-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Pytanko do sznaucero-znawców. Oto Galeństwo - co poprawić? Zdjęcie takie sobie, bo cieżko ustawić psa, który nigdy uczony tego nie był, światło słabe a aparat na końcówce baterii, ale to nieważne. Wogóle tak patrząc, to chyba za mało wyciągnięte ma łapy do tyłu, co? [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7743/dsc0792.jpg[/IMG] Nie bardzo wiem co zrobić z tymi przednimi łapami, bo dość długi włos już jest i jak się wyczesze i umije to spoko, ale gorzej jak już się to włosiny posklejają :mdleje: Tyłek, uszy i przedpiersie nie zrobione jeszcze.
-
[quote name='Doginka']Justynko, do tej pory wiedziałam, że ta górka nie może być widoczna, bo to psuje górną linię grzbietu. Dopiero na tej wystawie spotkałam się z innym zdaniem:evil_lol: Wszystkie psy z taką poduchą wygrywały pierwszego dnia u sędziego Vadocz Bela:crazyeye: Drugiego dnia Gordon wygrał z tym psem:p Dodam, że ten pies jest piękny, tylko dosyć wysoki - dużo większy od Gordona, a Gordon ma 35 cm w kłębie;)[/QUOTE] I weź tu człowieku bądź mądry :evil_lol:
- 21590 replies
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']czesc Justynek :loveu: no tak, ona troche sie poszerzyla od ostatniej wystawy w lipcu 2008 :P ale nie jest za gruba ;) biegamy na spacerkach i nie tyjemy :) tzn ona biega :cool1:[/QUOTE] :loveu: O kurcze, a dużo przytyła? Bo to oznacza większą masę ciągnięcia na smyczy :-o A ja nie wiem czy jestem na to gotowa.. :eviltong: Właśnie, widzimy się na Warszawskiej w tym roku? Kiedy wogóle jest? Ja pewnie będe tylko w sobotę (bo będą sznaucery), bo do pracy idę najprawdopodobniej na cąłśy etat i nie dadzą mi 2 dni wolnego :shake: -
[URL="http://i43.tinypic.com/4rp9nn.jpg"]http://i43.tinypic.com/4rp9nn.jpg[/URL] A ta górna linia odpowiada wzorcowi? Bo lekko opada przy zadku, ale garba chyba nie ma? :roll:
- 21590 replies
-
[quote name='weszka'] Justa co do Galińskiej to chyba musisz wdrożyć zasadę którą wpoiła mi moja wetka przy Buni, że "za starszego sznaucera trzeba myśleć". Bo sznaucom zawsze się wydaje że są młode, zwinne i mają power na 100%, a później pańcia ratuj :p[/QUOTE] Otototo.. ona jak taki chomik goopi, który może zabiegać się w kołowrotku na śmierć :mdleje:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[URL="http://img132.imageshack.us/img132/5066/dscf6051.jpg"]http://img132.imageshack.us/img132/5066/dscf6051.jpg[/URL] Oooo matulu ależ ona potężnie tutaj wyszła :-o -
[URL="http://img190.imageshack.us/img190/3222/p1010025a.jpg"]http://img190.imageshack.us/img190/3222/p1010025a.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: Ewa, mnie się wydaje, że ta górna linia przez to, że łapy ma niewystarczająco wyciągnięte do tyłu. Z drugiej jednak strony wygląda na bardzo krótką i już sama nie wiem czy to przez te łapy :roll: Swoją drogą niesamowite jak bardzo szczenięta z jednego miotu mogą się różnić :razz: work ma obłędne spojrzenie - a może raczej ołęd w oczach :lol: :loveu: i ma to 'coś' :loveu: Ojjj ciężki wybór, co?
-
[quote name='ariss']szkoda,że dziś nie ma słoneczka...:roll:[/QUOTE] Bardzo dobrze :diabloti: Dziś pogoda wręcz idealna :loveu: Tylko szkoda, że cały dzień poza domem i w dodatku z nosem w książkach :angryy: Ewcia, czekam na nowe zdjęcia mojej ulubienicy :diabloti::loveu:
-
Ojejku, czytam o Kreonku pyskaczu i już mocno kciuki zaciskam, żeby nie było to nic poważnego! Niestety, psy nie młodnieją, a starzeją się.. i niestety ciężko się pogodzić z takim stanem rzeczy :shake:
-
[quote name='Feigned']albo tańszą/łatwiejszą w obsłudze lustrzankę?[/QUOTE] Wszystkie lustrzanki działają na tej samej zasadzie.. więc wszystkie są tak samo proste/trudne w obsłudze.
-
[URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0843bw640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0843bw640.jpg[/URL] Ja chcę to zobaczyć w dużym formacie.. :mdleje: A wogóle to takie coś chciałabym na ścianę w moje puste ramki, które wiszą od 1,5 roku.. :loveu:
-
Ale miałam dzisiaj historię :mdleje: Jadę sobie samochodem z koleżanką, jesteśmy już na bemowie - w zasadzie na głównej ulicy na bemowie - 3 pasmówka, tory tramwajowe i te sprawy. Patrzę sobie bezwiednie przez szybę, a po scieżce rowerowej kica sobie sarna :mdleje: Jakoś tak wogole nie dotarła do mnie ta informacja - do czasu aż sarna nie wskoczyła nam pod koła :-o Żeby tego było mało przewróciła się na jezdni i leży. My zahamowałyśmy, zrobił się korek, ludzie trąbią, sarna przerażona leży, ale oddycha. Podniosła sie po chwili i pokicała dalej :-o Niestety nie wiem nic o jej dalszych losach.. Pewnie przybiegła z lotniska, była dość młoda, odłączyła się od stada - szanse ma marne :shake: :-( A tak pozatym anatomia. histologia. histologia. histologia. anatomia. I tak w kółko. Mój mózg stał się rozgotowanym kalafiorem. Za niecały tydzień ostatnie kolokwium z histologii od którego zależy mój egzamin w terminie zerowym. Trzymajcie mocno kciuki, żeby wystarczyło mi wytrwałości w przygotowaniu się.. :roll: Co do Galiny - jest już dobrze. Humorek się poprawił, ale zaczynam wdrażać nowy system spacerów i ruchu. Już nie szalone bieganie za piłką do upadłego. Więcej spracerków z niuchaniem - mnie też się to przydaje, bo mózg sobie dotleniam - pies zdecydowanie zyskuje w czasie sesji ;) W domu jestem dość sporo czasu, więc 3 45min spacery dziennie ma zapewnione :diabloti: Żyć nie umierać.. :eviltong: Maszynki nie ma w hurtowni i czekam :angryy:
-
Ojesusie, a mówią, że sport to zdrowie :mdleje: Kobieto, uważaj na siebie - ja na stare lata trochę spokorniałam, złagodniałam i generalnie sie uspokoiłam, bo za cudownych czasów nastoletności to i pod ciężarówkę zdarzyło mi się wjechać rowerem i w drzwo uderzyć i do rowu wpaść.. i wiele wiele innych :diabloti: Powrotu do zdrówka ! :loveu: 100 :drinking:
-
I ja gratuluję ! :multi: A gdzie na studia? :cool3:
-
A ten garb to nie zależy też trochę od tego jak się psa ustawi?
- 21590 replies
-
[quote name='malawaszka'] [URL]http://i39.tinypic.com/2rcogp5.jpg[/URL] a powiedzcie mi co to jest ta buła pod tyłkiem? :oops::lol: i nie chodzi mi tu o jajka :eviltong:[/QUOTE] Na moje oko to nie prostata, bo ta jest schowana głebiej w jamie miednicy, ale egzaminu jeszcze nie zdałam więc.. :eviltong: A tam są teoretycznie tylko mięśnie, więc może takie rozrośnięte po prostu :roll:
- 21590 replies
-
Ugniatanie Dirki :loveu: Aczkolwiek nie zazdroszczę, bo to nic przyjemnego jak pazurki powoli zbijają się w twoje ciało.. :diabloti: O jaaaaa :mdleje: Szczeniak będzie ! :loveu::multi::multi: Tak szczerze mówiąc, to tylko czekałam aż się zdecydujesz.. Bo jedn pies w domu to za mało :p Zaciskam więc mocno kciuki, żeby wszystko poszło dobrze ;)
-
[quote name='eria']pewnie imitowali jakąś wojnę ;)[/QUOTE] Mężczyźni.. :loveu:
-
Przepraszam, że tak bez informacji, ale zabiegana jestem, że hej.. Przestawiłam się na nocny tryb uczenia, więc cały dzień na pełnych obrotach - uczelnia -dom-uczelnia-dom. A około godziny 22 zasiadam dzielnie do nauki i potrafie tak siedzieć do 4. Całe szczęście zajęcia mam raczej popołudniu, więc rano spanie do 10 mam zapewnione ;) Ah ! Dzisiaj miałam zaliczenie z łaciny. I do przodu ! Ochrona środowiska - hmm. Bez komentarza :diabloti: A teraz same przyejmności - anatomia, histologia, anatomia, histologia.. A co do Galiny, jest już lepiej. Wróciła do siebie, ale trochę jej odpuściłam, bo jednak te 6 lat to już nie taki młody piesek. Trochę bieganka i odpoczynek i znów chwilka bieganka. To mój pierwszy pies, więc ciężko było mi dostrzec tą granicę, ale powoli się uczę ;) Aktualnie wyczesałam jej podszerstek, zrobiłam kocią łapkę, podcięłam pod brzuchem i jakość włosa jest o niebo lepsza :loveu: Aktualnie już prawie kupiłam maszynkę - mam nadzieję, że do końca tygodnia uda mi się to uczynić już naprawdę :multi: [B]Kojot[/B], weterynarzem nie jestem, ale wydaje mi się, że te choroby odkleszczowe występują wtedy gdy kleszcz wypluje truciznę do naczynia krwionośnego, w które jest wessany. A wypluć może, kiedy będziesz go usuwał na przykład. Jak trucizna dostanie sie do krwiobiegu, to rozprowadza się dość szybko, więc jeśli objawy nie wystąpią w ciągu kilku dni, to chyba nie ma już obaw.. Ale z tego co wiem bebeszjoza raz nabyta może powracać. Zaznaczam, ze to nie są informacje sprawdzone :eviltong:
-
Ala, hameryke odkryłam :mdleje: więc wpadłam się pochwalić :D Mianowicie, Galinie jak wiesz podszerstek wyrwałam palcami, bo jakoś trymerem średnio mi szło.. a że włos już dość długi, to postanowiłam wspaniałomyślnie wyrwać podszerstek . No więc rwę, ale wyłazi okrywówka - ŻYWA ! I jakoś nagle mnie oświeciło, że inaczej rwie się podszerstek (przed wyczesywanie, bez pomocy kciuka) a inaczej okrywówkę.. I tym oto sposobem Galina została pozbawiona całego właściwie zniszczonego włosa za pomocą rękawiczki lateksowej i trymera za 15zł. Dziękuję za uwagę. Czekam na oklaski :evil_lol:
-
[quote name='LeCoyotte'] a kiedyś.. idę sobie po starym poligonie, a tu nagle z budki wyskakuje zielony żołnierz z karabinem:mdleje: zobaczył że to tylko ja, nic nie powiedział i wrócił do budki:evil_lol:[/QUOTE] U nas bunkry na łosiowych błotach zagrodzili płotem, ale co to dla mnie płot.. Rower myk górą, ja myk górą i jestem :loveu: Zasiadłam sobie na szczycie betonowych płyt i cieszyłam urokiem chwili jak zawsze. Patrzę, hyc ! sarenka sobie popyla.. No cudnie, dziekie zwierzęta, szum lasu, słonko przygrzewa.. Tylko jakoś nie skojarzyłam, że ta sarenka przed czymś uciekała. Patrzę a tu czarny pan z czarnym psam i czarnym karabinem sobie spaceruje :mdleje: Niewiele myśląc połozyłam się na wznak i modliłam, żeby mnie nie zobaczył :mdleje: Poszedł. Hyc! rower przez płot, hyc! sama przez płot. Skandal, żeby bunkry moje zamykać :placz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://img134.imageshack.us/img134/7583/dsc00771a.jpg"]http://img134.imageshack.us/img134/7583/dsc00771a.jpg[/URL] O jaaaa uwielbiam tą małą :mdleje: :loveu: Pieknieje w oczach.. Gratki nowej chałupki ! :drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
smallpati, MZ niedoświetlone. zauważ, że zarówno tęczówki jak i źrenice są czarne i wyglądają przez to jak dziura. Ponadto konwersja sprawiła, że skóra wygląda na ziemistą. Nie lubię takiego BW w fotografii dzieci. Więc apeluję o więcej kanału czerwonego! A dzieciaki najbardziej lubię w kolorze :loveu:
-
[quote name='Matusz']i tak trochę zostanie tych białych plam jak trochę utnę górę, bo więcej nie bo głowa też się utnie:eviltong:[/QUOTE] Zawsze można wystemplować ;)
-
[quote name='Od-Nowa']a myślałam,że te dwa słowa wykluczają się wzajemnie :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] Pfff.. :mad: