-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_1807.png"]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_1807.png[/URL] Fajny klimacik :loveu:
-
I konwersja fajniejsza już, jeszcze tylko kadr :eviltong:
-
[B]Mateusz[/B], mnie się to BW nie podoba - jest szaro buro, wolałabym bardziej świetliście i kontrastowo i mniej góry (bo te przejarane plamy odwracają uwagę od dziewczyny) a więcej dołu.
-
diabełkowa, Twoja maszyna? :loveu:
-
Galcia ostatnio jakaś smutna.. Od wtorku dużo śpi, leży, nie lata z zabawkami po mieszkaniu sama - ale jak ją zachęcam do zabawy to się bawi. Byłam z nią we wtorek na lotnisku, biegała normalnie za piłeczką, a w środę chwilkę pobiegała, ale jakos tak bez pasji.. :-( Je normalnie, koopki normalnie, siku koloru normalnego - martwiłam się że może bebszja, ale w ciągu 4 dni chyba powinno coś więcej się rozwinąć (?) Przeszukałam ją, ale żadnego kleszczora nie ma. Po schodach jakoś ciężko jej wchodzić (no chyba, ze na góze stoi pełna micha). Jeśli się nie polepszy do poniedziałku, to chyba czeka mnie wizyta u weterynarza. Jakieś badanie krwi? Martwię się, że może to serce.. :shake:
-
Łaaaa.. bunkry rewelka :mdleje: :loveu: Fajnie, że masz tam tyle światła, u nas to ciemo, że własnej ręki nie widzę a macham nią sobie przed oczyma :diabloti: Dziewczęta, takie skoki adrenaliny to fajna sprawa.. A jak wyostrza zmysły :cool3:
-
[quote name='Tinka:)']a często wcale nie jest to potrzebne ;)[/QUOTE] Ale pomaga - dodaje pewności siebie.. Trzeba naprawdę dobrze czuć się we własnej skórze, żeby zapomnieć o sobie i odkryć emocje. Ktoś mówił, że życie modelki to bajka? ;)
-
[URL="http://i39.tinypic.com/w1tctc.jpg"]http://i39.tinypic.com/w1tctc.jpg[/URL] Ewa, jaka ekspresja ! :loveu: :lol: Już zdecydowałam się na Andisa, tylko jeszcze nie wiem którego :mdleje: A potem mam cichą nadzieję, że ktoś mnie nauczy go obsługiwać? :oops:
- 21590 replies
-
[quote name='eria']uwielbiam tą czarną :loveu::loveu: to znaczy tą z brodą :diabloti:[/QUOTE] Ja baaaaaardziej :loveu: Ona nawet zmelanżowana i poczochrana wygląda rewelacyjnie :loveu:
-
Albumowe zdjęcia też mogą być przesycone emocjami ;) Światło ostre, więc na początku radziłabym Ci nauczyć się robić portret w świetle rozproszonym, a dopiero potem przejść do operowania promieniami słonecznymi - które mogą dać wspaniały efekt ! A jeśli chodzi o modelkę - zacznij pracować z kimś kto ma o tym pojęcie i właściwie będziesz mogła skupić się na wychwytywaniu odpowiednich emocji. Bo jeśli modelka tylko czeka co jej powiesz - jak ma sie ustawić i co robić - to nie dość, ze zdjęcia wyjdą nienaturalne, to Ty się raczej niczego nie nauczysz. Niestety, żeby być modelką nie wystarczy mieć ładnej buźki i ciała.. Nie każdy potrafi pokazać emocje ;) Oczywiście drobne uwagi co do ułożenia rąk, czy spojrzenia - poczynia się na sesjach zdjęciowych - ale generalnie praca z kimś kto ma pojęcie uczy stokroć więcej. I jest samą przyjemnością. Tyle odemnie.
-
[quote name='nathaniel']Small, ostrość z twarzy uciekła ;)[/QUOTE] i światło takie sobie. Pewnie gdyby zdjęcie miało większą wartość emocjonalną, nie miałoby to takiego znaczenia i nie rzutowało w takim stopniu na ocenę całego zdjęcia. Kadr też bez rewelacji - więcej eksperymentu ! Small może spróbuj popracować z modelką, która wie co robić przed obiektywem, a jak już chwycisz te emocje, a nie tylko bezsensowne patrzenie w obiektyw, to i z techniką podgonisz ;)
-
Czym prędzej przybyłam wypytać o Andisa :diabloti: Jakie masz ostrze? Tylko to dołączone 1,5 mm? Gdzie zakupiłaś? Czy ostrze się grzeje? No i ogólnie jak się sprawuje i czy długo uczyłaś się z niego korzystać :p
-
[quote name='ariss']to ja trzymam kciuki za ten tydzień:p[/QUOTE] Za ten tydzień to jeszcze nie ma za co, bo tylko biochemia i porawa praktyka z moczowopłciowego. Ale dalej to masakra :mdleje: Kolosik ze skóry i narządów zmysłów, anatomii ptaka, histologia prkatyczna i teoretyczna, łacina z całego roku, praca ze zwierząt egzotycznych, genetyka, ochrona środowiska, agronomia - a to wszystko jeszcze PRZED sesją :loveu: Już nie będę wspominać, że w sesji 2 olbrzymie egzaminy z 2 najgorszych na I roku przedmiotów :mdleje:
-
[quote name='Doginka']Myślę, że Andis AGC super 2 będzie doskonały;) [B]Moser 1245[/B] nie bierz:shake:, ja żałuję, że go kupiłam, bo strasznie warczy i szybko się grzeje:angryy:[/QUOTE] Chyba wezmę Andisa, ale nie tego super2 bo cenę tak podnieśli, że mało z krzesła nie spadłam :shake: Na e-sznaucerach mi powiedzieli, że ten AGC lub AGC2 w zupełności mi wystarczy. Podobno :diabloti: Zaraz sesja, ale mam nadzieje, że znajde chwilkę na spacerek z Wami ;)
- 21590 replies
-
Gala sierotowata :eviltong: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6015/dsc0642.jpg[/IMG] Weekend weekend i po weekendzie :placz: Teraz się zacznie..:shake:
-
[quote name='eria']Ariss fotkę do portretu psychologicznego zapisałam w odpowiednim folderku :evil_lol: a jest tam już Bangi,[B]Gala[/B] i chyba Samba ale tak inaczej wygląda :evil_lol: i nie jestem tego pewna[/QUOTE] Że moja Galina? :crazyeye:
-
[quote name='klaudia&Manta']Photo Flitre .. Pozatym jakoś zdjęcia jest też popsuta przez fotosika , normalnie nos nie jest aż tak ostry . Ale może być , ja nie twierdzę że zdjęcie jest superr.[/QUOTE] Polecam nauczyć się ustawiać ostrość od razu robiąć zdjęcie, wówczas kiedy troszkę podostrzysz całe zdjęcie (po zmniejszeniu) w jakimś programie graficznym będzie ok. No i polecam korzystać z imageshack.us - tam nie ma spadku jakości ;)
-
Ale Gordonek na pięknie czarno zarósł :loveu: :multi: Ludzie musieli się na Was dziwnie patrzeć jak Ewa z tym nożem wogół Rapera latała :eviltong: Dużo zrobiłyście? Sylwia, jakiego Ty masz Mosera? Bo ja waham się w tej chwili między Moser 1245, Andis AGC/AGC2 i AGC super2 :shake: I mam taki mętlik w głowie, że już sama nie wiem :placz: A o jakimś kolejnym potencjalnym spacerku (najlepiej w jakiś piątek bądź poniedziałek) mogłybyście mnie poinformować :razz:
- 21590 replies
-
[URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0653_640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0653_640.jpg[/URL] Luuuuuubię :loveu:
-
[quote name='klaudia&Manta']Nieostre celowo - ostrość jest na nosie ;) [/QUOTE] Nos jest przeostrzony - efekty Photoshopa widać na kilometr.
-
[quote name='weszka']hehehe jeszcze mu budę postawię :diabloti: Niestety mam kupioną siatkę ale jak znam mojego szwagra to przed zimą mi jej nie zamontuje, a ja nie dam rady sama. Mam obawy czy Totek nie zwieje wiec wolę uważać i mam inne metody przejściowe :cool1:[/QUOTE] Hmm.. ja myślałam, że koty wracają na kolację do domu :diabloti: Jakby się Totek przyłożył, to by z tych szelek wyszedł, wiadomo jak głowa przejdzie to i reszta ciała da radę ;)
-
Kota uwiązała :-o :evil_lol: Do czego to doszło.. :eviltong:
-
[URL="http://img8.imageshack.us/img8/9852/dsc0262v.jpg"]http://img8.imageshack.us/img8/9852/dsc0262v.jpg[/URL] Mały jest rewelacyjny.. :loveu: Ah te dzieci obracające się wśród psiarzy - skazane na psiarstwo :p
-
Mumina fafelki :loveu: W lesie to jeszcze nie tak gorąco pewnie, ale dobrze te Wasze psy mają :multi:
-
[quote name='ariss']Ona jest teraz łysolkiem wyskubanym chyba;)[/QUOTE] Mnie to nie przeszkadza :cool3: