-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Ola, Twoje psy są tak rewelacyjnie proporcjonalne :loveu: Jakbym kiedyś miała brać miniaturę, to tylko od Ciebie :diabloti:
-
[B]eria[/B], :loveu: [B]kojot[/B], nie mam pojęcia, ale mogę zapytać rodzicielki jak wróci do domu. mnie chwasty średnio interesują :diabloti: właśnie o 16 idziemy odczytać wyrok, także trzymać i zaciskać kciuki ! [B]madziorka[/B], dziekuję za uznanie, fotki wciąż mam wrażenie, że takie sobie - kiedyś lepsze robiłam.. ale mam dość czekania na piekne rozproszone światło, więc uczę się wykrozystywać odblaski i promienie słoneczne ;) co do trymera nie wiem - ariss Ci powie ;) [B]Agnes[/B], jak to życie potrafi zaskakiwać.. :razz: [B]weszko[/B], oj to prawda - jak zdrowie jest to wszystko inne jakoś się układa.. ale jestem dobrej myśli. Głupawe miny + totalnie nieogranięcie. Bynajmniej nie Galińskiej :eviltong: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/162/dsc0780.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/98/dsc0782.jpg[/IMG]
-
[URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0581_640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0581_640.jpg[/URL] No i tu widać że wytrymowana :loveu: To mieliście pracowitą majówkę, łażenia a łażenia :razz: Ja leżałam plackiem zmieniając tylko miejsce - poddasze, ogród, łąka.. :evil_lol:
-
D80 nie ma samoczyszczącej matrycy ;) Co Wy dziewczyny robicie, że Wam się te syfy dostają do puszki? :-o Ja aparat mam od 2 lat dokładnie i nie zauważyłam żadnych paprochów, za to filtr do czyszczenia - nie ma to jak mokry otrzepujący się niespodziewanie pies :cool1: Piękną macie tą chatkę :loveu:
-
[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/705/dsc0386.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3608/dsc0699.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6027/dsc0701x.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/439/dsc0777.jpg[/IMG] Miłego dnia wszystkim ! :multi: Ja zmykam na niezwykle fascynujące ćwiczenia z łaciny.. no tak w końcu wszyscy weterynarze wypisują recepty po łacinie, wiedzieliście? :diabloti: Niech no tylko przyjdzie tem zwrot z podatku.. W końcu powinnam rozjerzeć się za maszynką, degażówkami i trymerem do podszerstka :mdleje:
-
Za co Wy przepraszam kciuki trzymacie? :-o [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9498/dsc0395l.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5194/dsc0631.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5084/dsc0690y.jpg[/IMG] Grzecznie mówię dobranoc :p
-
Jesteśmy ! Jaszczurzątko na ryżu od piątku. Żadnych sensacji kolejnych nie było, ale jutro lecę do weta zobaczyć czy był to fałszywy alarm. Nie ma serca sama testować co jej zaszkodziło :shake: Najgorsze jest to, że 10kg worek żarcia przyszedł :diabloti: Całe szczęście do wtorku jeszcze możemy zwrócić :p [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3862/dsc0389o.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9973/dsc0648a.jpg[/IMG]
-
Mnie też ogarniała niemoc zanim zaczęłam Galeństwo skubać :diabloti: Ale jak wyskubałam jej cały kark to stwierdziłam, że wygląda jak debil i wyskubałam całą resztę :evil_lol: Najciężej jest zacząć. A zresztą jak się psa samemu robi, to nie trzeba wszystkiego na raz. Ja najpierw Galinie grzbiet wyskubałam. Potem boki. Ewa ostrzygła jej szyję, dupkę i poliki. Dopiero tydzień temu wyskubałam jej głowę i uda. Pozatym staram się ją czesać co drugi dzień - i nie ma mowy o buncie - oczywiscie bunt występuje, ale czeszę i tak - w końcu krzywda jej się nie dzieje, a wiadomo, że życie z samych przyjemności się nie składa :diabloti: 8kg ADHD nie będzie mi dyktować co mam robić a czego nie ! :cool1: Mam 70mm f/2.8 - rewelacyjne szkło :loveu: tylko nabiegać się trzeba trochę :lol: A póki co zmykamy na działeczkę. Galina o 7:30 rano wystosowała rzyganko - czuję, ze to początek kolejnego ataku alergii.. :shake: Na śniadanie dostała tylko ryż - patrzyła na mnie z takim wyrzutem :placz: No nic, wracamy w niedziele. W poniedziałek do weta i sprawa się wyjaśni. Wszystkim miłej majówki !!! [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9215/dsc0318i.jpg[/IMG]
-
co do buntu przy łapach - odpuszczasz, więc on myśli, że tak może. Wiercenie przynosi efekty - dajesz mu spokój. W trakcie czesania nigdy nie karmię. Mówię, spokojnie i dużo mówię (nauczyłam się od Ewy kiedy robiła Galinie głowę). Po czesaniu jest mizianko, chwalenie i karmienie. Krzywda się psu nie dzieje - trzeba uczesać żeby kołutnów nie było, a że nie lubi - cóż, ja też nie lubię rano wstawać a wstaję :diabloti: On waży tylko 8kg, więc bez przesady że nie możesz sobie poradzić - radzisz sobie z 500kg koniem ! ;)
-
[quote name='Doginka']Ciężko to cholerstwo później zamaskować futrem, szczególnie jak się jedzie na wystawę w ciut przykrótkim włosie:razz: [/QUOTE] Ale to chyba nie ma wpływu na ocenę? Przecież pies to nie figurka do postawienia na półce, a żywe zwierzę, które wiadomo, że bawi się z innymi zwierzakami i może mieć różnego rodzaju znamiona tych czynności :diabloti: Ciekawe jakby zareagowali na jaszczurzy jęzor :evil_lol: Gassula nie da sobie w kasze dmuchać - i słusznie :mad:
-
co do trampek - fajne będą za 2 miesiące :diabloti:
-
[quote name='ewelinabuck'][B]a ja wczoraj dolaczylam do grona trampkonoszy:P:P:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [B]zdjecia w galerii dogomaniakow[/B][/QUOTE] A mnie wczoraj odpadła/odpruła się/odkleiła podeszwa.. znowu :cool1: Urok trampek.. :diabloti:
-
[quote name='Agnes']po 11h zajec to ja robie myk, ale do lozka:evil_lol:[/QUOTE] Pfff.. młoda jesteś, wyśpisz się po śmierci :diabloti:
-
A Azuli nie wzięłaś ? :diabloti:
-
[B]Polna[/B], jestem zachwycona twoim street'em :mdleje: I jestem Twoją wierną fanką :loveu:
-
[B]waszko[/B], no to ja już nie widzę żadnych problemów :diabloti: [B]eria[/B], coma ma rewelacyjny przekaz.. hunter to bardziej napierdzielanka o niczym, ale i tak lubię :loveu: [B]Korenia[/B], w pierwszym semestrze było ciężej zaliczać, w tej chwili zbieramy punkty, więc z jednego przygotujesz się lepiej, z drugiego możesz sobie odpuścić, bo i tak liczy się suma punktów. Pozatym i tak już nas odsiali zdrowo bo około 80-90 osób jak ostatnio liczyłam. Bylebyś nie spoczęła na laurach - dostałam się, to już teraz jakoś pójdzie z górki - uwierz nie pójdzie jak się nie weźmiesz z kopyta do roboty od początku ;) Testowałam na własnej skórze.. [B]Agnes[/B], no proszę Cię - juwenalia trwają do późnych godzin nocnych - więc od razu z zajęć myk myk na koncercik :loveu:
-
[quote name='malawaszka']ależ Ci zazdroszczę tej imprezy studenckiej :loveu:[/QUOTE] A zapraszam, mogę wprowadzić nie-studenta :diabloti:
-
[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1840/dsc0195j.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4958/dsc0320iii.jpg[/IMG] [B]Ola[/B], kogo to moje oczy widzą :-o Już myślałam, że zapadłaś się pod ziemię z tym Twoim całym inwentarzem :eviltong: [B]Ala[/B], stała jesteś w uczuciach widzę :diabloti: Czekamy na Ciebie czekamy, szkoda że ta Warszawa nie wypali :-( [B]Sylwia[/B], hmm.. obawiam się, że wszyscy zbyt poważnie potraktowali moje żarty :diabloti: Haha, to wszystko to tylko efekt fotoszopa :evil_lol: [B]Kojotku[/B], wiem że pięknie, nigdzie tak nie wypoczywam :loveu: Nie robiłam jeszcze badań - być może Galeństwo uczulone jest na mięso z kota :eviltong: [B]waszko[/B], nie dostanie, choć pewnie bardzo by chciała :cool1: Kotek będzie u mojej koleżanki z grupy u której spędzam większość czasu w czasie tygodnia ;) [B]Korenia[/B], witamy u nas :multi: Co do weterynarii - dostać wbrew pozorom to jeszcze nie jest taka sztuka jak się utrzymać. Ale wszystko da się zrobić przy odpowiedniej determinacji :p Haha taka mądra jestem, a sesja jeszcze przedemną i dwa kobylaste egzaminy z całego roku :mdleje: Póki co 29, 30, 31 maja Urynalia na terenie kampusu SGGW w Warszawie. Coma, Hunter, Koniec Świata :loveu: To się wyszaleję.. :diabloti:
-
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]mła tele, służy Ci ten stan.:loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE] upojenie życiem? ;) [B]KaRa[/B], młodzi jesteśmy, wielkie problemy jeszcze przed nami.. ;)
-
[quote name='ariss'][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Justa[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana], jak to napisał hodowca Gassirowy [/FONT][/COLOR][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Verdana]"[/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Arial]Sznaucer jest najszczęśliwszy przy swoim właścicielu."[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/SIZE] [/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: I jak tu ich nie kochać?
-
[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6735/dsc0405t.jpg[/IMG]
-
Gratulacje wielkie :loveu::loveu::loveu: Gordon jest przepiękny, więc nie ma się czemu dziwić.. ;) A podróż nie powiem - z przygodami :cool1:
- 21590 replies
-
Gassira i jej ulubiona zabawa :loveu: Ze mną nie chce się w to bawić :placz:
-
Raj raj raj.. [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/3277/dsc0178x.jpg[/IMG] Księżniczka na włościach [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/5366/dsc0367.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/5691/dsc0333o.jpg[/IMG] Wybaczcie monotematyczność, ale to takie ogrodowe strzały dokonane przed samym wyjazdem ;) [B]madziorka[/B], oj to już zboczeniem można nazywać - co chwila ją gdzieś poprawiam :evil_lol: Powstrzymuję się przy głaskaniu i przytulaniu, żeby do reszty mnie nie znienawidziła. [B]Ewcia[/B], to kiedy najbliższa wystawa? Mam nadzieję, że jak Ty mi osobiście nie zakupisz, to chociaż w Warszawie mi pomożesz kupić? :cool3: Spacerek to wobec tego dopiero po majówce, bo tak się składa, że studenci weterynarii mają zajęcia w czasie tygodnia :diabloti: Ja chętnie rwę psy, więc podrzuć mi Gasskę :eviltong: [B]Anetko[/B], za dużo tego nadrabiania to nie było coprawda, ale i tak jestem (cała!) dumna :p [B]eria[/B], oj tak szczególnie gdy słońce ma sie ku zachodowi :loveu: [B]Ala[/B], zapraszam do Warszawy, będziesz mogła jaszczurkiem się nacieszyć do woli, obmacać z każdej strony i co tylko zechcesz, tylko w końcu przyjedź :diabloti: Żeby odiwedzać kilka wystaw w roku, to trzeba mieć czas i kasę. Pozatym jak już miałabym sukę wystawiać to chciałabym ją rozmnażać, bo tak to ja sama mogę stwierdzić, ze jaszczurka jest piękna :evil_lol: [B]Zapomniałabym ! Szukam kociaka, kilkutygodniowego, najlepiej w Warszawie, do oddania w dobre ręce.[/B] Jakby ktoś coś słyszał, będę wdzięczna za znak ;)
-
Raj [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5228/dsc0167.jpg[/IMG] Kocham (kocham!) sznaucery :loveu: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3074/dsc0330.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7341/dsc0324o.jpg[/IMG] [B]Ewa[/B], jeśli się tu pojawisz to daj mi proszę znać co ze spacerkiem :p Jedziecie w końcu na majówkę na wystawę? Bo jeśli tak, to przypominam się z degażówkami i trymerem do podszerstka :diabloti: