-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='ariss']daj mi kase na dom z dojściem do jeziora i już w Wawie mnie nie spotkasz:diabloti:[/QUOTE] To co? Zaczynamy grać w totka? :cool3: Ja tam sie nie czuję związana z Warszawą, jam Lublinianka :loveu:
-
[quote name='ariss'] fajne takie zwiedzanko, choć ja to wole chodzić i "zwiedzać" góry, łąki, jeziora itp... cywilizacja do szczęścia nie jest mi tak bardzo potrzebna;)[/QUOTE] ..Powiedziała Warszawianka.. :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL="http://img11.imageshack.us/img11/6825/05052009145.jpg"]http://img11.imageshack.us/img11/6825/05052009145.jpg[/URL] Ależ szczęśliwe świnki :loveu: :loveu: :loveu: -
[URL="http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5016443.jpg"]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5016443.jpg[/URL] Bajecznie :loveu: A Kresia na spacer z fretką nie wzięłaś :diabloti:
-
[quote name='eria']Justa problem chyba leży w tym by Byniowi ten lek do ucha regularnie aplikowac :roll: a nie w zdobyciu leku[/QUOTE] A ja myślałam, że problem leży w tym, że trzeba całe tworzystwo do weterynarza zabrać :mdleje: Jakaś nieprzytomna jestem :evil_lol: A kota w ręcznik i dawaaaaaaj - oglądałam kiedyś na animal planet :diabloti:
-
Ojezusicku! Biedne kociambry :mdleje: Byleby się ten świeżb na psiaki nie przeniósł, bo już wogóle będzie sajgon :shake: Zdrówka dla kociaków ! :loveu: A na ten świeżb nie ma jakichś maści, leków? Bo w sumie skoro wszystkie koty mają to samo, to wystarczy ze weźmiesz chyba jednago do weta? :roll: Hebe jest chyba generalnie niewielka, co? Bo jeśli chodzi o Gasskę to wyraźnie widać tą wielkość i różnicę między miniaturami, a nią :diabloti: Oj piękna jest :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Ka-Vanga']dzieki za mile slowa :loveu: - sa lepsze hodowle - nooooo, chyba, ze chcesz takiego oszoloma to zapraszam :evil_lol: [/QUOTE] No nic nie poradzę, że kocham Twoje psy :loveu: :multi: O gustach się nie dyskutuje.. :cool3: Ola, masz może jakieś aktualne fotki tej pomarańczowej dziewczynki z ostatnieg miotu?
-
Ja doprawdy nie wiem co Wy chcecie od tego cudownego ochłodzenia? :-o Nic tak nie pachnie jak świeża wiosenna trawa po chłodnym wiosennym deszczu :loveu: A nocny rower w deszcz też ma swoje uroki, szczególnie kiedy rower nie posiada błotników - wstępne rozbieranie ku uciesze/załamaniu sąsiadów odbywa się wówczas na korytarzu :eviltong: Ja bynajmniej łap w aparat pchać nie zamierzam, jeszcze zepsuję, zapaskudzę, pyłki strzepnę - a na co mi to? :diabloti:
-
[B]Agnes[/B], no chyba mi nie powiesz, że ostatnio panująca duchota wprawiała Cię w doskonały nastrój? :diabloti: [B]Ewcia[/B], w końcu spod Twoich nożyczek wyszła :loveu: Wicherek jest przesłodki i rewelka, tylko przez te 6 lat jeszcze nie rozkminiłam jak go podcinać :eviltong: A póki co dzisiaj jestem już stara dupa, a Galina za 4 dni kończy 6 lat :mdleje: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5246/dsc0744mtq.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2800/dsc0629i.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1650/dsc0636p.jpg[/IMG] Nowe fotki nie wiem kiedy, bo młyn na uczelni i nie wiem już w co ręce włożyć :placz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahahha ale cyrk :roflt: właśnie Luna z Pepą przebiegły mi po mieszkaniu w radosnych podskokach - Pepa ewidentnie do Luny się dostawiała, a biedna Luncia myślała, że wreszcie Pepa chce się pobawić bo ona jużdawno miała na to ochotę i zaczepiała na dworze, tylko Pepisko stare psisko nie było zainteresowane :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zdaje się że przyszły te najgorętsze dni co? a odmawianie jedzenia to też przez cieczkę? :mad:[/QUOTE] waszko, czyżbyś nie przeżyła ani jednej cieczki Luny? :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='weszka']Kurcze problem z takim alergicznym psem. Dobrze że sobie umiecie radzić.[/QUOTE] Nauczyliśmy się sobie radzić, bo niestety innego wyboru nie mieliśmy. Biorąc zwierzaka bierzesz za niego odpowiedzialność, ale przyznam że człowiek nie ma pojęcia co to znaczy zanim nie kupi pierwszego psa ;) [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/2497/dsc0407.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/4999/dsc0695.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/4667/dsc0788.jpg[/IMG] Miłego popołudnia wszystkim :multi: Niech pada deszcz, niech wieje wiatr :loveu:
-
[quote name='malawaszka']czyli alergia?[/QUOTE] tak. widzisz waszko, żyjąc od 3 lat z psem alergikiem to się wyczuwa przez skórę.. i determinuje to pewne reakcje, dobrze że już wiem co robić, wiem jakie są pierwsze objawy i raczej nie mylę tu wymiotowania od kłaczka od wymiotowania z powodu alergii ;) tak myślałam, że to to. na ostatnim trovecie była ponad rok, wycofali z produkcji. mam nadzieję że i na tym pociągnie dłużej niż pół roku.
-
Wet załatwiony. Żegnaj Hill'sie. Wróciliśmy do Troveta - tym razem RRD (królik + ryż). Teraz tylko wywieźć 10kg worek i czekać na zwrot kasy. Tyle z nowości :cool1:
-
['] Dla Galci.. Trzymajcie się tam dzielnie :calus:
-
Nonono manmata macie :cool3: Podobno trwałe toto i mocne. Dobrze, że z Azulcową łapką już dobrze. Prawka zazdroszczę i gratuluję, że tak dobrze Ci idzie :multi:
-
[quote name='LeCoyotte']tamten to dopiero jest zakurzony:diabloti:[/QUOTE] Nie moja wina, że do niczego sie nie nadaje i podczepia go wyłącznie mój ojciec :eviltong:
-
[quote name='malawaszka'][LEFT]a jak wyniki? :razz: [/LEFT][/QUOTE] A no właśnie - wczoraj sobie zaparzyłam końską dawkę melisy - ludzie obudzili we mnie rozwścieczonego zwierza :diabloti: Tydzień temu odebrałam 10kg worek żarcia. Jeszcze nieotwarty. Czytam, że można zwrócić, że mam na to 10 dni. Napisałam w piątek rano, odpowiedzi nie dostałam. Nie wiadomo co robić - zwracać nie zwracać? A przedewszystkim gdzie zwracać? W końcu się dodzwoniłam. Jeden kłopot z głowy. Pan nadzwyczaj miły, wszystko załatwione tak, żeby było dobrze dla obu stron. Mama dzwoni wczoraj rano do kliniki pytać czy jest nasza pani doktor. Jest od 16. 15:30 wychodzę z domu coby dotrzeć jako pierwsza, wbić się pięknie w kolejkę. Jaszczurka wzorowo grzeczna w autobusie. Sielanka :loveu: Rejestruję się. Czekam - 20 minut. Po 20 minutach przemiła pani w recepcji informuje mnie, że dzisiaj wizyty tylko na zapisy :mdleje: We mnie coś się gotuje.. bo czemu do cholery nie powiedziała mi tego przez telefon? Ludzie zapisani na full, zapraszamy jutro popołudniu. A co ich obchodzi, że jaszczurka od piątku na samym ryżu żyje? To naprawdę zajęłoby 10 minut. No ale ok, potrafię to zrozumieć. Tylko straconego czasu nikt mi nie zwróci :angryy: Dążąc do sedna - nic nie załatwiłam. Dzisiaj się okaże - najprawdopodobniej. [B]Ala[/B], zaszalałam - raz do roku można :diabloti: [B]Kojot[/B], uczucia same najlepiej dodają kolorów zdjęciom :loveu: ;) [B]Sylwia[/B], widać jak się przestraszyła :evil_lol: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9198/dsc0520w.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3813/dsc0644.jpg[/IMG] Miłego dnia :multi:
-
[quote name='Tinka:)']ty masz jednego obiektywa do wszystkiego :cool3::cool3:[/QUOTE] wypraszam sobie - mam DWA obiektywy :diabloti:
-
Hahaha ale przygody, żebyś któregoś dnia głowy nie zapomniała :lol: Gratulacje dla mojej ulubionej pieprzaczki :loveu:
-
[quote name='madzior_ka']a no chyba, że tak:) Bo skoro juz chce Denisa znowu zreaktywowac do jako takiego wygladu to przydaloby sie wziac za trymowanie jak zacznie odrastac, z tym ze ja do podszerstka mam: marsa 330, zas cos lepszego do okrywowki by mi sie przydalo bo tamtym mam wrazenie ze ciezko idzie trymowanie okrywowki, kiedys mialam taki trixie i nim szlo super, ale gdzies sie zapodział...[/QUOTE] okrywówkę wyrwałam rękawiczką lateksową - podobno całkiem nieźle mi to wyszło :cool3:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Przed raczej nie sądzę, bo prawdopodobnie od początku czerwca zbunkruję się w pokoju i tyle mnie świat bedzie widział.. ;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]ja tylko troszkę, żeby dobrze rosły i odpowiednio;) no ja od 19/20 będę w W-wie, jakoś pod koniec czerwca wracam. [/B][/COLOR][/QUOTE] No to pewnie zobaczymy sie dopiero po mojej anatomii. Mam nadzieję, że jeszcze Cię złapię :cool3: A może w tym roku podbiję Poznań i poodwiedzam niektórych :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] a no urosły ;) były dłuższe trochę ale troszkę podciachałem ;) Ja Ciebie też, ale mam nadzieję, będzie okazja w czerwcu? ;) czekam, czekam.;)[/B][/COLOR][/QUOTE] Ja nie ciacham :diabloti: Myslę, że będzie - 15/16 mam egzamin z histo, około 23 z anatomii. Mam nadzieje, że uda się jakoś zgadać ;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ale Ci włosy urosły :p raaaaany jak ja Cię dawno nie widziałam.. a wyżlątko rewelka, na swoje jeszcze czekasz, co? ;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
hej tele :loveu: a ten malch z opisu na gg? :razz: