Ciebie :diabloti:
×
×
  • Create New...