-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[B]Polna[/B] uwielbiam Twoje BW..
-
[B]Doginko[/B] ja celowo to robię na raty, bo nie chcę, żeby Galina była łysa. Ale może masz racje - najpierw wyciągnąc podszerstek, poczekać aż odrośnie i dopiero okrywówkę - choć nie widzę różnicy i tak będzie latać raz w samym podszerstku, raz w samej okrywówce ;) A powiedz mi czy ten Mars to do każdego rodzaju sierści się nadaje? Bo Gordon i Raper mają ewidentnie inny włos od Galiny. Ty albo Ewa macie może ten trymer i mogłabym go sobie przetestować jak już trochę ten włos odrośnie? Bo tak kupować w ciemno nie chciałabym.. Może doradziłabyś mi jakąś maszynkę tak do 300zł ? (w kontekście - głowa, szyja, tyłeczek. pies niewystawowy jak wszyscy wiemy, na własny użytek) Ale się wkręciłam :cool3: Dzisiaj jej jeszcze uda trochę podskubię i przy ogonie, bo wczoraj miała już dość - wiadomo nieprzyzwyczajona. Byłam na dworze i przy świetle dziennym gorzej wygląda to czego jeszcze nie wyrwałam niż ten rudawy podszerstek :diabloti: Z tym wielkim łbem wygląda conajmniej śmiesznie, ale wszystko jest zaplanowane - głowa zostanie zrobiona jak już odrobine sierść odrośnie :loveu: [B]Beatko[/B] obawiam się, że takie cudo się do sznaucerzej sierści nie nadaje ;) Ona wymaga szczególnej troski i opieki.. nie na darmo wymyślili trymery - a przecież trymerem nie robi się psów gładko czy długowłosych ;)
-
Dziękuję wszystkim za gratulacje :loveu: Oczywiście nie nudzę się.. We wtorek miałam kolokwium z anatomii, a w czwartek mam już kolejne :loveu: Pozatym staram się wyściubić resztki czasdu na życie prywatne i padam codziennie o 22 jak mucha :shake: Z nowości - wyskubałam połowę Galiny PALCAMI :mdleje: Albo nie umiem posługiwać się trymerem, albo naprawdę lateksowymi rękawiczkami robi się to łatwiej, szybciej i przyjemniej (?) Jak się okazało podszerstek ma zabarwienie ciemnobrązowe i jaszczurka nie wygląda w tej chwili zbyt wyjściowo.. Ale mam nadzieję, że szybko odrośnie, w międzyczasie jak Ewcia wróci zrobi nam głowę i szyjkę i może szkuszę się wówczas na fotki :cool3: A jak tak dalej pójdzie to wogóle przestanę korzystać z usług fryzjerskich i będe malutką robić sama. Byleby fajny włos odrósł, bo inaczej się zdenerwuję. A i w tym miejscu do sznauceromaniaków pytanie mam - wyrwałam okrywówkę, został podszerstek. Okrywówka odrośnie i jak mam wyrwać podszerstek? :-o Skoro teraz ani trymer ani rękawiczka go nie wyciąga? Prawda, jest bardzo krótki, ma może ze 3-4mm.. Czy może wogóle się go nie wyciąga? Zaznaczam, że nie chcę jej skubać do całkowitego łysa i wolałabym na raty. Tylko jak? Wstyd, prawie od 6 lat mam sznaucera :mdleje:
-
Ojesooo czemu tak tego biednego szczeniaka poobcinali? :shake:
-
Mówcie mi wet-bogu :cool1: Zdałam poprawkę egzaminu z chemii i jestem na czysto :cool3::multi:
-
23 to wydział nauk o zwierzętach i medycyny weterynaryjnej, ale zajęcia ja mam na sterej weterynarii w 24, taki niższy budynek obok 23 ;) Jak ja już skończę studia (przy odrobinie szczęścia), to już tam nie wrócę :diabloti:
-
Witam moja koleżanko z uczelni :cool3:
-
[quote name='bognik']Dzięki [B]Justa[/B]! Wiem że ciasno, nie miało tak być ale ... kiedy spojrzałam na zdjęcie na komputerze to ręce wydawały się nienaturalnie duże, nie wyglądało to dobrze :shake: A może zrobisz z tego takie B&W, które masz na myśli? Jestem ciekawa Twojej koncepcji ;) [B]BTW:[/B] zdjęcie wygląda ciekawie w kolorze w cross processing'u, ale jedno miejsce wtedy dość nieciekawie się prezentuje :diabloti:[/QUOTE] Hmm ale żeby zrobić z niego moją koncepcję BW musiałabym mieć oryginalne kolory.. Jeśli chcesz, to podeślij mi na PW link, a pokaże Ci co mam na myśli.. z tym, że ja zapracowany człowiek jestem i nie będzie to na 'już zaraz'. Pozatym podkreślam, że to tylko moja koncepcja, jakieś moje chore przyzwyczajenia i byc może to BW jest dla ogółu fajne ;) Emocje są, bardzo fajnie, choć.. Ja bym dała tu ruch włosów, może dłuższy czas? Z tym, że jeśli chodzi o auto to może być ciężko z ustawieniem ostrości na twarzy. Ale gdyby włosy smużyły byłoby świetnie :mdleje: Wiesz, że sobie wysoko poprzeczkę ustawiłaś już wcześniej :razz: Mnie się podobają te auto w samej bieliźnie u Ciebie na stronce, tylko lepiej zaświeć i będzie :loveu: Bo tam światełko słabe.. Spokojnie możesz robić sobie takie pół-akty ;) No nic, nagadałam się i lecę :diabloti:
-
[B]bognik[/B], dla mnie za bardzo poobcinane, jakiś taki niezdecydowany ten kadr. Ja rozumiem, pewnie powiesz, że lubisz ciasno - ja też lubię. Ale tu mi jakoś niewygodnie jak patrzę na te poobcinane ręce. BW trochę mdłe (za dużo kanału czerwonego?). Autoportret jest świadomym utrudnianiem sobie życia :diabloti: Czekam na wyraźniejsze ukazanie ślicznego równiutkiego uśmiechu ;)
-
[quote name='Doginka'][url]http://img88.imageshack.us/img88/1486/dsc2380blur.jpg[/url] Ale to nie Ty robiłaś tą fotkę:shake::loveu: Jest piękna:loveu:[/QUOTE] Robiona własnoręcznie ;) Dziękuję :multi:
-
[quote name='bognik']Chciałaś to masz ''konstruktywną'', prawie jak na naszej-klasie :evil_lol: [SIZE=1]Sorry, powstrzymać się nie mogłam[/SIZE] ;) Z mojej strony: ten cienki pasek na czole mnie razi, nie wiem dlaczego. Nos wydaje się spory, może ustawienie się pod trochę innym kątem by wyglądało lepiej? [B]Justa[/B] wiesz, że lubię Twoje portrety, ale wstawiałaś już lepsze ;) Podoba mi się ''lekka'' konwersja B&W (lubię mocno skontrastowane zdjęcia, ale Twoje B&W mi się zawsze podobało), mam słabość do zdjęć z czarnym tłem ;)[/QUOTE] Cóż - kontruktywnie to widać pojęcie względne :diabloti: Mnie też trochę razi, ale nie chciałam stęplować, bo wyglądało jakoś tak sztucznie. Nosa dużego nie mam w rzeczywistości - myślę, że to raczej kwestia ogniskowej, która nie ukrywajmy jest za krótka jak na portret.. Bywało lepiej, ale nie ruszałam aparatu od jesieni - od czegoś trzeba zacząć ;) I może jakoś inaczej niż zwykle (?) Generalnie enjoy ;) Dziękuję za szczerość i KONSTRUKTYWNOŚĆ :cool3:
-
tęsknota. [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/145/dsc2380ll.jpg[/IMG] Proszę o konstruktywną krytykę..
-
A to jeszcze takie coś.. od miesięcy nie robiłam zdjęć. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1486/dsc2380blur.jpg[/IMG]
-
[quote name='betty_labrador']a moze...względne? :diabloti:[/QUOTE] Może i względne - bo w końcu nikt nikomu nie nakaże się uczyć i zaliczyć roku, czyż nie? ;) Semestr ledwo się zaczął, a tu już 5 pierwsze kolokwium praktyczne z anatomii, 10 teoretyczne. Kolejne 19 i 25. 26, 27 histologia. Tempo więc nieziemskie.. Komputer stał się dla mnie narzędziem do sprawdzenia poczty właściwie. W sumie nic dziwnego, bo jak tylko jest chwila wolnego (a tych chwil jest niewiele), to staram się spać lub spotkać z TZ. I tak życie sobie płynie. Nowych zdjęć brak, bo i pogoda nie taka jakby się chciało i pies średnio nadaje się do fotografowania w tej chwili. Mam nadzieję, że zima idzie sobie już precz i będzie można jaszczureczkę doprowadzić do jako-takiego stanu. Wspomnienie lata.. [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5772/dsc0757.jpg[/IMG] Dziękuję za odwiedziny i trzymajcie się kochani :multi:
-
Zdrówka dużo dla Sambuli :multi: Galina w maju 6.. kiedy to zleciało? :shake:
-
[quote name='Ela38'][B]Justa [/B]a jak u was sprawuje się Hills ?[/QUOTE] Póki co (odpukać) dobrze, mam nadzieje, że jak najdłużej ;) A u Was?
-
Niestety, odpoczynek na weterynarii to raczej pojęcie nieistniejące.. :mdleje:
-
Dziękuję za gratulacje :loveu: Sama nie mogę w to uwierzyć ! [quote name='Katerinas'] [SIZE="1"]jeza.... a co ma fizyka do weterynarii[/SIZE] :-o[/QUOTE] Pewnie to samo, co negocjacje, bioetyka, informatyka, agronomia.. i wiele wiele innych :loveu: Tak naprawdę dopiero na III roku zaczynają się przedmioty, które na cokolwiek mi sie przydadzą w przyszłym zawodzie. Tak po krótce u jaszczurki w porządku, zarośnięta jak las liściasty, zazdrosna, bezczelna, wiecznie głodna, napalona na piłkę - standard ;) A ja znikam, bo od jutra nowy semestr.. Nowy semestr oznacza wracanie codziennie do domu prawie po nocy + masę nauki + resztki czasu dla życia uczuciowo-towarzyskiego. Postaram się od czasu do czasu napisać, a z nadejściem cieplejszych dni może i jakieś fotki:multi: Trzymajcie się kochani ciepło :loveu:
-
Uwaga uwaga ! [B]ZDAŁAM FIZYKĘ ![/B] Mówcie mi studentko II semestru Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Chcieć to móc ;)
-
[URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8938_640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8938_640.jpg[/URL] Ale ma rewelacyjny tyłek :loveu: :lol: Kojocie, niedługo zaczniesz do NG fotografować chyba :razz:
-
[quote name='rose']ja mam kolegę na roku,który przeczy temu stereotypowi faceta mało spostrzegawczego:eviltong: mimo tego,że jest jednym z dwóch facetów na 51 kobiet to zawsze zauważy jak któraś włosy zetnie czy kolor zmieni:eviltong:[/QUOTE] Wiadomo, że mój powyższy opis jest przerysowany ;) Ale tak czy siak to nieogarnięcie jest przeurocze :loveu:
-
[quote name='betty_labrador']Justa spostrzegawcza jestes :cool3: ale wiesz- na zywo zaden facet nie zauważył tego faktu! no moze dopiero po tym jak sie spytalam czy widac jakas zmiane, i pokazywałam na włosy :P slepoty z nich.[/QUOTE] Jakby to ująć.. Dziewczyna podcina włosy, facet zero reakcji. Zaczyna mu sugerować. Zero reakcji. W końcu cały oświecony - pofarbowałaś? :lol: :mdleje: Kobiety tak naprawdę odpicowują się dla siebie, a właściwie dla innych kobiet :diabloti:
-
Jejjjjj Gassirka jest rewelacyjna :loveu: Ewcia, złapię Cię dzisiaj wieczorkiem na gadu?
-
Włosy obcięłaś ! :loveu:
-
Chwal się jaka puszka i jakie szkiełko :razz: