-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Dobrze Kubuś.. A więc pies histo-boga w czasie gdy ten osiąga stan histobóstwa :diabloti: [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8876/dsc2250rn6.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
waszkomała, gratuluję parapteów ! :loveu::multi::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]Kojot[/B] Galina jadła Eukanube Dermatosis, potem RC Sensitivity Control, a od ponad roku (!) wcina Troveta LPD i z czystym sercem mogę polecić :loveu: Z tym, że ciężko dostępny jest czasem nawet w Warszawie :shake:
-
sesja się zbliża, także nie mam czasu i sił na szukanie dna :shake:
-
No to dobrze, że z Sambulą już lepiej (odpukać!) :loveu: Ewa, półzacisk raz kupiłam i nigdy więcej, toć to niewygodne, blokuje się i jest duża szansa, że spadnie. Nie ma to jak obroża na klips :loveu:
-
[URL="http://img216.imageshack.us/img216/8054/11111og9.jpg"]http://img216.imageshack.us/img216/8054/11111og9.jpg[/URL] Przyciąga wzrok. Tylko postac pod oknem psuje odbiór - tzn myśle koncepcję zdjęcia - myślę, że kto inny powienien tam stać. Ale jak rozumiem to fotograf z Twojej grupy i nie miałaś wyjścia ;)
-
Nie tylko w gorsze z tego co pamiętam :p :drinking:
-
[quote name='ariss'][B]Justa,[/B]chyba Ty gassuli będziesz robić:eviltong::eviltong::eviltong: [/QUOTE] Ty będziesz robić Galinę, a ja focić Gassirę - ależ symbioza :eviltong:
-
Ajjj.. niedobrze z tymi objawami, bo znaczy to, że znów zaczęły się gdy steryd przestał działać :shake: Może jakiś nowy proszek do prania? Płyn do mycia podłóg, prania dywanów? Skoro objawy wciąż są znaczy to, że mała ma wciąż kontakt z alergenem - o ile to alergia.. A czym ją karmisz? Nie lubię półzacisków, ale niech Wam sie dobrze nosi :cool3:
-
Trzymam kciuki za unormowanie się sytuacji :multi: :loveu:
-
[quote name='ariss'][B]Justa, [/B]do robienia zdjęć:crazyeye::hmmmm:???? chyba,że źle zrozumiałaś i chodziło Ci o Galine do wytrymowania:eviltong::mdleje::roflt:[/QUOTE] chodziło mi o Galine do wyrwania, ale jak tak bardzo chcesz jej zdjęcia porobić to ja nie będę się opierać przecież :diabloti::loveu::multi:
-
[quote name='LeCoyotte']co? Cena:diabloti: 20mm jest za 28 + przesyłka... no chyba ze kupię 16mm.. a może ktoś ma na zbyciu?:cool3:[/QUOTE] a czemu taka wielka? oO' Galina nosi 16mm i w zupełności wystarcza..
-
[quote name='ariss'][B]Doginka,[/B]dzięki:multi:trening czynie mistrza:razz:[/QUOTE] dostarczę Ci materiału do ćwiczeń :cool3::diabloti:
-
[B]Kojot[/B], a co ci w rogzie nie pasuje? kosztuje 20zł ale to zakup na lata..
-
[quote name='ariss'][B]Justa,[/B]jeśli tylko będę potrafiła to moge pomóc:p[/QUOTE] Myślę, że będziesz potrafiła, w końcu to czysto domowa obróbka - nie na show ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no wystarczy już ariss wystarczy bo się Pepisko zawstydzi :evil_lol:[/QUOTE] albo rozkwitnie w oczach i jeszcze na agility z nią pójdziesz :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Widzę spacerek udany :razz: Gassirka zarosła :loveu: Nie wiem czy wiesz Ewcia, ale na wiosnę ilość psów do robienia wzrośnie, bo licze, że pomożesz mi Galeństwo doprowadzić do porządku, cobym jej nie ciachała maszynką.. :roll: Baaj jest przepiękny.. :mdleje: Wzbudza respekt, a obserwowanie wilczków na żywo to niesamowita przeżycie :loveu:
-
W jej otoczeniu nie musiało nic się zmieniać. Czasami z alergią jest tak jak z nadmuchiwaniem balonika, jedno dmuchnięcie więcej i organizm nie wytrzymuje - pojawiają się objawy w reakcji na alergen. Kumuluje się kumuluje a potem wybucha. Przecież tak jest z Galińską karmą - rok je jeden typ karmy, wszystko w prządku, brak jakichkolwiek objawów i pewnego dnia następuje kumulacja jakiegoś składnika, choć przecież to nie jest żadna nowość w jej otoczeniu. Pamiętajmy, że to choroba postępująca. Ale to tylko spekulacje, być może to wcale nie to co myślimy, a jakiś jednorazowy wybryk. W każdym razie trzymam kciuki za Sambowe zdrówko :loveu: Kup jej rogza pomarańcz albo fiolet - pięknie wyglądają na czarnym psie :loveu: Ależ pięknie w tym Twoim lesie :loveu::multi:
-
[quote name='ariss']już to widze jak Ty oddajesz ciężarną Galine:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Będę świetnym weterynarzem - nie podchodze osobiście do tragedii :evil_lol::eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jesooo.. PEPA BIEGA :mdleje::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Marcino1978']a co tu się tak cicho znowu zrobiło :roll:[/QUOTE] :comp26::2gunfire::chainsaw::snipersm::BIG: lepiej? :loveu: :drinking: no to zdrówko !
-
Ja jej dam.. A jak planowała, to niech sobie miejsce w domu samotnej matki też zaplanuje :diabloti:
-
[quote name='puzzle']Justa a jakas fota z tego biegania?:razz:[/QUOTE] Coś Ty.. byłyśmy jakieś 15 minut to raz, a dwa, że pilnowałam, żeby nie miała okazji do nieplanowanego seksu :cool1:
-
Jakiż odzew :cool3: :loveu: Tak, starałam się, dziękuję za uznanie :p Dzisiaj taka piękna pogoda, pies sie nudzi w domu, bo cieczka wciąż :angryy: Ale pusto było, więc zdecydowałam się ją spuścić, żeby troche dała upust energii. Nie zwiała, wybiegana, zadowolona, śpi - bynajmniej nie z nudów :diabloti: Aniu, wiem co czujesz :cool1: Byle do piątku !
-
Spuchnięte oczy i uszy to tak jakby objaw alergii. I jeśli objawy są tak silne, że wapno nie pomaga, to steryd jest konieczny :roll: Wiem z własnego doświadczenia. Ale to już jak pojawią się silne objawy. Bo jak wyjdzie, że to uczulenie, znajdziecie przyczynę i kontaktu z alergenem nie będzie, to i sterydów nie trzeba będzie podawać ;) choć w wypadku roztoczy jest to niemal niemożliwe.. I uczulenie, to nie tylko na jedzenie, ale też na czynniki środowiskowe, roztocza, pchły, kurz, na detergenty (może jakieś mycie podług było, pragnie kocyka - mogło ją uczulić cokolwiek). A z jedzeniem jest tak, że może jeść jeść jeść i nagle 'plum' i się uczulić - mam spa alergika na codzień, więc wiem jak to wygląda ;) Powrotu do zdrówka :loveu: A co do rogza - te na klips też są rewelka, i wbrew tego co mówią mam od 3 lat rogzy i nic mi na mrozie nie pęka :diabloti: